Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mājas uzkopšanas robots

 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Sveikas!
Ir vēlme iegādāties mājas uzkopšanas robotu, kas spētu pildīt putekļu sūkšanas un mazgāšanas fukciju.
Vai kādai ir pieredze ar kādiem konkrētiem ražotājiem un modeļiem? Varbūt no pieredzes varat ieteikt kam pievērst uzmanību iegādājoties?
15.02.2021 10:41 |
 
Reitings 84
Reģ: 21.08.2020
Par xiaomi roborock ir labas atsauksmes, nākošo, iespējams, ņemšu kādu no tiem.
Šobrīd ir Samsung robots, bez mazgāšanas funkcijas gan, bet savu uzdevumu it kā pilda.
Jāņem vērā tas, ka gar telpas sienām robots nebraukās, tāpat vajadzēs ik pa brīdim pāriet pāri ar parasto putekļu sūcēju, tas pats attiecas arī uz dīvānu, skapju apakšām, šaurākām vietām. Ja ir mājdzīvnieki ar garu spalvu, jāņem robots, kas ir pietiekoši jaudīgs, lai ar to tiktu galā. Ja nepatīk trokšņi, papildus jāskatās, kurš ir klusāks.
15.02.2021 11:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Es otrreiz nepirktu tādu, nebiju apmierināta, stāv tagad noliktavā un apput ar putekļiem. Tāpat reizi nedēļā grīdas izsūcu ar parasto putekļusūcēju un mazgāju ar grīdas birsti. Lai cik dārgs vai labas atsauksmes būtu internetā, netīra viņi tik labi kā gribētos par to naudu ko viņi maksā. Gar sienām paliek gruži, stūros gruži.
Nopirku šo https://m.euronics.lv/maza-sadzives-tehnika/puteklu-suceji/spieka-tipa-puteklu-suceji/fc6904fs01/bezvadu-puteklu-sucejs-speedpro-max-aqua-philips
Esmu super apmierināta, reizi nedēļā ar šo Philips iztīru visu māju un viss spīd un laistās.
15.02.2021 11:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Bija tāds. Nepatika. Tīri mājokļa viducīti iztīrīt- jā, bet tāpat ir vajadzīgs arī normāls putekļu sūcējs. Jo stūrīšus, šķirbiņas neiztīra. Kā arī, ja ir mīkstās mēbeles, arī tās, protams, neiztīrīs. Ja mājās ir sliekšņi, tad arī tie traucē. Manējam vispār gadījās bieži, ka aizķērās aiz paklāja stūrīša un tad raudāja, ka vienmēr vajadzēja iet to nabagu ķeksēt nost. Nopirku rokas putekļu sūcēju ar akumulatoru un esmu sajūsmā. Super praktiska lieta. Uz sienas uz turētāja stāv, kad vajag, fiksi noņēmi, sasūci, kas izbira un pakāri atpakaļ. Īpaši noderīgi, kad ir kaķis, kurš regulāri no smilšu kastes bārsta smiltis laukā vai apspalvo dīvānu😁
15.02.2021 11:45 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Man ir Xiaomi Roborock S5 MAX ja nemaldos.
Tīra ļoti labi. Katru dienu palaižu mitro tīrīšanu. Lamināts vienmēr tīrs. Esmu sajūsmā!
15.02.2021 12:52 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man tāds pats Roborock kā Mocheato un arī esmu ļoti apmierināta. Nevaru iedomāties dzīvi ar maziem bērniem bez robota putekļusūcēja. Labi visu iztīra un noslauka. Pašos pašos stūros (4cm2 platībā) paliek putekļi, bet tos 1x nedēļa ar lupatu noslauku un viss. Man kalpo jau vairāk kā divus gadus.
Par Samsung dzirdēts, ka sūkšanas jauda pa mazu un tāpēc bezjēdzīgi.
15.02.2021 13:32 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Mežone
Nopirku rokas putekļu sūcēju ar akumulatoru un esmu sajūsmā.

Kādu nopirki? Cik ilgi lieto? Es tādu gribēju, bet nepaspēju nopirkt, kad veikali aiztaisījās ciet. Tas akumulators normāli kalpo? Drusku bail pirkt, man bija lādējamais mazais putekļu sūcējs, akumulators nojūdzās ļoti ātri, vairs nelādē.
15.02.2021 15:57 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nikola
Nikola. @ 15.02.2021 15:57
Mežone
Kādu nopirki? Cik ilgi lieto? Es tādu gribēju, bet nepaspēju nopirkt, kad veikali aiztaisījās ciet. Tas akumulators normāli kalpo? Drusku bail pirkt, man bija lādējamais mazais putekļu sūcējs, akumulators nojūdzās ļoti ātri, vairs nelādē.

Man uz šo brīdi ir šāds. Ir ok! Tā kā man mājās ir lamināta grīda un tikai 2 nelieli paklāji, man pilnīgi ir ok, kaut gan arī tos paklājus izsūc ļoti labi. Sūkšanas jauda viņam nav īpaši liela, bet tā birstīte, kas lejā griežas, ir super! Savāc visu! Uzlādējas aptuveni 4-5h laikā un darbojas aptuveni...40min? Lietoju aptuveni pus gadu, pagaidām nesūdzos!
Vienīgā problēma, ka modelim grūti atrast maiņas HEPA filtru.
Taču esmu sapratusi, ka pie cita veida putekļu sūcējiem vairāk neatgriezīšos. Tikai rokas bezvadu.
Jā, sākumā arī biju domājusi par to Aqua putekļu sūcēju, kurš reizē sūc un mazgā, bet man nav problēmu mazgāt grīdu pašai. It īpaši, ja man ir tā mazgājamā birste ar ūdens konteinerīti un izsmidzinātāju un es vienkārši katru dienu fiksi 10 minūtēs ar to pāreju pa grīdu un ir ok.
17.02.2021 08:59 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Mocheato @ 15.02.2021 12:52
Man ir Xiaomi Roborock S5 MAX ja nemaldos.
Tīra ļoti labi. Katru dienu palaižu mitro tīrīšanu. Lamināts vienmēr tīrs. Esmu sajūsmā!

Man arī šāds (nezinu vai MAX) jau vairāk kā gadu, mitro tīrīšanu vēl neesmu mēģinājusi. :D Saki, ka ir laba?
Nopirkām pirmajam stāvam, kur bieži tiek staigāts ar āra apaviem, kā arī nav nekādu sliekšņu utt. Savu funkciju pilda, bet nesaprotu, kāpēc nesaka, ka gružu tvertne pilna. Sunim tagad ļoti spalva krīt, ja laižam reizi nedēļā, tad ar vienu tvertnes iztīrīšanas reizi nepietiek (laižam uz 40kv.m, vienu istabu izlaižam, tur baigi neuzturamies, bet arī ar visiem 60 vai cik tur kopumā ir, tiek galā), un tad uz zemes mētājas spalvu kušķīši, jo vienkārši jau vairs robotā nav vietas. :D Ja katru dienu palaiž, tad viss ok. Sākumā psihoju, jo viņam patīk atrast visādus zirnekļutīklus un tad saiet sviestā (izlaist kādu pleķi, pabeigt darbu pusceļā, kaut kā haotiski tīrīt, lai gan roborockam atšķirībā no irobot un citiem tā tīrīšana ir ļoti kārtīga, līnijās, nevis krustu šķērsu), bet, nu, ja katru reizi kārtīgi nobirstē visus sensorus, tad ir ok. Kopumā esmu apmierināta. Par netīrajiem stūriem un malām īsti negribu piekrist. Nezinu, kā citiem robotiem, bet šim ir sānā birstīte, kas visus netīrumus met uz vidu. Neesmu pamanījusi, ka būtu kaut kādi gruži palikuši.
Šim arī tiek reklamēts, ka tip īpašā birste, kurā mati nesaķeras - tā arī ir. Esmu redzējusi video, kur vienkārši matus izgriež ārā no birstes, jo aptinušies apkārt, Roborockam nekas tāds nenotiek.
17.02.2021 15:39 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man nav nekad bijis robots, tacu man ir Dyson v11 absolute. Majas suknesana nekadas grutibas nesagada. Riebjas man jebkada veida vadi.😄
Man ir maja divos stavos, ka tas robots trepes izsuc vai nesuc?
17.02.2021 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Shayk @ 17.02.2021 15:45
Man nav nekad bijis robots, tacu man ir Dyson v11 absolute. Majas suknesana nekadas grutibas nesagada. Riebjas man jebkada veida vadi.?
Man ir maja divos stavos, ka tas robots trepes izsuc vai nesuc?

Trepes nesūc. :D To ar rociņām (ko es, protams, vakar aizmirsu izdarīt). Un ar parasto putekļu sūcēju arī ļoti neērti. Arī gribētu bezvadu rokas aparātu.
17.02.2021 16:38 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja, man ir paklajs uz trepem un 2 kakji 😄Tada zinja Dyson ir forsi tas, ka ir dazadi uzgali. Erti izsukt trepes, sturisus utt
Par parasto puteklsuceju vispar nerunasu. Man viens garaza stav 'Henry ' es ciest nevaru puteklsucejus ar vadiem.😄
17.02.2021 16:41 |
 
10 gadi
Reitings 1933
Reģ: 31.01.2012
Man draugs baigi gribēja karcher vienu konkrētu modeli, nopirka. Ienīstu viņu (putekļusūcēju). :D Vads super īss, jāpārsprauž 5x, lai visu izsūktu, nav tās funkcijas, lai vads satītos iekšā, katru reizi jātin ar roku, un tik viegls... Teiksiet - tas taču pluss, ka viegli ripinās uz priekšu, nav stipri jāvelk. Es teikšu, ka man kaitina, ka šis pa visu māju turpu šurpu ripinās pie katras mazākās kustības. Tā ka vienkārši vads nav tas sliktākais, kas var būt. :D
17.02.2021 16:51 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.11.2014
Man ir Xiaomi mi mop pro. Nopirku kā pagaidu variantu, tāpēc baigi lielas cerības neliku, bet strādā godam joprojām. Man ir 3 istabu dzīvoklis un garspalvains suns. Robots sūc un mazgā katru rītu bez izņēmumiem. Labi, par mazgāšanu to īsti nevar nosaukt, tāda uzmazgāšana jau vien ir. Ik pa laikam, protams, pašai nākas vien mazgāt tās grīdas. Kopumā esmu apmierināta ar pirkumu.
17.02.2021 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Man ir V-Tac robots ar mazgāšanas funkciju. Izslauka un savāc gružus ļoti labi, pat stūri ir tīri 👍 Mazgāšana ir ok, bet tikai kā virspusēja tīrīšanas, ja kaut kas ir pielipis, tad tur tik un tā ar birsti jātīra. Bet kopumā esmu ļoti apmierināta 🙂
18.02.2021 12:59 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
ikdienas tīrīšanai roomba ideāls. Dyson rokas sūcējs vietām kur roomba netiek un ja vajag ātri izskrien pa māju un gatavs. Izmazgāju 1x nedela manai grīdai ūdens nepatīk. Katram tomēr jāizvērtē kas īsti pašam ir vispiemērotākais. Jāņem vērā daudz faktori, trepes, paklāji, mēbeles utt. Ja mazi berni un mētājas mantas pa grīdu tas būs jāsavāc.
18.02.2021 13:12 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
To vai romba būs laba vairāk atkarīgs no mēbelēm, durvju rāmjiem un telpām, iedzīvotājiem. Tāds lādejamais dyson vai analogs būtu daudz labāks līdzekļu izlietojums. Jātīra būs tāpat pēc rombas ar dyson to var izdarīt 5-10minūtēs
18.02.2021 15:04 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Xiaomi Roborock maxv6 (tieši šis, jo mums liela platība vienkārši, mazākai arī citi modeļi noteikti labi). 💯💯💯 Esmu super apmierināta, ir trīs kaķi, mazs bērns. Robotiņs godam tiek galā, labs tīrīšanas algoritms viņam. Reizēm pārsūcam tikai pašus stūrus, kur robots, saprotams, klāt netiek.
18.02.2021 15:18 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Mazgāšana - jā, tāda ikdienas pārmazgāšana. Piekaltušāki pleķi manuāli pašam jāparmazgā, bet kopējai tīrībai arī mazgāšanas funkcija superīga 👌
18.02.2021 15:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits