Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atpūta, rūpes par sevi pandēmijas laikā

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Kā jūs rūpējaties par sevi šajā laikā?(gan ārēji, gan iekšēji) Kā mēdzat atpūsties?
Man atpūta(un reizē rūpes par sevi) ir nedēļas nogalēs ilga vannošanās. Man patīk pielikt vannas sāli vai vannas bumbu klāt ūdenim, nedaudz vannas putas. Iedegt aromātisko svecīti. Pagulēt vannā, citreiz palasīt kaut ko sev interesējošu. Pabarot matus ar kondicinieri, masku. Uzlikt kādu sejas masku, ieskrubēt(tā vispār saka? :D) kājas, vienkārši gulet un ne par ko nedomāt. Tāds mazais spa vakars.
Tāpat nedēļas nogalē mēdzu nomutēt kursa čatu un citus čatus, kur parasti ir ne tik svarīgas ziņas brīvdienai.
Nedēļas nogales daudz eju pastaigas - uz mežu, pa pilsētu utml.
Gatavoju ēst(man ļoti patīk gatavošanas process, nomierina), atļaujos arī kaut ko neveselīgu, lai sevi palutinātu.
Kā ir ar jums? Kā jūs atpūšaties? Rūpējaties par sevi?
Būty interesanti palasīt. :)
10.02.2021 21:40 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Mana vismīļākā un relaksējošākā nodarbošanās ir cepšana. Šķiet, es esmu izrakusi visas interneta dzīles, meklējot vislabākās, garšīgākās mīklu receptes. Es vienmēr cepu tikai bulciņas - dažas ar glazūrām, citas ar pildījumiem, citas tikai no mīklas, pārkaisot ar sniedziņu. Man gan ir viena sava īpatnība - bulciņas es vienmēr cepu ģenitāliju formā. Dažreiz ir sieviešu dienas, kad visas bulciņas ir sieviešu ģenitāliju formā. Citas ir vīriešu dienas, kad visas ir vīriešu ģenitāliju formā. Protams, ir arī jauktās dienas, kad cenšos trāpīt 50:50 ģenitāliju proporcijā, lai ievērotu dzimumu līdztiesību.
10.02.2021 21:47 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Daudz lasu grāmatas, iepriekš tam nebija laika.
Katru dienu varu pagatavot pusdienas vai vakariņas. Jā, man tā ir extra, jo, kad strādāju pilna darba dienu, vakaros biju tā pārgurusi, ka ēdu tikai nedēļas nogalē pagatavotu, atsildītu ēdienu vai ko no lielveikala.
Gaidu siltāku laiku, kad varēšu atsākt garās pastaigas, kuras iesāku pagājušā gada martā, sākoties pandēmijai, un turpināju līdz oktobrim, novembrim.
Vīns vai kokteilis 1 vai 2x nedēļā.
10.02.2021 21:59 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Patiesi, lasīšana ir arī mans hobijs. Pēdējos mēnešos ar lielu aizrautību lasu Zigmundu Freidu, Jungu u.tml. literatūru. Galvenais, kas mani interesē, ir sapņu tulkošana. Konkrēti, ko nozīmē tas, ka cilvēks katru nakti sapnī redz ģenitālijas. Ne kā daļu no cilvēka, bet kā atsevišķas, autonomas dzīvas būtnes, kas dzīvo līdzīgu dzīvi mums - iet uz darbu, ceļo, veido ģimeni (tur gan ir arī diezgan skarbi skati), atpūšas pie dabas, kā nu kurā sapnī. Bet vienmēr, katru nakti sapnī dominē ģenitālijas. Neizskaidrojami. Šī, jāatzīst, ir viena no manas dzīves lielākajām mīklām.
10.02.2021 22:05 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man nav ipasi daudz briva laika, kaut gan stradaju no majam, man ir loti daudz darba.
Vienigais kops stradaju no majam, varu celties biskin velak neka ieprieks 5.30am.
Es ari eju vanna ar savu bath board, svecem un parasti skatos Bailey Sarian True Crime and Makeup videos.😄
Jau sen pati lieku sev gela nagus, bet tas process nav parak relaksejoss prieks manis. 💅😄
10.02.2021 22:15 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Godīgi, rūpes nav mainījušās no vecās dzīves. Skincare, relax, ilgs miegs. Vienīgais kas trūkst ir vaksācija. Nevaru sagaidīt, kad atvērs salonus.
10.02.2021 22:38 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sardīne @ 10.02.2021 21:47
Mana vismīļākā un relaksējošākā nodarbošanās ir cepšana. Šķiet, es esmu izrakusi visas interneta dzīles, meklējot vislabākās, garšīgākās mīklu receptes. Es vienmēr cepu tikai bulciņas - dažas ar glazūrām, citas ar pildījumiem, citas tikai no mīklas, pārkaisot ar sniedziņu. Man gan ir viena sava īpatnība - bulciņas es vienmēr cepu ģenitāliju formā. Dažreiz ir sieviešu dienas, kad visas bulciņas ir sieviešu ģenitāliju formā. Citas ir vīriešu dienas, kad visas ir vīriešu ģenitāliju formā. Protams, ir arī jauktās dienas, kad cenšos trāpīt 50:50 ģenitāliju proporcijā, lai ievērotu dzimumu līdztiesību.

Tev viss kārtībā?
10.02.2021 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!