Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

forši internetveikali

 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
sveikas, iesakiet lūdzu foršus internetveikalus apģērbam, dizaina lietām, gadžetiem!
parasti iepērkos (apģērbiem) asos un h&m, bet baigi garlaicīgi :D
svarīgi, lai nav viss one size un piegāde uz LV aša :) paldies par idejām!
25.01.2021 18:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dizaina lietas man patīk no Alan Deko, bet tur cenas pārspīlētas par Made in China produktiem. Bieži vien līdzvērtīgus var atrast Jysk vai Ikea. Noskatīju Alan Deko lampu un atpūtas krēslu, aizbraucu uz veikalu apskatīties (kad vēl nebija viss ciet), sapratu, ka par tādu naudu tā kvalitāte neatbilst, bet tā jau bija skaisti. Beigās nopirku līdzvērtīgu krēslu un lampu Ikea un uz pusi lētāk. Gan Jysk gan Ikea piegāde ir laba un ātra, ja laicīgi pasūta, var saņemt jau nākamajā dienā ar piegādi.
25.01.2021 18:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gadžetus (gan mājām, gan personīgai lietošanai), pērku tikai pie LMT. Patīk apkalpošana un kvalitāte. Ir nācies šo to izmantot par garantijas remontu, vispār nekādu problēmu, visu ātri atrisina. Man no LMT pusmāja aprīkota ar tehniku 😁 No viņiem arī parasti uzzinu par kaut kādiem jauniem tehniskiem risinājumiem mājai - siltuma regulētāji, novērošanas kameras, kuras ieslēdzas, kad kāds atver mājas durvis, utt.
25.01.2021 18:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Apģērbu skatos un sūtu visos zināmajos veikalos: Lindex, HM, Ivo Nikkolo, Monton, Asos, Chi Chi London, utt.
P.S. Žēl, ka Debenhams bankrotējis 😕
25.01.2021 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ja ar gadžetiem tu domāji virtuves gadžetus, tad te nu nevaru neko ieteikt. Man pietiek ar standarta rīvi un ķīploku spiedi.
Savulaik esmu pavilkusies un pirkusi visādus tur veidotājus, šmeidotājus, blenderus un mikserus un baigos griezējus, kuri stāvēja plauktos un netika lietoti līdz izmetu ārā. Tā pati sulu spiede, nopirku, vienreiz sulu izspiedu un vairs nebija vajadzīga. 😁
25.01.2021 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Es bieži iepērkos http://yoox.com un http://www.bestsecret.com
Kosmētiku sūtu no feelunique vai allbeauty pārsvarā, agrāk arī lookfantastic, bet tagad pēc Brexit vairs nē, jo negribās maksāt nodokli :)
26.01.2021 10:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2021
Man patīk bestsecret - vācu outlet. Reģistrācija caur ielūgumu linku: https://invite.bestsecret.com/VXR-LD8-54V?c=lv&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration
Pērku zināmu ražotāju apģērbu, apavus, mājas lietas. Pati sūtu, kad ir bezmaksas sūtīšana - brīvdienās parasti vai svētku dienās. Šobrīd arī līdz Valentīna dienai gan jau būs.
Cieņā Esprit un cenas tādas, ka var sapņot lv atlaidēs tādas dabūt. Ā, jā, sūtīšana atpakaļ bez maksas un problēmām
10.02.2021 17:10 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Pati gan neesmu pirkusies, bet esmu dzirdējusi labas atsauksmes par www.11euro.eu
Neesmu liels internetveikalu cilvēks, it īpaši, ja pērku drēbes vai apavus. Man vienmēr grūti notrāpīt ar izmēriem un to, kā tas uz manīm izskatās. Jo uz modelēm,protams, viss vienmēr izskatās skaisti, bet kā tas izskatīsies uz manīm, jo esmu no īso cilvēku pulciņa...Dievs vien zin😁
Siluets.eu arī ir ok! Šodien kāreiz saņēmu zābaciņus🙃
Bieži esmu iesēdusies andelemandele.lv...ja cītīgi meklē, tad var atrast tiešām labas lietas😁😁😁
10.02.2021 17:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits