Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu bērnu!

 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
Sveikas!
Pirms kāda laika rakstīju, ka ģinekoloģe man izrakstījusi hormonālās tabletes Diane 35. Palietoju 2 mēnešus. Jautājums, tām, kuras ir kko līdzīgu lietojušas-vai obligāti jālieto tie 3 mēneši? Instrukcijā rakstīts, ka terapeitisko efektu var sasniegt pēc 3 mēnešu kursa.. Man pašai viss ok.. Vienīgi analīzēs bij paaugstinās testosterons.
Abi ar vīru esam nolēmuši, ka gribam bērniņu.. Es jau, labprāt palietotu, tās tabletes vēl vienu mēnesi un tad mēginātu tikt pie bērna... bet kas to lai zin, cik tad ilgi tad vajadzētu mēgināt?!
Man šobrīd ar darbu sarežgīta situācija.. pēc Jaunā gada, darba devējs pagrozīja līgumu uz noteiktu laiku... tad nu.. tā, kā par bērniem jau runājam labu laiciņu, tad nolēmām, ka tas būtu labs laiks, lai ieņemtu bērniņu un tad vēl es uz to dekrētu paspētu.. tā teikt.. kamēr audzinātu bērniņu mājās, vēl pie kaut kādas naudiņas jeb atbalsta tiktu..
šobrīd grūts laiks visiem...
meitenes, kā jūs domājat? man palietot tās tabletes vēl vienu mēnesi? vai varu tomēr pārtraukt lietošanu un mēgināt tikt pie bērniņa?
Cik ātri Jūs tikāt pie bērna pēc hormonālo tablešu lietošanas?
05.01.2021 08:34 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es nespēšu atrast atbildi uz uzdoto jautājumu, taču es stipri apdomātu, vai šis tad ir pareizais laiks mazulim. Šs tiešām ir grūts laiks visiem. Un ja vēl darba devējs ir pamainījis līgumu.
05.01.2021 08:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
@eksperte esmu jau apdomājusi visus par un pret.. bet ja tieku pie bērniņa, tad gadu ar pusi tieku pie valsts naudas jeb dekrēta atvaļinājuma naudas. Un alga man šobrīd laba.. pēc tam jau vēl var iestāties uz bezdarbnieka pabalstu.. tad jau bērniņš lielāks būtu, tad varētu sākt meklēt darbu..
Vīram vismaz ar darbu viss ok..
Nav viegli nevienam šobrīd.. It īpaši mums, te Latgalē.. Mani no darba atlaidīs oktobrī.. līdz tam vismaz vēl kkādi ienākumi...
Esmu meklējusi citu darbu.. bet nereāli.. bezdarba līmenis traki augsts..
05.01.2021 09:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ja zini savus darba plānus līdz oktobrim, manuprāt, tad ir izcils laiks, lai īstenotu savu vēlmi un veidotu plānu. Lai veicās! :)
05.01.2021 09:06 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
@Katz paldies :)
05.01.2021 09:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Neuzticies savai ginekoloģei un zāļu instrukcijai?
Rakstot garus penterus forumos - pie bērna netiksi! 😁
Būtu labāk tā vietā ar seksu nodarbojusies...
P.S. Cilvēks plāno, Dievs smejas! 😁
05.01.2021 09:29 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Varbūt piezvanīt savai ginekoloģei? Tas ka gribi bērnu ir viens, bet vai tu vari? Šādus jautājumus risina ginekologs. Ja lieto telefona mēnešreižu aplikāciju tad paskaties kad aptuveni var būt auglīgās dienas un dari kas darāms.
05.01.2021 13:07 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Pēc Tava situācijas izklāsta spriežot, noprotu, ka bērnam īstais laiks ir tieši tagad, atminoties no iepriekšējām diskusijām, daudzas sievietes palikušas stāvoklī uzreiz, daļa pēc ilgāka laika (noteikti tas lielā mērā atkarīgs ne tikai no lietošanas ilguma, bet arī veselības stāvokļa un citām lietām), tikai žēl, ka dzīvē viss nenotiek pēc mūsu plāna. Katrā ziņā Tavā vietā man pirmais zvans būtu ginekologam, jautājot, vai vari pārtraukt lietot tabletes un mēģināt ieņemt bērniņu uzreiz - mēs te neviena neizzīlēsim. Ļoti ceru, ka Jums viss izdosies!
05.01.2021 15:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
@Elisa_M paldies tev :)
06.01.2021 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 1888
Reģ: 31.01.2012
Par tablešu lietošanu/nelietošanu tevi var konsultēt tikai tava daktere. Protams, ar varu neviens tev tās rīklē nebāzīs. :) Melošu, ja teikšu, ka visas izrakstītās zāles esmu lietojusi tik ilgi, cik ārsts noteicis. Vai esmu tāda vienīgā?
Nezinu to likumisko pusi darba attiecībām + iešanai dekrētā, bet plānot bērniņu uz konkrētu mēnesi.. :) Protams, ir pāri, kam sanāk ar pirmo reizi. Es biju pārliecināta, ka mums sanāks ar pirmo reizi. Khem. "Pirmā reize" bija augustā - stāvoklī vēl neesmu. Tā ka uz to es tā īsti nepaļautos, bet meklētu jaunu darbu.
Īsti nepiekrītu, ka šis nav īstais laiks bērniņam. Katru sfēru pandēmija ietekmē citādāk. Ne manu, ne mana drauga darbu tā neietekmē. Manā gadījumā tieši liekas, ka pelnu vairāk, jo strādāju no mājām un ietaupās nauda degvielai.
Protams, no sirds novēlu, lai jums viss izdodas!
06.01.2021 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits