Dating blogs

 
Reitings 5
Reģ: 05.08.2017
Sveikas! Vēlos jautāt vai jūs interesētu attiecību/ dating/ tinder stāstu/ un personal-growth tipa blogs? Vai blogus lasa 20-something; 30-something sievietes?
Nedaudz background: esmu pāris gadus līdz 30 un pēdējos 5 gadus lielākoties single. Šaja laikā esmu uzkrājusi smieklīgas, neveiklas, sirsnīgas un pamācošas visa iespējamā veida pieredzes ar vīriešiem. Sākot ar randiņu ar kolēģi, pārgulēšanu ar bārmeni festivālā, turpinot ar bijušā drauga jaunās draudzenes sastapšanu ballītē un beidzot ar mēnešiem ilgām attiecībām ar emocionāli nepieejamu pusi no tindera un randiņiem bumble ar latviešiem un ārzemniekiem.. I have been there all. Un kamēr es izdzīvoju savas randiņu drāmas, draudzenes precās un piedzimst pirmie, otrie bērni, kuriem es esmu tā jautrā tante, kura dzīvo ar kaķi. :D
Taču tam visam cauri vijās jautājums - kam es to visu daru. Kādi patterni ir manā dzīvē, kādēļ es atkārtoju kļūdas un vai es meklēju mīlestību? Kādēļ es meklēju mīlestību? Apmeklējot psihologu, meditējot, katru rītu sākot ar jogu es mācos iepazīt sevi un saprast, kas man ir nepieciešams, lai to mīlestību, ko meklēju ārpusē, atrastu iekšpusē. Pirms mīlēt citus vajag iemīlēt sevi, tā teikt
Tā kā man ir šī pieredze un es turpinu uzkrāt reizēm skumjus, reizēm smieklīgus stāstus par savu randiņu pieredzi, es domāju, ka varbūt man pašai aizraujošs veids būtu veidot blogu, turklāt tas varētu citām meitenēm (un sievietēm) palīdzēt saprast, ka neesat vienas, ka ir iespējams pārdzīvot vienu sliktu randiņu (vai 100) un arī salauztu sirdi un, ka ir iespējams iegūt iekšējo mieru un mīlestību arī 2020. vai 2021. gadā esot single AF. :D
11.12.2020 12:36 |
 
Reitings 88
Reģ: 15.12.2020
Dzila, https://vestasstories.wordpress.com/
Bet man bloga autorei jautājums- vai visi šie stāsti ir īsti?? Jo nu man tad laikam ar maniem piedzīvojumiem ir garlaicīgākā vientuljnieces dzīve pasaulē, es tā nespētu 😀 Bet, paldies, par saturu, vienā bezmiegā visu izlasīju.
17.12.2020 00:28 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
Paldies par interesi, es ļoti novērtēju🤗 Aaathena, jā, visi stāstiņi radušies no piedzīvotā. Kad raksta, sanāk jau nedaudz to realitāti konstruēt, kādu šķautni izcelt, kādu noklusēt, bet fikciju nerakstu.
Puiši, kas pēc tam par sevi lasījuši, neceļ pretenzijas, ka tā nebija😅
17.12.2020 08:59 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Vesta paldies, ka padalījies. Gaidīsim stāstu par Kārli :)
17.12.2020 11:54 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
Adaa, es vienmēr laipni😁 Kārlis jeb vardes ķerošais princis ir pārtapis par Tinder date Carl - the prince, who catches frogs manā blogā. Stāsts pamatos tas pats, latviski, protams, ka rakstu košāk nekā angliski, bet man negribas piesārņot wordpress'u ar vēl vienu blogu, jo jāmācās jau esošajā postot regulārāk. Un Lilit lapā čakars ar bloga izveidi🤷‍♀️
17.12.2020 18:29 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Vesta Tev labi sanāk arī angliski. Dzīvi un izteiksmīgi, un viegli. Tieši kafijas pauzes garums un gars.
Jācer, ka arī šī posta autore drīzumā dalīsies ar izklaidējošu vielu.
Atsvaidzinoši 30+ un laulībā/stabilās attiecībās esošajām :)
17.12.2020 23:14 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
he works in the movie industry, tomorrow he needs to be up early and finish a shoot, so there is no time for relationship in his life. This is going to be just a one night stand.

Kārlis ir normāls krasavčiks. Top 2-5% easily.
18.12.2020 00:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
Adaa - mīļš paldies par labiem vārdiem😊 aphoria - sasmējos par komentāru, iespējams jau kaut kā tā varētu būt.😅
Jautrākai piektdienai iemetu neveiksmīgākos stāstiņus par Kristeru, Niklāvu un Kristiānu blogā latviski.
Ja būs interese, likšu vēl latviskos variantus, kamēr nesanāks laiks pārtulkot angliski
18.12.2020 14:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 21.10.2020
Stāstiņi man patīk, interesanti lasit, bet priekš manīm ir nepieņemami, kad sieviete Tinder meklē seksu un satiekas ar tik daudz vīriešiem. Katram jau savs protams, tādēļ lasu arī ar interesi un visu laiku brīnos un domāju cik mēs cilvēki esam dažādi. 🙂
18.12.2020 15:18 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
Heyla, piekrītu - visi esam dažādi 🙌man nav mērķis aģitēt par vienas nakts sakariem un pārliecināt, ka tā jādara visām. rakstu un dalos tīri tāpēc, ka izklaidējoši un cilvēkiem interesē.
18.12.2020 17:23 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.08.2020
Vesta - Paldies, ka padalījies! Tiešām labs blogs un var redzēt, ka Tev šādus stāstiņus padodas rakstīt. Cerams, ka būs vēl kādi stāstiņi, jo ieguvi jaunu lasītāju.
21.12.2020 01:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.07.2020
@Vesta palasiju tavus stāstus, man patika :) vēlos vairāk ar nepacietību gaidu jaunus tavus piedzīvojumus, bet liekas Kristers man izklausās pazīstams dzīve varbūt es maldos :D
21.12.2020 01:31 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
AliseK un paulīnee- paldies, jaukās😊 pilnīgi iespējams, ka kāds puika var šķist pazīstams - viss uzrakstītais ir absolūta patiesība un pilnīgi meli.😉
Anyways, ir iekšā turpinājums par Gustu (psst, būs arī trešā daļa) un arī pikantāks lasāmgabals. Paldies visām, kas lasa, un īpaši tām, kas nekautrējas iedot atsauksmes 😘
21.12.2020 08:34 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Arī es palasīju un brīžiem pat iesmējos, kas dēļ manas īpaši "izmeklētās" humora izjūtas tiešām ir retums. 😀
Ļoti patīk stāsta valoda. Tas kas saista ir apraksts par to, kā nonākat līdz aktam un sekojošie epiteti/sarkasms. Ļoti baudāmi lasāmgabali. 👍
21.12.2020 11:23 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.12.2020
Eksperte - pateicos🤗es parasti saku, ka man ir tik slikta humora izjūta, ka tikai savi joki šķiet smieklīgi🙈
Un blogā ir latviskā versija par Kārli - tā teikt, necenzētā, jo man bija slinkums šo to tulkot angliski
21.12.2020 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits