Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hormonālās tabletes

 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
Sveiki!
Vai kāds var izskaidrot?
Biju pie ginekologa. Izrasktīja tabletes Diane-35, palietot 3 mēnešus sakarā ar to, ka analīzēs uzrādīja pa daudz vīrišķo hormonu. Pēc šiem 3 mēnešiem jāturpina lietot tabletes Belara.
Mana ģinekoloģe zāles izrakstīja attālināti, pati tagad ir uz slimības lapas.. Rezultātā neatbild uz maniem telefonzvaniem.. bet man ir jautājumi..
1.vai lietojot šīs tabletes var vai nevar palikt stāvoklī, ja draugs pabeidz manī iekšā? (visu laiku izsargājāmies ar prezervatīvu)
2. Cik drošas tās tabletes? Gribētos mīlas priekus izbaudīt pilnībā. :)
3. Kas notiek tajās 7 dienās, kad tabletes nav jālieto? Vai tad var iestāties grūtniecība? Vai papildus jālieto prezervatīvs?
P.S. varbūt citām šitie jautājumi liksies smieklīgi.. bet es reāli šāda veida zāles dzeru pirmo reizi...
Un zāles sāku dzert pēc instrukcijas, respektīvi-sāku dzert ar pirmo menstruāciju dienu.
16.11.2020 11:56 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Esmu lietojusi belara tabletes.
1. Nevar, ja lieto pareizi un katru dienu izdzer to vienu tableti
2. Manuprāt, ļoti drošas, ja neizlaid nevienu tableti un neizvem vai nav caureja.
3. Nevar iestāties, tajās 7 dienās ir paradzētas mēnešreizes, kas nebūt nenozīmē, ka tabletes nedarbojas. Un nē, nav papildus nekas jālieto.
P.S. Katrai ir savādāk, bet no belara man tā sāpēja galva un nekad nebija garastāvoklis, ka bija nepieciešams pārtraukt lietot.
16.11.2020 12:03 |
 
Reitings 6
Reģ: 16.11.2020
@Kristty1 paldies par atbildēm :) tagad viss skaidrāks paliek.. un redz, ka tagad mīlas priekus izbaudīt var pilnībā.. kaut kāds pozitīvisms vismaz. 😁
Man vispār šī ir pirmā pieredze ar tabletēm..+ veel tāds besis rauj, ka tā ģinekologe man tāda..
šobrīd lietoju Diane-35. itkā nekādu baigos blakusparādību nav.. vienīgais, mazliet galva griežas..
tad jau redzēs kā būs kad lietošu Belara tabletes..
16.11.2020 13:18 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Noteikti vajag konsultēties ar ginekoloģi, ja ir blakusparādības, ar kurām nevar sadzīvot, piemeklēs piemērotākas, jo izvēle ir diezgan plaša. Pēc belara pārgāju uz yaz un galvassāpes pazuda un arī sejas āda uzlabojās.
16.11.2020 13:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Palikt stāvoklī var vienmēr, kad ir seks. Tablešu efektivitāte ir 98-99%. Jādzer katru dienu vienā laikā viena tablete. Instrukcijā ir rakstīt kā rīkoties, ja ir aizmirsts iedzert.
16.11.2020 14:58 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Izlasi visu instrukciju. Jā, ir gara, bet gan jau jauni cilvēki var saņemties un izlasīt kaut ko garāku par vienu tvītu, ja kārtīgi sakoncentrējas.
Tur ir ļoti daudz svarīgas informācijas. Gan par to, kā jārīkojas, ja tablete aizmirsta, gan to, ka greipfrūtu sulu labāk nedzer, gan to, ka prezervatīvs jālieto, ja ir vemšana vai caureja īsi pēc tabletes izdzeršanas.
Vienkārši ņem un izlasi instrukciju. Tur viss cilvēcīgā valodā ir paskaidrots.
16.11.2020 16:02 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Lietoju Belara 2 gadus. Tabletes dzēru katru dienu vienā laikā un centos arī to ļoti ievērot. Neteikšu ka tā jādara, bet, protams, reizēm sanāca arī izdzert pēc 4 vai pat vairāk stundām, pēc noteiktā laika, stāvoklī nepaliku. To gan nevajadzētu piekopt kā regulāru lietu.
Ar vīru mīlējāmies bez papildus izsargāšanās līdzekļiem un viss bija kārtībā. Ja protams sanāca izdzert tableti vēlāk (tā ka tiešām vēlāk.. Kādas 12h..) papildus izsargājāmies gan ar prezervatīvu.
Pārtraucu lietot Belara jo pazuda libido un pēdējā pusgada lietošanas laikā regulāri bija migrēnas. Katru dienu. Mēnešreižu sāpes arī pēdējā gada laikā bija tādas pašas kā pirms tablešu dzeršanas tāpēc nolēmu pārtraukt. Visas sieviešu lietas pēc tablešu dzeršanas nostabilizējās aptuveni 2 mēnešu laikā un libido arī atgriezies :)
16.11.2020 18:21 |
 
Reitings 275
Reģ: 29.01.2009
Man arī no Belaras parādijās galvas sāpes, nebija ļoti bieži, bet tā ka sāp līdz burtiski vemšanai. Bet toties svars neipieauga kā tas bija no citām. Meitenes jums kadreiz ārste ir veikusi kadas reālas parbaudes pirms o.k. izrakstīšanas? Vai visām tāpat, ka man izvēle notiek vnk uz bui-dui?
16.11.2020 19:45 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Lynxzu @ 16.11.2020 19:45
Man arī no Belaras parādijās galvas sāpes, nebija ļoti bieži, bet tā ka sāp līdz burtiski vemšanai. Bet toties svars neipieauga kā tas bija no citām. Meitenes jums kadreiz ārste ir veikusi kadas reālas parbaudes pirms o.k. izrakstīšanas? Vai visām tāpat, ka man izvēle notiek vnk uz bui-dui?

Šīs bija pirmās un vienīgās kuras ieteica man. Nekādas pārbaudes nebija. Cik zinu un dzirdu, bieži sievietēm tiek izrakstītas Belara.
16.11.2020 21:35 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Lietoju Belara četrus gadus, arī sāku tieši veselības problēmu dēļ (pārāk daudz vīrišķo hormonu, akne). Agrāk dzēru katru dienu vienā un tajā pašā laikā, bet līdz ar darba maiņu tagad sanāk pat ar 3-4 stundu nobīdi. Ja no rīta atceros, ka vakarā aizmirsu iedzert, tad gan tās septiņas dienas izmantojam prezervatīvu.
Kad sāku lietot tabletes, pirmajā mēnesī liecoties darbā saplēsu trīs bikšu pārus - svars automātiski pieauga par 7 - 8 kilogramiem, bet tā arī ir vienīgā blakusparādība. Mēnešreizes viennozīmīgi kļuvušas īsākas un nesāpīgākas. Reizēm šķiet, ka tabletes ir tas iemesls, kāpēc bieži vien esmu ātri aizkaitināma, taču to nevaru pierādīt. 😀
16.11.2020 22:09 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Iespraucoties diskusijā, bet par tēmu izsargāšanās. Kā Jums šķiet, vai tas ir pareizi, ka mēs, sievietes, uzņemamies lielāku finansiālo atbildību saistībā ar izsargāšanos? Prezervatīvi lielākoties laikam ir vīriešu lieta, hormonālās tabeletes sieviešu? Teiksim, jūs esat attiecībās un veselības apsvērumu dēļ varat lietot tikai hormonālo mini sporāli, kura maksā ap 150€, vai sievietei ir jāuzņemas izmaksas?
16.11.2020 22:44 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.07.2020
Es savai ex nopirku spirāli, ko viņa prasīja. Nē nešķiet, ka būtu viss sievietei jāuzņemas. Dažādi vīrieši, dažādas pārliecības.
16.11.2020 23:06 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
thrfrweare @ 16.11.2020 22:44
Iespraucoties diskusijā, bet par tēmu izsargāšanās. Kā Jums šķiet, vai tas ir pareizi, ka mēs, sievietes, uzņemamies lielāku finansiālo atbildību saistībā ar izsargāšanos? Prezervatīvi lielākoties laikam ir vīriešu lieta, hormonālās tabeletes sieviešu? Teiksim, jūs esat attiecībās un veselības apsvērumu dēļ varat lietot tikai hormonālo mini sporāli, kura maksā ap 150€, vai sievietei ir jāuzņemas izmaksas?

Es nekad neuzņemtos viena maksāt par to. Tu bojā sev veselību un vēl par to papildus maksā.
16.11.2020 23:17 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Personīgi man OK gadā izmaksā ap 170 eiro (manas tabletes maksā vidēji 14 eiro par paciņu). Ja tagad tā paskatās, tad tā ir liela summa, bet dalot uz visu gadu, izlīdzinās.
Es šad tad speciāli eju aptiekā pirkt tabletes, kad draugs ir līdzi iepirkties, lai viņš saprot, cik tas maksā, bet nekad nav iedomājies piedāvāt nopirkt manā vietā.
16.11.2020 23:39 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Elisa_M @ 16.11.2020 23:39
Personīgi man OK gadā izmaksā ap 170 eiro (manas tabletes maksā vidēji 14 eiro par paciņu). Ja tagad tā paskatās, tad tā ir liela summa, bet dalot uz visu gadu, izlīdzinās.
Es šad tad speciāli eju aptiekā pirkt tabletes, kad draugs ir līdzi iepirkties, lai viņš saprot, cik tas maksā, bet nekad nav iedomājies piedāvāt nopirkt manā vietā.

Varbūt vajag aprunāties tomēr ar savu draugu par izmaksām, jo tomēr tas nav tikai Tev, bet arī viņam. Nav glīti, ja puisis domā tikai par to, kā gūt baudu, nevis arī par to, kā līdz tam nonākt.
16.11.2020 23:50 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kristty1, mums ar to tēriņu sadalīšanu ir kā ir. 😀
16.11.2020 23:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
. Kā Jums šķiet, vai tas ir pareizi, ka mēs, sievietes, uzņemamies lielāku finansiālo atbildību saistībā ar izsargāšanos?

Protams, tas nav pareizi. Mans draugs to saprata un izmaksāja ne tikai tabletes bet arī ginekologa apmeklējumus privātajā klīnikā,vienmēr nāca līdzi un gaidīja mani.
Protams, ja sieviete nav nopietnās attiecībās un ir bieži vienas nakts sakari, tad īsti nejautāsi vīrietim lai viņš samaksā par tabletēm.
17.11.2020 06:52 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
qwerty123 @ 16.11.2020 23:06
Es savai ex nopirku spirāli, ko viņa prasīja. Nē nešķiet, ka būtu viss sievietei jāuzņemas. Dažādi vīrieši, dažādas pārliecības.
kur ir tie vīrieši ar dažādām pārliecībām? Ehh
Bet nu viss laikam ir atkarīgs no pašas sievietes, sākotnēji vai vispār runā par to ar savu vīrieti un tad jau no tā tālāk izriet vīrieša attieksme
17.11.2020 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits