kur liekat apģerbu, kuru vairs nevelkat?

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Sveiki!
Zinu, ka daudzi pārdot nevajadzīgu apģērbu, arī es esmu tā darījusi Facebookā. Esmu dzirdējusi tādus portālus kā ''Skapis'', ''AndeleMandele''. Ka tur veicas ar pārdošanu? Varbūt ir vēl citi kādi labi portāli, kuros var pārdot apģerbu?
Paldies!
06.11.2020 11:07 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Visu veco apģērbu uz šejieni√
http://www.zalais.lv/lv/kur-izmest/waste/18
Visu labo un nēsājamo, nederīgās dāvanas uz Otro elpu😀
07.11.2020 10:36 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Doublechoco @ 07.11.2020 09:54
Cieņai ir jābūt ne tikai no pieņēmēju puses, bet arī no ziedotāju. Cieņai pret cilvēku, pat ja viņš ir trūcīgs. Cieņai pret darbiniekiem. Tāpēc nevajag nest savas novalkātās lupatas, kuras pašam vēl šķiet "ļoti ok, pa dārzu var nēsāt vēl gadiem ilgi, es to džempi pirms padsmit gadiem pirku pa 80 latiem, tas nekas, ka daži caurumi, toties audums labs" cerībā, ka jums klanīsies pateicībā.
Un kas spriedelē par "kosmosa" cenām Otrajā elpā - izlasiet, kur aiziet viņu peļņa. Tā nav bezpeļņas iestāde. Protams, ka viņi ir ieinteresēti saņemt labas mantas, kuras vēl var pārdot.

kāda velna pec kāds iepērkas otrajā elpa? Jo naudas daudz par daudz un nav kur likt? Iepērkas tie, kam grūti savilkt galus kopā. Kā būtu ar cieņu pret cilvekiem, kas nevar atļauties iegādāties jaunu? Kapēc mantas, kas tiek atdotas par velti tiek pārdotas par lielu naudu cileku grupām, kam tās naudas nav. Un vēl piedevām tā kvalitāte, tādu atdot noteikti var, bet pārdot? Nemaz nerunājot par cenu. Tur tikai tāds apģeŗbs, ko var nēsāt pa mājām, ne cilekos iziet.
Tāpat slimajām kas uzskata ka grīdas lupatu var pardot pa 10 eiro jo tā nauda aiziet labdarībai. A kas iepērkas tajos veidolos, ne cilvēki, kam naudas nav gadījumā? Tie uz kuriem labdarībai būtu jāattiecas?
Tāpat arī par drēbēm, kas tiek ziedotas. Kurā valstī Jūs dzīvojat? Laikam ne Latvijā. Jo ziedotāji lielākoties ir parasti cilvēki. Un mantas pērk nevis lai nozidotu, bet lai paši nēsātu, un sitācijā kāda ar pirkstspēju ir LV tā kā kaunam būtu jābūt burtiski PIEPRASĪT augstas kvalitātes ziedojumus. Cilveki ziedo mantas, kuras paši lieto, jā arī nonēsātas, jā varbūt arī drusku bijātas firmas kedas. Bet tās mantas paši cilveki nēsāja arī tādā stāvoklī. Nu tā kā ikviens latvijas zienotājs būtu miljonārs pieprasa sazin ko no viņa.
Kur tik šķība attieksme un redžejums?
07.11.2020 12:05 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
Es atdodu jaunakajai masicai
07.11.2020 16:13 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2020
Pārdodu andelēmandelē.
08.11.2020 07:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits