Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlas trīsstūris..

 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Situācija tāda,, iepazinos ar ļoti ļoti foršu vīrieti.. kopā esam pavadījuši skaistus mirkļus.. Lieta tajā, ka viņam ir sieva un divi bērni, bet Sieva viņu pameta jau pussotru gadu atpakaļ,.. pameta un viņu salauza, šķiršanās papīri līdz galam nav sakārtoti.. .. beidzot cilvēks ir atkopies un gatavs jaunai dzīvei . Un pēkšņi kā no zila gaisa, viņa bijusi sieva grib viņu atpakaļ,, skrien viņam pakaļ, visu laiku spēle uz bērniem, un to ka ģimeni jāglābj.. Un viņš protams ir pilnīgaa nesapratnē ko iesākt, jo mums viss forši, bet bērniem vajag vecākus... Bet ko darīt man,? atkāpties pa visam,? vai tomēr cīnīties.. Vispār nezinu ko iesākt.. viņš arī nesapratnē...
13.09.2020 16:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tur tev jārunā ar vīrieti.
Ja tā padomā tad vai ir vērts dzīvot kopā nelaimīgiem tikai dēļ bērniem? Ir taču iemesls kāpēc viņi izšķīrās. Ja sieva viņu salauza tad vai vīrietis to spēs aizmirst un piedot.
Es tavā vietā parunātu ar vīrieti un nogaidītu ja viņš ir to vērts.
13.09.2020 16:48 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Pastāv iespēja, ka viņa salauzīs viņu vēlreiz.
Piekrītu kiskismau
13.09.2020 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es nezinu, tā man tāda latviskā lēnība vai vecums, bet es īsti neticu tiem Estrelitas stila cīniņiem un mīlas intrigām. Nu ko Tu vari darīt? Vienkārši jāļauj vīrietim pašam izvēlēties - viņš zina, kas jums abiem ir, viņš zina, kas viņam ir ar sievu un viņam pašam jāizsver, kas šķiet nākotnes vērts.
13.09.2020 19:37 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Sieva iztrakojas un grib atpakal :D
Domaju tur neka nesanaks, jonbus daudz jautajumu, cik cisini ir pabijusi, so gadu laika.
Ta teikt second hand prece
13.09.2020 20:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
1. Uzdod jautājumu nevis viņam vai citiem, bet sev pašai. Vai tev vajag vīrieti, kas nezina ko iesākt tad, kad bijusī sieva karās atpakaļ?
2. Kad atbildi pati sev godīgi, tad arī rīkojies.
13.09.2020 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Piekrītu pēdējam komentaram, skarbi, bet tas liek aizdomāties par patiesajām jūtām pret Tevi.
Ir taču tā, ja ir stipra piesaiste, mīlestība, nākotnes plāni tad šaubu nav, ja vien tev pašai nav apšaubāma pagatne, garīga rakstura problēmas utml., bet šis nav tas stāsts.
Tur nav izplēnējušas visas jūtas acīmredzot, bērna fakti nav arguments, jo bez mīlestības eksistēt līdzās arī nav opcija, agri vai vēlu meklēs kādu kas aizbildīs to sievišķo, seksuālo vajadzību. Acīmredzot tā būtu varbūt ok, sieva un bērni mājās un kaut kada mīļākā šad un tad..
13.09.2020 20:27 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Pastāv arī opcija, ka īstenība ir pilnīgi savādāka nekā tev stāsta vīrietis. Zinu gadījumu, kad vīrietis brutāli pameta sievu ar 3 bērniem, aizskrēja pie citas, bijušo sievu vazāja aiz deguna un pazemoja visos iespējamos veidos vēl ilgu laiku, bet visiem saviem radiem un paziņām stāstīja visu pilnīgi pretēji - ka viņa ir tā lielā maita, kas viņu nokrāpa un pameta.
14.09.2020 22:57 |
 
Reitings 211
Reģ: 27.06.2020
Man jocīgs liekas tas arguments, ka "bērniem vajag vecākus". Izklausās, ka aizbildinās ar bērniem, kuri it kā ir iemesls tam, kādēļ vajag saiet atpakaļ ar sievu. Jo, lai būtu labs vecāks saviem bērniem, nav obligāti jātēlo ģimene un jābūt kopā tikai bērnu dēļ. Labs vecāks saviem bērniem var būt arī fiziski vairs neesot kopā ar bērnu māti.
14.09.2020 23:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Bērna māte spiež pa vājajām pogām sakot, ka bērniem ir vajadzīgi abi vecāki. Kur tad viņa agrāk bija? Šajā Jums abiem ir jābūt maksimāli atklātiem un tuviem, tas palīdzēs izprast patieso situācijas seju. Ja man nāktos nonākt Tavā situācijā, liktu izvēlēties starp abiem un tā, lai tas būtu galējais lēmums. Nevis mētāšanās no viena uz otru, viltus cerības utt.
15.09.2020 10:18 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Katz @ 15.09.2020 10:18
Bērna māte spiež pa vājajām pogām sakot, ka bērniem ir vajadzīgi abi vecāki. Kur tad viņa agrāk bija? Šajā Jums abiem ir jābūt maksimāli atklātiem un tuviem, tas palīdzēs izprast patieso situācijas seju. Ja man nāktos nonākt Tavā situācijā, liktu izvēlēties starp abiem un tā, lai tas būtu galējais lēmums. Nevis mētāšanās no viena uz otru, viltus cerības utt.

Laikam neesmu tik naiva vairāk,, bet es neticētu tam ko vīrietis saka. Pati esmu dzirdējusi, cik rožaini veči māk melot un uztaisīt sievieti par vainīgu, bet sevi pataisīt par baltu un pūkainu.
15.09.2020 11:27 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Maxxxiii @ 15.09.2020 11:27

Laikam neesmu tik naiva vairāk,, bet es neticētu tam ko vīrietis saka. Pati esmu dzirdējusi, cik rožaini veči māk melot un uztaisīt sievieti par vainīgu, bet sevi pataisīt par baltu un pūkainu.

Te jau neviens nav ne pie kā vainīgs abu attiecībās, tādēļ saku, kamēr nav nekas noticis, lai nav bērnu spēlītes un prātu čakarēšanas. Protams, es nepazīstu šos cilvēkus un nevaru garantēt, ir arī tādi veči kā saki, kuri saka vienu, bet dara citu. Šķiet, ka var iztikt bez liekuļošanās, un izlemt par labu vienam. Tā vismaz būtu veselīgāk abiem.
Un liels + par atklātību, viņš tomēr pateica, ne noslēpa šo faktu.
15.09.2020 11:44 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Maxxxiii @ 15.09.2020 11:27

Laikam neesmu tik naiva vairāk,, bet es neticētu tam ko vīrietis saka. Pati esmu dzirdējusi, cik rožaini veči māk melot un uztaisīt sievieti par vainīgu, bet sevi pataisīt par baltu un pūkainu.

Un es drošvien juktu prātā, ja būtu jānonāk šādā situācija, tādēļ neapskaužu it nemaz. Vienīgais, ko vēlētos no šī visa ir atklātību.
15.09.2020 11:45 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
zini, kāpēc ir stereotips, ka sievietēm patīk "sliktie" puiši? Jo "sliktie" puiši zina, ko grib, neklausās citu cilvēku komandās un viedoklī par viņiem un iet savu ceļu. Tev vajag tādu "foršu" vīrieti, kuru stūrī iedzen sieviete, kas spēlējas ar viņa jūtām un manipulē ar bērnu esamību? Lai izdomā ko grib, pieņem lēmumu un tad atnāk tev pasaka. Viņa sievai un bērniem nebūtu jābūt tavai problēmai. Vēl jo vairāk, ja ir iespēja, ka viņš tev stāsta vienu, viņai kaut ko citu un realitāte ir vēl kaut kas trešais. Kādas ir TAVAS prioritātes, ko TU gribi? pajautā sev un tad attiecīgi rīkojies.
15.09.2020 13:59 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Nevajag nekādas cīnīšanās par. Tu tikai sevi pazemosi ar to.
Es Tavā situācijā paietu malā, dodot vīrietim laiku. Teiksim, divus mēnešus uzlikt attiecības uz pauzes. Manuprāt, tas pietiekams laiks, lai saprastu savas jūtas un kā dzīvot tālāk. Citādi baigi labi vecim sanāk- sieva ar bērniem skraida apkārt un vēl jauna meitene pie sāniem, kas gatava pieņemt, utt.
Bet vispār labāk nevajag vīrieti ar tādu background'u. Partnera bērni- tās pa lielam vienmēr ir klapatas, alimentu robs ģimenes budžetā, izjaukti brīvdienu plāni (jo pēkšņi bijušajai sievai nav ar ko atstāt bērnus), manipulācijas no bērnu un bijušo radu puses. Es savā laikā teicu nē šādām attiecībām un ne mirkli nenožēloju- ir daudz foršu vīriešu bez bērnu saistībām.
15.09.2020 16:29 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Vīrietim būs jāizlemj ko darīt. Tu vari tikai pieņemt viņa izvēli. Vīrietis ir tas kas zin kāda ir viņa sieva un vai ir vērts ko atjaunot. Es laikam vīrietim nedotu laiku. Lai izlemj un miers. Tā gadās ja satiekas ar kādu kam ir bērni. Un ko tur vilkt garumā šādā situācijā? Lai vīrietis pieņem lēmumu lai nav visiem jāmokās nez cik mēnešus un tad jau kad zināsi atbildi tad arī domāsi ko darīt. Tev nav jācīnās, vīrietim vienkārši jāizlemj kā dzīvot tālāk savu dzīvi un tikai viņš zin kāpēc pašķīrās un tikai viņš var nojaust kas sekos vienas vai otras izvēles gadījumā kad lēmums būs pieņemts.
15.09.2020 22:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits