Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noslēpumu izpaušana.

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Ko darīt un justies situācijā, kad kādam uzticējies, ko drošvien nevajadzēja darīt, izstāstot savus noslēpumus, kas var būt apkaunojoši, traki, sāpīgi.
Cilvēks soloties nevienam neteikt, pēctam tomēr pasaka un vēl ar saviem uzbraucieniem pats vainīgs, ka teici, Tev ir jāatbild par to, ko saki un tamlīdzīgi.
Tagad tas ir sāpīgi un bail satikt šo cilvēku, ka tik uz vietas citu priekšā nesāk neko stāstīt un rādīt, es to neizturētu, jo ja pateiktu, ka es tā neteicu, cilvēkam būtu sarakstes pierādījumi.
Es negribu, lai citi cilvēki zin šīs lietas, ko tad man atbildēt, ja kādreiz man jautās? Teikt, ka tā nav taisnība, vai? Jo tas ir apkaunojoši.
Sajūta arī tāda, ka šim cilvēkam vienmēr būs pārsvars pār mani, jo man vienmēr būs jaizturas laipni, jauki, savādāk būs bailes, ja izturēšos ne tā, izstāstīs šīs lietas.
Es saprotu, ka vajadzēja piedomāt kam uzticies utt, bet nu tomēr pa vēlu.
08.09.2020 21:29 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Ja tev ir noslēpumi, der atcerēties, ka tādā gadījumā tie jāprot slēpt arī pašam, nevis tikai citiem. Ko brīnies, ka citi tos var izstāstīt, ja pats esi izmuldējis? Faktiski tev nav tiesības tam cilvēkam neko pārmest, jo tu pats savu noslēpumu neesi pratis glabāt. Ja noslēpums ir noslēpums, tad to nevienam un nekad nestāsta.
08.09.2020 21:38 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Silvera @ 08.09.2020 21:38
Ja tev ir noslēpumi, der atcerēties, ka tādā gadījumā tie jāprot slēpt arī pašam, nevis tikai citiem. Ko brīnies, ka citi tos var izstāstīt, ja pats esi izmuldējis? Faktiski tev nav tiesības tam cilvēkam neko pārmest, jo tu pats savu noslēpumu neesi pratis glabāt. Ja noslēpums ir noslēpums, tad to nevienam un nekad nestāsta.

Labi, ok, es to tikko nosaucu par noslēpumu, varbūt savādāk to var tad pārdēvēt, es šeit nedomāju tik tieši.
Es cilvēkam atklāju, lietas, kas man pašam ir sāpīgas, uztrauc, bail, moka, apkauno utt.
Vai tiešām sanāk, ka es būšu vainīgs tāpēc?
Tas cilvēks, kas citiem stāsta, ko kāds viņam ir atklājis par sevi, tas ir cienījams cilvēks?
Ja es sāktu stāstīt, ko cilvēki man ir teikuši vai kādi starp mums ir noslēpumi, visādas sievietes, kas nodarbojušās ar visādiem seksuāliem pakalpojumiem pa kluso, lai uzturētu sevi, ģimeni utt, kaut tas bijis agrāk un kaut neesot attiecībās.
Nu man personīgi liekas, ka tādas lietas nekad nedrīskt teikt un pat nedomāju, tas cilvēks taču mani ienīdīs visu mūžu un pats jutīšos slikti par to, ka pateicu.
08.09.2020 21:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Tiešām sāk likties, ka viss ir mana vaina, sāk jau sāpēt ļoti tas.
Ja izstāsta manus noslēpumus - es vainīgs, ka stāstīju, pašam jāatbild.
Ja es izstāstu citu noslēpumus, ko gan neesmu darījis - arī tiktu vainots, par to izpaušanu, mani ienīstu utt.
08.09.2020 21:45 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Es par šo domājot, iedomājos šādi:
Ja cilvēks ir solījis neteikt, vai vienkārši aiz bezkaunības sāk stāstīt citiem tādas lietas.
Es drīkstu pretī teikt arī, ka es tā nekad neesmu teicis, vai, ka šis cilvēks melo vai vienalga ko.
Jo ja noruna ir starp mums diviem, tiek apsolīts, ka nekas netiks teikts un šis cilvēks to pārkāpj, kādas vairs man ir cienījamas rīcības pret šo personu, es tad drīkstu tāpat rīkoties arī izdarot to, ko nevajadzētu tieši pret viņu, pateikt, ka melo vai tamlīdzīgi.
Tākā dods devējam atdodās.
08.09.2020 21:48 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Informacija, kuru izpaud kadam, ne tikai var nodota kadam talak, bet tikt paversta pret pasu atpakal. Runasana sudrabs, klusesana zelts. Saprotu, ka sap,katram tadas lietas ir un vel jo gruzdosak ir to glabat sevi.
Manuprat, vislabak ir stastit loti labam draugam, kurs ir uzticigs ilglaicigi, bet netiecies katru dienu, tad "tjorkas" iespejamas mazakas, mazak citu lieko emociju, kas var patraucet un krasak saskobit draudzibu.
08.09.2020 21:54 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ko darīt? Priekš kam tev draugu, cilvēku, kuram nevar uzticēties.
Izstāsti, ka tas sāpināja un lietas, ko izstāstiji bija paredzēts tikai viņam un viss. Ja nav kopsaucēja pēc sarunas, neredzētu vērtību turpmākai draudzībai. Gluži dabiski vairs nespētu vairs uzticēties un draudzība pajuktu gribot negribot.
08.09.2020 21:56 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Informacija, kuru izpaud kadam, ne tikai var nodota kadam talak, bet tikt paversta pret pasu atpakal.

Lūk, šī ir mācība, ko der iegaumēt ikvienam un jo sevišķi sievietēm. Labi rūkts, Bjork!
08.09.2020 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Nē, tā nav tava vaina. Ja cilvēks, kuram izstāstīji, solīja neteikt, tad tā ir viņa vaina, ka ir šāda situacija un, ka jūties slikti. Vai šo cilvēku bieži jāsatiek? Nesanāk izvairīties no kontaktēšanās? Izpaust cita cilvēka personīgu lietu, ko lūdz neteikt, manuprāt, ir debīli un zemiski. Neļauj, ka tāda persona Tev liek justies slikti. Es saprotu, ka tagad varbūt grūti, bet arī tad, ja kaut ko stāstīs tālāk, viņš /viņa sevi iezīmogos citiem kā cilvēku, kuram nevar uzticēties un galu galā pats paliks zaudētājos.
08.09.2020 21:57 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
keegan @ 08.09.2020 21:57
Nē, tā nav tava vaina. Ja cilvēks, kuram izstāstīji, solīja neteikt, tad tā ir viņa vaina, ka ir šāda situacija un, ka jūties slikti. Vai šo cilvēku bieži jāsatiek? Nesanāk izvairīties no kontaktēšanās? Izpaust cita cilvēka personīgu lietu, ko lūdz neteikt, manuprāt, ir debīli un zemiski. Neļauj, ka tāda persona Tev liek justies slikti. Es saprotu, ka tagad varbūt grūti, bet arī tad, ja kaut ko stāstīs tālāk, viņš /viņa sevi iezīmogos citiem kā cilvēku, kuram nevar uzticēties un galu galā pats paliks zaudētājos.

Kā augstāk minēja viena sieviete, ka informāciju var pagriezt pret Tevi.
Nu šeit arī, tas cilvēks kādam stāstot, var to pagriezt kā vēlas, neteiks jau, man uzticējās un es tagad atklāju noslēpumu, bet var teikt, ka šis cilvēks nav normāls, teica man to un to, visvisādi to var pagriezt kā vēlas.
Par to satikšanu utt, nav jāsatiek, bet liekas, ka būs sāpīgi, kādreiz jau nāksies un tad domāsi kas un kā būs un liekas, ka tās būs visu laiku.
08.09.2020 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
please @ 08.09.2020 22:02

Kā augstāk minēja viena sieviete, ka informāciju var pagriezt pret Tevi.
Nu šeit arī, tas cilvēks kādam stāstot, var to pagriezt kā vēlas, neteiks jau, man uzticējās un es tagad atklāju noslēpumu, bet var teikt, ka šis cilvēks nav normāls, teica man to un to, visvisādi to var pagriezt kā vēlas.
Par to satikšanu utt, nav jāsatiek, bet liekas, ka būs sāpīgi, kādreiz jau nāksies un tad domāsi kas un kā būs un liekas, ka tās būs visu laiku.

Kam to pastāstīs? Ja tie ir kādi random cilvēki, par to nav jāsatraucas, vnm kāds par Tevi domās labāk, kāds sliktāk. Ja tie ir tev tuvi cilvēki, draugi, tad noteikti vari ar viņiem parunāt par šo...Ka uzticējies, bet redz, šim cilvēkam ticēt nevar, labāk nevajag klausīties ko stasta, iespējams piepušķo utt.
08.09.2020 22:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Mācies no savām kļūdām un uz nākotni atceries - ja negribi, lai kāds kaut ko uzzina, tad nevienam to arī nestāsti. Pat ne cilvēkiem, kuri dotajā brīdī liekas uzticami.
09.09.2020 10:59 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
Ceru, ka šī būs sava veida mācība, ka tā pavisam dzīvē uzticēties nevar nevienam, tikai pašam sev.
09.09.2020 11:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits