Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Candida diēta

 
Reitings 47
Reģ: 01.03.2009
Sveikas! Šobrīd man ir izrakstīta Anticandida diēta mēnesim. Jau sākumā ir paskaidrots, ka tas nav sabalancēts uzturs, bet laikam ar cerību, ka tas varētu sakārtot/ restartēt hormonālo daļu, kas saistībā ar PCOS man pieklibo
Tā ietver sevī 0 cukuru (ne augļus, ne burkānus, ne tomātus, ne ābolus, ne bietes nedrīkst), 0 piena produktus (izņēmot treknu sviestu) un 0 miltu izstrādājumus.
Šobrīd rit 4 diena un es loģiski gan krītos svarā (-1,2 kg), gan jūku prātā!!!. Gribēju pajautat tikai vai kāda ko šādu ir mēģinājusi/ paveikusi? Gribētos dzirdēt no kāda, ka šādai diētai tiešām ir bijusi jēga un rezultāts... lai būtu motivācija turēties
Vel arī, ja kāds šo ir mēģinājis, varbūt varētu ieteikt kādus produktus vai receptes no atļautajiem produktiem, kas būu patiešām garšīgas?
28.08.2020 15:31 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
uh, draudzenei ieteica ko līdzīgu, kad beidzās un sāka ēst atpakaļ sabalansētu uzturu, pienāca 10 kg vietā 20 un pcos neuzlabojās.
Man ārstei arī likās, ka man ir pcos (vienam liekas, ka ir - otram liekas, ka nav) , ieteica vai nu sabalansētu diētu vai keto pamēģināt, jeb lazy keto. Pamēģināju vienkārši iekļauties kalorijās katru dienu un tad jau izlēmu, kas man vajadzīgs. + teica, ka svarīgi 30 minūtes dienā svīst, bet man nesanāk pagaidām.
Strādā ar kalorijām. Periods ir atpakaļ, insulīns nelēkā kā traks un svars -7kg.
28.08.2020 16:13 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Māsa PCOS atrisināja ar keto diētu
29.08.2020 09:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!