Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Elektriskā zobu birste

 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Sveiki!
Vai kāda šeit lieto elektrisko zobu birsti? Pastāstiet kādu modeli esat iegādājušās un kādi +/-?
Vēlos nopirkt, bet klāsts tik liels, ka apmulsu.
25.08.2020 17:19 |
 
Reitings 5
Reģ: 25.08.2020
Lietoju, bet ta arī mētājas tagad, izmantoju parasto zobu birsti jo:
-apnika lādēt viņu
-man ar breketem viņa tik labi netīra kā tad, kad breketes nebija
Vienīgais pluss tāds, ka viņa vibrēja pēc 30 sekundēm kad jāmaina puse.
Gan jau katram cilvēkam savs stāsts bet es labāk pieturos pie parastas tagad, man nekādas izmaiņas nebija kā tikai kkads fancy priekšmets vannas istabā. (:
25.08.2020 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 34
Reģ: 04.07.2012
Sveika!
Es pati esmu zobu higiēniste un noteikti varu ieteikt tieši Philips Sonicare elektrisko zobu birsti! Esmu tiešām meginājusi daudz elektriskās birstes, taču vienmēr atgriežos pie Philips Sonicare, pēc tās neliekas, ka cauri mutei būtu izgājis perforators. Tieši otrādāk - tiek maigi izmasētas smaganas zobu tīrīšanas laikā un łoti labi tiek nońemts mīkstais aplikums, līdz ar to arī baltāki zobi ir palikuši, taču tāpat paies vismaz nedēła, kamēr būsi pieradusi pie pašas birstes un vibrācijām.
Man pašai ir Protective Clean modelis, viens no lētākajiem, ap 60€ maksāja, taču tāpat savu darbu veic lieliski. Mīnusu nav!
25.08.2020 19:12 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Lima, paldies par komentāru!
Ļoti vērtīgi to dzirdēt no speciālista. Tieši skatos uz philips, jāizvēlas tik modelis. Vakardien lasīju atsauksmes, ka ir sonicare modeļi, kas tīra ar ultraskaņu, esot ļoti laba.
25.08.2020 19:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits