Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Menstruālā Piltuve

 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2013
Sveikas, nesen iegādājos OrganiCup menstruālo piltuvi, nevaru saprast brāķis vai kas, skatījos pēc instrukcijām itkā daru visu pareizi, izmēģināju arī locišanas veidus vairākus, bet visu laiku tāpat drošībai, lietoju arī paketi, jo šķiet, ka tek garām! Ne daudz, bet nu tomēr. Vai vēl kāda ir bijuši šādā situācijā un kā to atrisinājāt? Ar izmēru man viss ok! Ceru uz atsaucību! ?
06.08.2020 15:32 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Jā, šis jautājums mani arī interesē. Kaut kā nespēju tai uzticēties līdz galam, jeb arī daru kaut ko nepareizi...
06.08.2020 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Pilnīgi mana situācija. Gan locīju, gan griezu uz 360 grādiem. Bet tik un tā ir noplūde. Tas jau ir 3ais cikls.
Biju nopirkusi drogas piltuvi no lētā gala. Šodien iegādājos jau dārgo piltuvi. Ceru, ka tālāk viss būs labi un šī drogas iegādātā ir brāķis
06.08.2020 16:29 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Piltuvēm ir dažādas formas, garumi utt. Diemžēl neviens par to nestāsta... Var nāktos izmēģināt dažādas līdz atrod īsto. Ja ir dzemde kura vērsta uz muguru tad piltuvei vienmēr tecēs garām.
06.08.2020 17:09 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kad es tikko sāku lietot man arī bija noplūdes. Man to piltuvi palīdzēj tad dabūt vietā, ja sasprindzinu muskuļus maksts muskuļus. Tā teikt kegela vingrinājums.
06.08.2020 17:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Vēl var mēģināt pamainīt pozīciju kuras laikā piltuve tiek ievietota. Sēžot un klozetpoda, vai stāvot kājās, vai stāvot kājās un paceļot vienu kāju uz kaut ko augstāka.
06.08.2020 17:19 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Sveika!
Piltuvi lietoju nu jau kādus gadus 4 un mīlu to.
Man ir fun factory ražotā piltuve precīzāk 2 izmēri viena 30ml otra 15ml, lielā liekas par lielu. Man ir vidēji novietots dzemdes kakls līdz ar to šī piltuve der, arī ja ir augstu novietots dzemdes kakls tā ir ok, bet ja zemu novietots tad būtu vajadzīga cita.
Pirmajā ciklā likās ka kaut kas "nesēž" kāvajag no sākuma tad piešāvos, man der tikai 7nieka locījums lai viss forši attaisītos vaļā un nostātos vietā pēc katras ievietošanas obligāti ar pirkstu apbraucu apkārt piltuvei lai saprastu ka ir vietā un piesūkusies kā vajag jo pirmo pāris ciklu laikā sanāca, ka dzemdes kakls nebija iekšā bet taka uz malu vai piltuve neatvērās uc.
Visus pārējos ciklus kas man ir ar piltuvi bijuši viss ir forši, vienīgi pirmajā ievietošanas reizēm man reizēm vajag piltuvi piekoriģēt kad ievietoju. To ja varu daru guļus esot jo tad man personīgi to vieglāk izdarīt. Bet pati ievietošana vai nu ar vienu kāju uz poda vai ar nedaudz ieliektiem ceļgaliem.
Reizēm gadās, ka kaut kas pasmērējas ja nav sanācis piltuvi laicīgi nomainīt (smagākajās dienās nedaudz mazāk kā 12h pa dienu varu ar mazāko) vai arī ja īpaši messy sanācis to izņemt.
Bet nu vispārīgi ir viss forši iesaku saprast cik augstu tev novietots dzemdes kakls un vai tev tā piltuve atbilst augstuma ziņā kā arī vai ir pietiekami liela, jo 15ml vai 30ml piemēram man ir milzīga starpība.
06.08.2020 17:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2013
Satelle @ 06.08.2020 17:46
Sveika!
Piltuvi lietoju nu jau kādus gadus 4 un mīlu to.
Man ir fun factory ražotā piltuve precīzāk 2 izmēri viena 30ml otra 15ml, lielā liekas par lielu. Man ir vidēji novietots dzemdes kakls līdz ar to šī piltuve der, arī ja ir augstu novietots dzemdes kakls tā ir ok, bet ja zemu novietots tad būtu vajadzīga cita.
Pirmajā ciklā likās ka kaut kas "nesēž" kāvajag no sākuma tad piešāvos, man der tikai 7nieka locījums lai viss forši attaisītos vaļā un nostātos vietā pēc katras ievietošanas obligāti ar pirkstu apbraucu apkārt piltuvei lai saprastu ka ir vietā un piesūkusies kā vajag jo pirmo pāris ciklu laikā sanāca, ka dzemdes kakls nebija iekšā bet taka uz malu vai piltuve neatvērās uc.
Visus pārējos ciklus kas man ir ar piltuvi bijuši viss ir forši, vienīgi pirmajā ievietošanas reizēm man reizēm vajag piltuvi piekoriģēt kad ievietoju. To ja varu daru guļus esot jo tad man personīgi to vieglāk izdarīt. Bet pati ievietošana vai nu ar vienu kāju uz poda vai ar nedaudz ieliektiem ceļgaliem.
Reizēm gadās, ka kaut kas pasmērējas ja nav sanācis piltuvi laicīgi nomainīt (smagākajās dienās nedaudz mazāk kā 12h pa dienu varu ar mazāko) vai arī ja īpaši messy sanācis to izņemt.
Bet nu vispārīgi ir viss forši iesaku saprast cik augstu tev novietots dzemdes kakls un vai tev tā piltuve atbilst augstuma ziņā kā arī vai ir pietiekami liela, jo 15ml vai 30ml piemēram man ir milzīga starpība.

Es skatijos youtube video, un daru visu pēc tām pamācībām, dušā visvisādi izmēģināju kā ievietot. Tad liekas, ka ir ok, bet vēlak jau redzu, ka nedaudz plūst garām.
Vēl neatradu nekur atbildi uz vēl vienu jautājumu - piemēram, ievietojot šo piltuvi man bieži ir sajūta, ka ļooti vajag uz tualeti, visur rakstīts, ka līdz 12 h var staigāt ar to piltuvi, katru reizi kā gribas uz tualeti es ņemu viņu laukā, bet nekur nav minēts, vai ejot čurāt jaņem viņa ārā vai nē. Līdz šim visu laiku ņemu ārā.
06.08.2020 17:54 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
bet nekur nav minēts, vai ejot čurāt jaņem viņa ārā vai nē. Līdz šim visu laiku ņemu ārā

Protams ka nav jāņem ārā. Kāpēc lai būtu? Urīns jau netek iekšā un ja arī kaut kas tiek uz kaunuma lūpām tad tas nekas traks nav.
06.08.2020 18:07 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Laima27 @ 06.08.2020 17:54

Es skatijos youtube video, un daru visu pēc tām pamācībām, dušā visvisādi izmēģināju kā ievietot. Tad liekas, ka ir ok, bet vēlak jau redzu, ka nedaudz plūst garām.
Vēl neatradu nekur atbildi uz vēl vienu jautājumu - piemēram, ievietojot šo piltuvi man bieži ir sajūta, ka ļooti vajag uz tualeti, visur rakstīts, ka līdz 12 h var staigāt ar to piltuvi, katru reizi kā gribas uz tualeti es ņemu viņu laukā, bet nekur nav minēts, vai ejot čurāt jaņem viņa ārā vai nē. Līdz šim visu laiku ņemu ārā.

Magrozi piltuvi kad tā ir tevī iekšā. Man no sākuma arī likās ka taka baigi vajag visu laiku, pagroziju piltuvi un atradu pareizo pozīciju. (līdzīgu nedaudz spiedoša sajūta uz urīnpūsli man parādās ja ielieku lielāko piltuvi) Bet tur jau tā lieta ka piltuve ir paredzēta tam lai nebūtu katru reizi kad ej uz tualeti tev nav jāizņem. Citādāk kāda jēga (ja kas ar piltuvi var arī peldēt)
06.08.2020 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!