Seksuālā iekāre un vīrietis tikai draugs?

 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Sveikas! Gribētu zināt jūsu ieteikumus vai padomu ko darīt:
Lieta tāda ka tad kad esmu kopā ar vienu vīrieti ar kuru uzturam tikai draudzīgas attiecības izjūtu milzīgu seksuālu iekāri attiecībā pret viņu, neesmu to viņam gan teikusi. (mums ir dažādi skatījumi uz intimitāti - viņš uzskata ka jābūt attiecībās lai patīkami nodarbotos ar seksu un lai viņš vispār tam ļautos (nevainīgs divdesmitgadnieks) bet es negribu attiecības bet ir visai augsts libido tāpēc neesmu pret seksu bez attiecībām)
Kontekstam - neesmu nogribējusies jo kad jūtu nepieciešamību sevi pati apmierinu seksuāli vai arī satiekos ar tādu kā sex buddy tikai seksam un nekam vairāk
Jautājums - kā samazināt seksuālo tieksmi un uzvilkšanos tā konkrētā cilvēka klātbūtnē, jo ar nevienu citu vīrieti neesmu ko tādu izjutuši, vismaz ne parastā ikdienas sarunas laikā vai vispār ne-seksuālā kontekstā...? Negribu pārtraukt draudzību jo forš cilvēks ar interesantu skat>jumu uz lietām
P.s. Sanāca baigais palags piedodiet un ja ir gramatikas kļūdas atvainojos bet man auto-correct jocīgi pašlaik strādā.
27.07.2020 17:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
TimeToDream2 @ 28.07.2020 13:06

Neredzu iemeslu, kāpēc meitenes šeit saukt par maukām. Nav labais tonis. Tevi neviens te tā nenosauca. Tikai piedāvāti risinājumi - mēģināt kaut ko darīt vai arī novest draudzību līdz nullei, nebojājot savus nervus un puisi.
Centies viņā saskatīt trūkumus, kas nomāktu tavu seksuālo vēlmi. Vai arī meklē kādu citu, ar ko "nolaist tvaiku", bet ar šo puisi uzturi tikai draudzību, varbūt dzirksteles mazināsies. Vai arī pārtrauc draudzību,ja jūti, ka nekas labs no tā neiznāks.

Par šo piedod aizsvīlos man apnika ka Balamute šķiet izsaka viedokli lai gan nav īsti izlasījusi jautājumu kādēļ diskusija vispār tika veidota?
28.07.2020 13:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tas, ka Tu saviem vīrieškārtas draugiem stāsti kad un ar ko esi gulējusi, nenozīmē, ka tā ir ierasta lieta.

Katrs spriež pēc savas samaitātības pakāpes. Man tās ir vispārīgās attiecību un seksa lietas un principi, personīgās lietas un pārdzīvojumus paturu pie sevis. Nesaskatu neko ārprātīgu faktā, ka puisis pateica, kā vēlas sasaistīt attiecības un seksuālo dzīvi.
28.07.2020 14:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Padomju laiks beidzies, bet domāšanā joprojām esam turpat.
Ir ok runāt par seksu. Viens runā atklātāk, kāds cits vispārinātāk.
28.07.2020 15:25 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja es patiesi būtu tik liela mauka kā tu un vēl dažas te šķiet uzskata tad tw nebūtu tāda tēma un es jau sen viņam būtu uzmākusies kā tas beigtos jau ir cits stāsts.

Es autores rakstīto uztvēru citādāk, nekā varētu noprast. Tā ir, ka nelieto komatus ? Manuprāt, viņa domāja:
Ja es patiesi būtu tik liela mau*a, kā tu un vēl dažas te, šķiet, uzskata, tad...
nevis
Ja es patiesi būtu tik liela mau*a, kā tu un vēl dažas te... (teikuma turpinājums šajā gadījumā sanāk neloģisks)
28.07.2020 15:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ketija123, arī taisnība. ? Katrs interpretē, kā vēlas. ?
28.07.2020 15:39 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Padomju laiks beidzies, bet domāšanā joprojām esam turpat.
Ir ok runāt par seksu. Viens runā atklātāk, kāds cits vispārinātāk.

Tieši tā. Katrs savā draugu lokā apspriež, ko vēlas. Nav forši, ka jārunā par laikapstākļiem un citām lietām, kas neaizskar neko intīmāku, lai saglabātu savu konservatīvo tēlu. Pārspīlēju, protams, bet doma ir skaidra.
28.07.2020 15:42 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Eksperte @ 28.07.2020 15:25
Padomju laiks beidzies, bet domāšanā joprojām esam turpat.
Ir ok runāt par seksu. Viens runā atklātāk, kāds cits vispārinātāk.

Mēs pēctam divas dienas kapotu taisnojām.
28.07.2020 16:01 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
bulta @ 28.07.2020 16:01

Mēs pēctam divas dienas kapotu taisnojām.

Zvērīgi.
28.07.2020 16:18 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Satelle @ 28.07.2020 13:27

Par šo piedod aizsvīlos man apnika ka Balamute šķiet izsaka viedokli lai gan nav īsti izlasījusi jautājumu kādēļ diskusija vispār tika veidota?

Maukas, jā, labs līmenis tev, lai gan par mauku neviens tevi te nav saucis. Secinājumi rodas no tā, ka brīžiem nemaz tik nevainīgi par to nerunā, ka piekrīti variantiem, kā dabūt vienkārši viņu sev, nevis cēlais atkāošanās gājiens.
28.07.2020 23:03 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Balamute @ 28.07.2020 23:03

Maukas, jā, labs līmenis tev, lai gan par mauku neviens tevi te nav saucis. Secinājumi rodas no tā, ka brīžiem nemaz tik nevainīgi par to nerunā, ka piekrīti variantiem, kā dabūt vienkārši viņu sev, nevis cēlais atkāošanās gājiens.

Nav jau jāsauc lai saprastu zemtekstu, kas diemžēl balstīts uz pieņēmumiem, kas var būt kļūdaini tikpat lielā mērā kā pieņēmums, ka šeit esošajiem padomiem visiem piekrītu un taisos tos izmantot...
Ja gadījumā nepamanīji vienīgais kam esmu jebkādu piekrišanu izrādījusi ir Katz komentārs un tam atbildēju "paldies, nebiju par to aizdomājusies", kas nenozīmē, ka uzreiz vilkšu jauno cilvēku gultā, bet nozīmē, ka tiešām nebiju aizdomājusies par to ko Katz teica.
Piebildei - tas, ka varu runāt atklāti par sabiedrībā nepieņemamiem vai tabu uzskatiem man nāk no ģimenes. Vecāki lika vienīgi izvērtēt vietu, laiku un cilvēkus ar ko par sabiedrībā mazāk populārām tēmām runāt nevis, ka to nedrīkst darīt un tas tagad būs "lielais bubulis" par ko drīzāk kaunēties nevis pateikt kā ir. Man šķiet, ka stigmatizācija, ka sekss un seksualitāte ir slikti, ir aizķēries vēl no padomju laikiem un dažās valstīs reliģisku uzskatu dēļ kaunināšana un nerunāšana noved pie visai lielām problēmām.
Īsumā - nebaidos runāt un izteikt viedokli par jebko saistībā ar seksu. Un tas ir normāli un punkts.
29.07.2020 06:42 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Satelle @ 29.07.2020 06:42

Nav jau jāsauc lai saprastu zemtekstu, kas diemžēl balstīts uz pieņēmumiem, kas var būt kļūdaini tikpat lielā mērā kā pieņēmums, ka šeit esošajiem padomiem visiem piekrītu un taisos tos izmantot...
Ja gadījumā nepamanīji vienīgais kam esmu jebkādu piekrišanu izrādījusi ir Katz komentārs un tam atbildēju "paldies, nebiju par to aizdomājusies", kas nenozīmē, ka uzreiz vilkšu jauno cilvēku gultā, bet nozīmē, ka tiešām nebiju aizdomājusies par to ko Katz teica.
Piebildei - tas, ka varu runāt atklāti par sabiedrībā nepieņemamiem vai tabu uzskatiem man nāk no ģimenes. Vecāki lika vienīgi izvērtēt vietu, laiku un cilvēkus ar ko par sabiedrībā mazāk populārām tēmām runāt nevis, ka to nedrīkst darīt un tas tagad būs "lielais bubulis" par ko drīzāk kaunēties nevis pateikt kā ir. Man šķiet, ka stigmatizācija, ka sekss un seksualitāte ir slikti, ir aizķēries vēl no padomju laikiem un dažās valstīs reliģisku uzskatu dēļ kaunināšana un nerunāšana noved pie visai lielām problēmām.
Īsumā - nebaidos runāt un izteikt viedokli par jebko saistībā ar seksu. Un tas ir normāli un punkts.

Tu runā galējībās! Jā, sekss nav slikts un par to nav jākaunās. Tomēr Tu nesaproti un nemāki uzvesties vīrieša klātbūtnē. Ja Tu izprastu sevi un seksu,nebūtu šīs tēmas. Vīrieša ieinteresētība uz seksu ir ļoti atklāta,to nevar nepamanīt. Ja viņš ir kautrīgs un Tu seksuāli brīva...pēc 5 min sarunas, Tu redzētu,ka viņš Tevi grib vai negrib...viegls flirts, pieskārieni, nu tā ir TĀDA enerģija...
tā vietā, Tu stāsti,ka Tev ir buddy priekš seksa. Tu izjūti orgasmu? Kāpec Tu ar viņu sekso? Tas nevar būt tikai fizisks process, ko Tu ar šo seksu centies iegūt?! Vai Tu esi domājusi par to,ka Tavs ķermenis un personība ir viens vesels un ir Tava vislielākā vērtība?
Jā, sekss nav tabu bet nevajag to pārvērst par kaut ko tik ikdienišķu kā rokasspiedienu.
29.07.2020 10:41 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
hesus, par ko te visām cepiens? meitenei ir pilnīgi parasta lieta, ko paprasija
29.07.2020 11:36 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Piekrītu kikii007, šeit drīzāk izklausās jautājums vai viņš mani grib un ko darīt lai ietu tālāk, jo drīzāk meitenei bail aplausties, tā teikt tikt atraidītai un izgāzties, (pēc teksta citejot-neesmu pret seksu bez attiecībām) domāju cilvēks daudz maz savu seksuālo iekāri jau var apvaldīt.. Neuzskatu kad tā ir problēma.. Droši vien arī ir iemesls kāpēc meitene ar viņu vēlas tikai seksu bet nevēlas veidot attiecības... To nesaprotu ja jau ir seksuālā iekāre tad jau jābūt arī kādam jūtām, dīvaini bet nu... Tiešām izklausās pēc parastā rokasspiediena..tik vienkārši kā ikdienā, sekss tas nav nekas īpašs, žēl tā 20 galdnieka ?
29.07.2020 12:26 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Pēc vairuma atbildēm un attieksmēm (ne visām, paldies katz) saprotu, ka pieļāvu kļūdu jautājot šeit padomu vai ieteikumus uz sākumā noformulēto jautājumu, kas īpaši izcelts jaunā rindā ar vārdu "jautājums". Diemžēl saprotu, ka šeit esošās dāmas lielākoties mēģina meklēt "zemūdens akmeņus" nevis atbildēt uz uzdoto jautājumu, jo situāciju aprakstiju, lai saprastu kontekstu.
Neticu, ka jums nevienai nekad nav bijusi situācija, ka kāds cilvēks jums izdzen lielu iekāri dzīvnieciskā līmenī bet cilvēciskā līmenī cienat otra izvēli ar jums intīmi nesaistīties. Žēl, cerēju atrast padomu kā to iekāri apslāpēt nevis saņemt nez kādus spriedelējumus par manas personīgās dzīves izvēlēm.
Šis tik daudz neattiecas uz tevi Katzs jo izskatās, ka lai gan varbūt neizteici atbildi uz jautājumu nemēģini atrast kādus citus motīvus kuru reālajā dzīvē nav.
29.07.2020 13:25 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Satelle @ 29.07.2020 13:25
Pēc vairuma atbildēm un attieksmēm (ne visām, paldies katz) saprotu, ka pieļāvu kļūdu jautājot šeit padomu vai ieteikumus uz sākumā noformulēto jautājumu, kas īpaši izcelts jaunā rindā ar vārdu "jautājums". Diemžēl saprotu, ka šeit esošās dāmas lielākoties mēģina meklēt "zemūdens akmeņus" nevis atbildēt uz uzdoto jautājumu, jo situāciju aprakstiju, lai saprastu kontekstu.
Neticu, ka jums nevienai nekad nav bijusi situācija, ka kāds cilvēks jums izdzen lielu iekāri dzīvnieciskā līmenī bet cilvēciskā līmenī cienat otra izvēli ar jums intīmi nesaistīties. Žēl, cerēju atrast padomu kā to iekāri apslāpēt nevis saņemt nez kādus spriedelējumus par manas personīgās dzīves izvēlēm.
Šis tik daudz neattiecas uz tevi Katzs jo izskatās, ka lai gan varbūt neizteici atbildi uz jautājumu nemēģini atrast kādus citus motīvus kuru reālajā dzīvē nav.

Cepies tā, ka meitenes būtu trāpījušas mērķī ar savām nojautām. :D
29.07.2020 15:37 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Balamute @ 29.07.2020 15:37

Cepies tā, ka meitenes būtu trāpījušas mērķī ar savām nojautām. :D

Zini Balamute paskaidrošu īpaši neaptēstajiem kāpēc esmu nedaudz sacepusies: šī diskusija ir ekvailents situācijai ja tu pajautā padomu kā izcept cepumus bet tev visu laiku stāsta kā cept maizi - galu galā tu tādā brīdī vai nu aizej prom vai sadusmojies jo tevī neklausās vai izdari abus uzreiz. Padomā par to analoģiju
29.07.2020 16:09 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Nu tad tikties vairāk ar to tavu sexbuddy un mazāk ar to nabaga puisi.
29.07.2020 16:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!