Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksuālā iekāre un vīrietis tikai draugs?

 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Sveikas! Gribētu zināt jūsu ieteikumus vai padomu ko darīt:
Lieta tāda ka tad kad esmu kopā ar vienu vīrieti ar kuru uzturam tikai draudzīgas attiecības izjūtu milzīgu seksuālu iekāri attiecībā pret viņu, neesmu to viņam gan teikusi. (mums ir dažādi skatījumi uz intimitāti - viņš uzskata ka jābūt attiecībās lai patīkami nodarbotos ar seksu un lai viņš vispār tam ļautos (nevainīgs divdesmitgadnieks) bet es negribu attiecības bet ir visai augsts libido tāpēc neesmu pret seksu bez attiecībām)
Kontekstam - neesmu nogribējusies jo kad jūtu nepieciešamību sevi pati apmierinu seksuāli vai arī satiekos ar tādu kā sex buddy tikai seksam un nekam vairāk
Jautājums - kā samazināt seksuālo tieksmi un uzvilkšanos tā konkrētā cilvēka klātbūtnē, jo ar nevienu citu vīrieti neesmu ko tādu izjutuši, vismaz ne parastā ikdienas sarunas laikā vai vispār ne-seksuālā kontekstā...? Negribu pārtraukt draudzību jo forš cilvēks ar interesantu skat>jumu uz lietām
P.s. Sanāca baigais palags piedodiet un ja ir gramatikas kļūdas atvainojos bet man auto-correct jocīgi pašlaik strādā.
27.07.2020 17:31 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
viņš uzskata ka jābūt attiecībās lai patīkami nodarbotos ar seksu un lai viņš vispār tam ļautos (nevainīgs divdesmitgadnieks)
izjūtu milzīgu seksuālu iekāri attiecībā pret viņu, neesmu to viņam gan teikusi

Iespējams, viņš mēģina atstāt kārtīga puiša iespaidu. Ja nu tomēr uzzinātu, ka Tu viņu iekāro un viņam spīd karsta nakts, nedomāju, ka viņš laistu šo iespēju garām. Iesalu sākt dot konkrētus mājienus
27.07.2020 18:06 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Netipiska attieksme pret vīrieti, ja esi sieviete/meitene... bet nu ok! ? Ja vīrietis Tevi negrib,tad negrib, samierinies. Runas par attiecībām utt. ir bulshits, it sevišķi “ja neko par seksu neprasi”.Varbūt viņu atgrūž Tava vieglā pieejamība vai “pieredze”.
P.S. Būt Samantai Džonsai nav ne stilīgi, ne vajadzīgi. Cerams,ka apzinies,ko dari un attieksme pret seksu ir īslaicīga ?
27.07.2020 18:28 |
 
Reitings 12
Reģ: 24.07.2020
Janoskaidro vai jums abiem ir šada nepārvarama vēlme vienam pret otru.
Ja tā ir vienvirziena vēlme , tad iespejams tavas vēlmes diezvai vainagosies ar panākumiem.
Beeeeet... ja sieviete ir atraktīva un gana gudra , tad var gudri pavedināt divedesimt gadnieku nevainīgo!
27.07.2020 18:32 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Kiki007 @ 27.07.2020 18:28
Netipiska attieksme pret vīrieti, ja esi sieviete/meitene... bet nu ok! ? Ja vīrietis Tevi negrib,tad negrib, samierinies. Runas par attiecībām utt. ir bulshits, it sevišķi “ja neko par seksu neprasi”.Varbūt viņu atgrūž Tava vieglā pieejamība vai “pieredze”.
P.S. Būt Samantai Džonsai nav ne stilīgi, ne vajadzīgi. Cerams,ka apzinies,ko dari un attieksme pret seksu ir īslaicīga ?
nesalīdzini mani ar samantu džonsu ne tuvu neesmu tik hmm ķerta uz vīriešiem. Tas ka ir fuck buddy ko pa reizei satieku ir mana racionāla izvēle lai izvairītos no vienas nakts sakariem tā kā neesmu ne īslaicīgās ne ilgstošās attiecībās. Samanta cik atceros bija vairāk vienas nakts sakaru piekritēja so it's not my thing so bez šāda tipa nosodījumiem ja?
27.07.2020 19:31 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Satelle, godīgi sakot arī man radiji vieglas uzvedības meitenes iespaidu, vēl nodomāju, cik labs salīdzinājums ar Samantu?
Ar tām apslēptajām iekàrējām parasti ir abpusēji, īpaši, ja jūs tā draudzējaties tik tuvu, runājaties par attiecībām utt., domāju būsiet raduši pietiekami intīmu gaisotni jūsu starpā. Vīriešiem grūti padodās par šīm lietām runāt, un, ja runā, tad ir iemesls - uzticība, tuvs kontakts, cieņa un varbūt, pat simpātijas. Tu noteikti pati jūti un zini, kā tur ir patiesībā, cilvēki jau bieži vien staigā, kā atvērtas grāmatas, tik jāprot tās lasīt :)
27.07.2020 19:59 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Katz @ 27.07.2020 19:59
Satelle, godīgi sakot arī man radiji vieglas uzvedības meitenes iespaidu, vēl nodomāju, cik labs salīdzinājums ar Samantu?
Ar tām apslēptajām iekàrējām parasti ir abpusēji, īpaši, ja jūs tā draudzējaties tik tuvu, runājaties par attiecībām utt., domāju būsiet raduši pietiekami intīmu gaisotni jūsu starpā. Vīriešiem grūti padodās par šīm lietām runāt, un, ja runā, tad ir iemesls - uzticība, tuvs kontakts, cieņa un varbūt, pat simpātijas. Tu noteikti pati jūti un zini, kā tur ir patiesībā, cilvēki jau bieži vien staigā, kā atvērtas grāmatas, tik jāprot tās lasīt :)
laikam vajadzēja precizēt ka tas fuck buddy ir viens un tas pats cilvēks nevis vairāki? nākamreiz centīšos citādāk veidot teikumu
Bet paldies par šo ieteikumu, nebiju tik tālu aizdomājusies?
27.07.2020 20:10 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Dīvaini, ka te daudzām ir uzskats, ka vīrietis ņemsies ar jebkuru sievieti un viņam nevar būt principi. Pazīstu vīriešus, kuriem nepatīk būt ne “fuck buddy’s”, ne “vienas nakts sakari”, bet kuri meklē tieši attiecības.
27.07.2020 20:29 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Dīvaini, ka te daudzām ir uzskats, ka vīrietis ņemsies ar jebkuru sievieti un viņam nevar būt principi. Pazīstu vīriešus, kuriem nepatīk būt ne “fuck buddy’s”, ne “vienas nakts sakari”, bet kuri meklē tieši attiecības.

Nu var jau var būt puisis ar principiem. Bet vienkārši iesakām viņai pamēģināt, dot signālus utml. Citādi jau viņa neuzzinās, vai viņas vēlme ir realizējama. Bet, protams, ir risks sačakarēt šīs attiecības, jo puisis var uzskatīt, ka esi viegli iegūsdama un momentā zaudēt cieņu un interesi.
27.07.2020 20:41 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Priekš kam "iekarot" tieši šo puisi un sačakarēt viņa uzskatus un iespējams dzīvi? Ja viņš grib gaidīt īsto, kāpēc viņš jālenc, ja nav mērķa būt tai īstajai? Wtf. Ja gribi tikai seksu, nu atrodi kādu citu, kurš arī to vien grib.
28.07.2020 01:03 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Izklausās, ka viņš pagaidām tevi neuzskata par attiecībām radītu "materiālu". Un jo vairāk vilksi gultā, jo vairāk viņš to pamanīs, manuprāt.
28.07.2020 01:04 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Balamute, tu laikam nesaproti atšķirību starp iekārot un iekarot. Viens ir emocijas ka izjūt to iekāri pret cilvēku, bet kā manā gadījumā neesmu to izrādījusi lai nepārkāptu puiša skaļi izteiktos principus un neriskētu ar draudzību.
Bet iekarot ir tavs aprakstītais variants kad aktīvi rīkojies savas iekāres apmierināšanai. Nākamreiz izlasi kārtīgi diskusijas tekstu.
28.07.2020 06:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Kāpēc jūti iekāri bet nevēlies ar viņu buut kopaa? Ja jau esat draugi un abi briivi, kaapec viņu vienkārši jaapavedina? Nav nežēlīgi takaa?? No malas izklausaas taaka peec vampiira?pavediinasi, dabūsi ko griibeeji un chau!! Tā jau toc sabeigsi draudzību un liksies viņam pavieglaa, domāju kad viņš nevēlētos taadu pirmo reizi,domaju un saprotu viņu kāpēc viņš uzskata kad ja tā ir pirmā reizite,tad protams viņš vēlētos ar tādu ar kuru ir attiecības, nevis vienkārši uz plekju plekju pi piii. Sabojāsi cilvēku.
28.07.2020 09:43 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Tavā vietā aktīvi nerīkotos, censtos savaldīties vai arī sliktākajā gadījumā pārtrauktu šo draudzību. Ja viņš vēlētos attiecības, tad gan jau būtu izrādījis uzmanību un rūpes, bet, ja tu nevēlies attiecības, bet tikai seksu, nevajag maitāt puisi, kam plika dzimumdzīve nav vajadzīga. Ir forši, ka ir tādi puiši, kam ir savi attiecību principi.
28.07.2020 10:30 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
Satelle @ 28.07.2020 06:34
Balamute, tu laikam nesaproti atšķirību starp iekārot un iekarot. Viens ir emocijas ka izjūt to iekāri pret cilvēku, bet kā manā gadījumā neesmu to izrādījusi lai nepārkāptu puiša skaļi izteiktos principus un neriskētu ar draudzību.
Bet iekarot ir tavs aprakstītais variants kad aktīvi rīkojies savas iekāres apmierināšanai. Nākamreiz izlasi kārtīgi diskusijas tekstu.

Nu nākamās divas meitenes saka to pašu. Tātad tas arī nolasās, lai kādā vārdā arī to nenosauktu.
28.07.2020 11:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Balamute @ 28.07.2020 11:31

Nu nākamās divas meitenes saka to pašu. Tātad tas arī nolasās, lai kādā vārdā arī to nenosauktu.

Nu vai zini es diskusijā speciāli uzrakstiju "jautājums - kā samazināt seksuālo tieksmi un iekāri tā konkrētā cilvēka klātbūtnē" nevis kā ievilkt gultā pašlabuma vārdā. Laikam nākamreiz taisot diskusiju būs jāaprobežojas tikai ar pliku jautājumu nevis vēl garāku izklāstu kas uz sirds.
Ja es patiesi būtu tik liela mauka kā tu un vēl dažas te šķiet uzskata tad tw nebūtu tāda tēma un es jau sen viņam būtu uzmākusies kā tas beigtos jau ir cits stāsts. Bet es tiešām respektēju viņa nostāju tāpēc jautāju kā iespējams tikt galā ar seksuālu iekāri viņa klātbūtnē nevis kā kārties kaklā.
Vai reāli te lielākā daļa izlasa līdz daļai jautājums un jautājumu pašu nemaz neizlasa?!?!
28.07.2020 12:40 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja es patiesi būtu tik liela mauka kā tu un vēl dažas te šķiet uzskata tad tw nebūtu tāda tēma un es jau sen viņam būtu uzmākusies kā tas beigtos jau ir cits stāsts.

Neredzu iemeslu, kāpēc meitenes šeit saukt par maukām. Nav labais tonis. Tevi neviens te tā nenosauca. Tikai piedāvāti risinājumi - mēģināt kaut ko darīt vai arī novest draudzību līdz nullei, nebojājot savus nervus un puisi.
Centies viņā saskatīt trūkumus, kas nomāktu tavu seksuālo vēlmi. Vai arī meklē kādu citu, ar ko "nolaist tvaiku", bet ar šo puisi uzturi tikai draudzību, varbūt dzirksteles mazināsies. Vai arī pārtrauc draudzību,ja jūti, ka nekas labs no tā neiznāks.
28.07.2020 13:06 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
ar kuru uzturam tikai draudzīgas attiecības izjūtu milzīgu seksuālu iekāri attiecībā pret viņu

Draudzīgas attiecības, huh?
viņš uzskata ka jābūt attiecībās lai patīkami nodarbotos ar seksu un lai viņš vispār tam ļautos (nevainīgs divdesmitgadnieks)

Jums interesantas draugu sarunas.
vai arī satiekos ar tādu kā sex buddy tikai seksam un nekam vairāk

Man tevis ir žēl.
28.07.2020 13:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Jums interesantas draugu sarunas.

Kas tur interesants? Es arī varu mierīgi sarunāties ar saviem vīrieškārtas draugiem par attiecībām un seksu, bet tikai kā draugi, ne mīļākie.
28.07.2020 13:17 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
TimeToDream2 @ 28.07.2020 13:17

Kas tur interesants? Es arī varu mierīgi sarunāties ar saviem vīrieškārtas draugiem par attiecībām un seksu, bet tikai kā draugi, ne mīļākie.

Tas, ka Tu saviem vīrieškārtas draugiem stāsti kad un ar ko esi gulējusi, nenozīmē, ka tā ir ierasta lieta.
28.07.2020 13:25 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
aphoria @ 28.07.2020 13:11

Draudzīgas attiecības, huh?
Jums interesantas draugu sarunas.
Man tevis ir žēl.

Jā esmu viena no tām kas uzskata ka vīrieši var būt tikai draugi un man ir citi vīrieši - draugi un arī var apspriest jebkuru tēmu, neuzskatu ka attiecības un sekss ir tabu.
Kāpēc žēl? Tā ir interesanta lieta ikreiz kad sarunā uzpeld ka labāk "nolaižu tvaiku" ar kādu nevis gribu būt attiecībās romantika ģimene bērni uc uzreiz tiek visādi apcilāts - sievietei tā nepieklājas - variants. Bet ja es būtu vīrietis ar tādiem uzskatiem un dzīvesveidu diezvai kādam būtu iebildumi ja vien tas neievelkas līdz mūža norietam... Man sevis nav žēl es zinu ka pašlaik bez attiecību variants ir tas kas man vajadzīgs lai "izsistos dzīvē uz augšu".
28.07.2020 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits