Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizmirsa dienu

 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Sveikas. Man noderētu ļoti jūsu padoms. Vai jums ir bijis ar otru pusīti tā, ka otrs aizmirst par jūsu vārda dienu vai dz/d?
Esmu jau attiecībās 4 gadus un tas ir ļoti ilgs laiks, lai otrs zinātu, kad mīļotajam ir svētku diena.
Man nesen bija vārda diena un man uzdāvināja ziedus dienu pirms manas vārda dienas un beigās es teicu, ka man rīt ir vārda diena un viņš izskatījās apjucis.
Es vēl kautkā to pieņemtu, bet mani ziedi jau nākamajā dienā uz vārda dienu biju novītuši un tas bija bēdīgi.
Vai varētu būt, ka es viņam īsti nerūpu? Man dāvanas vispār nav svarīgas un man tās nav vajadzīgas, bet ja dāvina ziedus, tad kalendārā varēja vēlreiz ieskatīties un pietam katru manu vārda dienu esam pavadījuši kopā.
25.07.2020 14:32 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
First world problems
25.07.2020 14:38 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Man viienreiz bija tā, ka mani neaspveica dzimšanas dienā pilnīgi neviens radinieks, nu tā ka pilnīgi neviens,, vakarā protams raudāju, un arī tad draugs neapsveica...
Bet nākamajā gada mans draugs, bērna tēvs mani īpaši apsveica,, proti nokrāpa,, un no visa tā man jau vairākus gadus pilnīgi pofig uz manu dzimšanas dienu...
25.07.2020 14:44 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ja nebūtu Facebook es vispār lielu daļu cilvēkus aizmirstu apsveikt. Pārsvarā es pat nepiefiksēju esošās dienas datumu.
25.07.2020 14:56 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Vismaz apsveica. Mani gan neapsveic neviens vārda dienā, laikam vairs nav aktuāli Latvijā
25.07.2020 15:49 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Es domāju, ka nav tik sarežģīti ieiet kaut tajos pašos Delfi, Tvnet un no rīta izlasīt kam ir vārda diena. Kalendārs ja ne mājās, tad varbūt darbā ir.
Katrā ziņā, es īsti neņemu ļaunā, ja mani tomēr kāds nav apsveicis (iet runa par draugiem), jo, šķiet, ka lielai daļai mūsdienu jauniešu nav aktuāli svinēt vārda dienu, tomēr, ja zinu, ka draugam/draudzenei ir vārda diena, es apsveiktu, pat ja zinātu, ka viņš/-a nesvin.
Vienu gadu man bija situācija, kad mīļotais cilvēks neapsveica. Tā gan bija dzimšanas diena. Iemesls - nebija laika aiziet līdz veikalam pēc ziediem. Nepiekritu viņam, jo mūsdienās taču laicīgi var pievest pušķus ar kurjeru uz darbu vai jebkuru citu vietu. Galvenais par to laicīgi padomāt nevis pēdējā brīdī.
25.07.2020 18:36 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Varbūt iepriekš vienmēr atgādināji vai ieminējies, ka tuvojas svētki, bet šoreiz neieminējies? Man šķiet jocīgi pēc 4 gadu ilgām attiecībām aizmirst par vārda dienu ? it kā jau tikai vārda diena, ne dzimšanas diena.. Bet tāpat nepatīkami.Kā ir ar citiem radiem,atceras svētkus vai atgādini, lai apsveic?
25.07.2020 18:44 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Es laikam tik ļoti neņemtu pie sirds. Es domāju, ka pat pasmietos, jo tāpat viņš ir apsveicis. Bet tas ir mans skata punkts, jo pati neesmu kalendāra cilvēks. Citam, kurš ir punktuāls un ļoti emocionāls, tas būtu pasaules gals.
25.07.2020 18:49 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Man viss nepatīkamākais bija, kad mani neapsveica Valentīndienā, un tad gan es raudāju..
25.07.2020 19:16 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
^ mīļotais puisis
25.07.2020 19:17 |
 
Reitings 94
Reģ: 09.06.2019
mani laikam vienmēr apsveic šajās dienās, jo nemāku aizvērt muti un paturēt pie sevis, ka tuvojas dzimšanas diena. vienmēr tādu haipu sataisu, būtu interesanti paskatīties šogad, vai atcerēsies, bet nu, gan jau es atkal nevarēšu aizvērties.
es gan jau diezgan apvainotos.. bet tomēr, nekas pārāk liels tas nav. protams, vienmēr gribam lai par mums atceras, bet ir vērts padomāt vai mēs vienmēr pašas atceramies savlaicīgi un vai tā ir tik liela problēma ar kuru nevarētu tikt galā..
25.07.2020 19:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Tuvu cilvēku svētkus es nekad neaizmirstu, ar vai bez kalendāriem. Īpaši, ja vēl 4 gadu attiecības.
25.07.2020 19:58 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es arī neatceros nevienam cilvēkam ne dzimšanas dienu, ne vārda dienu, izņemot, ja esmu ar kādu kopā. Tās dienas gan cenšos atcerēties, kaut vai uzliekot atgādinājumu mob. Man gan parasti ir bijis savādāk, pa cik, man izdoma uz dāvanu meklēšanu ir apsalūta nulle, tad es vienmēr pajautāju ko grib un to arī sagādāju un vienmēr sanāca dāvanu uzdāvināt pirms svētkiem, bet pašā svētku dienā vismaz puķes gan vienmēr atnesu, jo man tas šķiet hmmm pašsaprotami?
25.07.2020 20:05 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
No kurienes rodas šādas sievietes... . Viņš tevi apsveica, bet sajauca datumu. Kas būtu ja vispār neatcerētos, uzreiz šķirtos? Varbūt sajauca netīšām, jo uztarucās un gaidīja to dienu... chill
Kā arī palasot citas autores tēmas tur kaut kas trollisks parādās.
25.07.2020 21:48 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ir jau kas nesvin savas dzimšanas/vārda dienas, tie varbūt arī neiespringst uz to visu pasākumu... piem. es.
Man daži darbakolēģi pat ņem brīvdienas vai vēl trakāk ieplāno atvaļinājumu kad ir dzimene.
25.07.2020 21:55 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nesapratu, par ko īsti cepiens? Ja man, kas tāds atgadītos - zinot sevi, tad noteikti kādu labu brīdi ķircinātu partneri par neuzmanību un sajauktiem datumiem, pārvērt neveiklību jokā!
Cilvēki aizmirst neuzmanības pēc, ne, lai kkā ieriebtu vai nepatīkamas sajūtas rastu uz svētkiem. Un pat, ja dienu pirms svētkiem? Surprise! Tev būs citi entie cilvēki, kas apsveiks svētku datumā. Ai, nu...
25.07.2020 21:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 14.03.2019
Priecājies, ka vispār apsveica..varbūt cilvēkam tiešām sajuka dienas..man, piemēram, pagājušā nedēļa visa bija vienu dienu uz atpakaļu nobīdījusies un nesapratu kāpēc mani ceturtdienas vakarā kāds aicina kaut kur, beigās izrādijās, ka tā bija piektdiena..
Izklausās pēc pusaudžu attiecībām. Pieauguši cilvēki savā starpā to izrunātu, pasmietos un viss ?
25.07.2020 22:00 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Protams, ka nedaudz bēdīgi, ka tā, bet tā ir tikai vārda diena, mazums gadījās aizmirst cilvēkam. Pavadāt kādu citu dienu jauki kopā un atzīmējat Tavus svētkus. :)
25.07.2020 22:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Mans ieteikums, mazāk iespringt dzīvē uz to kā nav ??
Viņš, taču apsveica, ne aizmirsa!
Mani vīrs arī nesveic dzimšanas dienās, jo ir dzimis un audzis citā valstī, lai gan saknes ir latviešu, man tas neliekas nekas tāds :D
Ja dzīvojat kopā, paņem un atzīmē savu vārda dienu kalendārā, varbūt nākam gad labosies ???
25.07.2020 22:51 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Vienu vakaru parnāku mājās no darba, draugs sēž virtuvē pie galda un ēd. Sasveicināmies, paskatos uz palodzi, ieraugu vāzi ar puķēm. Es prasu - kas tie par ziediem? Viņš: Man uzdāvināja. Es: Kas tev uzdāvināja? Viņš: mamma. Es: kāpēc? Viņš: Vārda dienā. Es: kad tad tev bija vārda diena? Viņš: Aizvakar.
Es, protams, pirmajā mirklī šokā pati par sevi, viņš tikai ieņirdza. Labākais, ka tās puķes tur uz palodzes bija jau 2 dienas nostāvējušas, bet es tādā skrējienā darbs - gulta - darbs biju tajās dienās, ka pat nepamanīju.
Man tuvojas vārda diena, kas ir vasarā, ar draugu izdomājam, ka brauksim uz kempingu uz divām dienām makšķerēt, supot un atpūsties. Kad datums tuvojas, plānojam visādas organizatoriskas lietas ap šo braucienu, ka pat aizmirsies, kāda notikuma dēļ tur vispār braucam. Pienāk mans vārda dienas rīts, pamostamies, es tā ka gaidu ziedus, apsveikuma buču, bet nekā.. Man paliek interesanti. Domāju, varbūt šis izdosies kā veiksmīgs revanšs tam, ka es aizmirsu viņa vārda dienu. Mājās sataisāmies, iekāpjam mašīnā, dodamies ceļā uz kempingu, joprojām nav apsveikuma. Bet tad viņam zvana mamma, kaut ko stāsta, un es redzu, kā viņam seja pārvēršas, pilnīgi apmulsis paliek. Nolicis klausuli, viņš saka, nu tad iebrauksim pa ceļam restorānā, tev taču vārda diena! Es saku smieties un saku, aizmirsi ja, un tev mamma atgādināja? Viņš samulsis smaidot māj ar galvu.
Nu ko, ieņirdzām par to un viss. Dzimšanas dienas parasti vienmēr atceramies, bet tās vārda dienas mēdz izlidot no galvas. Neuzskatu to par neko traku, ja māk paskatīties uz to ar humoru. Dzīves sīkums tak.
25.07.2020 22:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 25.07.2020 22:51
Mans ieteikums, mazāk iespringt dzīvē uz to kā nav ??
Viņš, taču apsveica, ne aizmirsa!
Mani vīrs arī nesveic dzimšanas dienās, jo ir dzimis un audzis citā valstī, lai gan saknes ir latviešu, man tas neliekas nekas tāds :D
Ja dzīvojat kopā, paņem un atzīmē savu vārda dienu kalendārā, varbūt nākam gad labosies ???

fū vārda dienās nesveic (man mūžīgi tie nosaukumi jūk ???)
25.07.2020 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits