Sieviete dod bet prātā negrib

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Jūsu domas par intīmo dzīvi kurā sieviete partnerim dod seksu bet vīrietis jūt un sieviete nemaz neslēpj ka prātā to nemaz nevēlas
Tas tā normāli?
Itkā jau vīrietis +- dabū cik vēlas bet ~90% gadījumu ir sajūta ka partnere tikai darīšanas pēc lai vīrietim tiek to dara.
No otras puses cēla darbība no sievietes puses ja viņa tie''sam to tik bieži negrib bet tā tas ir vispār normāli?
Jūs arī esat tā darījušas ja vīrietis grib bet jūs tai brīdī nē?
23.07.2020 15:35 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Es šeit neapstrīdu nevienu no iepriekšminētajiem viedokļiem, jo lielākajai daļai situāciju un viedokļu varu kolerēt dažādos dzīves posmos, bet:
Eriksons
Jūsu domas par intīmo dzīvi kurā sieviete partnerim dod seksu bet vīrietis jūt un sieviete nemaz neslēpj ka prātā to nemaz nevēlas

šis ir diezgan bezjēdzīgi:
1)Vai šī ir Tava sapņu sieviete? Ja profils nav mainīts, tad jautājums notiekti nav no padsmitgadnieka...
2)Kas ir tas, kas liek šo situāciju uztvert par nopietnām attiecībām?
3)Ja nu gadījumā šis ir no tēmas, ka "labāku" tāpat nedabūsi, tad jautājums: varbūt sākumā jāsāk ar savu pašapziņu un strādāšanu pie tās. Tas nenozīmē, ka par mērķi jāuzstāda kāda "modele", drīzāk saproti vai tikai sekss ir tas, kas dzīvē vajadzīgs: ja jā, pieļauju nav jēgas šeit izvērst šādu dskusiju; ja nē - saproti visus ne fiziskos parametrus, kuri liekas svarīgi un saproti vai šī brīža sievietē to redzi, saproti viņas domas un vēlmes, ja šeit nav saderības, tad varbūt tomēr jādomā kas cits?
24.07.2020 22:57 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Protams,ka retu reizi ir nogurums,besis utt. un tik ļoti negribās kā otram, bet procesā jau aizraujās...?
Ja sievietei tā ir patstāvīgi...tam varētu būt daudz iemeslu, neviens no tiem nelieciena par to,ka šīs attiecības ir mīlestības pilnas un harmoniskas. Arī par vīrieti neko labu pateikt nevar, ka tik pašam...abiem kopīgs ir tas,ka sievietes vēlmes netiek augsti vērtētas...
Un vēl jau tā padomju loģika, ka vajag “dot”, jo savādāk pie kaimiņienes aizies... nebūsi gana laba, ja
nebūsi seksīga, vīrietis jānotur...
Skumja diskusija, ja godīgi...sieviete kā gaļas gabals,ko izmantot
24.07.2020 23:13 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Divina di vino @ 24.07.2020 22:52
Varu painteresieties ko tu doma ar “pliku sexu no 45+,kad nu jau viss ir izdrillets no visiem lenkjiem...” vispar jau sievietes laika posma no 35...drizak pat no 40-45...un pat lidz 50 ir pasha seksualitates plaukuma. Un tieshi shini vecuma sieviete ar seksu nodarbosies tikai un vienigi,lai sasniegtu baudu un to ari davatu savam partnerim. Nebus nekadas izlikshanas,izpatikshanas un egoistiskas ricibas. Tieshi tapec jauni virieshi tik ljoti biezi mekle seksualas attiecibas ar Milf,jo ta iespejams ir vinju labaka seksuala pieredze muza. Jauni puishi ir gatavi mileties stundam ilgi un ari sievietes 40-50 gados tieshi ta pat. Tu taisies iet pensija pec 45 gadiem? Viss bus jau izdrillets?

Uzsākot komentāru- domāts par īsajiem sakariem, nevis “davai novecojam kopā”
Es pa to 40+ skuju taku esmu gājis vairākkārt. Ja kāds domā, ka tur debessmanna- smagi aplauzīsies. Nekā forša tur nav. Piebildīšu- labāk pacensties un paciest 18+ pigorus un untumus, nekā salūzt un samierināties ar mammeli, kurai tarakānu, dīvainību vairāk kā purvciema komunaļņikā. Nemaz nerunājot par gravitācijas un nepareiza uztura likumiem, kas uz šo sievieti iedarbojies jau ļoti ilgi un pie ieslēgtas gaismas tavam zaldātam taisīs pārbaudījumus.
Normāla, inteliģenta, kopta, pie pilna prāta esoša sieviete 40+, nemeklēs ziķeri līdz 30.
24.07.2020 23:42 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Laikam arī Freids nav pasargāts no depresijas?
Vnk jāpaelpo jūras gaiss, var sēnes palasīt....
25.07.2020 00:21 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Rudens @ 25.07.2020 00:21
Laikam arī Freids nav pasargāts no depresijas?
Vnk jāpaelpo jūras gaiss, var sēnes palasīt....

Labi Mammu, centîšos vairāk vēdināt galvu☺️
Varbūt “galva sāks rādīt pareizā virzienā”
25.07.2020 00:32 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Freids @ 25.07.2020 00:32

Labi Mammu, centîšos vairāk vēdināt galvu☺️
Varbūt “galva sāks rādīt pareizā virzienā”

Lielais burts mani izbrīnīja, bet tas lai paliek Tavā ziņā... Galva ik pa laikam ir jāvēdina, savādāk var nonākt Tvaika ielā, sēņu lasīšana (īpaši šajā laikā un bez zemtekstiem) manuprāt, ir labāka par jogu
25.07.2020 00:45 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Rudens @ 25.07.2020 00:45

Lielais burts mani izbrīnīja, bet tas lai paliek Tavā ziņā... Galva ik pa laikam ir jāvēdina, savādāk var nonākt Tvaika ielā, sēņu lasīšana (īpaši šajā laikā un bez zemtekstiem) manuprāt, ir labāka par jogu

Pret vecāku dāmu pieklājības nekad nav par daudz. Kur nu vēl aizvainotu? Nu, taču mans viedoklis tikai un vienīgi. Nevajag pārdzīvot. Pietieks puiku Tev.
Bet par sēņu lasīšanu piekrītu? Ļoti meditatīvs pasākums...un ja vēl to apvieno ar tālāku izbraucienu. Ideāli?
25.07.2020 09:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Divina di vino @ 24.07.2020 22:52
Varu painteresieties ko tu doma ar “pliku sexu no 45+,kad nu jau viss ir izdrillets no visiem lenkjiem...” vispar jau sievietes laika posma no 35...drizak pat no 40-45...un pat lidz 50 ir pasha seksualitates plaukuma. Un tieshi shini vecuma sieviete ar seksu nodarbosies tikai un vienigi,lai sasniegtu baudu un to ari davatu savam partnerim. Nebus nekadas izlikshanas,izpatikshanas un egoistiskas ricibas. Tieshi tapec jauni virieshi tik ljoti biezi mekle seksualas attiecibas ar Milf,jo ta iespejams ir vinju labaka seksuala pieredze muza. Jauni puishi ir gatavi mileties stundam ilgi un ari sievietes 40-50 gados tieshi ta pat. Tu taisies iet pensija pec 45 gadiem? Viss bus jau izdrillets?

HELLO, draudzenīt,
tevi arī sēnes gaida mežā :)
tas ir pieņēmums, rakstiju - "varētu vēl pieņemt." Ticu, ka 45+ nav ne ar ko sliktāki par jauniešiem seksuālajā ziņā. Un šajā vecumā - pāri lielākoties ir kopā,precējušies, dzimumdzīvē jau entos gados ar vienu un to pašu partneri un tā sajūta, iespējams, var nebūt tik spēcīga kā jaunajiem, kas partnerus maina viens un divi.
Šie pāri ir izdzīvojuši gana seksuālo dzīvi, tāpat arī saražojuši atvases un neuzskatītu, ka tas būtu, kas slikts, ja kāds no partneriem vairs nejustu TO, bet tanī pat brīdī būtu mīloši viens ar otru visās saknēs.
Ā, un piedod, ja aizvainoju Tavu vecumu grupu.
25.07.2020 11:50 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Freids?? mans komentārs galīgi nebija domāts, ka justos aizvainota, pie tam tas arī nebija attiecināts tieši uz Tavu pēdējo komentāru. Un pat nedomāju apvainoties par "vecāko dāmu", kaut gan līdz vecākai man vēl drusku jāpaaug?, dāma...nu varbūt☺
Un puikas mani galīgi neinteresē (neviena vecuma), mani patīk vīrieši.
25.07.2020 12:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits