Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zvani

 
Reitings 27
Reģ: 31.05.2013
Sveikas.
Vai kāda ir saskārusies ar situāciju, ka katru dienu zvana nepazīstami numuri +/- ar 2 stundu intervālu. Katru reizi zvana cits numurs. Kad paceļ tad otra pue nospiež ;/
Kā var ar to stulbumu beigt, numuru nevaru/ negribu mainīt!
21.07.2020 09:46 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Ir bijusi periodi, kad Visulaik zvanas.Parsvaraa ārzemju numuri. Visulaik bloķēju, jo pēc dažām dienām numuri saka atkārtoties. Kāds laiks bija miers, tad atkal sāka zvanīties.
Nezinu cik taa taisnība, bet paziņa esot noskaidrojusi, ka viņai tie svešie numuri esot zvanījušies dēļ nokavēta maksājuma Vivus. Paceļot otrā galā klusums. Kad samaksājusi Vivus un jautājusi vai gadījumā šie nav numuri no viņu puses, darbiniece esot teikusi ka jā, viņi nododot numurus uz ārzemēm.
21.07.2020 09:52 |
 
Reitings 27
Reģ: 31.05.2013
Manā gadījumā visi ir latviešu numuri. Pārsvarā lmt numuri
21.07.2020 09:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man tā bija. Bloķēju visus numurus. Ar laiku vairāk nezvanīja,jo nr sāka atkārtoties.
Esmu dzirdējusi ka atpakaļ tiem nr nevajag zvanīt, jo tas esot paaugstinātas maksas pakalpojums.
21.07.2020 10:50 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Man arī periodiski zvana ārzemju numuri. Pārsvarā Lietuvas--Igaunijas. Vienreiz joka pēc pacēlu, tur krieviski runājošs vīrietis piedāvāja pieramīdveidīgu darījumu. Vobšem, īsāk sakot KRĀPNIEKI. Gari sarunā neizplūdu, sapratu kas par murgu ātri ivien un pateicu "pašol nah.." un lai nezvana vairs. Pēc pāris sekundēm sāka zvanīt no citiem numuriem. Visus numurus kā vienu nobloķēju. Kad viņus pasūta, viņi kļūst agresīvi. Zvanās..
Manam dzīvesbiedram tas pats.
21.07.2020 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits