Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs nevēlas,jo nevaru beigt.

 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Sveikas!
Šķiet,ka 2 problēmas ir apvienojušās vienā. Ar draugu esam kopā gandrīz 2 gadus, attiecībās ir labi un varu teikt,ka tiešām jūtos laimīga.
Mēs nedzīvojam kopā, tāpēc tuvību brīži nesanāk samērā bieži, tomēr tad, kad ir bijusi tāda iespēja, tad šajā ziņā viss ir bijis labi.
Draugs vienmēr ir beidzis ātrāk par mani, tas mani savukārt iepriekš tik ļoti neuztrauca, jo zināju, ka tajā pašā vakarā būs 2 x vai 3 x, un man ar to ir bijis pietiekami, tomēr viņš par to ļoti pārdzīvojis un uztraucies. Mani tas jau sāk ļoti uzvilkt, jo man iepriekš nav licies,ka mums šajā ziņā ir kāda problēma,ka pilnībā tagad ir jāatsakās no tuvības. Mēģinājām gan runāt par to,gan internetā lasījām padomus, bet rezultātā īsti ne kādā.
Runājot par mani, man šajā jomā nav diezgan liela pieredze. Orgasmu neesmu vēl sasniegusi, un katru reizi,kad jūtu tuvojamies to brīdi, tā uzreiz pilnībā sajūtu,ka sāku pārmērīgi domāt,kas man tieši tagad ir jādara un kas būtu jāsajūt, būtībā sāku visu kontrolēt un nesanāk pilnībā ļauties tām sajūtām.
Pēdējā mēneša laikā pamanīju,ka draugam sāka zust vēlme. Runājam par to ar viņu, uz ko viņš atbildēja,ka viņam tas, pirmkārt, nav tik svarīgi un, otrkārt,viņam nepatīk tas,ka viņš nevar justies pilnvērtīgi,ka viņš beidz ātrāk par mani un viņam nesanāk panākt to,lai es beigtu.
Manī tas rada neizpratni,jo man pret viņu vienmēr ir liela vēlme,bet uzmākties viņam arī es nevēlos.
Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija ? Un kā varētu šo risināt?
20.07.2020 11:11 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Lai viņš beidz pirmais un tad apmierina tevi. Ir taču daud veidu kā sniegt orgasmu sievietei.
Pamēģināt lomu spēles, dbsm, pamainīt vietu kur to darāt utt.
Izklausās ka viņam jāatgūst mojo.
20.07.2020 11:15 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Mans personigais viedoklis: Protams, ka vinam tas ir svarigi, jo, ja nebutu svarigi, vins varetu noraustit pats sev. Manuprat, tiesi lielako dalu no kaifa dod tas, ka otrs no Tevis ka bez prata un Tu sniedz vinam to baudas virsotni. Tiesi tapat ir ari vinam. Kapec balkis ta neuzbudina ka ar kaisli parnemta sieviete? Kura varbut sten no labpatikas, ko sniedz virietis un tas ir loti nozimigi virietim. Sakuma Tev varbut nevajadzes orgasmu, bet laika gaita, kad milestibas jutas noplaks, Tev tomer saks pietrukt kaut ka un tas klus par mokosu pienakumu. Gribesies tos pasus taurenus vedera, bet nebus to. Sieviesu organisms vispar ir krietni citadaks un viriesi dzivo tada vakuuma, ka viniem nav ne jausmas, kas ar to jadara. Personigi man ieksa-ara var valet kaut gadu, no ta neka nebus. Loti daudz vajadzeja eksperimentet, kamer sapratu kas un ka, lai virietis man sniegtu seksualu un emocionalu piepildijumu. Ja, daudz jastrada vinam, bet nav par to jaukaunas vai jajutas vainigai par to,ka tu esi tada kada esi.
Nez vai viriesi butu priecigi zinat, cik daudz sievietes to dara pienakuma del, nedaudz pasten, lai atrak beidzas, pasaka, ja, man ari bija, ejam tagad gulet? ?
20.07.2020 12:35 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Es jau pati labprāt sasniegtu un palīdzētu sasniegt, bet vienīgi nezinu kā. ?
20.07.2020 13:21 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.04.2020
Justīne123 @ 20.07.2020 13:21
Es jau pati labprāt sasniegtu un palīdzētu sasniegt, bet vienīgi nezinu kā. ?

Izklausās, ka tu neesi pati ar sevi eksperimentējusi/izpētījuši. Pamēģini pati vienatnē sasniegt orgasmu, izmēģini kur tev patīk labāk, kur pieskārieni jūtas vislabāk un tml. Ja pati nezini kā sasniegt orgasmu tad jau nav jābrīnās, ka draugam tas neizdodas.
Man pašai var teikt palaimējās - pirmais partneris bija ļoti zinošs un palīdzēja man atvērties seksuāliem piedzīvojumiem (jo par nožēlu jāsaka ka pirms tam nebiju mēģinājuši sevi apmierināt) un arī vēltīja laiku, lai palīdzētu man saprast kas mani uzbudina un kas nē. Tagad gan esmu izpētījuši vēl dziļāk to visu bet iesaku iesākt, pamēģināt pašai lai vari palīdzēt saprast partnerim ko viņš var uzlabos vai izdarīt lai tu sasniegtu orgasmu.
20.07.2020 14:56 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tātad nav īstais, neext.
20.07.2020 15:43 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tatad jums nesakrit seksualitate. Ar isto virieti bus kaut vai 100 orgasmi dienaa :)
20.07.2020 16:04 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ei, nu orgasms nav attiecību pamats, daudzām nav un nekas, dzīvas.
Te vairāk par attieksmi un negribēšanu. Red flag.
20.07.2020 16:12 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Man arī, godīgi sakot, ir tikai viena poza, kurā es varu sasniegt orgasmu, un jā, puisis vainu par to, ka nebeidzu citās pozās, noveļ uz sevi, bet es gan nedomāju, ka tā ir viņa vaina. Viņš ir brīnišķīgs gultā un esmu viņam teikusi, ka nereti pat varu iztikt bez kulminācijas, jo pati mīlēšanās ir tik piepildīta un patīkama, ka ar to pietiek, gūstu ļoti labu apmierinājumu tāpat. Bet saprotu arī viņu un kopīgi "strādāsim" pie problēmas, viņš gultā ir zinošāks, ticu, ka varu no viņa mācīties un vēl vairāk atvērties sava ķermeņa izzināšanā.
Jums, domāju, jāatrod kopīga valoda un jābeidz meklēt vainīgais, jo ar seksu nodarbojas divi cilvēki, tā ir lieta, kas nav risināma ar egoismu. Meklējiet problēmu un palīdziet viens otram, atbalstiet viens otru un nebaidieties par to runāt, kopīgi cenšoties saprast.
20.07.2020 19:33 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.07.2020
Kad ierunājos par mantiņām, tā uzreiz iedegās acis viņam. Paldies , meitenes, mēģināsim ! :)
20.07.2020 21:47 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
1. Vīrietis ir nekāds, jā, jā ir sievietes kā baļķi un tomēr prasmīgs mīlnieks prot atraisīt...tātad viņš ir slikts gultā+egoists, pats pabeidza un aizgāja... kopā Jūs nedzīvojat... nezinu,par ko teikt...kur Jūs tādus izrokat?? ?
2.Ja par seksu un orgasmu... skumji ir seksot bez tā. Ir jāatbrīvojās no aizspriedumiem un jāsāk pašai ar sevi spēlēties ? reti kurai sievietei ir vaginālais orgasms, Tu esi tāda pati kā lielākā daļa sievietes, vnk Tu liedz sev baudu ?
20.07.2020 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!