Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājumi par laulību

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Man šodien WhatsApp'ā piedāvāja apprecēties. Sakarā ar to radās daži jautājumi.

1) Persona, kura piedāvāja man apprecēties WhatsApp’ā, pateica, ka nav obligāti ir jārīko kazas. Sāka, ka pat nav jābrauc uz dzimtsarakstu nodaļu. It kā visu var uztaisīt pie notāra. Vai tā tiešām ir tā?

2) Ja atbilde uz iepriekšējo jautājumu ir apstiprinoša, tad cik tas viss maksās – cik naudas man vajadzēs dot notāram?

3) Vai gredzeni ir obligāti, ja jūs nedomājāt taisīt kāzās?

4) Kas var notikt ar mantojumu, kuru es (vai viņa) varam iegūt no saviem radiniekiem laulības laikā? Vai tā būs uzskatīta, kā kopmanta un vai to vajadzēs dalīt šķiršanas gadījumā?

5) Kādi pienākumi man, kā vīrietim, paradās pēc laulības noslēgšanas? ? Es tagad nerunāju par pašsaprotamam lietām, ka man vajadzēs būt kopā ar savu sievu gan priekos, gan bēdās. Runa iet tieši par juridiskiem pienākumiem. Teiksim, man nav sava dzīvokļa. Kas man būs jāatdod sievai šķiršanas gadījuma? Vai viņai arī būs jāatdod savs dzīvoklis šķiršanas gadījumā, vai arī tas pienākas tikai vīriešiem?

Lūdzu, lūdzu, palīdziet! ?
09.07.2020 11:51 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.06.2020
nu, beidz troļļot
09.07.2020 12:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
MrCarrot @ 09.07.2020 11:51
Man šodien WhatsApp'ā piedāvāja apprecēties. Sakarā ar to radās daži jautājumi.
1) Persona, kura piedāvāja man apprecēties WhatsApp’ā, pateica, ka nav obligāti ir jārīko kazas. Sāka, ka pat nav jābrauc uz dzimtsarakstu nodaļu. It kā visu var uztaisīt pie notāra. Vai tā tiešām ir tā?
2) Ja atbilde uz iepriekšējo jautājumu ir apstiprinoša, tad cik tas viss maksās – cik naudas man vajadzēs dot notāram?
3) Vai gredzeni ir obligāti, ja jūs nedomājāt taisīt kāzās?
4) Kas var notikt ar mantojumu, kuru es (vai viņa) varam iegūt no saviem radiniekiem laulības laikā? Vai tā būs uzskatīta, kā kopmanta un vai to vajadzēs dalīt šķiršanas gadījumā?
5) Kādi pienākumi man, kā vīrietim, paradās pēc laulības noslēgšanas? ? Es tagad nerunāju par pašsaprotamam lietām, ka man vajadzēs būt kopā ar savu sievu gan priekos, gan bēdās. Runa iet tieši par juridiskiem pienākumiem. Teiksim, man nav sava dzīvokļa. Kas man būs jāatdod sievai šķiršanas gadījuma? Vai viņai arī būs jāatdod savs dzīvoklis šķiršanas gadījumā, vai arī tas pienākas tikai vīriešiem?
Lūdzu, lūdzu, palīdziet! ?

Tev nav ko darīt?
Sķirt pie notāra, ne salaulā.
Un ja Tev nekā nav pie dvēseles, tad Tev arī nekas nav jādod :D (loģiski)
Var uzrakstīt laulību līgumu, to gan pie notāra dara, viss ko ievādāsieties laulības laikā ir jādala, ja vien nav laulību līgums.
09.07.2020 12:07 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
vivii @ 09.07.2020 12:07

Tev nav ko darīt?
Sķirt pie notāra, ne salaulā.
Un ja Tev nekā nav pie dvēseles, tad Tev arī nekas nav jādod :D (loģiski)
Var uzrakstīt laulību līgumu, to gan pie notāra dara, viss ko ievādāsieties laulības laikā ir jādala, ja vien nav laulību līgums.

Var gan reģistrēt laulību pie notāra, ne tikai izšķirt. Abi aiziet paraksta papīru un ir precēti.
09.07.2020 12:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits