Attiecības

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Labdien visām!
Ar draugu kopā esam gandriz 3 gadus, 2 no tiem dzīvojam kopā, audzinam meitiņu kas ir no iepriekšējām attiecībām (pieņemis meitu ir kā savu). Ka jau visās attiecības sakimaviss bija labi, bet tagad ir nogājis viss galigi greizi, jau vairakas nedēļas esam strīda stāvoklī, uzvedamies kā draugi, nav ne mīļuma, ne seksa, ne rūpju no viņa puses, viss strīds sākās ar to, ka draugs scarīgus lēmumus pieņēma pats, neapvaicājoties manu viedokli.
Kā ir jūsu attiecībās/ ģimenē, vai ar jums tiek runāts par noteiktiem lēmumiem vai arī paliekat aiz līnijas un piekrītat visam? (Es ar draugu runāju par katru lietu ko velos izdarīt un uzskatu ka tas ir pareizi, jo ģimene kurā uzaugu tā bija norma )
25.06.2020 06:48 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Izle Zizle @ 25.06.2020 13:05

Jā, ir tādi krājkonti, kur bērnam var krāt naudu un kad viņš sasniedz pilngadību, tad bērns tiek pie šīs naudas klāt.
Jā, 18 gadu laikā, var sakrāt vairāk pa 20'000.00 eiro, kas jaunietim lieti noderētu studijām, saviem tēriņiem.
Ir stulbi atteikties no alimentiem, vajag domāt par bērnu nākotni, pat, ja kāds cits tajā brīdī sola, ka rūpēsies par svešu bērnu kā savu. Tas cits, ne bioloģiskais tēvs, vienā brīdī var pacelt asti un pagriezt muguru.

Stulbi ir izteikt savu viekli neesot informētai par juridisko pusi un izteikt viedokli nezinot situāciju.
pirmkārt 100 eiro mēnesī bērnam. Nu ar tiem tad var pakaļu slaucīt, jo neko izdarīt jau ar to navar. Tikai tik cik ēst nopirkt. Tas ari viss.
LV likums nosaka vecākiem rupēties par saviem bērniem un bērniem rūpēties par saviem vecākiem (un noteiktos apstākļos arī vecvecākiem).
pagātnē alimenti bija līdz pilngadībai, tagad ja nemaldos ir 21 gads. alimenti 100-130 ko ja nemaksā pats var piedzīt no valts. Bet ja,kas notiek ar vecāku vai vecāks kļust vecs, vai nespēj par sevi parūpēties tad tam bērnam būs jārūpējas par savu vecāku vai jāapmaksā pansionāts. ja ir 5 berni... kas vainas sametīsies un vis ok. Bet piemēram ja ir 1 bērns.... un tiek nolikts priekšā ka jāmaksā 600-800 eiro par pansionātu mēnesī ... nu sorry.... a kā viņam studentam bez normāliem ienākumiem vai piemēram ar savu ģimeni jau to apmaksāt? Miniālā pensija ir 100 vai pat zem 100 eiro ... ja nestrādā legāli... strādā par minimālo algu ir minimālā pensija .... 600-100 ... esi viens kam tas jāmaksā .. sanāk 500 mēnesī....
lūdzu .. sadomājās te ka valsts par velti bērniem dos naudu ... sasmējos :D
Tāpēc teikt ka atsakās no alimentiem un nesaprotu tās mātes... laikam esi paglupa un neinforāta... lai izteiktos par šo jautajumu....
katram situācija ir savādāka, un sieviete zin, kāpēc ataskās no alimentiem... tam var būt iemesls... tā sūda simtnieka dēļ, kā nekam nepietiek varbūt tas vīrietis jaucas ģimenē... kontrolē sievieti vai ir kāds cits negatīvs eocionāls iespaids.... vabūt sieviete saprot ... kas par cilveku... un kāda nākotne viņam būs... zin ka strādā nelegāli, riskantā darbā... saprot ar ko beigsies....
ne mazums tiesu.... kur bērni mēģina pierādīt, ka vecāks nav rūpējies par viņiem ....un ja tu nākotnē normāli iekārtojies... .. tiesa var uzskatīt ka esi spējīgs uzturēt savu vecāku .. jo no valsts saņēmi alimentus .. pat ja brīvprātīgi nemaksāja ....
25.06.2020 13:56 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Par to ka viņam nav savas telpas tur nu gan kļūdies visu šo laiku kamēr dzīvojam kopā viņš 95% sava laika pavada garāžā darot savas lietas, taisot masīnas, neesmu viņam ne reizi pārmetusi par to, neaizliedzu arī.

Nu te arī kaut kas neštimmē :D Kā jūs pavadiet laiku kopā?
25.06.2020 13:57 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 13:54

Esmu jautājusi, atbilse ie bijusi vai es stulba palieku
Sēdēt un nekuriene zilet kas viņa galva ari negribas.

Varbūt viņam depresija?
25.06.2020 13:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
laimonis @ 25.06.2020 13:56

Stulbi ir izteikt savu viekli neesot informētai par juridisko pusi un izteikt viedokli nezinot situāciju.
pirmkārt 100 eiro mēnesī bērnam. Nu ar tiem tad var pakaļu slaucīt, jo neko izdarīt jau ar to navar. Tikai tik cik ēst nopirkt. Tas ari viss.
LV likums nosaka vecākiem rupēties par saviem bērniem un bērniem rūpēties par saviem vecākiem (un noteiktos apstākļos arī vecvecākiem).
pagātnē alimenti bija līdz pilngadībai, tagad ja nemaldos ir 21 gads. alimenti 100-130 ko ja nemaksā pats var piedzīt no valts. Bet ja,kas notiek ar vecāku vai vecāks kļust vecs, vai nespēj par sevi parūpēties tad tam bērnam būs jārūpējas par savu vecāku vai jāapmaksā pansionāts. ja ir 5 berni... kas vainas sametīsies un vis ok. Bet piemēram ja ir 1 bērns.... un tiek nolikts priekšā ka jāmaksā 600-800 eiro par pansionātu mēnesī ... nu sorry.... a kā viņam studentam bez normāliem ienākumiem vai piemēram ar savu ģimeni jau to apmaksāt? Miniālā pensija ir 100 vai pat zem 100 eiro ... ja nestrādā legāli... strādā par minimālo algu ir minimālā pensija .... 600-100 ... esi viens kam tas jāmaksā .. sanāk 500 mēnesī....
lūdzu .. sadomājās te ka valsts par velti bērniem dos naudu ... sasmējos :D
Tāpēc teikt ka atsakās no alimentiem un nesaprotu tās mātes... laikam esi paglupa un neinforāta... lai izteiktos par šo jautajumu....
katram situācija ir savādāka, un sieviete zin, kāpēc ataskās no alimentiem... tam var būt iemesls... tā sūda simtnieka dēļ, kā nekam nepietiek varbūt tas vīrietis jaucas ģimenē... kontrolē sievieti vai ir kāds cits negatīvs eocionāls iespaids.... vabūt sieviete saprot ... kas par cilveku... un kāda nākotne viņam būs... zin ka strādā nelegāli, riskantā darbā... saprot ar ko beigsies....
ne mazums tiesu.... kur bērni mēģina pierādīt, ka vecāks nav rūpējies par viņiem ....un ja tu nākotnē normāli iekārtojies... .. tiesa var uzskatīt ka esi spējīgs uzturēt savu vecāku .. jo no valsts saņēmi alimentus .. pat ja brīvprātīgi nemaksāja ....

Kā var no vienas diskusijas par alimentiem uzrakstīt šitādu palagu ar dramatizējumu un turklāt grūti pārlasāmā teksā. Līdz šim man vēl IQ nesasniedzas. ?
25.06.2020 14:05 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
laimonis @ 25.06.2020 13:56

Stulbi ir izteikt savu viekli neesot informētai par juridisko pusi un izteikt viedokli nezinot situāciju.
pirmkārt 100 eiro mēnesī bērnam. Nu ar tiem tad var pakaļu slaucīt, jo neko izdarīt jau ar to navar. Tikai tik cik ēst nopirkt. Tas ari viss.
LV likums nosaka vecākiem rupēties par saviem bērniem un bērniem rūpēties par saviem vecākiem (un noteiktos apstākļos arī vecvecākiem).
pagātnē alimenti bija līdz pilngadībai, tagad ja nemaldos ir 21 gads. alimenti 100-130 ko ja nemaksā pats var piedzīt no valts. Bet ja,kas notiek ar vecāku vai vecāks kļust vecs, vai nespēj par sevi parūpēties tad tam bērnam būs jārūpējas par savu vecāku vai jāapmaksā pansionāts. ja ir 5 berni... kas vainas sametīsies un vis ok. Bet piemēram ja ir 1 bērns.... un tiek nolikts priekšā ka jāmaksā 600-800 eiro par pansionātu mēnesī ... nu sorry.... a kā viņam studentam bez normāliem ienākumiem vai piemēram ar savu ģimeni jau to apmaksāt? Miniālā pensija ir 100 vai pat zem 100 eiro ... ja nestrādā legāli... strādā par minimālo algu ir minimālā pensija .... 600-100 ... esi viens kam tas jāmaksā .. sanāk 500 mēnesī....
lūdzu .. sadomājās te ka valsts par velti bērniem dos naudu ... sasmējos :D
Tāpēc teikt ka atsakās no alimentiem un nesaprotu tās mātes... laikam esi paglupa un neinforāta... lai izteiktos par šo jautajumu....
katram situācija ir savādāka, un sieviete zin, kāpēc ataskās no alimentiem... tam var būt iemesls... tā sūda simtnieka dēļ, kā nekam nepietiek varbūt tas vīrietis jaucas ģimenē... kontrolē sievieti vai ir kāds cits negatīvs eocionāls iespaids.... vabūt sieviete saprot ... kas par cilveku... un kāda nākotne viņam būs... zin ka strādā nelegāli, riskantā darbā... saprot ar ko beigsies....
ne mazums tiesu.... kur bērni mēģina pierādīt, ka vecāks nav rūpējies par viņiem ....un ja tu nākotnē normāli iekārtojies... .. tiesa var uzskatīt ka esi spējīgs uzturēt savu vecāku .. jo no valsts saņēmi alimentus .. pat ja brīvprātīgi nemaksāja ....

Tu te kaut ko ne pa tēmu lecies ?
Kaut kāda agresīva mātīte, kā jau te kāds minēja iepriekš ???????
25.06.2020 14:06 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 14:05

Kā var no vienas diskusijas par alimentiem uzrakstīt šitādu palagu ar dramatizējumu un turklāt grūti pārlasāmā teksā. Līdz šim man vēl IQ nesasniedzas. ?

Grūti lasāms teksts, pārlec no vienas tēmas uz citu. Beigu beigās tāpat neko nevar saprast. ? Laikam dziļi jūtīga tēma kundzītei, kaut kāda agresīva pie šī posta. ?
25.06.2020 14:07 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
lote_te @ 25.06.2020 13:57

Nu te arī kaut kas neštimmē :D Kā jūs pavadiet laiku kopā?

Retu reizi kaut kur aizbraucam, paskatiamies kādu filmu, izejam pastigāties.
25.06.2020 14:15 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 14:15

Retu reizi kaut kur aizbraucam, paskatiamies kādu filmu, izejam pastigāties.

Aizsūti bērnu pie vecvecākiem, uztaisi romantisko vakaru mājās ar vakariņām, dzirkstošo un kārtīgu seksu! Visas bēdas aizmirsīsies! ♥♥♥♥♥♥♥?
25.06.2020 14:17 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
lote_te @ 25.06.2020 13:55
Es oponēšu - kopējai kasei nav ne vainas. Manā ģimenē tā tiek praktizēta uii ku' sen, un ziniet, nekāda vaina. Jo ne jau kopīgā kase čakarē attiecības. Es nevaru 100% spriest par autori un viņas attiecībām, bet liekas, ka viņa ir kā pielipusi vīrietim - visu kopā, visu tā un šitā, bet vīrieti tas atgrūž. Varbūt tas ir iemesls, ka viņš vairs nevēlas precēties, jo tad būs vispār viss slikti.
Te ir jāatrod kaut kāds līdzsvars, kas apmierina abus. Es pilnīgi saprotu vīrieti, ka viņu šāda attieksme smacē un tas ir aizvainojums, kā dēļ viņš negrib runāt. Es nedomāju, ka te pie vainas ir tas, ka nav vairs nekādu jūtu. Aizvainojuma dēļ cilvēki var ne tikai dažas nedēļas, bet mēnešiem nenodarboties ar seksu, baidīties izrunāties, jo autore man liekas tāds diezgan autoritatīvs tips - visu tā, kā es gribu, jo es tādā ģimenē dzīvoju un tas ir pareizākais modelis. Līdz ko sieviete noliek savu egoismu mazliet maliņā un atļauj vīrietim būt vīrietim, ticiet man, notiek brīnumi. Es neesmu par lomu sadalīšanu, man šķiet, ka attiecībās nav veselīgi kādam būt galvenajam, bet jebkuram vīrietim ir ļoti svarīgi sajust to pašpārliecinātību, ka sieviete viņam uzticas, ka viņš var rīkoties un nebūt nosodīts par saviem lēmumiem vai darbībām. Ja viņu visu laiku presē, prasa viedokli tur un te, bez kā mierīgi var iztikt, nu tad par ko brīnīties... Šis ir tāds drastisks veids, lai liktu autorei padomāt. Lai gan vispār dīvaini, ka tādas lietas jūs sākat cilāt pēc 3 kopā pavadītiem gadiem. Varbūt ja nesmacētu viņu ar visādiem sīkumiem, šādi nebūtu... Es nedomāju, ka šeit ir vainīgs tikai vīrietis.

Vīrietis netiek ne zāģēts, ne ierobežots, nav arī tā, ka esmu pielipusi viņam vai visam jānotiek kā man gribas. Viņam ir pieteikoši daudz brīvības. Nesaku arī ka mans ģimene modulis ir ideāls, bet tomēr savā ziņā cieņai ir jābūt arī pret mani.
25.06.2020 14:18 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Iesaku otro cosmo klasiku - kotletes un minets. Skaidrs, ka Tu runāt nevarēsi, bet varbūt šis atvērs viņu?
25.06.2020 14:19 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
lote_te @ 25.06.2020 14:19
Iesaku otro cosmo klasiku - kotletes un minets. Skaidrs, ka Tu runāt nevarēsi, bet varbūt šis atvērs viņu?

Katra dara pēc saviem ieskatiem, taču ja man būtu savam vīrietim jātekalē apkārt dēļ situācijas, kuru ir jārisina abiem... es nezinu. Es vienkārši to nedarītu. Tas ir too mutch. ?
25.06.2020 14:21 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 14:21

Katra dara pēc saviem ieskatiem, taču ja man būtu savam vīrietim jātekalē apkārt dēļ situācijas, kuru ir jārisina abiem... es nezinu. Es vienkārši to nedarītu. Tas ir too mutch. ?

????? Es jau sen vai nu sakrāmētu savu vai viņa koferi!
25.06.2020 14:27 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Tu te kaut ko ne pa tēmu lecies ?
Kaut kāda agresīva mātīte, kā jau te kāds minēja iepriekš ??????

neesmu nedz agresīva nedz kaut kāda mātīte... kura sieviete vispār tā runā?
25.06.2020 14:27 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Eksperte, tas bija joks, bet nu mazums palīdz.
Lai gan vispār... Dažreiz jāmet malā egoisms, un jāmāk uzsākt sarunu pat tad, ja neesi vainīgs, lai gan... Te tā dīvaini, ej nu sazin, kurš vainīgs. Ir kaut kāds iemesls, kāpēc viens vai otrs tā rīkojas, kāpēc vīrietis lielāko daļu laika pavada garāžā prom no sievietes un bērna. Es palieku pie tā, ka tas ir apnikums, aizvainojums. Varbūt visa jau ir tik daudz, ka vieglāk ir tā. Nu vārdu sakot, te problēma ir dziļāka par to, ka nopirka mašīnu bez saskaņošanas un iespītējās, un izdarīja.
25.06.2020 14:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
lote_te @ 25.06.2020 14:28
Eksperte, tas bija joks, bet nu mazums palīdz.
Lai gan vispār... Dažreiz jāmet malā egoisms, un jāmāk uzsākt sarunu pat tad, ja neesi vainīgs, lai gan... Te tā dīvaini, ej nu sazin, kurš vainīgs. Ir kaut kāds iemesls, kāpēc viens vai otrs tā rīkojas, kāpēc vīrietis lielāko daļu laika pavada garāžā prom no sievietes un bērna. Es palieku pie tā, ka tas ir apnikums, aizvainojums. Varbūt visa jau ir tik daudz, ka vieglāk ir tā. Nu vārdu sakot, te problēma ir dziļāka par to, ka nopirka mašīnu bez saskaņošanas un iespītējās, un izdarīja.

Piekrītu. Neliekas, ka te viss ir tik virspusēji.
25.06.2020 14:31 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
lote_te @ 25.06.2020 14:28
Eksperte, tas bija joks, bet nu mazums palīdz.
Lai gan vispār... Dažreiz jāmet malā egoisms, un jāmāk uzsākt sarunu pat tad, ja neesi vainīgs, lai gan... Te tā dīvaini, ej nu sazin, kurš vainīgs. Ir kaut kāds iemesls, kāpēc viens vai otrs tā rīkojas, kāpēc vīrietis lielāko daļu laika pavada garāžā prom no sievietes un bērna. Es palieku pie tā, ka tas ir apnikums, aizvainojums. Varbūt visa jau ir tik daudz, ka vieglāk ir tā. Nu vārdu sakot, te problēma ir dziļāka par to, ka nopirka mašīnu bez saskaņošanas un iespītējās, un izdarīja.

Vienmēr esmu uzskākusi sarunas es, pec katra kašķa, pat viss mazākā, es vinmēr eju un runāju, cenšos izrunāt un saprast, bet pretīm stabs, tā vienmēr viss norimst, un cenšos izspiest, ka viss lai, kaut gan izrunāts ne tuvu tam nav.
Ir cilvēki-darbaholiķi, šis ir tas gadījums.
25.06.2020 14:33 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 14:31

Piekrītu. Neliekas, ka te viss ir tik virspusēji.

Vīrietim depresija!
25.06.2020 14:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 14:33

Vīrietim depresija!

Interesanti gan, no kā viņam varētu būt depresija.
25.06.2020 14:36 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 14:36

Interesanti gan, no kā viņam varētu būt depresija.

Ne vienmēr vajadzīgs redzams un taustāms iemesls, lai būtu depresija. Reizēm tie ir psihiski traucējumi.
25.06.2020 14:41 |
 
Reitings 1410
Reģ: 26.06.2019
Vienmēr esmu uzskākusi sarunas es, pec katra kašķa, pat viss mazākā, es vinmēr eju un runāju, cenšos izrunāt un saprast, bet pretīm stabs, tā vienmēr viss norimst, un cenšos izspiest, ka viss lai, kaut gan izrunāts ne tuvu tam nav.

Jāmaina sarunas stratēģija. Ja Tu ej ar uzbrukumu - kāpēc nerunā, kāpēc dari tā un šitā, skaidrs, ka nerunās, bet noslēgsies vēl vairāk. Ja čīkstēsi, ka tev tas sāp - arī diezvai pavilksies, jo tas skan egoistiski, ka tikai tev var kaut kas sāpēt, un viņam nekas. Vislabākās sarunas notiek tad, ja tās nenotiek uzspēlēti - tagad sēdēsi un runāsim. Nē! Uztaisi romantisku vakaru, iedzeriet vīnu, atslābinieties, vai aizbrauciet kaut kur, kur viņš justos brīvi, Tu harmoniska, laimīga un galvenais mierīga, bez histēriskas vēlmes - runāt! Kad pamainīsi runāšanas stratēģiju, viņš pats nāks un ar tevi runās, jo viņš redzēs, ka ar tevi VAR sarunāties, var kopīgi risināt problēmas, bez nosodījumiem, pārmetumiem.
Palasi grāmatu "5 mīlestības valodas". Var likties pilnīgas muļķības, bet ja iedziļinās, var vairāk izprast otru cilvēk un to, kāpēc viņš rīkojas tā, kā rīkojas.
25.06.2020 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits