Attiecības

 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Labdien visām!
Ar draugu kopā esam gandriz 3 gadus, 2 no tiem dzīvojam kopā, audzinam meitiņu kas ir no iepriekšējām attiecībām (pieņemis meitu ir kā savu). Ka jau visās attiecības sakimaviss bija labi, bet tagad ir nogājis viss galigi greizi, jau vairakas nedēļas esam strīda stāvoklī, uzvedamies kā draugi, nav ne mīļuma, ne seksa, ne rūpju no viņa puses, viss strīds sākās ar to, ka draugs scarīgus lēmumus pieņēma pats, neapvaicājoties manu viedokli.
Kā ir jūsu attiecībās/ ģimenē, vai ar jums tiek runāts par noteiktiem lēmumiem vai arī paliekat aiz līnijas un piekrītat visam? (Es ar draugu runāju par katru lietu ko velos izdarīt un uzskatu ka tas ir pareizi, jo ģimene kurā uzaugu tā bija norma )
25.06.2020 06:48 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 10:17

Latvijā lietotas automašīnas ir dārgākas, kaut vai salīdzinot ar Lietuvu - Tavai zināšanai (salīdzini Latvijas un Lietuvas auto portālus). Gan jau vīrietis zina ko dara. Lietuvā par to pašu naudu var nopirkt jaunāka gada auto ar mazāku nobraukumu.

Es ļoti labi zinu auto piedāvājumu gan Lietuvā gan Vācijā gan citās valstīs bet tomēr šis nebūs Lietuvas gadījums.
Un mašīn tiks pirkta vienlīdzīga tagadējai.
25.06.2020 10:20 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Ja jau uzvedaties kā draugi, varbūt attiecībām pienācis gals? Vai tad nevari tieši to pajautāt viņam? Varbūt viņš vairs neredz nākotni kopā ar Tevi, bet nevar saņemties pateikt to. Nav ko vilkt kaķi aiz astes, ja nav kazai piena, tad nav.
25.06.2020 10:20 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 10:20

Es ļoti labi zinu auto piedāvājumu gan Lietuvā gan Vācijā gan citās valstīs bet tomēr šis nebūs Lietuvas gadījums.
Un mašīn tiks pirkta vienlīdzīga tagadējai.

Varbūt tagadējai mašīnai ir tehniska problēma par kuru neesi informēta?
25.06.2020 10:21 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Eksperte @ 25.06.2020 10:19

Oii... vot šeit arī tas kopējais maciņš daudzas attiecības iegāž un ir kā viens no lielākajiem faktoriem, kāpēc rodas nesaskaņas. Arī man iepriekšējās attiecībās bija kopējs budžets. Šobrīt budžets katram ir savs un ir tik mierīgi. Nav nekādu strīdu par naudu, ja vajag tad aizdod viens otram. Tas tiešām aiztaupa daudz rūpju.

Tā ir ģimene ja aizdodat viens otram naudu?
Mēs jau no sākta gala runājam par ģimenes veidošanu nevis attiecībām.
25.06.2020 10:21 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 10:21

Varbūt tagadējai mašīnai ir tehniska problēma par kuru neesi informēta?

Mašīnai nav nekādu problēmu, to es zinu labi
25.06.2020 10:22 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 10:22

Mašīnai nav nekādu problēmu, to es zinu labi

Ja cilvēks grib nomainīt auto, lai maina. Veču lietas. Esošo auto pārdos un nauda būs atpakaļ.
25.06.2020 10:25 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
berry98 @ 25.06.2020 10:21

Tā ir ģimene ja aizdodat viens otram naudu?
Mēs jau no sākta gala runājam par ģimenes veidošanu nevis attiecībām.

Jā, tā ir ģimene, kur katram ir sava finansiālā brīvība. Kur nav jākasās par to, ka sieviete nopirkusi par dārgu naudu no kopēja budžeta sev kurpes vai kādu kleitu, vai ka vīrietis nopircis dārgākus bremžu klučus nekā varēja nopirkt, jo tā taču ir kopīgā nauda un par jebkuru pirkumu jāapspriežas, tāpēc, ka tas ir pienākums līdz ar kopīga maciņa ieviešanu. Ja tevi pilnībā apmierina šāds modelis, tad rēķinies, ka būs šādas situācijas, kur paliksi nesaprašanā, kāpēc pērk tik dārgi, kāpēc tagad, jo tā taču ir arī mana nauda.
25.06.2020 10:26 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 10:21

Tā ir ģimene ja aizdodat viens otram naudu?
Mēs jau no sākta gala runājam par ģimenes veidošanu nevis attiecībām.

Bet Tu tak pati raksti, ka esat kā draugi palikuši bez seksa un mīļuma. Jums jau vairs nav ģimene.
25.06.2020 10:26 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Eksperte @ 25.06.2020 10:26

Jā, tā ir ģimene, kur katram ir sava finansiālā brīvība. Kur nav jākasās par to, ka sieviete nopirkusi par dārgu naudu no kopēja budžeta sev kurpes vai kādu kleitu, vai ka vīrietis nopircis dārgākus bremžu klučus nekā varēja nopirkt, jo tā taču ir kopīgā nauda un par jebkuru pirkumu jāapspriežas, tāpēc, ka tas ir pienākums līdz ar kopīga maciņa ieviešanu. Ja tevi pilnībā apmierina šāds modelis, tad rēķinies, ka būs šādas situācijas, kur paliksi nesaprašanā, kāpēc pērk tik dārgi, kāpēc tagad, jo tā taču ir arī mana nauda.

Vai ne?! ? Vīriešiem auto ir Bībeles vietā. Izveido kopējo naudas kasi un tad sieviete čīkst, ka vīrietis grib nomainīt auto. Gribēs auto zelta diskus uzlikt, atkal nebūs labi.
25.06.2020 10:31 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Eksperte @ 25.06.2020 10:26

Jā, tā ir ģimene, kur katram ir sava finansiālā brīvība. Kur nav jākasās par to, ka sieviete nopirkusi par dārgu naudu no kopēja budžeta sev kurpes vai kādu kleitu, vai ka vīrietis nopircis dārgākus bremžu klučus nekā varēja nopirkt, jo tā taču ir kopīgā nauda un par jebkuru pirkumu jāapspriežas, tāpēc, ka tas ir pienākums līdz ar kopīga maciņa ieviešanu. Ja tevi pilnībā apmierina šāds modelis, tad rēķinies, ka būs šādas situācijas, kur paliksi nesaprašanā, kāpēc pērk tik dārgi, kāpēc tagad, jo tā taču ir arī mana nauda.

Viņam pirkt detaļas un citas npieciešamās lietas, kas nemaksā 10-20 eiro nav aizliegts.
Un kopējā maciņa ideja bija viņa.
25.06.2020 10:38 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 10:38

Viņam pirkt detaļas un citas npieciešamās lietas, kas nemaksā 10-20 eiro nav aizliegts.
Un kopējā maciņa ideja bija viņa.

Nav aizliegts? Izklausās, ka kopējā maka tēriņus regulē Tu! ?
Nezinu, kas par auto, bet par 10-20 eiro tik spuldzītes vien var nomainīt, pat auto detaļām nemaz nerunājot. ?
Ja vīrietis pelna mazāk par Tevi un ieteica kopējo maku, gudrs vīrietis! ?
25.06.2020 10:42 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
berry98 @ 25.06.2020 10:38

Viņam pirkt detaļas un citas npieciešamās lietas, kas nemaksā 10-20 eiro nav aizliegts.
Un kopējā maciņa ideja bija viņa.

Kā izpaužas tas kopējais maks? Viens bankas konts uz abiem? Vai katram savs bankas konts un saņemot algu skaidro naudu liekat kastē?
25.06.2020 10:43 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 10:42

Nav aizliegts? Izklausās, ka kopējā maka tēriņus regulē Tu! ?
Nezinu, kas par auto, bet par 10-20 eiro tik spuldzītes vien var nomainīt, pat auto detaļām nemaz nerunājot. ?
Ja vīrietis pelna mazāk par Tevi un ieteica kopējo maku, gudrs vīrietis! ?

10-20 eiro bija ka piemērs.
Un nē kopējais maciņš bija ieviests jau tad kad pašai naudas nebija daudz.
25.06.2020 10:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Nedomāju, ka atbilde tiešām ir tik vienkārša. Viss jau ir atkarīgs no Jūsu finansiālās situācijas. Mašīna gan nav kurpes, bet galu galā taču pateica Tev, ka pirks mašīnu?
Ja Jūs esat labi situēti un jauna mašīna tāds sīkums vien ir, nu tad tā ir viņa nauda un viņš var darīt ko grib. Bet ja finansiālā situācija ir tālu no ideālās (un statistiski tas ir vairums ģimeņu), tad protams ar šādu rīcību samierināties nevajag- bet vienīgā izeja ir tikai šķirsānās.
Es tavā ditācijā neskandalētu ja pēc mašīnas iegādes manas finansiālās iespējas nekādi netiktu ietekmētas. Varētu bez sircabsiņas pārmetumiem aizbrut ceļojumā, nopirkt sev jaunas kurpes utt. Bet protams, ja pēc mašīnas iegādes man vajadētu pat meitai pirkt drēbes no savas naudas un satraukties cik tad tas izmaksās. Nebūtu piemēram nopirkts pašiem savs nekustamais īpašums, būtu kredītsaistības utt. un tad tiktu pirkta mašīna ( kura nebūtu vajadzīga- jo varbūt tiešām vajadzēja iegādāties, teiksim lai tiktu uz darbu utt) nu tad gan es būtu ļoti dusmīga un pati nerunātu. Nezinu kā var ar tādu cileku sadzīvot.
Pati uzaugu ģimenē, kurā 2 cileki bija baigi tērētāji. Itkā saņēma labu algu, bet svaidījās uz lietām, kuras nebija pat vajadzīgas un beigās visu laiku bija tāda kā finanšu nestabilitāte. Nekas nebija sakārtots. Iemesls tam bija tas, ka kāds uzauga labi situētā ģimenē, un nemaz nizināja, kā tad dzīvo sabiedrības lielākā daļa.. Tas mani ir ļoti ietemējis. Un tā kā uzaugu ģimenē kur iepirkšanās ir hobijs, un uz cenām ne īpaši skatās, pati ļoti skatos uz cenām. Tomēr tas, ka gimenes kopā pavadīšanas laiks vienmēr bija iepirkšanās vai TV stīšanās un lai to sponsorētu tika strādātas ļoti ilgas stundas. Šobrīd, lai gan skatos uz cenā, vienīgais kas mani aizauj dzīvē ir iepirkšanās.
Tāpēc nebūtu spējīga būt kopā ar finansiāli bezatbildīgu cilvēku, kurš piemēram iegādātos sev jaunu mašīnu, kura nemaz nebūtu vajadzīga, bet nebūtu padomāts par pamatvajadzībām, un mēneša beigās kaut kam nepietiktu.
Viss ir atkarīgs no Jūsu ģimenes finansiālās situācijas.
25.06.2020 10:49 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
Izle Zizle @ 25.06.2020 10:43

Kā izpaužas tas kopējais maks? Viens bankas konts uz abiem? Vai katram savs bankas konts un saņemot algu skaidro naudu liekat kastē?

Abi saņemam algu, nomaksājam rēķinus un visu atlikušo liekam kaste. Un kad vajag tad ņemam katrs
25.06.2020 10:50 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
laimonis @ 25.06.2020 10:49
Nedomāju, ka atbilde tiešām ir tik vienkārša. Viss jau ir atkarīgs no Jūsu finansiālās situācijas. Mašīna gan nav kurpes, bet galu galā taču pateica Tev, ka pirks mašīnu?
Ja Jūs esat labi situēti un jauna mašīna tāds sīkums vien ir, nu tad tā ir viņa nauda un viņš var darīt ko grib. Bet ja finansiālā situācija ir tālu no ideālās (un statistiski tas ir vairums ģimeņu), tad protams ar šādu rīcību samierināties nevajag- bet vienīgā izeja ir tikai šķirsānās.
Es tavā ditācijā neskandalētu ja pēc mašīnas iegādes manas finansiālās iespējas nekādi netiktu ietekmētas. Varētu bez sircabsiņas pārmetumiem aizbrut ceļojumā, nopirkt sev jaunas kurpes utt. Bet protams, ja pēc mašīnas iegādes man vajadētu pat meitai pirkt drēbes no savas naudas un satraukties cik tad tas izmaksās. Nebūtu piemēram nopirkts pašiem savs nekustamais īpašums, būtu kredītsaistības utt. un tad tiktu pirkta mašīna ( kura nebūtu vajadzīga- jo varbūt tiešām vajadzēja iegādāties, teiksim lai tiktu uz darbu utt) nu tad gan es būtu ļoti dusmīga un pati nerunātu. Nezinu kā var ar tādu cileku sadzīvot.
Pati uzaugu ģimenē, kurā 2 cileki bija baigi tērētāji. Itkā saņēma labu algu, bet svaidījās uz lietām, kuras nebija pat vajadzīgas un beigās visu laiku bija tāda kā finanšu nestabilitāte. Nekas nebija sakārtots. Iemesls tam bija tas, ka kāds uzauga labi situētā ģimenē, un nemaz nizināja, kā tad dzīvo sabiedrības lielākā daļa.. Tas mani ir ļoti ietemējis. Un tā kā uzaugu ģimenē kur iepirkšanās ir hobijs, un uz cenām ne īpaši skatās, pati ļoti skatos uz cenām. Tomēr tas, ka gimenes kopā pavadīšanas laiks vienmēr bija iepirkšanās vai TV stīšanās un lai to sponsorētu tika strādātas ļoti ilgas stundas. Šobrīd, lai gan skatos uz cenā, vienīgais kas mani aizauj dzīvē ir iepirkšanās.
Tāpēc nebūtu spējīga būt kopā ar finansiāli bezatbildīgu cilvēku, kurš piemēram iegādātos sev jaunu mašīnu, kura nemaz nebūtu vajadzīga, bet nebūtu padomāts par pamatvajadzībām, un mēneša beigās kaut kam nepietiktu.
Viss ir atkarīgs no Jūsu ģimenes finansiālās situācijas.

Sūdzeties par to ka nav naudas vispār nevar, bet nevaram ari atļauties paņemt naudu un nopirkt mašinu vai aizbraukt ceļojumā.
Arī uz sevi netērēju kaut gan ļoti geibas kadu skaistu kleitu vis tiek taupits lai būtu ēdiens, meitiņai viss un viņam.
25.06.2020 11:00 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Funny @ 25.06.2020 08:37
Apspriest viedokli virietis var, ja ir 2 varianti gala.
Ja variants ir 1, virietis vienpersonigi var pienemt lemumu, iznemums ja lemums tiek istenots, bet naudas lidzeklu lielaka dala ir sievietes.

Kāds vēl kopīgi sakrāts? Kāpēc sievietei būtu jāpiemet kaut vai 1 cents mašīnai, kas nav viņas pašas? Piedevām kad ir kopējs bērns. Jautajums ir vai nepietrūks nauda ko iedot viņai un bērnam, pēc tam kad vīrs nopirks to mašinu. Ak dievs, kādā pasaulē mēs dzīvojam!
25.06.2020 11:03 |
 
Reitings 83
Reģ: 13.03.2019
laimonis @ 25.06.2020 11:03

Kāds vēl kopīgi sakrāts? Kāpēc sievietei būtu jāpiemet kaut vai 1 cents mašīnai, kas nav viņas pašas? Piedevām kad ir kopējs bērns. Jautajums ir vai nepietrūks nauda ko iedot viņai un bērnam, pēc tam kad vīrs nopirks to mašinu. Ak dievs, kādā pasaulē mēs dzīvojam!

Nebūtu problēma kopā sakrāt bet tikai ja tas būtu kopējslēmums
25.06.2020 11:12 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Shaja gadijuma veics grib but neatkarigs un par visu lemt pats, bet finansiali pats to pavilkt nevar. Macho atradies, ka pat auto japerk no tavas naudas. Jaskiras!
25.06.2020 11:17 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Eksperte @ 25.06.2020 09:31

Jaunā auto iegāde skar arī tavu budžetu? Krājāt kopīgi?

protams skar. Kopīgs bērns. Kopīgas rūpes un izdevumi. Nav tāda tava un mana budžeta kad ir kopīgs bērns. Bērna dēļ var arī samazināties ienakumi- piemēram slimības lapa. Kas tad pliku pakaļu staigās vai neēdusi, jo savas naudas mazāk B slimības lapas dēļ un tā jau beigusies.... prātiņ nāc mājās...
25.06.2020 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits