Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plastiskā ķirurģija vīrietim (izsaki savas domas, lai kādas tās nebūtu)

 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Labdien! esmu iereģistrējies sieviešu portālā, jo interesē tieši Jūsu domas. a) vai tiktos ar puisi, kas nešķiet pievilcīgs?; b) kā skaties uz mākslīgo skaistumu vīrietim?
Kaut arī veidojas draudzīgs kontakts gan ar meitenēm universitātē, gan paziņu paziņām, gan internetā, neviena nevēlas mani par savu puisi. Ievēroju, ka sarakstes apdziest, tiklīdz notiek apmaiņa ar foto. Turpināt kontaktu ir gatavas tikai sievietes, kurām jau ir bērni, un ļoti neglītās (jā, nav smuki tā runāt, bet nebūsim naivi, visi nav dzimuši vienlīdz pievilcīgi). To, cik var ar tievēšanu, uzturu, frizūru jau esmu izdarījis. Reāli mani iegāž sliktas sejas proporcijas. Dzīve ir viena un vēlos to nodzīvot mīlēts un patikt pats sev. PS. Negaidu žēlošanu vai to, ka būs nākotnē kaut kas. Man jau 25g tūlīt paliek un raudāt gribas.
22.06.2020 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man nekad izskats nav bijis izšķirošais faktors. Bet viennozīmīgi ir jābūt koptam!! Arī manā draugu lokā ir 2 nesimpatiski vīrieši, kuri, teiksim tā, neatbilst pēc izskata kaut kādiem skaistuma standartiem. Bet par cik viņi ir ļoti superīgi cilvēki un vīrieši, tas kompensē izskatu un galīgi nešķiet neglīti. Varbūt arī tāpēc internetā Tev atsaka, jo nepazīst Tevi (tas, protams, ja viss kārtībā ar raksturu :D). Raksturs, cilvēka personība ir pāri visam.
22.06.2020 16:53 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Un, vai šiem nesimpātiskajiem vīriešiem ir skaistas otrās pusītes?
22.06.2020 16:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Man ka sievietei kas nav neglita un kurai ir laba izglitiba un karjera primari ir svarigi viriesha panakumi (labs amats, vadošs; dzīvoklis, auto), lai visu butu pats nopelnijis.
Tad iet attieksme pret mani, tad izskats.
Domaju, ka nevajag nekadas operacijas, bet drizak pilnveidot sevi karjeras un uzvedibas zina!
22.06.2020 17:05 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Bet man jau ir karjera, dzīvoklis Rīga, labs BMW... ko vēl?
un meitenes ir arī 19 gadus veciem puišiem tikko no skolas sola.. viņiem vispār nekā nav vēl dzīvē.
22.06.2020 17:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
parunasimparlaiku @ 22.06.2020 17:11
Bet man jau ir karjera, dzīvoklis Rīga, labs BMW... ko vēl?
un meitenes ir arī 19 gadus veciem puišiem tikko no skolas sola.. viņiem vispār nekā nav vēl dzīvē.

Un kā ar raksturu, runāšanas manieri?
Ļoti no svara ir tas, cik “sakarīgi” spēj komunicēt. Mēdz būt visādi, reizēm izskats sakrīt ar ārieni, vai pretēji. Vari būt glīts un uzvesties, komunicēt, atvainojos kā pilnīgs lohs ?
Vai arī izskatīties pēc zubrīša un tādā manierē arī runāt ar sievietēm?
Kādi ir tavi “makšķernieka knifi”? Varbūt der tos noslīpēt, lai līdz brīdim, kad apmainies ar foto meitenei jau būtu vienalga par tavu izskatu, bet viņa kustu no tavas personības ??☺️
22.06.2020 17:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
Piemēram, ja ar mani kādreiz runāja skaists puisis, bet galvā viss ir kā tukšā spainī, es labāk piecēlos un gāju prom ?
Plastiskā operācija nepalīdzēs izmainīt personību ;)
22.06.2020 17:21 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
vivii @ 22.06.2020 17:21
Piemēram, ja ar mani kādreiz runāja skaists puisis, bet galvā viss ir kā tukšā spainī, es labāk piecēlos un gāju prom ?
Plastiskā operācija nepalīdzēs izmainīt personību ;)
Es saprotu, ka visam ir nozīme. Bet, ja esi neglīts, bet citādi ideāls, tas ir kā darvas karote medus mucā.
22.06.2020 17:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4932
Reģ: 03.11.2012
parunasimparlaiku @ 22.06.2020 17:22
Es saprotu, ka visam ir nozīme. Bet, ja esi neglīts, bet citādi ideāls, tas ir kā darvas karote medus mucā.

Tad pārdomā, kas tavā personībā ir tāds, kas neuzrunā vai nesaista, ne izskatā. Ir daudz sieviešu, kam interesē personība, varbūt neesi vēl tādas saticis un tēmē tikai uz skaistumu apsēstām cacām? ?
Tas nav apvainojums, tas ir ieteikums ;)
22.06.2020 17:25 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
vivii @ 22.06.2020 17:25

Tad pārdomā, kas tavā personībā ir tāds, kas neuzrunā vai nesaista, ne izskatā. Ir daudz sieviešu, kam interesē personība, varbūt neesi vēl tādas saticis un tēmē tikai uz skaistumu apsēstām cacām? ?
Tas nav apvainojums, tas ir ieteikums ;)
Es nevaru iemīlēties nesmukā meitenē, esmu pat ticies, mēģinājis, bet nevar. Vienmēr ieskatos "cacās" , papētot viņu FB, Ig kļūst redzams, ka arī viņām ir vai nu skaisti draugi vai bagāti. Es pašlaik ceļu bagātību, bet negribu mīlestību pirkt. Man bieži saka: "neesi manā gaumē".
22.06.2020 17:28 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vispirms definē, kas ir skaistums. Kur ir robeža starp glītu un neglītu? (Nav runa par koptumu )
Katrai sievietei un katram vīrietim ir savi uzskati par to kāds cilvēks, viņaprāt, ir pievilcīgs un kāds ne. Gaume.
Turklāt, ne vienmēr fotogrāfijās cilvēks izskatās tāpat kā dzīvē.
Varbūt esi garlaicīgs, nemāki uzturēt sarunu? Šaubos, ka vaina slēpjas tavā izskatā. Meklē vainu savā iekšējā pasaulē.
Nē nu var jau būt ka maldos.
Turklāt, vairums sieviešu tā dara, uzsāk sarunu un pēcāk kaut kur pazūd. To man daudzi džeki teikuši.
22.06.2020 17:32 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Tweek @ 22.06.2020 17:32
Vispirms definē, kas ir skaistums. Kur ir robeža starp glītu un neglītu? (Nav runa par koptumu )
Katrai sievietei un katram vīrietim ir savi uzskati par to kāds cilvēks, viņaprāt, ir pievilcīgs un kāds ne. Gaume.
Turklāt, ne vienmēr fotogrāfijās cilvēks izskatās tāpat kā dzīvē.
Varbūt esi garlaicīgs, nemāki uzturēt sarunu? Šaubos, ka vaina slēpjas tavā izskatā. Meklē vainu savā iekšējā pasaulē.
Nē nu var jau būt ka maldos.
Turklāt, vairums sieviešu tā dara, uzsāk sarunu un pēcāk kaut kur pazūd. To man daudzi džeki teikuši.
Varu pameklēt linkus par pētījumiem. Kaut arī gaume var variēt, cilvēki savā starpā bieži spēj vienoties; "Šis vīrietis ir simpātisks. Tā meitene skaisra". Paņem kaut Tinder, es ar skaista puiša foto neddēļā dabuju 102 match, ar vidēju - 3 match, bet neglītu - 0 match. Kas ir skaistums = ģenētiskās kvalitātes rādītājs un katrs vēlas veselīgus mazuļus, kas spēs nodot savus gēnus tālāk (dzīvo organismu mērķis - izdzīvošana no paaudzes paaudzē). Galvenās īpašības: simetrija, vīrišķīgus/sievišķīgusm. No atsevišķām detaļām - sejas vidusdaļa, acis. Arī pārējie vaibsti. Ko dara skaistums? AKtivizē pretējā dzimuma pārstāvim n.accumbens jeb to pašu smadzeņu daļu, kas saistīta ar atkarību veidošanos. Kā to var zināt? ir tāda metode kā funkcionālā magnētiskā rezonanse. būtībā skaistums ir statistisks fenomens, kas dot jēgu tikai raugoties no iespējām kādam patikt, ne konkrētu personu. Bet tāpat ir labāk būt pievilcīgam priekš katras otrās, nekā 1 no 1000, kas samazina gan izvēles iespējas, gan laiku, kas būs nepieciešams, lai partneri atrastu. Un, ja izšķiries, gaidi atkal daudzus gadus.
22.06.2020 17:45 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Es tevi saprotu, ka negribi tikties ar neglitu- un ari nevajag!
Tev ir labs ķermenis? Jo tas jau ir 50% uzvaras skaistuma ziņā vīrietim! Un to var mainīt bez operācijām, bet ar veseligu dzivesveidu.
Ari ir svarigi, lai komunicejot ar meitenem esi ne loti pareizs utt.- meietenem patik mazliet sliktie puishi, super pareizie seksuali atgrūž.
22.06.2020 17:52 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Tu mini sliktas sejas proporcijas un plastisko operāciju, taču neesi minējis kas konkrēti ir tas, ko, tavuprāt, tavā sejā vajadzētu labot. Ja sapratīsi kas ir tas, kas pašam izskatā nepatīk, tad arī būs vieglāk ar to strādāt. Un ne vienmēr ir nepieciešama plastiskā operācija. Reizēm pietiek ar matu sakārtojuma maiņu vai uzacu formas maiņu, lai cilvēka seja iegūtu citus vaibstus. Dažreiz der arī mazliet pakoriģēt stilu.
Vēl tu mini, ka draudzenes esot pat 19 gadīgiem puišiem, kuriem pat nekā nav. Auto, karjera un dzīvolis vēl negarantē, ka patiksi pretējam dzimumam. Varbūt tam 19 gadīgajam arī nav nekā no visa iepriekš uzskaitītā, taču ir kas tāds, kas nav tev (saku vispārīgi, ne konkrēti par tavu gadījumu). Jāsaprot vai tavā personībā vai raksturā nav kas tāds, kas atgrūž sievieti. Mani personīgi vairāk pievilks dzīvespriecīgs 19 gadīgs čalis, kurš ar mani dosies road trip'ā, nekā nopietns 30 gadnieks, pat ja viņam ir nauda, dzīvoklis, auto vai karjera. Katrai sievietei savas vēlmes attiecībā uz vīrieti, kuru tās vēlas redzēt sev blakus.
Varbūt vēl viens iemesls ir pašpārliecinātības trūkums. Es, kā sieviete, to, piemēram, jūtu. Vīrietim nav jābūt iedomīgam vai augstprātīgam, taču pārliecībai par sevi jābūt gan. Jā, varbūt vīrietis neizskatās pēc Raiena Goslinga vai Čeninga Tatuma, taču ja viņam ir pārliecība par sevi, tas pievelk.
Protams, vieglāk būtu, ja zinātu kā izskaties, tad arī varētu pateikt vai problēma tiešām ir ārienē vai viss ir tavā galvā, taču saprotu, ka ar savu foto diez vai dalīsies.
22.06.2020 17:53 |
 
Reitings 588
Reģ: 22.06.2020
Danni @ 22.06.2020 17:53
Tu mini sliktas sejas proporcijas un plastisko operāciju, taču neesi minējis kas konkrēti ir tas, ko, tavuprāt, tavā sejā vajadzētu labot. Ja sapratīsi kas ir tas, kas pašam izskatā nepatīk, tad arī būs vieglāk ar to strādāt. Un ne vienmēr ir nepieciešama plastiskā operācija. Reizēm pietiek ar matu sakārtojuma maiņu vai uzacu formas maiņu, lai cilvēka seja iegūtu citus vaibstus. Dažreiz der arī mazliet pakoriģēt stilu.
Vēl tu mini, ka draudzenes esot pat 19 gadīgiem puišiem, kuriem pat nekā nav. Auto, karjera un dzīvolis vēl negarantē, ka patiksi pretējam dzimumam. Varbūt tam 19 gadīgajam arī nav nekā no visa iepriekš uzskaitītā, taču ir kas tāds, kas nav tev (saku vispārīgi, ne konkrēti par tavu gadījumu). Jāsaprot vai tavā personībā vai raksturā nav kas tāds, kas atgrūž sievieti. Mani personīgi vairāk pievilks dzīvespriecīgs 19 gadīgs čalis, kurš ar mani dosies road trip'ā, nekā nopietns 30 gadnieks, pat ja viņam ir nauda, dzīvoklis, auto vai karjera. Katrai sievietei savas vēlmes attiecībā uz vīrieti, kuru tās vēlas redzēt sev blakus.
Varbūt vēl viens iemesls ir pašpārliecinātības trūkums. Es, kā sieviete, to, piemēram, jūtu. Vīrietim nav jābūt iedomīgam vai augstprātīgam, taču pārliecībai par sevi jābūt gan. Jā, varbūt vīrietis neizskatās pēc Raiena Goslinga vai Čeninga Tatuma, taču ja viņam ir pārliecība par sevi, tas pievelk.
Protams, vieglāk būtu, ja zinātu kā izskaties, tad arī varētu pateikt vai problēma tiešām ir ārienē vai viss ir tavā galvā, taču saprotu, ka ar savu foto diez vai dalīsies.
Teiksim tā - man ir neizteiksmīga seja. Pat notievējot un sportojot, nevaru dabūt asas, vīrišķīgas formas. Es neesmu pārāk nopietns un pareizs ne pa visam, dzīvi uztveru kā spēli, kurā jāizdara pareizie gājieni, lai iegūtu pareizās trofijas....
22.06.2020 17:58 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
25 gados vēl esi ļoti jauns. Līdz 30 sejas vaibsti noteikti vēl mainīsies. Ja paskatos, kāds mans vīrs bija pirms 5 gadiem.. sejas vaibsti ir ļoti nobrieduši. Kā ar bārdu? Aug? Esi mēģinājis ar/ bez? Varbūt brilles padarītu tēlu pievilcīgāku? Zinu vairākus puišus, kas nēsā tās, ķipa, no zilā ekrāna pasargājušās. Ja jau ir brilles.. varbūt vajag kontaktlēcas? Vai Tev ir kāds hobijs? Meitenes parasti aizrauj vīrieša nodarbošanās, piemēram, ģitāra, mocis, pārgājieni, skriešana.. varbūt sievietes, ar kurām centies nodibināt kontaktu, jūt, ka Tev primārais ir izskats, neiedziļinies viņu personībā?
22.06.2020 18:12 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
Kopumā, ko varu teikt par dzīvē sastaptajiem vīriešiem, kuri pievērsuši man uzmanību - vienīgais, kas mani tiešām ir kaitinājis, atgrūdis, bija uzmācīgums.
22.06.2020 18:14 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Uj man tagadējais vīrietis sākuma galīgi nepatika pēc skata, nu galīgi, bet viņam bija super raksturs, jautrs kompānijas cilvēks. Galvenais but jautram( vismaz man tas ir galvenais) un tad kad es viņu iepazinu tuvāk, es vairs viņa izskatu vienkārši neredzēju, iemīlēju viņu iekšēji un nu man viņš ir patskaistākais un labākais. ?
22.06.2020 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
parunasimparlaiku @ 22.06.2020 16:59
Un, vai šiem nesimpātiskajiem vīriešiem ir skaistas otrās pusītes?

Tagad nē, bet ir bijušas. Viens bija precējies ar ļoti izskatīgu meiteni, izšķīrās pirms neilga laiciņa, bet tam nav nekāda sakara ar izskatu un šķiršanās iniciators bija vīrietis. Otram, cik ilgi viņu pazīstu, ir bijušas 2 draudzenes, pilnīgi normālas un izskatīgs meitenes.
Varbūt Tev tikai šķiet, ka vaina ir izskatā?
22.06.2020 19:05 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
Jā ir smukpuisīši un tādi ne īpaši simpātiski.
Ir tā, ka tiem ļoti izskatīgajiem vienmēr pievērš uzmanību. Bet ( un es neesmu vienīgā) kad aiziet jautajums, vai gribu kaut ko ar tādu veidot atbilde ir nē. Nav jābūt ''smuķiņajam'', lai kādai iepatiktos. Tas īstenībā varētu pat atrūst sakarīgās kandidātes. Vienkārši ir jābūt Normālam priekš viņas iedomām. Un šeit atkal ļoti daudz ko spēlēs vide kādā viņa ir izaugusi.. kā tad izskatīties normāli vīrietim nozīmē. Tas pats iet ar raksturu, personību un uzvedību. Vajag būt normālaim, lai kādai iepatiktos. Bet tas katrai ir savs, atšķirībā kādā vidē ir izsaugusi, un kā tad ir normāli uzvesties utt. Kas vienai patīk, ir simpātiski, tas otrai ir neglīgi.
Gandrīz visām gan nepatīk iegomīgi, lielīgi, tādi kas necenšas, nenovērtē un neciena sievieti. Tāpat visām cik zinu nepatīk aptaukojušies, īsa auguma un netīri, nevīžīgi un smirdīgi vīrieši.
Tu neesi nauda, lai visām patiktu. Varbūt meklē ne tur kur jāmeklē?
Katrā gadījumā, plastiskās operrācijas veic tikai minimālus uzlabojumus, un nepataisot sevi par kropli tāpat nepamainīsi savu izskatu tik ļoti lai kādai kurai nepatiki iepatiktos.
Varbūt padomā par sporta zāli, tiešām bārdu- tā var korģet seju , matu griezums un varbūt piedomā pie tā ko velc. Tas ļoti daudz ko izmanina izskatā. Uzskatu ka tā panāksi vairāk nekā ar plastisko operāciju.
22.06.2020 19:09 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
parunasimparlaiku @ 22.06.2020 17:58
Teiksim tā - man ir neizteiksmīga seja. Pat notievējot un sportojot, nevaru dabūt asas, vīrišķīgas formas. Es neesmu pārāk nopietns un pareizs ne pa visam, dzīvi uztveru kā spēli, kurā jāizdara pareizie gājieni, lai iegūtu pareizās trofijas....

Kā sieviete varu teikt, ka, nu, vismaz man, vīrieša izskats ir svarīgs, bet nav galvenais kritērijs pēc kura izvēlos otru pusīti. Ja padomā kaut vai par slavenībām, tad varu minēt aktierus Jonah Hill vai Seth Rogen, kuri klasiskajā šo vārdu izpratnē varbūt nav nekādi super skaistuļi, kuriem būtu ļoti vīrišķīgas, asas sejas kontūras, ideāls augums vai vēl nez kas cits, taču, cik esmu skatījusies filmas un intervijas, mani aizrauj šo vīriešu harizma, humors, skatījums uz dzīvi. Un izskats tiešām tad nespēlē galveno lomu. Galvenais ir tas, kāds ir cilvēks.
Izklausies pēc forša čaļa! Varbūt vienkārši nav bijis lemts sastapt to īsto sievieti. Varbūt vienkārši tās, kuras līdz šim piesaistījušas tavu uzmanību, bijušas ar citu gaumi attiecībā pret pretējo dzimumu. Kas arī nav slikti, jo mums katram ir sava gaume un vēlmes attiecībā uz to, kādu vēlamies redzēt cilvēku sev blakus. Ar to vienkārši gribu teikt to, ka nevajag mesties vainot sevi vai savu izskatu pie tā, ka pagaidām nav izdevies izveidot attiecības. 25 gadi ir visforšākais laiks! Vēl viss tikai priekšā! Baudi dzīvi, koncentrējies uz to, kas tev svarīgs un izbaudi jaunību! Izklausās jau klišejiski, taču viss notiks tad, kad būs lemts tam notikt.
22.06.2020 23:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits