Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lamuvārdi

 
Reitings 3
Reģ: 10.06.2020
Sveikas meitenes.
Šajā forumā rakstu pirmoreizi,jo nekad nedomāju,ka nonākšu lidz šai temai.Ar draugu esam kopā 1,5 gadus,ir bijuši strīdi,kurā tiek raidīti lamuvārdi manā virzienā piem b*e na*huj.Vakar ņemot no plaukta laptopu,netīšam sanāca aizķert viņa playstation 4 pulti. Pulte nokrita uz zemes iešķīda korpus,vai kā viņu sauc. Viņš bija otrā istabā,un protams viņš dzirdēja troksni,ka nokrīt pults.Un tad sākas strīds,kā tu varēji nogāst,vairāks reizes nosauca mani par nekam nederīgu ma*ku un protams visi b*le na*huj.Viņš pateica kamērt es jaunu pulti nenopirkšu ar mani nerunās.Pašlaik man nav liekas naudas lai nopirktu jaunu pulti(jauna maksā kaut kur 150 eiro,jo ir limited edition pults ).Nēsam jau runājuši 2 dienas,katrs dzīvo savā istabā.Nezinu vai vēlos turpināt attiecibas ar šo cilveku
Meitenes ko Jūs darītu šajā situācija šķirtos ? Bet ļoti negribas,bet no otras puses īsti neticas,ka šis būs mužīgas attiecības. Atvainojos,ja ir kāda garumzīmju ķludas,jo kārtīgi nespēju koncentreties.
10.06.2020 11:32 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
es noteiksti nepaliktu ar tādu, gan lamāšanās, gan reakcija par netīšām saplēstu mantu nav pieņemama. īpaši, ja jūti, ka šīs nav tavas attiecības - tā pat nebūs mūžīgas. nav ko tērēt laiku un auklēties ar tādu.
10.06.2020 11:41 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
Skiries, lohs pedejais, neciena tevi, pults svarigaka
10.06.2020 11:53 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nu ja tev patīk, ka tevi neciena, ok - paliec ar tādu. Bet principā, vismaz manā skatijumā attiecībās vajadzētu būt gan cieņai, gan mīlestībai. Skaties pati :D
10.06.2020 13:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Pasūti viņu
10.06.2020 13:59 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Kam negadās kaut ko netīšām sasist.. viņš nav tiesīgs tevi lamāt un pazemot. Šķiries
10.06.2020 14:03 |
 
Reitings 64
Reģ: 03.10.2017
es apbrīnoju. tiešām. kā var atļaut tādu necieņu. Un vēl prasi ko darīt? sūti ratā.
Viņš atļaujas tā darīt, jo redz, ka var. Cieni sevi!
Ja mani tā nosauktu, es demonstratīvi savāktu mantas, aplietu ar ūdeni vai sabojātu pārējo iekārtu, un pirms iziešanas pa durvīm kārtīgi uzšautu. Lops... fuj.
10.06.2020 14:48 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.06.2020
Protams šādā situācija būtu,labāk sķirties.Bet šo 1,5 gadu laikā ir arī bijis tik daudz pozitīvu lietu kopā ar viņu.Viņš par mani ir tik daudz rūpējies,bieži davina ziedus konfektes,tiku lutināta un nesāta uz rokām,lidz pirmajam strīdam?Pirmais strīds mums bija pēc 7 mēnešiem kopā bušanas.Strīds bija par vakariņam,ka viņam negaršo manis gatavotā mērce.Strīda laika nedzirdēju nevienu rupju varda no viņa.Nākamais strīds bija pēc 4 mēnešiem,par mājas tirišanu, un tad pekšņi strīda laika, lietoja vārdus b*e ej n*huj.Un pēdēja strīda kas bija pa pulti tiku nosaukta par nekam nederīgu ma*ku.
Ahhh negribas ticēt,ka šīs ir beigas ar šo cilvēku ???
10.06.2020 15:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es atvainojos, bet jūs meitenes tiešām esat tik stulbas, ka šādā situācijā prasat padomu?
10.06.2020 17:14 |
 
Reitings 1398
Reģ: 19.05.2016
Ja masagonistic vīrietis uzreiz rādītu savas īstās krāsas, viņš nekad nedabūtu nekādas attiecības.
10.06.2020 19:14 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.06.2020
Pusstundu atpakaļ pārnaca no darba nopirka puķes un šokolādi.Lūdza piedošanu,ka nekad vairs uz manīm nelamāsies.Es pateicu ka padomāšu,bet kur garantīja,ka viņš nākama strīda,atkal nesāks mani saukāt par ma*ku vai vēl trakākos vārdos??
Nezinu ko darīt??
10.06.2020 19:29 |
 
Reitings 81
Reģ: 08.01.2019
Kādus burtus tu, tavuprāt, aizsedz ar tām zvaigznītēm lamuvārdos? :D
10.06.2020 20:08 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Protams, ka Tev nav jāšķiras, tā ir Tava dzīve un Tavi lēmumi, no malas vienmēr viegli pateikt. Ja viņa attieksmi pret Tevi nespēj izmainīt, un, arī ja izšķirties nespēj, tad vienkārši dzīvo kamēr Tev būs līdz brosai un Tev vairs nebūs jautājumi.
Uzdod sev jautājumu, un, ja atbilde nav viennozīmīgi “jā”, tad tas ir “nē”. Jebkurā situācijā.
11.06.2020 00:56 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Es strīdu laikā savam draugam arī esmu pateikusi vārdus, kuru es patiešām nedomāju. Esmu ļoti impulsīva, bet esmu ļoti no tā mācījusies. Viņš jau vienmēr zina, ka tas ir dusmās un man tāds temperaments, taču es apzinos, ka man nav tiesības teikt tādus vārdus skaļi viņa virzienā.
Man prieks, ka viņš tev atvainojās, un es ceru, ka arī apzinās to. Saukt tevi par palaistuvi ir diezgan spēcīgi vārdi, tas tiešām ir necienīgi un tev tas nav jāpieļauj. Tomēr, es zinu kā tas ir nesavaldīties, tāpēc skaties kā būs tālāk..
Tomēr, ja minēji, ka jūti, šīs nav īstās attiecības, tad varbūt arī nav vērts nemaz.. Būs kāds, kas vispār neuzdrošināsies tādus vārdus pār lūpām teikt. :) Lai izdodas!
11.06.2020 01:36 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Es draugam vienreiz nejauši mašīnu sasitu ? nu taaaa,mazliet,apmalee iebraucu ? atvainojos 100x ,bet vińš pat nebļaava neko, teica,ka katram var gadīties un ,ja sasistu -sasistu.
A te par pulti lamā un nerunā 2 dienas...
11.06.2020 02:03 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Zuzy, es domāju tas arī ļoti atkarīgs no vecuma. Raksta autore vēl tāda jauniņa izklausās, tad jau puisis arī tāpat. :) Vīrieši, protams, tā neuzvestos, līdz tam ir jāuzaug.
11.06.2020 02:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
Man vienmēr rodas pretjautājums - un kā tu reaģētu, ja tavs vīrietis saplēstu tavas mīļākās, ļoti dārgās smaržas, vai sabojātu kaut ko tev ļoti vērtīgu?
Protams, ka nav glīti lamāties, bet ir cilvēki, kuri tādos mirkļos uzsprāgst un bieži nāk ārā lietas, kuras nekontrolē un nedomā. Es neaizstāvu, vienkārši uz katru situāciju jāpaskatās no citas puses. Un vēl jautājums, vai viņš tā reaģē un uzvedas tikai pret tevi, vai pret citiem? Respektīvi, vai viņam tāda izturēšanās ir basic “emocionālās” situācijās?
Ja jā, piedod mīļā, bet tu pati izvēlējies tādu, tāpec take it or leave it.
11.06.2020 02:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 11.06.2020 02:36
Man vienmēr rodas pretjautājums - un kā tu reaģētu, ja tavs vīrietis saplēstu tavas mīļākās, ļoti dārgās smaržas, vai sabojātu kaut ko tev ļoti vērtīgu?
Protams, ka nav glīti lamāties, bet ir cilvēki, kuri tādos mirkļos uzsprāgst un bieži nāk ārā lietas, kuras nekontrolē un nedomā. Es neaizstāvu, vienkārši uz katru situāciju jāpaskatās no citas puses. Un vēl jautājums, vai viņš tā reaģē un uzvedas tikai pret tevi, vai pret citiem? Respektīvi, vai viņam tāda izturēšanās ir basic “emocionālās” situācijās?
Ja jā, piedod mīļā, bet tu pati izvēlējies tādu, tāpec take it or leave it.

un attiecībās ir jārunā, jārunā un vēl reiz jārunā.
Bet t vajag laiku un jums abiem tagad ir jānomierinās! Klusēšana ir zelts, tad lai nerunā, kaut kad jau pāries :D
Pēc tam vari izrunāties par to tēmu, nav jau arī tā, ka viņš ir vainīgs, jo tu sasiti viņa pulti.
Varbūt viņam ir finansiāli sliktāka situācija un šobrīd nevar atļauties nopirkt jaunu, vai arī ja saki, ka pults ir “speciālizlaidums”, viņš tai ir taupījis un krājis?
Personīgi man būtu nereāls besis ne par pašu lietu, bet par to, ka es esmu pelnījusi naudu, krājusi, atlikusi un beidzot dabūjusi to lietu un tad manējais man viņu sasistu, es laikam galvu norautu tajā brīdī ???
11.06.2020 02:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
ulte nokrita uz zemes iešķīda korpus,vai kā viņu sauc.

Kas tad tā par lētu pulti ka nokrīt zemē un izšķīst? Sprotu ja krīt no kaut kāda ļoti augsta plaukta, bet ne jau no gald. Cik reizes savu neesmu nometusi un viss labi. Bet nu ok maybe kaut kā ļoti neveiksmīgi nokrita.
Bet ok tiesības viņa dusmoties ir, bet saukt par mauku gan nav. Domā pati, bet ja saki ka attiecības nekur neved tad kāpēc vsp būt kopā?
11.06.2020 10:17 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Viņš tev parādija kāds viņš ir cilvēks. Ja tu viņam piedosi, tu sevi pazemosi, un viņš pēc laika vēl par kaut ko nosauks tevi tādos vārdos ;)
11.06.2020 11:48 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Man, atklāti sakot, ir žēl to jauno vīriešu, kuri no rītiem sev benzīntankos brokastīm pērk kafiju un kaut kādus tur cīsiņus mīklā. Nav attiecībās? Atvainojiet, neticu! Vnk tautu meita, ar kuru dzīvo ir par slinku, lai to pašu kafiju un sviestmaizes, pusstundu agrāk no rīta pieceļoties, sagatavotu. Jā, zinu, tūlīt sāksies "bet Eiropā …", "es arī strādāju …", utt. :) Tiem puišiem ir pieredze no savām ģimenēm, kurās atdeve attiecību un sadzīves uzturēšanā no mātes puses, salīdzinot ar šīs paaudzes meitiešiem ir bijusi kā diena pret nakti. Kādu cieņu? Par ko? Par 24/7 sēdēšanu soc. tīklos? Vai par savas netīrās veļas iznešanu publiskai apskatei?
12.06.2020 02:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits