Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Totāla nepateicība

 
Reitings 2
Reģ: 28.05.2020
Labvakar dāmas. Man ir vajadzīgs padoms un esmu izmisusi un nobijusies. Ko darīt ja attiecībās ir ieguldīts pilnīgi viss no sevis un atdeve no otra cilvēka ir vairāk nepateicība. Esmu piedevusi vismaz pa visiem attiecību gadiem tik daudz reizes un tiešām dikti daudz. Dažādas lietas, kas pat ir nepiedodamas, bet tā sanācis un noteikti kāda no jums zina kādas ir sajūtas un atceroties to ir tāds sarūgtinājums un ja vēl ir sākusies vienaldzība un nav sapratne un vēl neapmierina, ka bija labs noskańojums izbraukumā. Stāsts arī ir par to, ka man šis gads nebija viegls. Katram ir tas posms, kad ir visādi momenti, bet jābūt arī otram iecietīgam, jo tas ir svarīgi, it īpaši ja visu laiku esmu bijusi lielākais atbalsts vińam. Ńemot vērā cik daudz esmu darījusi un piedevusi otrs izgāž uz mani negatīvo dēl tā, ka man nav viens gads bijis tik izdevies un pilnīgi pasaka, ka pa to laiku ir palicis vienalga un galīgi vairs neklausas, kad vēlos izstāstīt savas sajūtas. Pasaka tikai to, ka jācenšās un viss. Vairāk nekas nenotiek. Kad esmu priecīga, tad arī ir slikti, jo otram ir besis par visu un tad sanāk, ka uz mani viss izgāzīsies, bet tas cik daudz esmu visu piecietusi neizraisa otram cilvēkam pat pārdomas. Sarunās ir redzama totāla vienaldzība. Kā man sadzīvot ar to, ka jūtos kā tukša vieta?
28.05.2020 01:07 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Kā man sadzīvot ar to, ka jūtos kā tukša vieta?

Gribi, lai tevi pažēlo? Pati vainīga, ka ļauj sev kāpt uz galvas. Drugs var darīt ko grib, jo Tu jau tāpat prom nekur neiesi.
28.05.2020 04:19 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Aphoria pateica pilnīgi manas domas. Ja esi laimīga, sēžot sūdu bedrē ar kādu, kurš tev vēl uzkāpj uz kakla, lai tu tur dziļāk iegrimtu un tu to izbaudi, tad tā tik turpini.
28.05.2020 08:37 |
 
Patīk
Reitings 1749
Reģ: 24.05.2019
Nevar piespiest mīlēt, vai nopelnīt mīlestību ar pazemošanos. Tas ir taisns ceļš un vienaldzību un necieņu. Tieši tāpēc nepiedodamas lietas tā sauc, jo cilvēks ar veselīgu pašapziņu, kas mīl sevi, nepieļaus to, ko pieļauj tu.
28.05.2020 08:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Atbrīvojies no tā cilvēka (attiecībām ar viņu) vai atbrīvo viņu no sevis :D
nevari sūdzēties par cilvēku, ja pati to visu paciet. izbeidz un viss. kur problēma?
28.05.2020 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 3448
Reģ: 05.08.2013
Tā nav piedošana, ja nespēj "atlaist grēkus".
28.05.2020 10:21 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Kas Tevi pie viņa tur? Tev citur nav, kur dzīvot? Naudīgs? Bērni?
Savādāk neredzu iemeslu ciest pazemojumus. Ja, protams, nav tā, ka tik traki jau kopumā nav, bet gribās pasūdzēties vienreiz par visiem grēkiem un šo to piepušķot.
28.05.2020 10:40 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.05.2020
Eva99 @ 28.05.2020 10:40
Kas Tevi pie viņa tur? Tev citur nav, kur dzīvot? Naudīgs? Bērni?
Savādāk neredzu iemeslu ciest pazemojumus. Ja, protams, nav tā, ka tik traki jau kopumā nav, bet gribās pasūdzēties vienreiz par visiem grēkiem un šo to piepušķot.
Neviens no taviem minētajiem iemesliem. Pats sākums ko atceros bija tāds, ka liekas ka tiešām bijām radīti viens otram un tās sajūtas nav tik viegli atlaist. Tas cilvēks man rūp. Nav jau tā, ka tikai sliktas lietas ir bijušas. Arī labās, bet vai ar šādu attieksmi es sagaidīšu kaut nedaudz to, kas bija mums pašā sakumā. Zinu ka viņam arī nav viegls posms bijis un varbūt patiešam problēmas sagrozīja galvu vai arī tāds viņš bija un to neizrādija.
28.05.2020 13:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits