Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mākslīgais skaistums again

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja pēdējā laikā mākslīgā skaistuma must have bija apjomīgas lūpas un gluda piere, tad nu jau kādu laiku daudzas ar injekciju palīdzību kontūrē arī vaigu kaulus un zoda līniju. Tiešām standarts vairs nav ovāla sejas forma, bet izcelts zods? Apzināti piemeklēju pēc izskata ikdienišķas sievietes. Kā jums šķiet? Izskatās labāk, nekā bija? Ko domājat par šādām injekcijām?
11.05.2020 22:21 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
https://failiem.lv/thumb_show.php?i=75xbj7nq" alt="" />
11.05.2020 22:23 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Man patīk, kā izskatās. Bet neuzskatu, ka kam tādam vajadzētu būt trendīgam, jo, manuprāt, tādu uzlabojumu varētu būt nepieciešams veikt sievietēm, kurām pavisam nav redzamas zoda līnijas. Tagad šādas injekcijas/operācijas veic katra otrā slavenība, blogere, influencere, un beigās kopā ar visu pārējo mākslīgo skaistumu visas izskatās vienādi, jo visām vieni un tie paši mākslīgi izveidotie sejas vaibsti. :D
11.05.2020 22:47 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Nekas neizmainījās, kā tikai, zoda kontūra. Vai ir vērts maksāt tādu naudu procedūrām? Nedomāju. Skaistākas jau nepalika
11.05.2020 23:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Es nezinu, man zods un vaigu kauli ir bijusi vienmēr tabu tēma, bet sliktā nozīmē, jo nepatīk! Kā man izrāva gudrības zobus, tā izceļas vaigu kauli, kā nokrītos svarā tā parādās izteikta zoda līnija un zods (man ļoti nepatīk, jo manuprāt, tas izskatās kroplīgi un runāju par tādu izskatu kā tajos foto!)
Protams, tās sievietes izskatās “smukāk”, jo atbilst kaut kādam standartam, bet es labāk izvēlos apaļīgus vaidziņus un acīs nekrītošu zodu ???
11.05.2020 23:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 11.05.2020 23:42
Es nezinu, man zods un vaigu kauli ir bijusi vienmēr tabu tēma, bet sliktā nozīmē, jo nepatīk! Kā man izrāva gudrības zobus, tā izceļas vaigu kauli, kā nokrītos svarā tā parādās izteikta zoda līnija un zods (man ļoti nepatīk, jo manuprāt, tas izskatās kroplīgi un runāju par tādu izskatu kā tajos foto!)
Protams, tās sievietes izskatās “smukāk”, jo atbilst kaut kādam standartam, bet es labāk izvēlos apaļīgus vaidziņus un acīs nekrītošu zodu ???

Īsumā- uzskatu , ka tāds izskats ir neveselīgs un ja sieviete piedevām ir tieva, tad izskatās kā no koncetrācijas nometnes. Kad man tā seja sāk izskatīties, cilvēki prasa vai man ir veselības problēmas. Tāpēc neredzu tur neko skaistu
11.05.2020 23:45 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Vismaz gadu ja ne divus ir brivi pieejams uz katra stura sejas kontura labojums. Pirms tam vel bija biša kamoliņu operacija, kas bija nelielu iegriezumu veicot mutes dobuma, otra puse vaigam, laikam jau visas paspejusas izoperet vai nomainija vaigu kaulu injekcijas. Biezak tomer tiek veikts, lai mainitu tiesi degunu. Man pazinu vidu daudzas "harmonizejusas" sejas aprises. Deguns ar kukumu, liels, gars, padarot izteiksmigaku zodu, ari deguns izskatas labak. Neredzu neko sliktu, jo rezultati biezi vien ir wow un loti forsi. Uz vecumu tomer tas tauku dziedzeru apjoms mainas un gravitacija dara savu. Katram savs, kad man bija asins kapilaru procesura, pec kuras izskatijos tataariete, es biju koloboks, seja apala, apala no tuskas, ta smejos par sevi, visi kuri redzeja, bija soka ? bet par ko stasts, kaut kada ceturtaja diena biju konference, kur satiku labus kolegus, un saku, nu,ja man tur ta sanaca ??, lielaks parsteigums bija, kad vairaki teica, ka ar vaigiem simpatiskaka izskatijos. Tas ir gaumes jautajums, jo ar tiem vaigiem negribeju palikt.
Man ari patik, ka musdienas var kaut ko uzlabots, izlabot, uzfrisinat.
12.05.2020 02:52 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mazliet atgādina Angelina Jolie vai koncentrācijas nometnes izskatu.
Man nekad nav paticis mākslīgais skaistums. Bet lai jau katrs dara ko grib kamēr tas neaiziet galējībās.
12.05.2020 06:17 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tajās bildēs visām ir veikta sejas kontūru pacelšana - facelifting, injekcijas zodā neredzu. Tieši žokļa līnija, manuprāt, viņām visām izskatās daudz labāk, bet tur ir arī citi uzlabojumi un kopumā tas rada mākslīguma iespaidi. Bet pacelti vaigi izskatās labāk, nekā noslīdējuši uz leju.
Injekcijas zodā, kuras šajās bildēs neredzu, pārsvarā izskatās briesmīgi, nedabīgi. Žokļa līniju, ja tiešām ir defekti, var labot ar citām metodēm.
12.05.2020 08:48 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Man patik IG Dr.Zackally darbi.
12.05.2020 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits