Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bēdīgi

 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Sveikas meitenes!
Es nezinu kur likties.. vīrietis manā priekšā tēloja, ka esmu viņam vajadzīga. Bet aizmuguras satikās un braukāja ar citas, stāstot man ka nevaram tikties, jo redz mašīna remontā. Nonervozējusies rakstīju un zvanīju nekādas atbildes nebija. Pēc tam jau es sapratu kas tā ir par meiteni ar kuras tiekās, uzrakstīju viņai viņa to visu apstirpināja.. "draugam" uzrakstīju ka mans mērs ir pilns, tā nav pirmā reize (visu laiku biju piedevusi krāpšanu, jo attaisnojums bija, ka esot tikai draugi) uz ko vīrietis neko neatbildēja.. vēlāk man tās meitenes draudzene atsūta video, kur "draugs" pāli dzer un runā par to ka sarakstās vēl ar citām.
Es vienkārši esmu sapratusi ka viņš mani čakarēja visu laiku...
jautājums ir ... kā man tik pāri tām sāpēm, jo es taču visu laiku centos būt laba (kopā nedzīvojam bet dažas mantas man pie viņa ir) taisīju ēst, pirku istabai dekorus utt..
kā pārdzīvot šķiršanos?? Lūdzu ieteikumus.. man sirds sāp. ????
09.05.2020 08:19 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Mīļā, viņš jau Tev ir darījis pāri un, kas pats galvenais- viņš Tevi NECIANA. Vai, tad ar to nepietiek? Citu meiteņu priekšā stāstīt un Tev pēc tam tās meitenes sūta video un nostāda Tevi muļķes lomā. Kur ir Tava pašcieņa?
Paņem un iegalvo sev, ka Tev tādu vīrieti nevajag un, ka viņš Tevi nemīl.
Un palīdzēs aizmirst tikai laiks.
09.05.2020 08:45 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Mēs bijām pirms laika izšķīrušies, nerakstījām, nezvanījām.. tā teikt biju tikusi pāri. Vienu dienu tās meitenes draudzene uzrakstīja ka šis "draugs" tagad tiekas ar viņu utt. Nejutu ne greizsirdību, neko.. bez emocijam. Tajā dienā kad izlaida to meiteni pie majām momentāli sāka rakstīt man cik ļoti viņam es pietrūkstu, cik ļoti mani mīl, ka mainīsies..
Tā kā man bija saglabājušās jūtas es piekritu atkal būt kopā. Tagad es šaudu sevi par to kāpēc vajadzēja piekrist ja es jau zināju ka nekas nemainīsies..
tagad atkal sēžu viena un cīnos lai tiktu tam visam pāri.? jaa cilvēks mani neciena, bet grūti to saprast ja acīs skatoties spēj teikt, ka mīl. Bet aiz muguras tādi meli.
Ļoti liels aizvainojums, godīgi sakot gribas atdarīt pāri?
09.05.2020 09:11 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Aizmirsti viņu un dzīvo tālāk. ? Laiks visu dziedē. Pēc kāda laika atskatīsies atpakaļ un teiksi fuu, labi ka izšķīros. Tā būs!
Izklausās pēc pilnīga jefiņa un lēkā no vieniem brunčiem uz otriem. Tādi cilvēki diemžēl nemainās. Pats nezin ko grib!
09.05.2020 11:00 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Tweek @ 09.05.2020 11:00
Aizmirsti viņu un dzīvo tālāk. ? Laiks visu dziedē. Pēc kāda laika atskatīsies atpakaļ un teiksi fuu, labi ka izšķīros. Tā būs!
Izklausās pēc pilnīga jefiņa un lēkā no vieniem brunčiem uz otriem. Tādi cilvēki diemžēl nemainās. Pats nezin ko grib!

Paldies, cenšos.
Grūti ir.. Gadījumu var aprakstīt gari un plaši.. šis bija tikai virspusēji. Konkrētajos piemēros viņš vispār izrīkojas pretīgi.. nevaru tik viegli aizmirst. Bet reāli saprotu, ka nekas nemainīsies.
09.05.2020 11:11 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Bet reāli saprotu, ka nekas nemainīsies.

Nu redzi! Tu jau esi uzkāpusi uz pareizā ceļa. Turpini tā uz priekšu!
Es sapratu, ka mans ex nemainīsies tikai pusgadu pēc mūsu šķiršanās un pēc mūsu tikšanās. Kaut gan man bija attiecības, es aizgāju satikties un ieturēt pusdienas ar viņu (un gāju tikties vairāk izrunāties, jo no mūsu attiecībām uzreiz ielecu jaunās bez pauzes, nebija nekādu domu iet pie viņa atpakaļ, pat nezināju, ka ko tādu piedāvās..) Solīja, ka ir mainījies, vēlas mani redzēt viņam blakus (mums bija 3 gadu attiecības kopā), bet tajā pat laikā šo pašu teica vēl 5 meitenēm caur SMS. TIKAI tajā brīdī, kad es viņu pieķēru, mana sirds automātiski palika viegla. Viss. Es atlaidu sāpes. Tā ir pēdējā reize (pagājuši jau 3 gadi) kopš esmu viņu redzējusi dzīvē un neesmu viņu pat ne reizi uzmeklējusi soc.tīklos.
Piekritīšu arī meitenēm augstāk, kuras saka, ka šādi cilvēki, diemžēl lai kā gribētos, nemainās. Tici man, tu satiksi pēc kāda laika foršu puisi, kurš par tevi rūpēsies un būs laimīgs, ka viņam esi tieši tu un šīs visas sāpes un sajūtas liksies tik nevajadzīgas un liekas..
09.05.2020 12:32 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
kay @ 09.05.2020 12:32

Nu redzi! Tu jau esi uzkāpusi uz pareizā ceļa. Turpini tā uz priekšu!
Es sapratu, ka mans ex nemainīsies tikai pusgadu pēc mūsu šķiršanās un pēc mūsu tikšanās. Kaut gan man bija attiecības, es aizgāju satikties un ieturēt pusdienas ar viņu (un gāju tikties vairāk izrunāties, jo no mūsu attiecībām uzreiz ielecu jaunās bez pauzes, nebija nekādu domu iet pie viņa atpakaļ, pat nezināju, ka ko tādu piedāvās..) Solīja, ka ir mainījies, vēlas mani redzēt viņam blakus (mums bija 3 gadu attiecības kopā), bet tajā pat laikā šo pašu teica vēl 5 meitenēm caur SMS. TIKAI tajā brīdī, kad es viņu pieķēru, mana sirds automātiski palika viegla. Viss. Es atlaidu sāpes. Tā ir pēdējā reize (pagājuši jau 3 gadi) kopš esmu viņu redzējusi dzīvē un neesmu viņu pat ne reizi uzmeklējusi soc.tīklos.
Piekritīšu arī meitenēm augstāk, kuras saka, ka šādi cilvēki, diemžēl lai kā gribētos, nemainās. Tici man, tu satiksi pēc kāda laika foršu puisi, kurš par tevi rūpēsies un būs laimīgs, ka viņam esi tieši tu un šīs visas sāpes un sajūtas liksies tik nevajadzīgas un liekas..

Paldies, novērtēju atbildi❤️ Noderīgi
09.05.2020 12:56 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
jo es taču visu laiku centos būt laba (kopā nedzīvojam bet dažas mantas man pie viņa ir) taisīju ēst, pirku istabai dekorus utt..

Nākamreiz nedari tā! Nevajag CENSTIES būt labai.
09.05.2020 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits