Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smartvision

 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
Sveikas, ko zinat par jauno smarvision latvija. Neesmu iepriekš redzejusi tādu optikas salonu, nesen pasliktinājās redze un arsts teica, ka butu velams lietot brilles kad nepieciešams ko redzēt tālumā. Viņiem šobrīd vel nedēļu ir baigās atlaides, noskatiju briļļu rāmīšus ar atlaidi no 88 uz 26 eiro plus vel lēcas ap 50 protams. Bet mani mulsina, ka tik daudz influenceri reklamē viņas, varbūt met pakaļ, lai tikai noreklamētu??
04.05.2020 21:51 |
 
Reitings 42
Reģ: 30.04.2020
Man gan nav atsauksmes par šo uzņēmumu,bet arī šķiet nedaudz savādi,ka influenceri aktīvi reklamē tieši šo firmu.
Kopā tāpat sanāk 76€, šī jau ir sākuma cena jebkuram optikas salonam - šobrīd labas atlaides ir arī vizionette optikās un optio optikās - draudzene ar 40% atlaidi optio iegādājās brilles tālumam - 95€ kopā par fossil firmas ietvaru un labām lēcām :)
04.05.2020 22:05 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
I.S @ 04.05.2020 22:05
Man gan nav atsauksmes par šo uzņēmumu,bet arī šķiet nedaudz savādi,ka influenceri aktīvi reklamē tieši šo firmu.
Kopā tāpat sanāk 76€, šī jau ir sākuma cena jebkuram optikas salonam - šobrīd labas atlaides ir arī vizionette optikās un optio optikās - draudzene ar 40% atlaidi optio iegādājās brilles tālumam - 95€ kopā par fossil firmas ietvaru un labām lēcām :)

Paldies paskatišos arī šos, bet es vienkārši tieši iemīlējos vienos rāmīšos :)
04.05.2020 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)