Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tvaika gludeklis

 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Kādu laiku apsveru iespēju iegādāties tvaika gludekli, it kā liekas diezgan praktiska lieta, taču vēlējos dzirdēt citu pieredzi - vai tiešām ir tā vērts , nu tāda ikdienas lietošanai, vai tas atmaksājas, vai tomēr jums vairāk stāv plauktā, dziļākajā stūrī? Un ja lietojat, tad kādu firmu, modeli un kādas ir atsauksmes.
03.05.2020 22:32 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Es lietoju šādu tvaika staciju ? smieklīgs nosaukums, bet nu šis ir jau otrais tāds gludeklis un esmu super apmierināta, nekad vairs nemainīšu pret parastu gludekli. https://www.elkor.lv/lat-amp/philips-perfectcare-elite-plus-gc9660-30.html?gclid=Cj0KCQjw17n1BRDEARIsAFDHFezQOxGXJySRztn7FlkM0JC1xeOpntJ63VRfKqRlYMEiZXVnLZ3bEnwaAh70EALw_wcB
Ļoti atkarīgs kādi ir gludināšanas paradumi, jo es izmazgāju pilnīgi visu veļu, tad pilnīgi visu sagludinu, salieku skapjos un gludekli nekustinu citreiz pat 2 nedēļas. Aizņem daudz vietas un visa tā ūdens pildīšana prasa laiku, ja es katru dienu kaut ko gludinatu, tad gan jau izbesītu. Bet plusi ir vairak, aizņem daudz mazak laiku tas process, neko nevar piededzinat, var atsvaidzinat drebes, aizkarus... ai vispar ar 2 berniem citu gludekli savā dzīvē neredzu
03.05.2020 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
VIP @ 03.05.2020 22:44
Es lietoju šādu tvaika staciju ? smieklīgs nosaukums, bet nu šis ir jau otrais tāds gludeklis un esmu super apmierināta, nekad vairs nemainīšu pret parastu gludekli. https://www.elkor.lv/lat-amp/philips-perfectcare-elite-plus-gc9660-30.html?gclid=Cj0KCQjw17n1BRDEARIsAFDHFezQOxGXJySRztn7FlkM0JC1xeOpntJ63VRfKqRlYMEiZXVnLZ3bEnwaAh70EALw_wcB
Ļoti atkarīgs kādi ir gludināšanas paradumi, jo es izmazgāju pilnīgi visu veļu, tad pilnīgi visu sagludinu, salieku skapjos un gludekli nekustinu citreiz pat 2 nedēļas. Aizņem daudz vietas un visa tā ūdens pildīšana prasa laiku, ja es katru dienu kaut ko gludinatu, tad gan jau izbesītu. Bet plusi ir vairak, aizņem daudz mazak laiku tas process, neko nevar piededzinat, var atsvaidzinat drebes, aizkarus... ai vispar ar 2 berniem citu gludekli savā dzīvē neredzu

Bet vai tiešām izgludina visa veida apģērbu, nav tā kā ir kāds materiāls, kur bez parastā gludekļa nu nekādi?
03.05.2020 22:46 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
https://www.sanel.lv/gludekli/philips-rokas-tvaika-gludinasanas-ierice-1000w-roza-gc299-40
Neesmu lielā gludinātāja tāpēc iegādājos šādu, jo ar parasto gludekli visu tikai sadedzināju. Ar pirkumu esmu apmierināta,gludina bikses,bluzes, kreklus, arī mēteļus,bet ar tiem nedaudz ilgāk jāpadarbojas. Vienīgais mīnuss- maza ūdens tvertne
03.05.2020 22:55 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Nu man nav tāds materiāls mājās ? nu ir vieni vīra t-krekli, kurus nevar īsti izgludināt, nevaru saprast kapēc, laigam baigi gumijotie ? bet tā nē, gludinu visu un nav nekāda t jāregulē vai jāpielāgo. Agrāk bieži sadedzināju visādas blūzes, tagad nav nekādu problēmu. Nu es esmu apmierināta un katru reizi priecājos izmantot.
03.05.2020 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Tieši tas arī ir viens no iemesliem kādēļ gribu šādu gludekli - jo vienmēr kad kaut ko sadedzinu, sadedzinu nevis kādu muļķīgu kreklu, bet tieši vissmukākās, mīļākās drēbes. ?
03.05.2020 23:03 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Ja man nebūtu bērni es domāju man arī pietiktu ar ko līdzīgu ko miss99 ielika.
03.05.2020 23:08 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Pagājušajā gadā ar draugu ievācāmies jaunā dzīvoklī un nācās visu pirkt, jo nebija pat šķīvju un karotīšu. Kur nu vēl gludekļa. Teicu, ka nevēlos to parasto gludekli, tikai un vienīgi tvaika gludināšanas sistēmu, lai, ja nu manis nav mājās, draugam nav jāčakarējas ar to parasto. Tā nu viens draugs, neilgi pēc mūsu ievākšanās, piedāvāja nopirkt tvaika gludināšanas sistēmu par puscenu tajā laikā (no 160€ uz 85€). Pilnīgi jaunu. Cik nopratu, tad vienkārši tika izņemts no skatloga un darbiniekiem piedāvāts par zemāku cenu.
Modelis: TEFAL PRO STYLE CARE IT8460


Uzsilst ļoti ātri (apmēram 45 sekunžu laikā), ir 5 gludināšanas režīmi. Man patīk, ka ja ilgāku laiku es negludinu (vai aizmirstu gludekli izslēgt), tam ir funkcija "auto-off". Ūdens tilpne 1.3l. Komplektā ir gan gludināšanas cimdiņš (neizmantoju, jo biju iepriekš darbā pieradusi gludināt bez), gan uz tās gludināšanas galviņas dažādiem materiāliem paredzēti uzgaļi. Tagad ir tā, ka drēbes pēc mazgāšanas negludinu vispār. Ja izdomāju vilkt kādu apģērba gabalu, kas skapī stāvējis kādu laiku un ir manāmi saburzīts, tas neprasa praktiski necik laika. Vienīgi, ja gludina uz pašu lielāko režīmu (vislielākais tvaiks), tad apģērbu es nevelku uzreiz (pagaidu kādas 10min.), jo tomēr jūtams, ka ir tāds samērā mitrs. Katrā ziņā, mūsu labākais pirkums, jo pat vīrietim prieks gludināt! ?
03.05.2020 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
kay @ 03.05.2020 23:43
Pagājušajā gadā ar draugu ievācāmies jaunā dzīvoklī un nācās visu pirkt, jo nebija pat šķīvju un karotīšu. Kur nu vēl gludekļa. Teicu, ka nevēlos to parasto gludekli, tikai un vienīgi tvaika gludināšanas sistēmu, lai, ja nu manis nav mājās, draugam nav jāčakarējas ar to parasto. Tā nu viens draugs, neilgi pēc mūsu ievākšanās, piedāvāja nopirkt tvaika gludināšanas sistēmu par puscenu tajā laikā (no 160€ uz 85€). Pilnīgi jaunu. Cik nopratu, tad vienkārši tika izņemts no skatloga un darbiniekiem piedāvāts par zemāku cenu.
Modelis: TEFAL PRO STYLE CARE IT8460
Uzsilst ļoti ātri (apmēram 45 sekunžu laikā), ir 5 gludināšanas režīmi. Man patīk, ka ja ilgāku laiku es negludinu (vai aizmirstu gludekli izslēgt), tam ir funkcija "auto-off". Ūdens tilpne 1.3l. Komplektā ir gan gludināšanas cimdiņš (neizmantoju, jo biju iepriekš darbā pieradusi gludināt bez), gan uz tās gludināšanas galviņas dažādiem materiāliem paredzēti uzgaļi. Tagad ir tā, ka drēbes pēc mazgāšanas negludinu vispār. Ja izdomāju vilkt kādu apģērba gabalu, kas skapī stāvējis kādu laiku un ir manāmi saburzīts, tas neprasa praktiski necik laika. Vienīgi, ja gludina uz pašu lielāko režīmu (vislielākais tvaiks), tad apģērbu es nevelku uzreiz (pagaidu kādas 10min.), jo tomēr jūtams, ka ir tāds samērā mitrs. Katrā ziņā, mūsu labākais pirkums, jo pat vīrietim prieks gludināt! ?

Bet kāds gludeklis ir izmēros, nav traki liels?
03.05.2020 23:47 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
BekiLu @ 03.05.2020 23:47

Bet kāds gludeklis ir izmēros, nav traki liels?

~155cm garumā, platumā (platākā vieta kur arī drēbītes jākarina) 40cm. Mums smuki ielien stūrīti blakus kumodei. Ērti gludināt, kad drēbe tev plecu augstumā aptuveni, tā kā nevaru teikt, ka ir pārlieku liels. Ir citi redzēti daudzreiz lielāki un arī neparocīgi.
04.05.2020 00:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits