Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kapilāri

 
Reitings 20
Reģ: 19.02.2020
Meitenes,ko jūs lietojat lai stiprinātu kapilārus?
29.04.2020 14:29 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kadii @ 29.04.2020 14:29
Meitenes,ko jūs lietojat lai stiprinātu kapilārus?

Askorutīnu, Rutīnu C ar kvercetīnu, pycnogenol!
(Esmu iztaujājusi daudzus detamotologus par šo tēmu!)
29.04.2020 14:36 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.02.2020
Un kurš no šie Tev viss labāk palīdzēja,no kura bija redzams efekts,uzlabojumi?
29.04.2020 14:48 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kadii @ 29.04.2020 14:48
Un kurš no šie Tev viss labāk palīdzēja,no kura bija redzams efekts,uzlabojumi?

Viņi ir jādzer ilgstoši, kurss 4 meneši.
Pycnogenol tā arī izdzēru .... Otru tik ilgi nē... Bet es viņus lietoju, jo man ir ļoti plāna ādiņa kapilāri ir tuvu ādai, tāpēc ļoti spīd cauri un tas man besī. Tādēļ iztaujāju dermatologus, bet viņi pateica, ka tur neko nevar darīt - mana āda ir plāna tāpēc viņi spīdēs cauri un tur nu neko nepadarīsi! Tas ir mans gadījums.
Šie preparāti pamanāmas izmaiņas radīs tiem, kuriem kapilāri ir trausli, rodas plīsumi, teleangiektāzijas utt. (Respektīvi, būs mazāk plīsumu)
Drīkstu vaicāt - Kāda ir tava problēma?
29.04.2020 16:47 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.02.2020
Evelīna * @ 29.04.2020 16:47

Viņi ir jādzer ilgstoši, kurss 4 meneši.
Pycnogenol tā arī izdzēru .... Otru tik ilgi nē... Bet es viņus lietoju, jo man ir ļoti plāna ādiņa kapilāri ir tuvu ādai, tāpēc ļoti spīd cauri un tas man besī. Tādēļ iztaujāju dermatologus, bet viņi pateica, ka tur neko nevar darīt - mana āda ir plāna tāpēc viņi spīdēs cauri un tur nu neko nepadarīsi! Tas ir mans gadījums.
Šie preparāti pamanāmas izmaiņas radīs tiem, kuriem kapilāri ir trausli, rodas plīsumi, teleangiektāzijas utt. (Respektīvi, būs mazāk plīsumu)
Drīkstu vaicāt - Kāda ir tava problēma?

Man ir rozācija. Kapilāri ir palikuši ļoti jutīgi,viegli plīst. It kā bija jau uzlabojumi, bija mazāk šie plīsušie kapilāri,bet tagad esmu ievērojusi,ka tie atkal sāk ļoti plīst. Saulē vispā nav iespējams iziet,lai arī lietoju saules aizsargkrēmus.
29.04.2020 17:38 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kadii @ 29.04.2020 17:38

Man ir rozācija. Kapilāri ir palikuši ļoti jutīgi,viegli plīst. It kā bija jau uzlabojumi, bija mazāk šie plīsušie kapilāri,bet tagad esmu ievērojusi,ka tie atkal sāk ļoti plīst. Saulē vispā nav iespējams iziet,lai arī lietoju saules aizsargkrēmus.

Ak, skaidrs!
Protams, turpini lietot saules aizsargkrēmu/izpūšamo migliņu utt. Lieto SPF 50? Tam tā kā būtu pilnībā jāaizsargā! Tā man dermatoloģe teica.
Rozācijai ir vairākas stadijas. Kura tev ir? Kur lokalizējas?
Ko saka tavs dermatologs? Varbūt mēģini aiziet pie kāda cita speciālista?
Rozaciju, atkarībā pēc pakāpes, ārstē, gan iekšķīgi gan lokāli. Lazerprocedūras būs efektīvas!
29.04.2020 18:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 19.02.2020
Lietoju saules aizsargkrēmu spf 50+,bet man ir alerģija uz aizsargfiltriem,takā tagad esmu cita aizsagkrēma meklejumos,kas ir ar fizikālajamiem filtriem. Protams,kamēr neesmu atradusi to īsto,lieku kas ir ar spf 50+.
Biju 3 x uz lāzerprocedūrām,ir daudz labāk. Tagad nakamās rudenī. Vienkārši tagad esmu ievērojusi ka ir atkal ieplīsuši jauni kapilāri. Daktere teica,ka ir vēl ļoti daudz mazu kapilāru,kas ir jānoņem. Saprotu,ka ar 3x nebūs gana,bet negribu rudenī aizbraukt un atkal lai ir viss no jauna. It kā sejas jutība bija samazinājusies,bet tagad liekas ,ka atkal jutīgāka palikusi. ?
29.04.2020 18:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Kadii @ 29.04.2020 18:43
Lietoju saules aizsargkrēmu spf 50+,bet man ir alerģija uz aizsargfiltriem,takā tagad esmu cita aizsagkrēma meklejumos,kas ir ar fizikālajamiem filtriem. Protams,kamēr neesmu atradusi to īsto,lieku kas ir ar spf 50+.
Biju 3 x uz lāzerprocedūrām,ir daudz labāk. Tagad nakamās rudenī. Vienkārši tagad esmu ievērojusi ka ir atkal ieplīsuši jauni kapilāri. Daktere teica,ka ir vēl ļoti daudz mazu kapilāru,kas ir jānoņem. Saprotu,ka ar 3x nebūs gana,bet negribu rudenī aizbraukt un atkal lai ir viss no jauna. It kā sejas jutība bija samazinājusies,bet tagad liekas ,ka atkal jutīgāka palikusi. ?

Njaaa, tas ir sarežģīti...
Cerams, atradīsi sev piemērotu aizsargkrēmu! :)
Nu pamēģini izdzert kursu - rutīnu vai Pycnogenol. Pēc tam pauze. Tad atkal atkārto.
Rozāciju var ietekmēt tas, ko ēd. Pat uzturs.
30.04.2020 22:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits