Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gēla nagi mājas apstākļos.

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas dāmas. Taujāšu pēc padoma.
Uz doto brīdi, karantīnas iespaidā, esmu nolēmusi izmēģināt roku manikīra veikšanai pati sev mājas apstākļos. Šobrīd dzīvoju UK, tāpēc būtu aktuāli zināt, vai ir kāda kompānija, kurās pašas esat sūtijušas kādus materiālus, kas atbilst kvalitātei? Uz doto brīdi viss būtu nepieciešams sākot no nulles. Skatijos ebay, taču baidos par to, ka varētu nebūt attiecīgā kvalitāte gēlam vai gēllakām. Pārējos "pričendāļus", visticamāk, tur arī var iegādāties bez īpašām problēmām.
Priecāšos par ieteikumiem vai pieredžu stāstiem. :)
26.04.2020 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Es gan lieku gelish, bet sāku ar lakām no wish tīri,lai saprastu vai sanāk. Pēc tam iepirku profesionālās lakas. Lampa man kalpo joprojām labi. Vīles gan tikai profesionālās, bet bufi labi arī no Ali.
Iesaku sākumā pamēģināt nepērkot pa dārgo, jo no draudzeņu pieredzes saku, ka ne visiem pietiek pacietība.
26.04.2020 18:49 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Radiniece visu sūtīja no aliexpress un taisa gēla nagus un gēla manikīru mājās gan sev, gan citiem.
Es arī pasūtīju tagad sākuma komplektu no aliexpress, gribu izmēģināt pati to darīt sev. Piegāde vienīgi tagad ilgi jāgaida :(
26.04.2020 18:50 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
minkapinka @ 26.04.2020 18:49
Es gan lieku gelish, bet sāku ar lakām no wish tīri,lai saprastu vai sanāk. Pēc tam iepirku profesionālās lakas. Lampa man kalpo joprojām labi. Vīles gan tikai profesionālās, bet bufi labi arī no Ali.
Iesaku sākumā pamēģināt nepērkot pa dārgo, jo no draudzeņu pieredzes saku, ka ne visiem pietiek pacietība.

Es tieši biju domājusi par kvalitatīvu gēlu un gēllaku. Zinu, ka tādas lietas maksā dārgi, bet tā kā apzinos, ka negribu uztaisīt un nākamajā dienā besīties, ja viss krīt nost vai drūp, tad labāk paņemu ko kvalitatīvu un labu, nekā mocos ar ko ļoti prastu.
26.04.2020 18:59 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Grūti jau ieteikt kaut ko, nezinot, kas Tev tur UK ir pieejams.. labas lakas ir Victoria Vynn, Beautix, Semilac... taču vienlīdz labas lakas ir arī Aliexpress atrodamas (Venalisa, Rosalind utt)
26.04.2020 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Es pasutīji VISU no aliexpress ( gan jau daudz no Ebay neatškiras). Tātad- lampas, frēzes, uzlīmes, spīdumus utt var sūtīt. Gēlus, krāsas, attaukotājus, top/ base coat noteikti tikai profesionālajā veikalā! Man un dažām zināmām meitenēm no alieexpress kuras arii visu sutija, sākās tāda alergija pēc aptuveni puss gada. Pirksti pumpinaas, āda lobās utt. Un tad jau jebkursh produkts izraisiija reakciju. Gadu neko neliku un tagad šī organisma reakcija ir prom....
27.04.2020 06:03 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
+++ ToBeFree
Lampas, uzlīmes utt. Var sūtīt no ebay, ali, bet pārējo labāk nevajag, ir dzirdēti briesmu stāsti no manikīres par alerģijām, vienīgais teica, ka pašu toni var sūtīt, bet bāzi labāk nevajag.
27.04.2020 10:30 |
 
Reitings 365
Reģ: 19.03.2019
Arī pirms gada pasūtīju aliexpress lampu, frēzi, gēlu, top un base coat. Lampa vēljoprojām darbojās, frēze - nezinu vai vnk iegrābos, bet ļotttti slikta. Pat drausmīga. Pat vienu reizi normāli neizmantoju, jo ar vīli bija vieglāk un iespējamāk kaut kādu efektu dabūt. Gēls arī bija sūdīgs - uzliku un pēc vienas dienas jau sāka nākt nost. Ar top un base coat pieredze laba.
Nesen izdomāju atsākt likt nagus mājās. Gēlu pirku nai_s veikalā 15 ml pa 10 e, es uzskatu, ka kvalitāte atbilst cenai, vīles nopirku drogās un gēla nagu lakas pirku maximā. Tas īsumā par manu pieredzi.
27.04.2020 10:56 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
Vari pasūtīt Lampu un vīles no ebaya un ir labs starta komplekts NaI_s cosmetics tieši gellakai.
27.04.2020 11:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits