Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakalaura darba aptauja uzņēmuma darbiniekiem, kā?

 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Sveikas,
vai kāda ir studiju darba ietvaros izstrādājusi aptaujas anketu kāda konkrēta uzņēmuma darbiniekiem? Kā Jūs sasniedzāt viņus kā respondentus?
Tā kā rakstu darbu par motivācijas iespējām, bet pašai nav saistības ar konkrēto uzņēmumu, vēlētos uzzināt, kādas metodes ir efektīvas atbilžu iegūšanai no vismaz 50 respondendiem (uzņēmumā strādājošajiem)
Esmu iepriekš sazinājusies ar uzņēmuma
komunikācijas daļu ar šādu pašu jautājumu, bet jau ilgāku laiku neesmu saņēmusi atbildi.
10.03.2020 09:35 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Taisīju par vienu konkrētu slimnīcu tas es domāju līdzīgi kā uzņēmums.
Man arī neviens uz epastiem neatbildēja. Tad nu pati gāju pie virsmāsas un parunāju. Viņa teica ka jā droši var tikai lai dabūju ētikas komisijas atzinumu. Tad to arī dabūju. Anketas pati izdaliju tiem kuri uz vietas un atstāju arī uz galda darbinieku atpūtas telpā. Uzrakstīju instrukcijas un aprakstu kā pildīt un atstāju mapītē. Pēc 3 dienām atnācu pakaļ. Bija aizpildītas 30 no 50.
Ietiektu pašai iet uz to uzņēmumu tāda veidā to risināt,jo nedomāju ka kāds būs ieinteresēts dalīt un vākt aptaujas priekš studenta. Varbūt sarunā laiku ar tā uzņēmuma pārstāvi, aprunājies un tad skaties tālāk. Varbūt anketas var nosūtīt elektroniski, lai uzņēmums tikai iedod darbinieku epastus. Protams, ne varbūt personīgos, bet dažkārt firmām ir darbiniekiem ir atsevišķi epasti darbam.
10.03.2020 09:46 |
 
Reitings 233
Reģ: 27.06.2014
Paldies!
10.03.2020 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits