Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Personāls restorānā/bārā

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Iedomājieties situāciju.
Jūs aizejat uz gastrobāru (tur cilvēki ēd un iedzer).vieta nav baigi smalka, bet nu tāds vidējais restorāna variants LV ar vidējām cenām.
Personāls ir laipns, ēdiens garšīgs, kokteiļi labi.
Bet viesmīļi un bārmeņi savā starpā visu laiku aktīvi čalo, viena viesmīle ar bārmeni vispār diezgan noprotami un skaļi izrāda lovi viens otru ķircinot. Tad nu manā draugu lokā izcēlās diskusija, vai tas ir ok, vai nav. Jūs tas traucētu, vai arī jums būtu vienalga?
20.02.2020 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 724
Reģ: 13.01.2011
Atkarībā cik skaļi tas notiktu. Ja tas netraucētu manām sarunām un notiktu tikai fonā kā fona troksnis, tas es sliecos teikt, ka man tas netraucētu. Bet arī jāņem vērā fakts cik tālu esmu apsēdināta no tā visa.
Bet ļoti iespējams ka esmu saprotoša šajā, jo pati strādāju restorānā( ne gan zālē) un zinu ka ir nogurdinoši tās 12h pavadīt uz kājām, visiem redzot. Takā šeit man slēdzas klāt- mēs visi ezam tomēr cilvēki.
20.02.2020 22:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Īsti profesionāli tas, protams, nav. Kad esi darbā, tu esi darbā un klientu priekšā nebūtu jāizrāda savas personīgās simpātijas/antipātijas pret kolēģiem.
Taču-kamēr vien personāls kvalitatīvi pildītu savus pienākumus, man pretenziju nebūtu.
20.02.2020 22:42 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Ja tas būtu ikdienišķā kafejnīcā un mani tas netraucētu - ok.
Ja tas būtu piece de resistance restorānā, īpaši ja es būtu ar meiteni - pavisam nepieņemami.
20.02.2020 22:52 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Ketija123 @ 20.02.2020 21:29
Iedomājieties situāciju.
Jūs aizejat uz gastrobāru (tur cilvēki ēd un iedzer).vieta nav baigi smalka, bet nu tāds vidējais restorāna variants LV ar vidējām cenām.
Personāls ir laipns, ēdiens garšīgs, kokteiļi labi.
Bet viesmīļi un bārmeņi savā starpā visu laiku aktīvi čalo, viena viesmīle ar bārmeni vispār diezgan noprotami un skaļi izrāda lovi viens otru ķircinot. Tad nu manā draugu lokā izcēlās diskusija, vai tas ir ok, vai nav. Jūs tas traucētu, vai arī jums būtu vienalga?
man būtu vienalga, galvenais lai kvalitatīvi apkalpo un nebūtu jāgaida uz viesmīli dēļ tā, ja tas darbu netraucē kvalitatīvi izpildīt tad neredzu problēmu. Katrā darba vietā jau ir sava kultūra, ja man būtu īpaši sudigs garīgais un būtu piekasiga oma, slikta kompānija, garlaicība, tad noteikti būtu galīgi pret to, skatītos ko cits un ka, ka tik piekasīties
20.02.2020 23:06 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tās čalas bija skaļi dzirdamas, un daudzreiz viņi neievēroja to, ka bija jānovāc tukšs šķīvis vai jāpapildina glāzes.
Man vakars bija interesants, jo sēdēju starp tuviem draugiem, tāpēc maz tam pievērsu uzmanību (tomēr to nevarēja nepamanīt) , taču bija cilvēki, kuri sēdēja tuvāk pie galda malas un kuriem tas konkrēti traucēja
20.02.2020 23:15 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.02.2020
Tāda uzvedība nav profesionāla un man kā klientam tomēr traucē.
Pirms laiciņa sanāca būt restorānā (rustic iekārtojums, cenu līmenis līdz vidējam), kura darbinieki arī uzvedās skaļi un vairāk pievērsa uzmanību viens otram, nevis apmeklētājiem. Vienu brīdi pat kaut ko ķerstījās savā starpā ar rokām, nemaz nerunājot par skaļo smiešanos un privātām sarunām, kuras pārspēja fona mūziku. Pat klienti ar bērniem bija daudz klusāki?
Ja vismaz laicīgi un rūpīgi apkalpotu, vēl neko neteiktu, bet pat ēdiens bija pavirši pagatavots, pavārs ik pa laikam pameta posteni, lai papļāpātu. Ir vietas, kur viesmīļi un bārmeņi draudzīgi sarunājas, bet tas ir neuzkrītoši, normas robežās, pārāk skaļa čalošana neiet kopā ar kvalitatīvu apkalpošanu.
21.02.2020 10:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits