Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi un Deja Vu

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Sveikas.
Man neliek mieru divas virsrakstā minētās lietas.
1. Pēdējā laikā (apm. 3 mēneši) sapņos bieži redzu savu bijušo draugu. Bijām kopā vidusskolas pēdējās klasēs, šķīrušies esam sen jau gadi 5 vai 6. Ikdienā nekomunicejam, vinam sen jau ir sava dzīve ar sievu un bērniem. Man viņš arī nepietrūkst vai kas tamlīdzīgs un ikdienā arī par viņu nedomāju. Pati arī tagad esmu attiecībās jau ilgu laiku. Tomēr sapņos rādās bieži. Tie sapni ir dažādi, bet neviens, cik atceros, nav slikts. Jautājums - KAAPEECC? varbūt kāda no tām lietām saprot vairāk.
2. Deja Vu sajūta, kura ir bieži. Protams tāda ir ik pa laikam visu dzīvi bijusi, bet nu cik? 1x vairākos mēnešos? Tagad teju katru nedēļu to jūtu. Pēdējā bija diez gan mulsinoša, jo ilga vairākas sekundes. Citreiz tas ir vien tāds mazs uzplaiksnijums... Internetā neko baigo par šo tēmu neatradu ://
18.01.2020 13:43 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Es šādus dīvainos sapņus vairāk uztveru kā "ja nu". Neuztver tos, kā dzīves norādes, bet vienkārši padomā par nosapņoto kā par opciju. Ieslēdz veselo saprātu un salīdzini ar kaut kādām savām domām, kuras ikdienā neielaid savā prātā.
18.01.2020 15:28 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ir cilvēki kuri tic ka sapņi mūs saista ar kaut kādu mistisko pasauli. Un ir cilvēki kuri tic ka sapņi ir ainas ko mēs redzam kad smadzenes apstrādā iegūto informāciju/emocijas.
Iespējams ka tu to cilvēki bieži redzi sapņos, jo viņš tev kaut ko labu/sliktu ir nodarījis un palicis atmiņā. Es bieži redzu savu pamatskolas draudzeni. Arī ar viņu neesmu runājusi vai redzējusi dzīvē kādus 10 gadus. Es domāju ka es redzu viņu tāpēc ka man tā draudzība bija svarīga un draudzība pajuka un tas bija skumji. Nedomāju ka tam būtu kādas mistiskas norādes uz to ka kaut kas saistībā ar viņu būs vai notiks.
Esmu lasījusi grāmatas par sapņiem gan tas kuras mistiskās gan tas kuras zinātniskās. Vairāk patika zinātniskās.
Kā arī nezinu kā tu Google meklēji, bet ja es ierakstu deja vu feeling tad man atrod Oij cik rakstus un ko tik vēl ne.
18.01.2020 17:18 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tas cilvēks, kuru sapņos redzi, var arī būt pavisam cits cilvēks/ ar viņu saistīta emocija, taču sapņos tas parādās ar tava bijušā seju
18.01.2020 17:46 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Un De ja Vu var būt arī iepriekš nosapņoto, bet aizmirsto sapņu uzplaiksnījums. Piemēram, es bieži nosapņoju nākotnes situāciju, un kad tā notiek realitātē, rodas De ja Vu, un miglainas atskārsmes, ka es taču kaut ko līdzīgu sapņoju pirms gada vai vairākiem.
18.01.2020 17:49 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Par deva vu, kā zināms, mums smadzenēm ir divas puslodes, tiklīdz viena mazliet atpaliek un tik ātri kā otra puslode nepapstrādā redzēto info, tā veidojas deja vu sajūta. Tas nav kaut kas no nākotnes. Smadzeņu gļuks.
18.01.2020 20:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Lesly
Bet dažreiz jau De ja Vu ir ne tikai bilde, bet arī sajūta. Uzvirmo sajūta, emocija, kas šķiet tik ļoti pazīstama, kādreiz bijusi
18.01.2020 21:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits