Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs + studijas

 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 21.06.2011
Sveikas, kosmietes!
Vēršos pie tām, kas pašlaik strādā pilna laika darbu un papildus vēl studē, varbūt pat šobrīd ir jāraksta bakalaura darbs. Gribu smelties motivāciju no Jums!
Kā plānojat savu laiku, sadalat pienākumus ar ģimeni, lai spētu paveikt visu un tā teikt izdzīvotu šo grūto periodu dzīvē?
Dalamies. :)
15.01.2020 19:24 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
kristiana_i @ 15.01.2020 19:24
Sveikas, kosmietes!
Vēršos pie tām, kas pašlaik strādā pilna laika darbu un papildus vēl studē, varbūt pat šobrīd ir jāraksta bakalaura darbs. Gribu smelties motivāciju no Jums!
Kā plānojat savu laiku, sadalat pienākumus ar ģimeni, lai spētu paveikt visu un tā teikt izdzīvotu šo grūto periodu dzīvē?
Dalamies. :)

nemācosties un visu laiku slimotjot ... univeristāti portam nevar pabegt.. ja nemācies kaut kādu viegu bezjēdzīgu sūdu teiksim neklātienē... tad vēl ar duci akadēmisko var pabeit ... but thats all extra cash ... vispār ja tas darbs nav labi apmaksats nav vērts un kas mācās nestrādā pilnu laiku.. get real
15.01.2020 22:22 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
atrodi galvotajus un izmanto visas iespējamās kredīta iespējas
15.01.2020 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 21.06.2011
@hany_sany Paldies par viedokli! Darbs ir labs un tur pat nav variantu to pamest un studijas nav trakākās, piem., medicīna, taču ir arī jāiegulda laiks, bet tas nebija tas ko vaicāju. :)
Varbūt ir kāda kosmiete, kas cīnās arī pašlaik un grib padalīties?
16.01.2020 06:42 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2014
Jā, es arī cenšos atrast balansu jau vairākus gadus. Šobrīd visvairāk, kad esam pārcēlušies uz savu māju ārpus Rīgas, studēju maģistros, braukāju uz dzimto pilsētu uz dejām, esmu biedrībā valdē un, protams, strādāju pilna laika. Papildus nosauktajām lietām tomēr nāk klāt vēlme regulāri satikt ģimeni un atrast laiku mini treniņiem un pastaigām, lai tomēr būtu enerģija.
Grūti pateikt, kā lai to visu paspēj. Man noteikti ļoti palīdz tas, ka darbu sāku jau no septiņiem/pus astoņiem, kamēr citi vēl guļ, esmu jau daudz darbā izdarījusi un kaut desmit minūtes no rīta mājās pavingrojusi.
Papildus noteikti ik pa laikam atgādinu, ka šis grūtais posms ir pārejošs un tikai uz laiku. Kā arī ar māsu vienojāmies doties ceļojumā pirmo reizi divatā pēc tam, kad pabeigšu maģistru - tas kaut mazliet motivē.
Tomēr pats svarīgākais ir katru dienu izvērtēt prioritātes. Citreiz vakarā atstāt mazu nekārtību mājās vai netīrus traukus izlietnē, ja ir jau vēls vakars, jo miegs noteikti ir vajadzība, lai visam pietiktu enerģija!
16.01.2020 08:50 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Vot es atkal domaju ka izbrivet laiku 2-3 prieks PC spelem :)
16.01.2020 09:40 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Atkarībā, kāds darbs. Ja ir iespēja, tad darbā visu ātri izdarīt, pamācīties, aizskriet uz lekcijām, vakarā izdarīt visu nepieciešamo, lai studijās visi darbi būtu laicīgi nodoti. Es parasti nopērku kaut ko garšīgu, nospraužu mērķi, pasaku citiem, lai iedod man pa mizu motivācijai, līdz ar to tā arī visu daru. :D
16.01.2020 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 21.06.2011
Paldies meitenes par viedokli. :)
19.01.2020 16:47 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Es strādāju pilnas slodzes darbu + studēju tālmācībā bakalauru. Ikdienā sanāk ļoti daudz laika braukājot no un uz darbu, retas satiksmes dēļ darba dienās esmu mājās tikai plkst.19.00 (ārpus Rīgas), no rītiem 7 jau braucu uz darbu. Principā visas mācības notiek brīvdienās, kā arī darba dienu vakaros, kad tiešsaistē varu skatīties lekcijas!
Šāda studiju forma mani apmierina, taču gribētos vairāk laika veltīt studijām, taču tas neizdodas.
19.01.2020 20:21 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Sāpīgs temats. Strādāju pilnu laiku + naktis, mācos bakalauru neklātienē un, ja godīgi, jūku prātā un gribas visu pamest. Pa lielai daļai tā ir manis pašas vaina un es nevaru sevi piespiest saņemties un motivēties. Kad iestājos motivācija bija "pamēģināt", šobrīd man negribas padoties, bet es nevaru sevi piespiest. Varbūt 12h maiņas ir pārāk fiziski nogurdinošas, lai man pietiktu enerģijas skolai.
19.01.2020 22:03 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Strādāju un studēju maģistros, šobrīd sāku rakstīt maģistra darbu. Ar skolu vienmēr viss diezgan vienkārši - visi darbi rakstās daudz labāk, ja palieku stundu pēc darba laika un pie darba datora rakstu. Stunda varbūt neskan daudz, bet vidē, kur spēj koncentrēties un apkārt nav kārdinājumu (ledusskapis, tv, seriāli utt.), darbi rit ļoti raiti :)
19.01.2020 22:14 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Es arī pašlaik strādāju pilnu slodzi un studēju pilna laika klātienē maģistros LU.
Studijas man ir pirmdienu un otrdienu vakaros 18:15-21:30 un pārsvarā pilnas sestdienas 8:30-18:35. Darbā esmu 8:00-16:30 (izmantoju tikai 30 min pārtraukumu un tādēļ dodos ātrāk prom).
Visu var lieliski savienot. Mājās esmu tikai divus vakarus sēdējusi un pildījusi studiju darbus. Visu pārējo darbā - visi referāti, prezentācijas, konspekti. Protams, no sākuma izdaru visus "darba darbus" un tad pievēršos studijām. Zinu, ka ne visiem tāda iespēja ir, bet es strādāju grāmatvedībā. Kamēr kolēģes stundu no rīta savā darba laikā kafijo, es mācos. Viss ir par laika menedžmentu. Strādāju produktīvi un visi darbi iesniegti un pabeigti pirms laika, bieži vien paliek laika palīdzēt kolēģēm tikt galā ar viņu darbiem. Ģimene ļoti atbalsta un saprot. Cenšos visu izdarīt darbā, lai varētu mājās vairāk laika pavadīt ar savu ģimeni.
20.01.2020 12:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits