Izmaksāšana

 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Kādas ir jūsu domas par to, ka meitene neļauj sev izmaksāt?
Piemēram, puisis vēlas meiteni aizvest paēst, bet meitene vēlas pati par sevi samaksāt, jo jūtas neērti, ja puisis to dara.
Es dzīvoju pēc tāda principa, ka es pati visu sev maksāju un, ja kāds puisis vēlas man izmaksāt, es jūtos neērti un visu laiku ir sajūta, ka es esmu parādā, jo saprotu, ka nauda nenāk viegli.
Kādas ir jūsu domas par to?
Katrs puisis uz mani ir apvainojies par to. Es saprotu, ka vēlas izmaksāt, bet es pati to nevēlos.
16.12.2019 16:00 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Nekad neesmu par sevi maksājusi randiņos. Arī pēc kāzām mana alga ir maniem tēriņiem.
Vīrietis ar kuru ir vērts tikties ir stiprs,gudrs, veiksmīgs un dāsns, tādam nav nauda jāskaita, viņš būs atnācis ar ziediem un gatavs samaksāt par visām Tavām iegribām. Un menešiem ilgi viņš tā darīs,lai gan vairāk par nelielām bučām viņš nav saņēmis no Tevis. Un Tev nav nekādu pienākumu un nejūties neko viņam parādā.
Ar pārējiem nav vērts tikties.. viņi nemaz nav pelnījuši Tavu uzmanību!
16.12.2019 22:45 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Vot šis gan izklausās pēc reālas cacas un goldigeres, kam neinteresē pats vīrietis, bet gan tikai viņa maks. Un tiklīdz dažādu iemeslu dēļ šī maka biezums samazināsies, tā skries pie nākošā.
16.12.2019 23:14 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Aleksandrs @ 16.12.2019 23:14
Vot šis gan izklausās pēc reālas cacas un goldigeres, kam neinteresē pats vīrietis, bet gan tikai viņa maks. Un tiklīdz dažādu iemeslu dēļ šī maka biezums samazināsies, tā skries pie nākošā.

ohh...mur,murrr! ? Un,kas Tu esi, brašuli no sieviešu foruma!? Man izklausās, ka Tev ir vienalga,ko sieviete saka- apsaukājies bez pamata. ?
17.12.2019 00:00 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Neapsaukājos, man nav nekas pret sievietēm, un man nav vienalga, ko sievietes saka. Es klausos, uzklausu un cienu tās, ļoti iespējams, pat daudz vairāk kā tavi sugar daddy kopā ņemot.
Uzskatu, ka vīrietim randiņos ir jāizmaksā, un to arī daru, bet man ir svarīgi, lai sievietei interesēju es nevis mans naudas maks, un pie pirmajām finansiālajām problēmām, ja tādas gafījumā gadīsies, neaizskries gaismas ātrumā pie nākamā.
17.12.2019 00:15 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Aleksandrs @ 17.12.2019 00:15
Neapsaukājos, man nav nekas pret sievietēm, un man nav vienalga, ko sievietes saka. Es klausos, uzklausu un cienu tās, ļoti iespējams, pat daudz vairāk kā tavi sugar daddy kopā ņemot.
Uzskatu, ka vīrietim randiņos ir jāizmaksā, un to arī daru, bet man ir svarīgi, lai sievietei interesēju es nevis mans naudas maks, un pie pirmajām finansiālajām problēmām, ja tādas gafījumā gadīsies, neaizskries gaismas ātrumā pie nākamā.

+917
17.12.2019 00:17 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Un ja vīrietis negrib bērnus , tas skaitās normāli , ja sieviete tad tas ir ārprāts , nu wtf
17.12.2019 00:17 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Aleksandrs @ 16.12.2019 23:14
Vot šis gan izklausās pēc reālas cacas un goldigeres, kam neinteresē pats vīrietis, bet gan tikai viņa maks. Un tiklīdz dažādu iemeslu dēļ šī maka biezums samazināsies, tā skries pie nākošā.
man ir situācija, kuras laikā sāku satikties 16 gadu vecumā - abiem naudas nebija. Kam bija, tas pirka un maksāja, un dalījāmies. Kapeikas jau bija, bet cik tā stipendija un kabatas nauda, smieklīgi.
Kad pieaugām uz 20 gadu vecumu, 80% maksāja viņš. Tagad mana alga ir mana alga un mani tēriņi. Mans vīrietis ir laimīgs un uzticas man, jo arī, kad naudas nebija, mīlēju tāpat un, tagad, kad nauda ir varam visu, mīlu tāpat. Sava veida uzticības level 9999, jo neatkarīgi, ka 4 gadus naudas nebija vispār, kopā bijām un viss bija lieliski, un tagad, kad nauda ir tikai mana+viņš vēlas man nopirkt rotas, dārgāku apģērbu, es ļauju to darīt, jo abi saprotam, ka nauda nav bijusi svarīgi. Attiecības gan uzlabojās 100x-teātrī, kino, ceļojumi, dāvanas, izbraucieni. Un nē, golddigere neesmu - ir /nav nauda, vienalga mīlu.
Īsti nav par tēmu, bet ja vecim ir nauda, nav visas uzreiz golddigeres.
17.12.2019 01:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Autorei-wtf. Izbaudi, ka kāds vēlas, lai jūties labi un nodrošināti. Atmaksā viņam ar skaistu veļu, perfektu savu izskatu, nopērc viņam pretī labu dāvanu. Kur problēma?
Un kad nemetīs naudu kopīgam ūdens rēķinam, arī nebūs labi.
Apvainoties kaut kādas naudas un kapeiku dēļ, lol, loģika? Nu samaksāja tos 10 eur par uzkodām, nu lai maksā?
17.12.2019 01:15 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Brunetee - redzi, bet te jau ir tā atšķirība, tu ar savu vīrieti biji kopā arī tad, kad viņam nebija nekā, kopā gājāt tam cauri un cēlāt viens otru uz augšu. Un tagad tu tiec par to atalgota. Prieks, ka ir tādas meitenes, kaut tādu kā tu būtu vairāk.
Bet tā caca augstāk grib visu uzreiz gatavu un iesaka, ka nav pat jāpievērš uzmanība, ja uzreiz netiec nobērta ar dāvanām un ceļojumiem, tātad viņai neinteresē vīrietis ka tāds, bet tikai materiālie labumi, ko tas var sniegt.
17.12.2019 01:44 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Aleksandrs @ 17.12.2019 01:44
Brunetee - redzi, bet te jau ir tā atšķirība, tu ar savu vīrieti biji kopā arī tad, kad viņam nebija nekā, kopā gājāt tam cauri un cēlāt viens otru uz augšu. Un tagad tu tiec par to atalgota. Prieks, ka ir tādas meitenes, kaut tādu kā tu būtu vairāk.
Bet tā caca augstāk grib visu uzreiz gatavu un iesaka, ka nav pat jāpievērš uzmanība, ja uzreiz netiec nobērta ar dāvanām un ceļojumiem, tātad viņai neinteresē vīrietis ka tāds, bet tikai materiālie labumi, ko tas var sniegt.
ja iet runa, ka 30 gadi, vīrietim nav patstāvīgas dzīves vietas un maina īrētus dzīvokļus, strādā zemu algotu darbu un neko citu negrib - tad nepievērstu.
Bet ja vīrietis cenšas, ceļ savu kvalifikāciju, meklē ar vien labāku darbu, un redzami izlabojas dzīve, ir mērķtiecīgs, bet vienkārši ir taupīgs, noteikti jā.
Nobērt ar dāvanām, naudu, uzreiz riktīgo veci, un tikai naudu-protams golddigere??tur tev taisnība ??
17.12.2019 02:05 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Aleksandrs @ 17.12.2019 01:44
Brunetee - redzi, bet te jau ir tā atšķirība, tu ar savu vīrieti biji kopā arī tad, kad viņam nebija nekā, kopā gājāt tam cauri un cēlāt viens otru uz augšu. Un tagad tu tiec par to atalgota. Prieks, ka ir tādas meitenes, kaut tādu kā tu būtu vairāk.
Bet tā caca augstāk grib visu uzreiz gatavu un iesaka, ka nav pat jāpievērš uzmanība, ja uzreiz netiec nobērta ar dāvanām un ceļojumiem, tātad viņai neinteresē vīrietis ka tāds, bet tikai materiālie labumi, ko tas var sniegt.

Hah,smieklīgi! Tiec attalgota!? Lai Tu uzvestos kā vīrietim pienākās,tas ir jānopelna? Jesus! Ar Tevi tiekas tikai sievietes ar zemu pašvērtējumu.Ja Tev nav naudas, tad jāsaka,ka jauku personību Tevī arî neredz...
Es varu atļauties sev visu,ko es gribu,bez vīrieša. Vīrietis man ir drošībai,mīlestībai,bērniem, vīrietis dzīvei dod komfortu. Man vajag alfa tēviņu nevis kaut kādu pediņu no sieviešu foruma,kas kko pīkst par golddigerēm.
17.12.2019 09:31 |
 
Reitings 154
Reģ: 27.11.2019
Abstrahējoties no tā, vai tas ir vīrietis, kas ir vai nav gatavs apbērt ar dāvanām vai vienkāršs paziņa... Man liekas diezgan nepieklājīgi tielēties par to, kurš izmaksā. Manuprāt, kad Tevi kaut kur uzaicina, ir svarīgi nodrošināties tā, lai pati/pats spēj par sevi samaksāt, bet, ja uzaicinātājs uzstāj, ka vēlas izmaksāt, nav iemesla šo žestu nepieņemt. Tāpat - ja tu kādu (vienalga, draudzeni, draugu, mīļoto, krustmāti utt.) kaut kur aicini, sagatavojies tā, lai vajadzības gadījumā vari maksāt par abiem. Kaut kā tāda strīdēšanās "es pati maksāšu!" Šķiet tiešām muļķīga un nepieklājīga. Vari izrādīt vēlmi norēķināties par sevi, bet, ja otrs izrāda vēlmi izmaksāt.. uztver to kā komplimentu, gādību..
17.12.2019 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Kiki007 @ 16.12.2019 22:45
Nekad neesmu par sevi maksājusi randiņos. Arī pēc kāzām mana alga ir maniem tēriņiem.
Vīrietis ar kuru ir vērts tikties ir stiprs,gudrs, veiksmīgs un dāsns, tādam nav nauda jāskaita, viņš būs atnācis ar ziediem un gatavs samaksāt par visām Tavām iegribām. Un menešiem ilgi viņš tā darīs,lai gan vairāk par nelielām bučām viņš nav saņēmis no Tevis. Un Tev nav nekādu pienākumu un nejūties neko viņam parādā.
Ar pārējiem nav vērts tikties.. viņi nemaz nav pelnījuši Tavu uzmanību!

No offence, bet šis tiešām izklausās pēc izlutinātas cacas. Vīrietis nav domāts, lai izpildītu katru sievietes iegribu. Tiešām nav jābrīnās, ka vīrieši sāk izvēlēties vecpuišu dzīvi, ja viņus uzskata par staigājošiem makiem. Un tiešām Tev vajag alfa tēviņu? Alfām parasti ar vienu mātīti nepietiek.
Laikam mans viedoklis šeit būs ļoti nepopulārs, bet nu who cares.
Daudzējādi piekrītu Bultas viedoklim, bet tomēr no savas kā sievietes puses, priecātos, ka par pirmo randiņu tomēr izmaksā. Es galīgi neuzskatu, ka par katru randiņu jāmaksā vīrietim. Attiecībās esot, kad es aicinu uz iziešu ārā, pati maksāju. Gribu iet uz teātri, koncertu - pērku 2 biļetes. Viņš grib iziet ārpus mājas, viņš maksā. Tāpat arī visi pārējie tēriņi ir 50 uz 50.
Piekrītu 100% Astoria viedoklim par:
Manuprāt, kad Tevi kaut kur uzaicina, ir svarīgi nodrošināties tā, lai pati/pats spēj par sevi samaksāt, bet, ja uzaicinātājs uzstāj, ka vēlas izmaksāt, nav iemesla šo žestu nepieņemt.
Atkal runājot par bērniem, tas ir jāizrunā jau pašu attiecību sākumā. Jā, aizvien populārāk sāk palikt, ka sievietes nevēlas bērnus, jāciena viedoklis, bet nezinu, vai tikai nav tā, ka beigās vīrietis arī var izlemt par labu bērniem, tikai viņi tam pasākumam var mierīgi pieslēgties ap 45, bet, diemžēl, sieviešu gadījumā ir sasodītais bioloģiskais pulkstenis.
Piekrītu Aleksandra tekstam par to, ka tādas dāmas pie pirmajām finansiālajām problēmām aizskries vēja ātrumā prom. Pazīstamam arī bija tendence uz zelta meklētājām uzķerties, kā pazuda nauda, tā pazuda dāmas.
17.12.2019 10:23 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Ja sievietes pieticība un izturība beznaudas apstākļos būtu nozīmīgs faktors, tad tie nabadzīgie,precētie studenti,kas 40 gados ir ar pamatīgu kapitālu, neaizietu pie jaunākām,uzmetot sieviņu,kas visu izturēja un bērnus.
Ir vīrieši, kas periodiski tiek pie lielākas naudas summas un lielās ar to. Viņi sevi pozicionē kā bagātniekus, ir sievietes,kas uz to uzķerās,jo redz viņš tāds dāsns utt. un abi smagi aplaužās,kad nauda ir iztērēta. Bagātam vīrietim un golddigerēm ir kopīga īpašība, viņi abi vērtē materiālas lietas- naudu un skaistumu. Kad kādam nauda vai seksapīls pazudīs, attiecības izjuks.
Vīrietis,kad iemīlās, tad ir gatavs uz plašiem,patiešām plašiem žestiem. Lūk, par to es runāju. Viņš gaidīs, brauks cik tālu vajadzēs, piezvanīs, atcerēsies,uzdāvinās,izmaksās-visu mīļotās dēļ!
Ja jau pirmajā randiņā ir problēmas izmaksāt vakariņas...nu par ko šeit var runāt!? Kāpēc vispār viņš atnāca? Kad būs jāsēž mājās ar bērniem, tad kā Jūs rēķinus dalīsiet, arī uz pusēm? Kurš būs ģimenes galva? Tu vari būt ar vīrieti vienlīdzīga un uzņemties atbildību. Vai arī būt sieviete un ļaut atbildību uzņemties vīrietim.
Vīrieši rēķina cik daudz naudas ir iztērējuši. Ja sievietē ir ieguldījis daudz, tad grūtākā situācijā 2x padomās vai var atļauties uzmest un aiziet pie citas!
17.12.2019 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Kiki007 @ 17.12.2019 10:49
Ja sievietes pieticība un izturība beznaudas apstākļos būtu nozīmīgs faktors, tad tie nabadzīgie,precētie studenti,kas 40 gados ir ar pamatīgu kapitālu, neaizietu pie jaunākām,uzmetot sieviņu,kas visu izturēja un bērnus.
Ir vīrieši, kas periodiski tiek pie lielākas naudas summas un lielās ar to. Viņi sevi pozicionē kā bagātniekus, ir sievietes,kas uz to uzķerās,jo redz viņš tāds dāsns utt. un abi smagi aplaužās,kad nauda ir iztērēta. Bagātam vīrietim un golddigerēm ir kopīga īpašība, viņi abi vērtē materiālas lietas- naudu un skaistumu. Kad kādam nauda vai seksapīls pazudīs, attiecības izjuks.
Vīrietis,kad iemīlās, tad ir gatavs uz plašiem,patiešām plašiem žestiem. Lūk, par to es runāju. Viņš gaidīs, brauks cik tālu vajadzēs, piezvanīs, atcerēsies,uzdāvinās,izmaksās-visu mīļotās dēļ!
Ja jau pirmajā randiņā ir problēmas izmaksāt vakariņas...nu par ko šeit var runāt!? Kāpēc vispār viņš atnāca? Kad būs jāsēž mājās ar bērniem, tad kā Jūs rēķinus dalīsiet, arī uz pusēm? Kurš būs ģimenes galva? Tu vari būt ar vīrieti vienlīdzīga un uzņemties atbildību. Vai arī būt sieviete un ļaut atbildību uzņemties vīrietim.
Vīrieši rēķina cik daudz naudas ir iztērējuši. Ja sievietē ir ieguldījis daudz, tad grūtākā situācijā 2x padomās vai var atļauties uzmest un aiziet pie citas!

Šoreiz gan Tev pilnīgi piekrītu. It īpaši par to, ka sieviete ziedojusi visu savu jaunību, labākos gadus vīrietim, izturējusi un piecietusi, izaudzinājusi viņa bērnus, bet čalim pēkšņi pusmūža krīze un vajag jaunu dūdiņu pie sāniem.
Vīrietis,kad iemīlās, tad ir gatavs uz plašiem,patiešām plašiem žestiem. Lūk, par to es runāju. Viņš gaidīs, brauks cik tālu vajadzēs, piezvanīs, atcerēsies,uzdāvinās,izmaksās-visu mīļotās dēļ!
Par šo gan šaubu nav.
Bet jātiek jau līdz tam iemīlas, par ko Bulta rakstīja, ka jāsaprot She's the one.
Attiecības tāpat, kā cilvēki ir tik dažādas, kas der vienam, neder otram. Pati arī satikos ar super jauku cilvēku, lutina, izmaksā, ved, kur vēlos, bet nu nejutu nekādu dzirksteli, kaut arī pieļauju, ka būtu dāmas, kas to izmantotu un štrunts, ka nav tā dzirkstele.
Ir sievietes, kas grib būt pastāvīgas it visā, ir sievietes, kuras grib, lai viņas lutina.
Ir jau arī šeit pat lasīts par vīriešiem Alfonsiem, kur sliņķis vēl ģimenes budžetu nodzer, tādus gan vajag triekt ar koku ārā. Man draudzenei vīrs strādā mežā, kad ir darbs, tad saņem labi, bet biežām viņam darbs nav, nekā ir, bet redz par mazu algu neies strādāt. Bet viņa nostādījums arī parasti bija, neejam nekur ēst ārpus mājām utt, no tāda uzreiz pa gabalu vajag turēties.
17.12.2019 11:34 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Sievietes mēdz domāt, ka ja būs pietiekami skaistas,gudras, saimnieciskas, interesantas, tad tiks līdz tam, kad vīrietis sāk mīlēt un lutināt (nopelnīs to) un lien no ādas laukā,lai būtu gana laba viņam.
Tā reti,kad notiek! Vīrieši grib visu un pēc iespējas ar mazāku piepūli. Un te sākās apsaukāšanās-caca, golddigere utt., kad saprot, ka tā lieliskā tāpat vien nebūs, nāksies piepūlēties,lai iegūtu.
Sievietes aizmirst,ka vīrietim ir jāiekaro viņas uzmanība un vīrieši to izmanto
17.12.2019 12:14 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Nenoskīksti tik savā algā līdz 1k un beigās varēsi sev meklēt vecus kraķus, kam IR nauda un KAS var tev izmaksāt. ???Veciem kraķiem daudz naudas.
17.12.2019 13:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Redpill @ 16.12.2019 19:50
Es pat teiktu ka tās sievietes kuras nevēlas bērnus ir lielākā cieņā mūsdienās.

Par cieņu grūti spriest, bet tas ka kopumā tam kam nav bērnu ir savà ziņā vairāk privilēģiju gan darba tirgū gan aktīvā sociālā dzīvē gan arī attiecību veidošanā, tas gan ir fakts.
17.12.2019 13:53 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Kiki007 @ 17.12.2019 10:49
Ja sievietes pieticība un izturība beznaudas apstākļos būtu nozīmīgs faktors, tad tie nabadzīgie,precētie studenti,kas 40 gados ir ar pamatīgu kapitālu, neaizietu pie jaunākām,uzmetot sieviņu,kas visu izturēja un bērnus.
Ir vīrieši, kas periodiski tiek pie lielākas naudas summas un lielās ar to. Viņi sevi pozicionē kā bagātniekus, ir sievietes,kas uz to uzķerās,jo redz viņš tāds dāsns utt. un abi smagi aplaužās,kad nauda ir iztērēta. Bagātam vīrietim un golddigerēm ir kopīga īpašība, viņi abi vērtē materiālas lietas- naudu un skaistumu. Kad kādam nauda vai seksapīls pazudīs, attiecības izjuks.
Vīrietis,kad iemīlās, tad ir gatavs uz plašiem,patiešām plašiem žestiem. Lūk, par to es runāju. Viņš gaidīs, brauks cik tālu vajadzēs, piezvanīs, atcerēsies,uzdāvinās,izmaksās-visu mīļotās dēļ!
Ja jau pirmajā randiņā ir problēmas izmaksāt vakariņas...nu par ko šeit var runāt!? Kāpēc vispār viņš atnāca? Kad būs jāsēž mājās ar bērniem, tad kā Jūs rēķinus dalīsiet, arī uz pusēm? Kurš būs ģimenes galva? Tu vari būt ar vīrieti vienlīdzīga un uzņemties atbildību. Vai arī būt sieviete un ļaut atbildību uzņemties vīrietim.
Vīrieši rēķina cik daudz naudas ir iztērējuši. Ja sievietē ir ieguldījis daudz, tad grūtākā situācijā 2x padomās vai var atļauties uzmest un aiziet pie citas!

Tavējam arī vēl ir iespēja tevi uzmest, kad tas laiks pienāks. Prognozēt to, protams, nevar.
17.12.2019 20:56 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Ja vīrietis uzstāj - jāļauj maksāt. Aplauzīsi vīrietim visu vēlmi, neko pēctam nesagaidīsi. Viena paziņa stāstīja kā neļāva pirmajos mēnešos, ka vīrietis nopērk kleitu, jo viņa tak PATI. Pēc ~2 gadu attiecībām pati čīkstēja, ka viņējais nelutinot, neko nepērkot..jāšķiroties, esot apnicis, zīmīgi, ka pēc tās reizes neko citu nepiedāvāja nopirkt. Kur problēma ļauties, ja jau vīrietis grib būt vīrietis? Priekš kam tas lepnums, kaut kāda parādā jušanâs? Tak viņš pats dara ko grib ne jau tu spied.
17.12.2019 21:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits