Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko lai dāvina tikko iepazītam vīrietim?

 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Sveikas.
Pirms 2 nedēļām iepazinos ar vīrieti (internetā). Piektdien/ Sestdien satikāmies, un tā kā nāk svētki viņš man uzdāvināja ļoti lanas smaržas, šo un to no ķermeņa kopšanas līdzekļiem, un vēl visam pa virsu - grāmatu par man mīļu tēmu, ko pats bija skaisti iesaiņojis un vēl uzsējis pats bantīti
Neko tādu, protams negaidīju, un es jūtos ļoti nēerti, ka man nav pat īsti idejas, ko izdarīt pretī, bet viņš ir tik ļoti centies.
Ko jūs dāvinātu kādam, ko pazīstat ļoti neilgi?
Satikšu viņu pēc 2 nedēļām atkal, tieši pēc Z.sv. , un pavadīsim vecgada vakaru kopā, ta kā ļoti novērtētu jūsu idejas. (Dāvana var būt robežās no ...- 200eur).
Paldies jau iepriekš.
16.12.2019 12:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
To pašu,ko citos variantos arī ja ilgi pazītu, jāzin kas patīk,kāds hobijs.
Es personīgu kopīgu atpūtu, aktivitāti vai aksesuāru priekš auto / saistītu ar auto, ja vien zini, ka tāda jau nav.
16.12.2019 12:05 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
200 eur uz tikko iepazītu vīrieti. Hmm, jūs tā neko te laižat
16.12.2019 12:08 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Viņš ir nedaudz brīvdomātājs, mašīna ir, bet ar to neaizraujās un reti lieto.
Viņš strādā IT jomā un brīvajā laikā fotografē.
Bet ar idejām man iet ļoti traki, bail, ka pārcentīšos un izskatīšos izmisusi vai traka..jo neesam taču sen pazīstami.
16.12.2019 12:08 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Aleksandr - es dzīvoju citā pasaules malā, ne Latvijā. Diemžēl šeit ir citādākas summas visam.. un protams cilvēki līdz ar to tērējas vairāk.
BET man nav svariga dāvanas cena, tā var būt pat par 1euro, bet gribētos idejas ar kādu domu to vispār pasniegt..
16.12.2019 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Atkarībā, kas viņam patīk.
Bet nu, kā jau minēja, būtu jauki pavadīt laiku kopā, tad biļetes uz koncertu, teātri.
16.12.2019 12:20 |
 
Reitings 11
Reģ: 16.12.2019
Biļetes ir ļoti laba ideja, paldies.
Vai vēl kādas idejas?
16.12.2019 12:26 |
 
Reitings 2002
Reģ: 28.04.2019
Var kaut ko saistītu ar auto, aksesuāru
16.12.2019 12:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Biļetes uz kino, teātri koncertu, kopēja atpūta. Piemēram izīrēt kādu skaistu airbnb.
Ja viņam patīk IT un visādi gadžeti tad kaut ko no tiem. Piemēram mašīnai wireless telefona lādētāju vai viedpulksteni.
16.12.2019 13:20 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja viņš ir brīvdomātājs, tad kaut kādu piedzīvojumu. Kā piemēram vakariņas tumsā.
Neizskatīsies traka, ja teiksi ka gribi pateikt paldies par lieliskajām dāvanām ko viņš tev sagādāja. Protams ja izdomāsi viņu dzīvoklī sagaidīt seksīgā naktskreklā tad gan.... :D
16.12.2019 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Kiskismau @ 16.12.2019 13:23
Ja viņš ir brīvdomātājs, tad kaut kādu piedzīvojumu. Kā piemēram vakariņas tumsā.
Neizskatīsies traka, ja teiksi ka gribi pateikt paldies par lieliskajām dāvanām ko viņš tev sagādāja. Protams ja izdomāsi viņu dzīvoklī sagaidīt seksīgā naktskreklā tad gan.... :D

Nu tā ir dāvana Ziemassvētkos ??‍♀️
16.12.2019 13:29 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Iesaku vai nu kopīgu pasākumu - koncerts, spa, teātris, un visu ko vari iedomāties izklaižu sfrērā
Vai kaut ko no datortehnikas. Manuprāt, tas būs tieši odziņā?Mans draugs arī ir IT un visvairāk novērtē dāvans tieši tajā jomā. Esmu salīdzinājusi viņa '' wow'' izteiksmi par smaržām,makiem, jostām un tad ir kaut kas no IT un tiešām patīk ?
Es dāvinātu varbūt JBL tumbu, varbūt beats, Ryzen ļoti labas austiņas. Varbūt rgb peles paliktni.
Ja summa ir tev pieļaujama līdz 200 eur, es domāju viņš būtu priecīgs par labām austiņām vau JBL, ja, protams, viņam jau mājās nav tikko /nesen pirktas šīs lietas.
16.12.2019 13:47 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Uzdāvini laiku ar sevi. Viesu nams, teātris, kāds interesants pasākums.
Nedāvini lietas. Te min auto aksesuārus. Esmu vīrietis. Negribu auto aksesuārus. Apvainotos par tādu dāvanu, jo manā prioritāšu sarakstā mani auto nav pat desmitniekā. Draudzene gan būtu. Tāpēc labprātāk pavadītu laiku ar to, kas būtu manā prioritāšu sarakstā. Kādam hļupikam no mikrorajona ar nojātu e60 un piepurkšķētiem beņķiem gan noderētu wunderbaums un mitrās salvetes.
Te minēja IT lietas. Esmu cieši saistīts ar IT sfēru, agrāk tajā strādāju 9 gadus. Es prasti visu, kas saistīts ar IT dabūju vai nu par velti, vai ļoti lēti. Apvainotos ja draudzene dāvinātu lietu, kuru es varētu dabūt ievērojami lētāk. Vispār apvainotos par dāvanu, ja tā būtu saistīta ar sfēru, kurā gana labi orientējos pats.
Te minēja par austiņām. Shure, Audiotehnica, Sennheiser ir daži no brendiem, kurus izskatīt pērkot austiņas. Kādi JBL, kādi beats, beidz visādus draņķus pieminēt. Un izvēloties austiņas ir jāzin, vai vēlas slēgtā tipa, atvērtā tipa, in-ear, kur tās austiņas tiks lietotas, vai vajadzēs austiņām atsevišķu pastiprinātāju, etc.
16.12.2019 14:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Bulta par visu apvainotos... :D Saka ka no sievietēm neko nevar saprast un grūti atrast dāvanu.
16.12.2019 14:51 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Kiskismau @ 16.12.2019 14:51
Bulta par visu apvainotos... :D Saka ka no sievietēm neko nevar saprast un grūti atrast dāvanu.

Saproti, ja man atvilknē stāv labas studijas austiņas un man kautkādu draņķi no lielveikala uzdāvina - es nebūtu priecīgs.
Ja es peles palikņus nelietoju, kam nan tavs dārgais rgb paliknis? Man ziemassvētku eglīte ir ārā, man iekšā rgb rotājumus nevajag.
Šeit ticu, ka vīrietim ir laba gaume un vēlme meiteni iepriecināt, tāpēc diez vai tas būs mikrorajona pacans, lai tam dāvinātu visādas datorpeles.
Saproti, vīrietis ir iepazinies ar meiteni. Meiteni, kura viņam patīk. Viņš, vismaz šajā brīdī vēlas meitenes laiku. Meitenes kompāniju. Romantiskā gaisotnē. Divvientulībā. Jā, laba veļa meitenei tajā vakarā ir lielisks ķirsītis uz kūkas. Smaržīgi, skaisti ieveidoti mati, kuri jau vakara gaitā nedaudz izpūruši no regulārajiem meitenes koķetajiem pieskārieniem saviem matiem, pabalējusi uzdāvināto smaršu buķete, kas vijas ar Château de Chambert smaržu, klusa klasiskā mūzika, mazliet neērtas sarunas, kuras turpina viegls reibums no vīna un viņas acu skatiena....vai peles paliknis.
16.12.2019 15:03 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
bulta @ 16.12.2019 14:39
Uzdāvini laiku ar sevi. Viesu nams, teātris, kāds interesants pasākums.
Nedāvini lietas. Te min auto aksesuārus. Esmu vīrietis. Negribu auto aksesuārus. Apvainotos par tādu dāvanu, jo manā prioritāšu sarakstā mani auto nav pat desmitniekā. Draudzene gan būtu. Tāpēc labprātāk pavadītu laiku ar to, kas būtu manā prioritāšu sarakstā. Kādam hļupikam no mikrorajona ar nojātu e60 un piepurkšķētiem beņķiem gan noderētu wunderbaums un mitrās salvetes.
Te minēja IT lietas. Esmu cieši saistīts ar IT sfēru, agrāk tajā strādāju 9 gadus. Es prasti visu, kas saistīts ar IT dabūju vai nu par velti, vai ļoti lēti. Apvainotos ja draudzene dāvinātu lietu, kuru es varētu dabūt ievērojami lētāk. Vispār apvainotos par dāvanu, ja tā būtu saistīta ar sfēru, kurā gana labi orientējos pats.
Te minēja par austiņām. Shure, Audiotehnica, Sennheiser ir daži no brendiem, kurus izskatīt pērkot austiņas. Kādi JBL, kādi beats, beidz visādus draņķus pieminēt. Un izvēloties austiņas ir jāzin, vai vēlas slēgtā tipa, atvērtā tipa, in-ear, kur tās austiņas tiks lietotas, vai vajadzēs austiņām atsevišķu pastiprinātāju, etc.
ak dievs tavu čīkstēšanu. 99,9 vīriešu nav tādi čīkstuļi. Gribi vainoties, uzpriekšu.
Atradis nodarbi sēdēt sieviešu forumā un kasīties ar vecenēm par sīkumiem. Ne visiem vajag zeltu plāksnēs. Nolaidies uz zemes.
Ir puiši, kas sev atteiktu JBL tumbai vai austiņām pa 200 eur. Tu nezini ne to vīrieti, ne gaumi, ne vajadzības. Te tikai min piemērus un autore gan jau nemanot izvilks info no vīrieša, kas viņam noderētu.
Jēziņ marija, cik jūtīgi visi ir.
16.12.2019 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Bultai vajag sievieti ar kuru pavadīt laiku nevis sēdēt cosmo forumā. ?
16.12.2019 15:06 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Blanche @ 16.12.2019 15:06
Bultai vajag sievieti ar kuru pavadīt laiku nevis sēdēt cosmo forumā. ?
viņš varētu būt poētiķis
16.12.2019 15:25 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Blanche piesakās. Būs divvientulība pie kamīna ar klasisko mūziku un vīnu.
Pa daļai taisnība te ir visām pusēm, bet neviens to nepateiks vislabāk par pašu autori, jo tikai viņa vienīgā to vīrieti kaut cik pazīst. Autores vietā tītu prātā atpakaļ sarunas un mēģinātu piefiksēt, kur vīrietis ir izteicies, ko viņš vēlētos vai kādas lietas viņam patīk.
16.12.2019 15:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Bulta, auto aksesuāri noteikti patik cilvekiem, kuriem patīk savs auto un kuri to kopj. Esmu to dāvinājusi un pati priecātos saņemt.
Ja Tev priekš auto nav nekadas vērtības, tā ir vnk "tačka" ar ko pārvietoties, tad skaidrs, ka tas nederēs. Jeb drīzāk nezināsi ko ar dāvanu darīt.
16.12.2019 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Aleksandrs @ 16.12.2019 15:25
Blanche piesakās. Būs divvientulība pie kamīna ar klasisko mūziku un vīnu.
Pa daļai taisnība te ir visām pusēm, bet neviens to nepateiks vislabāk par pašu autori, jo tikai viņa vienīgā to vīrieti kaut cik pazīst. Autores vietā tītu prātā atpakaļ sarunas un mēģinātu piefiksēt, kur vīrietis ir izteicies, ko viņš vēlētos vai kādas lietas viņam patīk.

Un ierunājās Aleksandrs, kur pēc 6 gadu pauzes ir atgriezies forumā. ? laikam arī tagad nav sievietes, tāpēc jāfilozofē sieviešu forumā ?
16.12.2019 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)