Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

I-robots mājas uzkopšanai

 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
Sveikas.
Jau ilgu laiku sliecos par labu mājas palìgam uzkopšanā -irbotam. Skatos uz roomba 866. Varbùt kādai ir pieredze, tieši ar šo modeli? Labs/slikts? Man galvenā funkcija , lai suņu spalvas max savāc...Gaidīšu atsauksmes. Paldies
11.12.2019 20:26 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
mums ir shis modelis. labs, jo pashiem nav jaasuuknee :D esam apmierinaati ar suukshanas speeju (mums ir parkets). :) forshi, ka tiek zem gultas/diivaana. miinus ir, ka ljoti trokshnjains. mums ir uzlikts rezhiims, ka suuknee griidu, kameer neesam maajaas. lai irobots nomaali darbotos, nedriikst buut augstu sliekshnju, jo tad tev buus jaastaipa no istabas uz istabu.
nekaadaa gadiijumaa neiesaku pirkt zemaaku modeli par 800to:)
11.12.2019 21:40 |
 
Reitings 1024
Reģ: 20.05.2013
Dikti skaľš? Hmmmm....tas nav forši. Man likās ka viņi klusiņām darbojas ? slieksnis tik viens kas bùtu jāpāriet... ne pārāk augsts.
11.12.2019 21:48 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Man gan nav roomba, bet gan ilife. Galvenais arī bija, lai uzsūc suņa spalvas un smiltis. Esmu apmierināta. Sliekšņi gan mājās nav nekādi augstie, bet pāri tiek bez problēmām, sienā neskrien, gar stūriem un malām arī smuki nobrauc. Kastē no pirkšanas brīža stāvēja uzgalis ar lupatu mitrai tīrīšanai. Šodien izmēģināju, tagad ejot ārā no mājas atstāšu, lai arī pārbrauc pāri visām grīdām ar mitro lupatu. Grīda bija tīra, bet gan jau jā kaut kas grīdai ir pieķipis, tad gan droši vien tik pārbrauks pāri. Skaļums ir, nav nekāds klusais, bet draugiem ir Roomba un tā ir tik pat skaļa. Ļoti nepatika, ka Roombai ir tas griežamais ripulis apakšā (birste), galīgi neder ģimenei, kurā visi ir matainie ? tā ķēpāšanās to birsti tīrot no matiem ārā.
11.12.2019 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Es arī sāku domāt par irobota iegādi. Bet neesmu vēl par papētījusi sīkāk. Arī interesē vēl atsauksmes. Varbūt kādi mīnusi ar ko būtu jārēķinās?
11.12.2019 22:10 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Robots nederēs, ja ir kāpnes ?
Jāuzmana no vadiem, lai nesapinas tajos un beigās vēl neaizrauj kontaktu. Aizkarus arī viņam patīk sūkt iekšā.
Ja uz grīdas ir kaķa vai suņa dzeram trauks , tad labāk to pacelt, lai beigās nesāk stumt pa māju trauku vai nedod dies izgāzīs to ūdeni un iesūks.
Skaļums no viņa nāk, neesmu vēl tādu robotu redzējusi, kurš būtu super duper kluss.
Atšķirībā no Roombas kā jau minēju man patīk, ka nav jātīra kaut kādas birstes, bet iztīru tvertni un miers.
Ļoti patīk, ka pēc robota nav tā pretīgā smaka, kāda ir, kad sūc ar parasto putekļusūcēju.
11.12.2019 22:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits