Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

melnus matus dabūt citā krāsā

 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
zinu, ka no melnās matu krāsas tikt vaļā pagrūti. bet ļoti gribas vienu daļu matu citā krāsā. kā labāk un ātrāk dabūt nost melno? esmu lasījusi, ka itka ar krāsas noņēmēju labāk, nekā balināt, taču nav ne jausmas ar kādu. varbūt kādai ir pieredze.
11.12.2019 17:02 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Kad es gribēju pēkšņi no melniem matiem blondus atpakaļ, tad nopirku Drogās balinātāju. ? Divas balināšanas, krāsa pa virsu un voilā, blondi mati atpakaļ. Bet. BET. Mati gan bija sabojāti. Ilgs process, lai atkoptu, dabūju vēl griezt nost, jo beigās bija pūka uz galvas. Labāk aizej pie friziera, lai pakāpeniski noņem krāsu un ieliek maskas. Būs 50x labāk un lētāk nekā darbojoties ar pašdarbību.
11.12.2019 18:17 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Jup, labāk piemaksā firzierim.
Es mājas apstākļos vairs necenstos iet uz blondo krasu, lai gan cik nav dzirdēts kad arī frizieri var sabojāt matus, nu riska spēle tāda.
11.12.2019 18:53 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ko var piemaksāt frizierim? Tas faktu nemaina, ka balinātāja kaitīgie aģenti (hidrogēna peroksīds) un augstais pH bojā matu struktūru, atver kutikulas, padara matus porainākus un rezultātā mati sāk lūzt, neatkarīgi no tā vai balini mājās, vai frizētavā.
Es pirms kāda mēneša nokrāsoju melnus matus. Sapratu, ka vairs nepatīk. Īpaši tagad ziemā, kad man ir piena bāla āda un ekstra melni mati kaut kā neiet kopā. Nu jau man ir tumši brūni mati 1 mēneša laikā neko nedarot. Mazgā matus bieži un vēlams pa reizei ar clarifying šampūnu. Paši izbalēs.
11.12.2019 19:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Tad jau visas, kuras iet pie friziera balināt matus būtu bez skaistiem matiem, jo nav nekāda starpība kur balini. ? Frizieris to izdarīs profesionāli un saudzīgi, piemeklēs atbilstoši matu tipam, ieliks maskas, ieteiks vēl līdzekļus ko labāk lietot, lai mati tiktu mazāk traumēti. Vismaz otrreiz es to darbu uz ticēju frizierim un nevaru teikt, ka nav starpība kur balini, jo balinātājs ir balinātājs.
11.12.2019 19:54 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Un krāsas arī ir dažādas. Tas, ka tev izmazgājās krāsa nenozīmē, ka autorei atliks pamazgāt biežāk matus un nu tik būs. Sadirst matus vienmēr var paspēt.
11.12.2019 19:56 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Kāda ir mēģinājusi izņemt melno krāsu, kas pēdējos mēnešus krāsota ar hennu..?
Interesanti, kas tur sanāktu..??
11.12.2019 20:21 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Es pirms kāda mēneša nokrāsoju melnus matus. Sapratu, ka vairs nepatīk. Īpaši tagad ziemā, kad man ir piena bāla āda un ekstra melni mati kaut kā neiet kopā. Nu jau man ir tumši brūni mati 1 mēneša laikā neko nedarot. Mazgā matus bieži un vēlams pa reizei ar clarifying šampūnu. Paši izbalēs.

Ja mati ir krāsoti tikai vienu reizi melni, tad varbūt arī krāsa izbal un viegli izmazgā, bet ja melni mati krāsoti gadiem tad ir jāpieliek lielas pūles un jāizvēlas labs frizieris . Un ir LIELA atšķirība kur balini, mājas vai pie friziera.
Frizieris izbalināts, ietones, nokrāsots šķipsnās. Lai vai kā , bet padarīs to skatu dabiskāku nekā mājas apstākļos iegrust pāris reizes balinātāju matos.
11.12.2019 20:29 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Es tiku no melnajiem matiem vaļā 5h pavadot pie friziera - izbalināja un notonēja kādā krāsā gribēju, mēģināja max saudzīgi. Krāsas noņēmēju neapsvēru. Vismaz mani mati ir labā stāvoklī un neizskatās, ka būtu ļoti sabojāti.
11.12.2019 20:30 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Krāsoju melnus vismaz 2 gadus reizi mēnesī. Izdomāju vairs nekrāsot un dabūt atpakaļ virgin
Un nop, neiet runa par to vai izbalinās smuki vai nē. Runā iet par kaitīgajiem komponentiem kas ir balinātājus sastāvā. Paprasi joka pēc profesionālā salonā kas ir balinātājus sastāvā. Viņi nedrīkst neatbildēt.
Es arī esmu balinājusi visus matus profesionālā salonā. Pēc tam nācās nogriezt līdz pleciem. Un mati bija līdz pus mugurai. Pēc tam tikai uzzināju ko patiesībā balinātāji nodara matiem.
Autore meklē vissaudzīgāko variantu, es atbildu uz viņas jautājumu nevis stāstīšu ķīmijas lekciju.
11.12.2019 21:08 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
Melno matu krāsu izņēmu pie friziera, melni mati tika krāsoti kādus 6 gadus, frizieris nedeva cerības,ka vispār varēs izņemt krāsu, bet beigās ļoti labi noņēmās, varēju pat pie blondiem tikt. ?
Mati mazliet sabojājās,bet ne tik ļoti,kā balinot,jo ar 1x nesanāktu izbalināt.
11.12.2019 21:57 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Lii, vari ieteikt frizieri? :)
11.12.2019 22:22 |
 
Reitings 760
Reģ: 08.08.2011
Frizieris Latgalē, der?
11.12.2019 22:25 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Varēji papasīt lai vecāki tevi neuztaisa, ja tik ļoti sev nepatīc.. Jo ģenētiski tu tāpat neizdzēsīsi savus melnos matus. Taviem bērniem arī būs melni mati.. Viņiem būs tādas pašas problēmas un nedrošības sajūta kā tev.
Kā būtu ja vienkārši samierinātos ar to kāda esi? Daudz vīrieši tāpat redz cauri viltotiem, balinātiem matiem. Un balinot tu sačakarēsi galvas ādu, un mati sāks krist ārā ātrāk, no visiem tiem parabeniem un SLS.
12.12.2019 00:25 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
paldies par ieteikumiem. bija doma pašai dabūt gaišākus, nu nost to melno, un pēctam sev vēlamo krāsu protams pie friziera. kautkur salasījos ka krāsas nonemejs nav tik kaitīgs, kā balināšana, jo itkā ar balinātāju esot jābalina daudz reizes, bet ar krāsas noņēmēju pietiekot ar vienu vai divām reizēm. un jā, dzirdēts arī ka frizieris sačakarē matus trakāk, kā pats mājās. bet laikam jau būs jāiet vien pie friziera, pati pat nezinu kurš krāsas noņēmējs ir saaudzīgāks. un melnus matus krāsoju jau gadus trīs, tākā ar mazgašanu vien neiztiks.
12.12.2019 00:40 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.04.2015
Esmu gājusi caur periodam no melniem un gaišākiem. Paldies dievam man tas ir garām. :D Es gāju pie friziera, negribēju balināt. Man krāsu ņēma nost ja nemaldos 6 vai 7 reizes un rezultātā biju koši riža. Gribēju jau uzreiz visu vienā dienā, bet friziere teica, ka ja gribu palikt ar matiem uz galvas tad jāturpina pēc dažām dienām. Rezultāts bija super tāds smuks gaišs kastanis. Ar laiku gan krasa izmazgājās un rižais līda ārā, bet tagad esmu tikusi pie gaiši brūniem.
Pāriešanas process man bija smags un pēc skata baiss, bet bija vērts. :D:D
12.12.2019 12:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.04.2015
P.S Es noteikti neieteiktu krāsu ņemt nost pašai, sanāks pleķaini un 100 toņi uz galvas. To labāk uzticēt frizierim. Nauda gan aiziet diezgan, bet vismaz kvalitatīvi.
12.12.2019 12:16 |
 
Reitings 471
Reģ: 17.12.2012
Kad es pārgāju no melniem uz blondiem, man tas aizņēma kādu gadu. Sākumā izņēma krāsu, tad balināja smalkas šķipsnas, tonēja un tā vairākas reizes gada laikā. Labāk dodies uz frizētavu, vismaz tur atbildību par taviem matiem nes frizieris.
12.12.2019 16:23 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Nezinu..es izbalināju 1 dienā visu, tiku no melniem uz brūniem. Mati uz galvas vēl ir un garumā gabalu pāri krūtīm :D friziera ieteica toneri, kuru pērk un darīju to mājās pati. Neredzu jēgu skriet pie friziera 100x un kaut ko pamazām mainīt, tikai izmest naudu.
Pirmstam arī biju pie frizieres, kura šķipsnas pabalināja, nezināja ko darīt, ķipa jāsākot pamazām, samaksāju 70 EUR par neko būtībā, izskatījās sliktāk itkā neko nebūtu aiztikusi.
12.12.2019 16:54 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Vienu daļu t.i. galus? Pati neesmu gaišinājusi matus,bet draudzene ņēma krāsu laukā. Viss process no melniem līdz blondiem paņema vairakus menesus, pa vidu bija ruda un daļu nācās nogriezt. Bet rezultāts smuks.
Ar matu galiem, domaju,viss ir vienkāršāk un ātrāk ?
12.12.2019 17:51 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Noteikti pie friziera! Protams majas bus letak,bet tu nevaresi atri un vienmerigi noklat matus ar balinataju vai matu krasas nonjemeju. Sanaks,ka mati,kuros klasi vispirms balinataju,tiks ljoti ljoti bojati. Tadelj iesaku tikai un vienigi pie friziera. Pati esmu brunete. Ir bijushas diezgan lielas parvertibas ar matiem gan krasas,gan griezumos. Pedejos gadus matus krasoju tumshi brunus Nr.3. Apnika. Gribejas pariet uz gaishi brunu toni. Meistari man ieteica mana masiere Jelgava. Shaubijos,jo pie Frizieriem dodos tikai uz Rigu. Noriskeju un matus tagad krasoju tikai pie vinjas. Mati netika bojati un tika piemeklets ideals jauns tonis matiem. Sanaca pariet no 3. uz 7.gaishi brunu. 1x noriskeju un ari nogriezu pie tas meitenes matus. Aplauzos. Griezt braucu uz Rigu,bet krasoju tikai un vienigi pie vinjas. Process matu krasas nonjemshana plus krasoshana aiznjema 3h un cena ljoti ok.
12.12.2019 21:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits