IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
C00L Dzipsy @ 27.08.2021 21:24
Runājot par Jekaterinu un Gintu. Tas viss ir viens liels farss. Nav nekāds brīnums, ka pēc šķiršanās Jutas Instagram profils vairs nav tik samākslots un neīsts, atļaujas ievietot kā dzer alu un ēd picu. Acīm redzot tam visam roku pielika pats Gints. Pēc kāzām ar Jekaterinu, tajā laikā, kad būtu jābauda jaunlaulāto statuss, abi ienāk IG un paziņo par kāzām, Jekaterina vēl nomaina statusu un WIFE, ar Facebook tas pats. Dzemdībās tas pats, bērns knapi izklepojis un atbrīvojies no augļūdeņiem, šie jau paziņo par dzemdībām, profilos nomaina uz MUM. Neko stulbāku un nožēlojamāku neesmu redzējusi. Dzemdē ar telefonu rokās.

Un vai tas uzreiz nozīmē farss?? Cilvēki ir dažādi un ir tādi kuri ir non-stop telefonos. Mūsdienās paskatoties vairakus Ig profilus, arī ārpus Lv ne to vien ieraudzīsi, bet tas nenozīmē , ka attiecības ir farss. Kā arī runājot par Jutas un Ginta attiecībām, mēs katrs esot ar cilvēku kopā un izšķiroties maināmies . Gints varbūt pat viņai neko tādu nespieda, viņa vienkārši pielāgojās savai otrai pusītei kuru mīlēja. Ir muļķīgi spriest par attiecībām tikai pēc tā ko redzi Ig.
27.08.2021 21:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 27.08.2021 21:45

Un vai tas uzreiz nozīmē farss?? Cilvēki ir dažādi un ir tādi kuri ir non-stop telefonos. Mūsdienās paskatoties vairakus Ig profilus, arī ārpus Lv ne to vien ieraudzīsi, bet tas nenozīmē , ka attiecības ir farss. Kā arī runājot par Jutas un Ginta attiecībām, mēs katrs esot ar cilvēku kopā un izšķiroties maināmies . Gints varbūt pat viņai neko tādu nespieda, viņa vienkārši pielāgojās savai otrai pusītei kuru mīlēja. Ir muļķīgi spriest par attiecībām tikai pēc tā ko redzi Ig.

Par Gintu es spriežu arī pēc viņa sniegtajām intervijām, kurās viņš apgalvoja, ka grib ceļot, bērniem nav gatavs, utt. Ar Jekaterinu vienkārši “залетел”!
27.08.2021 21:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.08.2021
Jaunumi. Caunes sieva tiko noblokēta instagramā.
27.08.2021 22:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 25.02.2021
Sultry @ 27.08.2021 17:35

Nu bet ko tu nesaproti, tikko piedzimusam berninam ir jarada ista teva piemers un jakacajas
Un vispar neviens nepiemines cik briesmigas drebes STILISTE ieteica Beitikai? Tas bēšais krekls ka kaut kadam gopnikam, un briesmigs metelis uz glaunas kleitas

Nu man liekas viņai bija daļēja sadarbība ar viņu. Kleita ir smuka, bet tas kombinejums ar īso adīto topu izskatās drausmīgi, ja gribēja atradit varēja tad uzvilkt to balto kreklu kas Beitikai esot mājās, varbūt neizskatītos tik traģiski.
27.08.2021 22:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Zane Ridziniece @ 27.08.2021 22:08
Jaunumi. Caunes sieva tiko noblokēta instagramā.

Mēs forumnieces sametāmies naudu un nobloķējām viņu. Next - Kaspars.
27.08.2021 22:11 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Kad Juta bija Asv,ar viņu nedaudz sarakstijos Ig,un biju pārsteigta,cik viņa vnk atbild pat svešam cilvēkam,shiedzit kkādu info par privāto dzīvi.
Tas man atstāja labu iespaidu par viņu.
Par Gintu viņa izteicās: narcisi un egoisti nemainas.
Un pieminēja, ka tikai ar laiku jaunā meitene viņu 100% iepazīs, un kad tas notiks, viņai varētu būt grūti.
Es nekad negribētu ka mans vīrs iet uz zāli,kamēr es guļu slimnīcā ar pirmdzimto. Tas jau neliekas O.K.
27.08.2021 22:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.08.2021
Melisandra @ 27.08.2021 22:25
Kad Juta bija Asv,ar viņu nedaudz sarakstijos Ig,un biju pārsteigta,cik viņa vnk atbild pat svešam cilvēkam,shiedzit kkādu info par privāto dzīvi.
Tas man atstāja labu iespaidu par viņu.
Par Gintu viņa izteicās: narcisi un egoisti nemainas.
Un pieminēja, ka tikai ar laiku jaunā meitene viņu 100% iepazīs, un kad tas notiks, viņai varētu būt grūti.
Es nekad negribētu ka mans vīrs iet uz zāli,kamēr es guļu slimnīcā ar pirmdzimto. Tas jau neliekas O.K.
beidzat nodirst Gintu. Jus zinat Juta nav nekada labā
27.08.2021 22:32 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
C00L Dzipsy @ 27.08.2021 21:24
Runājot par Jekaterinu un Gintu. Tas viss ir viens liels farss. Nav nekāds brīnums, ka pēc šķiršanās Jutas Instagram profils vairs nav tik samākslots un neīsts, atļaujas ievietot kā dzer alu un ēd picu. Acīm redzot tam visam roku pielika pats Gints. Pēc kāzām ar Jekaterinu, tajā laikā, kad būtu jābauda jaunlaulāto statuss, abi ienāk IG un paziņo par kāzām, Jekaterina vēl nomaina statusu un WIFE, ar Facebook tas pats. Dzemdībās tas pats, bērns knapi izklepojis un atbrīvojies no augļūdeņiem, šie jau paziņo par dzemdībām, profilos nomaina uz MUM. Neko stulbāku un nožēlojamāku neesmu redzējusi. Dzemdē ar telefonu rokās.
tev ir taisnība
Gints Jutai visu vienmēr lika darīt,lai tikai izskatītos labi. Gints pats sev pasūta rakstus,vienmēr to ir darījis,jo viņš ir apsēsts ar to,lai uz āru izskatās labi..
Visas viņu attiecības ir viltus, tur nekā nav īsta. Īsts ir tikai bērns, kurš tapa pirmajās 2 randiņu nedēļās.. Jutai var būt bērni,viņa vnk zin, ka pašai par to būs jārūpējas,jo Gints tikai sēdēs instagramā
ja ir iespēja,kādreiz pavērojatkā viņu sejas mainās telefona klātbūtnē un kādi ir bez tiem..viņi pat nesarunājas
27.08.2021 22:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
isanalapsa @ 27.08.2021 22:40
tev ir taisnība
Gints Jutai visu vienmēr lika darīt,lai tikai izskatītos labi. Gints pats sev pasūta rakstus,vienmēr to ir darījis,jo viņš ir apsēsts ar to,lai uz āru izskatās labi..
Visas viņu attiecības ir viltus, tur nekā nav īsta. Īsts ir tikai bērns, kurš tapa pirmajās 2 randiņu nedēļās.. Jutai var būt bērni,viņa vnk zin, ka pašai par to būs jārūpējas,jo Gints tikai sēdēs instagramā
ja ir iespēja,kādreiz pavērojatkā viņu sejas mainās telefona klātbūtnē un kādi ir bez tiem..viņi pat nesarunājas

Par to bērnu lietu piekrītu.
Es pati biju attiecībās un laulībā 9gadus ar personu,bet bērnu jautājumu es visu laiku atliku,jo redzēju,jutu,ka ar bērnu būšu VIENA pati. Es gribēju otru pusi,kas iesaistītos arī bērna audzināšanā.
Un noteikti Jutai bija tas pats. Tapēc bērns ar Gintu nebija.
27.08.2021 22:45 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Melisandra @ 27.08.2021 22:25
Kad Juta bija Asv,ar viņu nedaudz sarakstijos Ig,un biju pārsteigta,cik viņa vnk atbild pat svešam cilvēkam,shiedzit kkādu info par privāto dzīvi.
Tas man atstāja labu iespaidu par viņu.
Par Gintu viņa izteicās: narcisi un egoisti nemainas.
Un pieminēja, ka tikai ar laiku jaunā meitene viņu 100% iepazīs, un kad tas notiks, viņai varētu būt grūti.
Es nekad negribētu ka mans vīrs iet uz zāli,kamēr es guļu slimnīcā ar pirmdzimto. Tas jau neliekas O.K.

Interesanti, ko tad Juta ar tādu narcistu un egoistu bija kopā 8(????) gadus? Tik ilgs laiks pagāja līdz saprata kas un kā? 😅
27.08.2021 22:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 27.08.2021 22:57

Interesanti, ko tad Juta ar tādu narcistu un egoistu bija kopā 8(????) gadus? Tik ilgs laiks pagāja līdz saprata kas un kā? ?

Jebkurš no mums var nonākt toksiskās un nevajadzīgās attiecības, pašam to neapzinoties. Es, personīgi pati, esmu dzīvojusi kopā ar cilvēku piecus gadus, kaut zemapziņā jutu, ka šis cilvēks mani velk uz leju un nākotnes nebūs. Pieradums, bailes palikt vienai, kauns no draugiem un radiem par attiecību izjukšanu. Tas, ka nebūs "aršanas", sapratu jau pēc pirmā kopdzīves gada, bet mocījos vēl četrus gadus, jo mani emocionāli iespaidoja "ko citi padomās, visu taču var sarunāt, nav jau nemaz tik slikti, citiem ir briesmīgāk..".
27.08.2021 23:02 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
C00L Dzipsy @ 27.08.2021 23:02

Jebkurš no mums var nonākt toksiskās un nevajadzīgās attiecības, pašam to neapzinoties. Es, personīgi pati, esmu dzīvojusi kopā ar cilvēku piecus gadus, kaut zemapziņā jutu, ka šis cilvēks mani velk uz leju un nākotnes nebūs. Pieradums, bailes palikt vienai, kauns no draugiem un radiem par attiecību izjukšanu. Tas, ka nebūs "aršanas", sapratu jau pēc pirmā kopdzīves gada, bet mocījos vēl četrus gadus, jo mani emocionāli iespaidoja "ko citi padomās, visu taču var sarunāt, nav jau nemaz tik slikti, citiem ir briesmīgāk..".

Jā, bet es neuzskatu, ka par to vajadzētu runāt publiski vai kādam citam ne tik tuvam cilvēkam stāstīt par to kas bija jūsu attiecībās. Attiecības katrā pārī ir savādākas un ja viņai tomēr tās attiecības nebija ideālas, tas nenozīmē, ka tagadējās Ginta arī nebūs diez ko ok. Cilvēki mainās, ticiet man. Abi divi 100% nebija balti un pūkaini, katram savi plusi un mīnusi.
27.08.2021 23:09 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
jamaika @ 27.08.2021 23:09

Jā, bet es neuzskatu, ka par to vajadzētu runāt publiski vai kādam citam ne tik tuvam cilvēkam stāstīt par to kas bija jūsu attiecībās. Attiecības katrā pārī ir savādākas un ja viņai tomēr tās attiecības nebija ideālas, tas nenozīmē, ka tagadējās Ginta arī nebūs diez ko ok. Cilvēki mainās, ticiet man. Abi divi 100% nebija balti un pūkaini, katram savi plusi un mīnusi.

Kā tad! 2020.gada oktobra mēnesī, Gints intervijā saka, ka grib ceļot, baudīt dzīvi.. Novembrī Jekaterina paliek stāvoklī. Bitch PLEASE! Kā savādāk to nosaukt, ja ne "zaļeķela"?
27.08.2021 23:12 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Gints pat savos storijos teica,ka bērns nebija plānots,bet Jekaterinai bija citi plāni
Tas jau nekad nav bijis noslēpums
27.08.2021 23:16 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
jamaika @ 27.08.2021 23:09

Jā, bet es neuzskatu, ka par to vajadzētu runāt publiski vai kādam citam ne tik tuvam cilvēkam stāstīt par to kas bija jūsu attiecībās. Attiecības katrā pārī ir savādākas un ja viņai tomēr tās attiecības nebija ideālas, tas nenozīmē, ka tagadējās Ginta arī nebūs diez ko ok. Cilvēki mainās, ticiet man. Abi divi 100% nebija balti un pūkaini, katram savi plusi un mīnusi.
zini kā,biežāk izkratīt sirdi svešam cilvēkam ir daudz vieglāk nekā savam tuvākajam draugam. To nevajag nosodīt. Un neko privātu daudz jau man neteica,tik dažas frāzes,kas starpcitu,ir arī redzamas ārēji sekojot šiem visiem ietekmeļiem.
Un piekritîšu CoolDzip-no toksiskām attiecībām grūti aiziet,tapēc es savas pirmās attiecības vilku tik ilgi,un tik pēc tam sapratu,cik daudz esmu zaudèjusi nepārtraucot to uzreiz,kad vairs nebiju laimīga.
27.08.2021 23:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
isanalapsa @ 27.08.2021 23:16
Gints pat savos storijos teica,ka bērns nebija plānots,bet Jekaterinai bija citi plāni
Tas jau nekad nav bijis noslēpums

Šo es atceros. Bija tāda piezīme no Ginta puses. Jekaterinai bio pulkstenis tikšķēja, tāpēc pati izplānoja bez Ginta ziņas.
27.08.2021 23:20 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
C00L Dzipsy @ 27.08.2021 23:20

Šo es atceros. Bija tāda piezīme no Ginta puses. Jekaterinai bio pulkstenis tikšķēja, tāpēc pati izplānoja bez Ginta ziņas.

Es arī tā domāju izdarīja tā kā pati zin. Viss speciāli. 😁
27.08.2021 23:33 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
isanalapsa @ 27.08.2021 22:40
tev ir taisnība
Gints Jutai visu vienmēr lika darīt,lai tikai izskatītos labi. Gints pats sev pasūta rakstus,vienmēr to ir darījis,jo viņš ir apsēsts ar to,lai uz āru izskatās labi..
Visas viņu attiecības ir viltus, tur nekā nav īsta. Īsts ir tikai bērns, kurš tapa pirmajās 2 randiņu nedēļās.. Jutai var būt bērni,viņa vnk zin, ka pašai par to būs jārūpējas,jo Gints tikai sēdēs instagramā
ja ir iespēja,kādreiz pavērojatkā viņu sejas mainās telefona klātbūtnē un kādi ir bez tiem..viņi pat nesarunājas

Gints pusei Lv sieviešu rakstīja, man ir sarakstes ko viņš raksta, taču nelikšu, jo sapratis.
Arī ar Bāni viņš bija ārā vairākas reizes.
Viņs tur miksējās ar vairākām, līdz uzzināja par sīko.
27.08.2021 23:37 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
Vibe @ 27.08.2021 23:37

Gints pusei Lv sieviešu rakstīja, man ir sarakstes ko viņš raksta, taču nelikšu, jo sapratis.
Arī ar Bāni viņš bija ārā vairākas reizes.
Viņs tur miksējās ar vairākām, līdz uzzināja par sīko.

Kas ir Bānis? 🙈
27.08.2021 23:38 |
 
Reitings 6430
Reģ: 06.11.2019
Melisandra @ 27.08.2021 23:38

Kas ir Bānis? ?

@banesintija
27.08.2021 23:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits