IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
" Vairākas jelgavnieces atklāj, ka arī saskārušās ar negodīgu rīcību no minēto sieviešu puses. Tā, piemēram, viena no komentētājām raksta: «Mani, piemēram, Agritaapzaga. Avon pārrunās savāca informāciju un pasūtīja uz mana vārda pa 100 eiro kosmētiku. Es to uzzināju tikai, kad atnāca Lindorff brīdinājums ar procentiem. Tad Agrita iežēlināja visus ko vajag, ka visi viņai slimi, nauda nav utt. Avon teica, ka es neesmu pirmā.» Tiesa, ir atrodams arī viens komentārs no kādas Saldū dzīvojošas dāmas, ka aizstāv dāmas, minot, ka abas ir bērna gaidībās."
🤔🤔🤔
Vārds
E-pasts
Komentārs
Piekrītu noteikumiem
lasīt komentārus (13)
Komentāra ievietošanas noteikumi
par forumā ievietoto ziņojumu saturu ir atbildīgi to autori;
forumā publicētie viedokļi neatspoguļo JELGAVNIEKIEM.LV viedokli;
portāla administratoram ir tiesības bez brīdinājuma dzēst rupjus, reliģiski, politiski, rasistiski vai kā citādi aizskarošus ziņojumus, kā arī komentārus, kuri neatbilst izvēlētajai tēmai.
15.09.2021 14:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Melanholija8 @ 15.09.2021 12:43

Bāc, tieši taisījos pasūtīt kokosiņu atkal,bet izlasot ko šādu ,sāku aizdomāties. Man patiešam likās,ka ir atškirība matiem, bet tiesa jāatzīst,ka es iepriekš mēģināju matiem kokoselļas,parastās, rafinētās. Varb vnk jāpamēģina kaut rimi nerafinētā un jāsaprot, ka varbūt vnk esmu bijusi uzķērusies uz labas reklāmas,pluss atbalsta jaunai mammai .. lika pamatīgi aizdomāties.
Nopērc dārgāku, kvalitatīvāku matu līdzekli, šampūnu un nebūs jāsmērē nekādas eļļas. vāks.
15.09.2021 15:13 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Visi lidmasina ka cilveki sez, Sauliete ar Egitu brinas ka tadas pakenes.
15.09.2021 15:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Mc.Queen @ 15.09.2021 13:10

Viņai vispār ir vīrs? :D
Nav ! Bet lai kā teiktu, ka viss ir pašas nopelns, skaidrs, ka bijušais vīrs arī uztur. :D lai nepūš pīlītes
15.09.2021 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Gints Vācijā visur bez maskas? Lol 🤣Bet tā jau ir, jo, kad lidoju uz Latviju, šņukuriņi sāka parādīties tikai tuvojoties AirBaltic reisam.
15.09.2021 15:25 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
man ar tie saulietes gājieni likās pāķiski :D
15.09.2021 15:38 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.04.2021
Protams, atkal visām MK ir lētie brendi, viņas vecumā kauns utt… nu visas te miljonāres. Arī es, kad nopirku savu pirmo MK somu, priecājos! Tā kvalitāte ir daudz labāka, kā citām somām. Lietoju on and off jau gadus 4, un soma joprojām izskatās labi!
Noteikti, ka LV utt ir vēl labāki, bet nu tur arī cits cenas līmenis… lielai Latvijas daļai MK somas cena ir gandrīz viena alga…
Nefanoju par Saulieti un Egitu, vai NL, bet nu nedaudz smieklīgi
15.09.2021 15:59 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
RŪuuu @ 15.09.2021 15:59
Protams, atkal visām MK ir lētie brendi, viņas vecumā kauns utt… nu visas te miljonāres. Arī es, kad nopirku savu pirmo MK somu, priecājos! Tā kvalitāte ir daudz labāka, kā citām somām. Lietoju on and off jau gadus 4, un soma joprojām izskatās labi!
Noteikti, ka LV utt ir vēl labāki, bet nu tur arī cits cenas līmenis… lielai Latvijas daļai MK somas cena ir gandrīz viena alga…
Nefanoju par Saulieti un Egitu, vai NL, bet nu nedaudz smieklīgi
kaada jeega no somas ilgtspeejiibas, ja fasons iziet no modes un beigaas ir kaa Kivichu Lienei stilinjsh 😁
15.09.2021 16:02 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
man mk somas ar dažreiz atsit tādu kā lienes kivičas stilu, viss atkarīgs kā savelk kopā.... :D
15.09.2021 16:06 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Visiem ir jānopērk Guess, MK, LV, visādi dārgie auto, telefoni un vel visādi dārgie pričendāļi lai saprastu, kapēc viņus nevajag pirkt.
15.09.2021 16:09 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.04.2021
Nu MK ir arī ļoti klasiskas somas, nerunāju par tām, kur viscauri ir ar Mk logo vai burtiem, man ir Gaiši brūnā (tan) tonī, un klasiska skata, kuru nevajag mainīt pa 1/2 gadam…. Es labāk staigāju ar tādu 3 gadus, nevis ik pa 1/2 gadam pērku zara vai h&m somu… bet protams, katram jau savs. Vienam māte, otram meita!
15.09.2021 16:10 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
RŪuuu @ 15.09.2021 15:59
Protams, atkal visām MK ir lētie brendi, viņas vecumā kauns utt… nu visas te miljonāres. Arī es, kad nopirku savu pirmo MK somu, priecājos! Tā kvalitāte ir daudz labāka, kā citām somām. Lietoju on and off jau gadus 4, un soma joprojām izskatās labi!
Noteikti, ka LV utt ir vēl labāki, bet nu tur arī cits cenas līmenis… lielai Latvijas daļai MK somas cena ir gandrīz viena alga…
Nefanoju par Saulieti un Egitu, vai NL, bet nu nedaudz smieklīgi

Piekrītu. Es pirms gada nopirku savu pirmo TH somu. Vēljoprojām esmu priecīga par savu pirkumu! Turpināšu staigāt kaunā 😂
15.09.2021 16:19 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Meitenes ,kādas prognozes ko Agrita vilks Dubajā?
Es loti ceru ,ka tās pūkainās čības atstās mājās😅😂
Sandra nesen šikoja pa Rigas centra viesnīcu ,bet vakar jau stastīja par foršo deal ,kā maizi pirms termina beigam nopirkusi uz reduced price,nu fak šitās biznesa haizivis 😂
Pluss aizgaja no darba ,tik daudz reklamē NL ,bet pat no savas pozicijas nokritusi,Tas pats ar Baibu ,nevar ilgtermina savu kvalifikaciju noturēt,nemaz jau nerunajot par to,ka 3 gadus stradajot un lietojot NL produktus nespēj nomest svaru ,kas vispar ir pats primārais,ja reiz pārdod tieveshanas lidzeklus!
Tagad visas šitas resnas klimpas saskatīsies Kacinas story un ar baigo jaudu metīsies darbos,jo gribesies to biznesa klasi,Lai gan -nu nebus !
15.09.2021 16:46 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Kādas tai vucēnai tās uzacis,tagad kā ritīgai krievenei🤣😅
15.09.2021 16:55 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Brunete89 @ 15.09.2021 13:15
Es nesaprotu, tiešām visas staigā šeit ar Guess TH MK firmām,ka var pateikt,ka tas ir tikai parasts brends? Piemēram, es nestaigāju no šīm visām firmām, tāpēc nešokējos par to,ka cits priecājās,ka viņi ir kaut ko nopirkuši no šīm firmām. Es godīgi nevaru atļauties pirkt tādas firmas, pēc jūsu rakstītā tāda sajūta,ka šie brendi maksā kādus 10-15 €, bet tā tak nav, lai es nopirktu TH vai MK firmas abğērbu vai aksesuāru man aizietu gandrīz pus algas, tā kā man ir citi vertīgāk tēriņi es iepērkos lētajos veikalos.
Bieži liekas,ka te dažas labas pūš tādas pīlītes,ķip bagātnieces.

Šim es piekrītu. Jau kuro reizi esmu pamanījusi, ka izskatās, ka šajā forumā apgrozās turīgie ļaudis. Runā daudz par brendiem, par dārgā gala kosmētiku un somām. Es tā pie sevis nodomāju, bļāviens, no kurienes viņām visām ir nauda pirkt brendu somas un dārgo kosmētiku?!
Labi somas, bet Dyson fēnu??? Cik sapratu no komentāriem, te jau vismaz trijām ir kaut kas no Dyson. Es atvainojos, bet vai tas Dyson ir kaut kāds jauns modes kliedziens? Kaut kāds trends? Kur Dyson bija pirms 2 gadiem? Kāpēc es par to neko nedzirdēju, bet tikai tagad burtiski pēdējā pusgada laikā visi uz katra stūra tik kladzina Dyson Dyson? Kāds fēns jums bija pirms Dyson? Vai jūs žāvējāt matus, un domājāt- ku nekvalitatīvs fēns! Vot būtu man...." Un, šeku reku, pēc laiciņa uzradās izslavinātais Dyson, kurš, nu, tik ļooooti labs, ka iepriekš nekas nebija saldzināms ar Dyson, visi gaidīja tikai uz Dyson parādīšanos!!!
Es tiktiešām nesaprotu, pirmkārt, vai tiešām šeit ir tikai brendu lietotāji, bet parastie mirstīgie nē? Un, otrkārt, ko vēl vairāk nesaprotu, ja jau jūs pašas varat atļauties Gucci somas, Dyson fēnus, kaut kādu super kosmētiku un izcilas kvalitātes drēbes (ne Didrihsones poļu lupatas), tad kāpēc jūs Katrīni Saulieti liekat augstāk par sevi?! Tad jau jūs esat tikpat bagātas, kā viņa, ja ne vēl bagātākas! Jo jūs to visu sev varat atļauties. Tad vispār nesaprotu jezgu ap Katrīni, ka viņa tipa tāda bagātniece, kad jūs pašas,meitenes, esat ne nabadzīgākas par viņu.
15.09.2021 17:01 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Zini kā ar tiem brendiem - tie kuri nevar atłauties, tiem arī tas viss kaitina. Tie kuri var atłauties, tiem vienalga ar kādu zīmolu staigā pārējie cilvēki. Es pati nesāju Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess utt. Man kaut kā pie vienas vietas kādu somińu tur nopirka, lai taču nēsā, ja patīk. Man patīk zīmoli, jo laba kvalitāte, protams, ir sanācis ieberzties.. bet tas jau jebkurā zīmolā, izñemot eksluzīvajos zīmolos - kur tāda situācija nedrīkst būt. Es arī labāk nopērku Calvin Klein kreklińu, kurš vairākus gadus nepūkojas, nebumbułojas un saglabā jaunas preces stāvokli, nevis h&m kreklińu, kurš jau pēc vairākām reizēm sācis zaudēt formu vai bumbułoties.
15.09.2021 17:09 |
 
Reitings 870
Reģ: 05.05.2021
Nu nevajag jau krist galējībās😄 Tāda sajūta, ka te drīkst komentēt vai nu ar minimālo algu vai vispār bez ienākumiem. Ja kāda neatbilst šim aprakstam, tad viss uzreiz pūš pīlītes utt., baigās miljardieres 😄
Es šo forumu zinu jau kādus 10 gadus un tajā laikā arī varēju tik sapņot par kaut ko no TH, Guess vai MK. Protams, man līdz Saulietes līmenim tālu, nepelnu ntos tūkstošus mēnesī, bet atļauties nopirkt vidēja līmeņa brendus un pāris ceļojumus gadā varu. Un nedomāju, ka es tāda te vienīgā.
15.09.2021 17:10 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
MjauMjau @ 15.09.2021 17:10
Nu nevajag jau krist galējībās? Tāda sajūta, ka te drīkst komentēt vai nu ar minimālo algu vai vispār bez ienākumiem. Ja kāda neatbilst šim aprakstam, tad viss uzreiz pūš pīlītes utt., baigās miljardieres ?
Es šo forumu zinu jau kādus 10 gadus un tajā laikā arī varēju tik sapņot par kaut ko no TH, Guess vai MK. Protams, man līdz Saulietes līmenim tālu, nepelnu ntos tūkstošus mēnesī, bet atļauties nopirkt vidēja līmeņa brendus un pāris ceļojumus gadā varu. Un nedomāju, ka es tāda te vienīgā.

Nu bet man tāpat tas viss liekas jocīgi. Es arī piemēram, nejau kapeikas pelnu. Normāli. Izdzīvot varu, visam pietiek. Bet man kaut kā ir žēl tērēt naudu uz vidējas klases brendiem,vai uz dārgo kosmētiku. Izvlos Drogas variantu. Daudz ekonomiskāk, un nekad nevienam nebija aizdomas, ka lietoju Essence nevis Nyx. Un tad arī man rodas jautājums, cik tad ir jāpelna, lai bez nožēlas pirktu tās dārgās lietas, un vēl sūdzēties, ka tāpat nedzīvo tā, kā Sauliete. Man jau liekas, ka jūs pašas visaspelnat vairāk kā 1k mēnesī, noteikti!
15.09.2021 17:16 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Wonder woman @ 15.09.2021 16:46
Meitenes ,kādas prognozes ko Agrita vilks Dubajā?
Es loti ceru ,ka tās pūkainās čības atstās mājās??
Sandra nesen šikoja pa Rigas centra viesnīcu ,bet vakar jau stastīja par foršo deal ,kā maizi pirms termina beigam nopirkusi uz reduced price,nu fak šitās biznesa haizivis ?
Pluss aizgaja no darba ,tik daudz reklamē NL ,bet pat no savas pozicijas nokritusi,Tas pats ar Baibu ,nevar ilgtermina savu kvalifikaciju noturēt,nemaz jau nerunajot par to,ka 3 gadus stradajot un lietojot NL produktus nespēj nomest svaru ,kas vispar ir pats primārais,ja reiz pārdod tieveshanas lidzeklus!
Tagad visas šitas resnas klimpas saskatīsies Kacinas story un ar baigo jaudu metīsies darbos,jo gribesies to biznesa klasi,Lai gan -nu nebus !

Pilniba piekritu visam teiktajam. Un Sandrai vispar maizi nevajadzetu est, letu vai dargu, un Sandras meitai ari vajadzetu piebremzet ar neveseligo edienu. Ir diezgan apvelusies meita.
Un Agritai lieku likmes uz roza kleitu ar tiem apliem, sarkano un zilo kleitu. Vienigas kleitas ko ir vilkusi uz pedejam bildem
15.09.2021 17:22 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Brendija @ 15.09.2021 17:01

Šim es piekrītu. Jau kuro reizi esmu pamanījusi, ka izskatās, ka šajā forumā apgrozās turīgie ļaudis. Runā daudz par brendiem, par dārgā gala kosmētiku un somām. Es tā pie sevis nodomāju, bļāviens, no kurienes viņām visām ir nauda pirkt brendu somas un dārgo kosmētiku?!
Labi somas, bet Dyson fēnu??? Cik sapratu no komentāriem, te jau vismaz trijām ir kaut kas no Dyson. Es atvainojos, bet vai tas Dyson ir kaut kāds jauns modes kliedziens? Kaut kāds trends? Kur Dyson bija pirms 2 gadiem? Kāpēc es par to neko nedzirdēju, bet tikai tagad burtiski pēdējā pusgada laikā visi uz katra stūra tik kladzina Dyson Dyson? Kāds fēns jums bija pirms Dyson? Vai jūs žāvējāt matus, un domājāt- ku nekvalitatīvs fēns! Vot būtu man...." Un, šeku reku, pēc laiciņa uzradās izslavinātais Dyson, kurš, nu, tik ļooooti labs, ka iepriekš nekas nebija saldzināms ar Dyson, visi gaidīja tikai uz Dyson parādīšanos!!!
Es tiktiešām nesaprotu, pirmkārt, vai tiešām šeit ir tikai brendu lietotāji, bet parastie mirstīgie nē? Un, otrkārt, ko vēl vairāk nesaprotu, ja jau jūs pašas varat atļauties Gucci somas, Dyson fēnus, kaut kādu super kosmētiku un izcilas kvalitātes drēbes (ne Didrihsones poļu lupatas), tad kāpēc jūs Katrīni Saulieti liekat augstāk par sevi?! Tad jau jūs esat tikpat bagātas, kā viņa, ja ne vēl bagātākas! Jo jūs to visu sev varat atļauties. Tad vispār nesaprotu jezgu ap Katrīni, ka viņa tipa tāda bagātniece, kad jūs pašas,meitenes, esat ne nabadzīgākas par viņu.

Pašai dyson nav ,bet koleges meita nopirka un kolege teica,ka tiešām esot loti labs un ar parastajiem nevarot salīdzināt!
Te nesen bija foruma diskusija par to cik pelna (gribetu pelnit) un tas summas bija nu nereali lielas,man bija šoks ,jo sāka likties,ka Lv visi baigi pārticīgi dzīvo!
15.09.2021 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits