IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 973
Reģ: 05.02.2011
Mārlija @ 07.09.2021 20:38
Olga Kambala
https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/olgas-kambalas-iztikas-minimums-vismaz-10-tukstosi-eiro-menesi.d?id=53558203
"Māte mīļā, nogrābsties"....nevar nopirkt normālu koka gultu un matraci (izmaksas ap 3000 Eur), guļ uz kaut kāda metāla sūda...un grāmatas salauztās gultas kājas vietā. Un viņai vajagot 10 tk mēnesī. Kad muld, vajadzētu zināt jēgu...:)))

Jobans bobans 😬 Es, protams, atvainojos, bet tā Olga reāli ir atbaidoša. No otras puses arī Kambis nav nekāds skaistulis. Bet nu pēc tās dāmas runas veida, šķiet, ka abi intelekta ziņā saskanīgi. Interesanti gan vai Oldzīte arī laiž pa kreisi vai tik Kambala tā izpildās..
08.09.2021 00:56 |
 
10 gadi
Reitings 973
Reģ: 05.02.2011
Dzenīte agrāk bija skaista. Tagad, manās acīs ir kļuvusi par Instagram standartu- lūpas, pupi, botokss. Katram savs, bet ko dod sekošana tādai influencerei?
08.09.2021 00:58 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Dzenîte ir max kompleksains cilvēks un tādi nemēdz apstāties. Viņas centieni visu laiku uztraukties par niecīgām peoblēmām izskatā atkal un atkal pierāda viņas milzīgo nepašpārliecinātību par sevi.
Krūtis ok, nebija. Bet tā pārlieku pārspīlēšana par vēderu. Acīm arī ne vainas. Lūpas kā simpsonam uztaisītas. Kas tālāk? Deguns? Dibens?
08.09.2021 03:28 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Dzenītei lūpas jau nu ir +\- ok , salīdzinot ar to kàdas bija kad pirmo x uztaisīja, tad gan bija briesmas.
08.09.2021 08:05 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Man arī agrāk vairāk paķēra Dzenītes profils, bet kad viņa sāk skandināt, ka mātes ar vienu bērnu nezin cik grūti ir audzināt divus, man nelabi metas. Citas mammas ar vienu bērnu cīnās vienas pašas, ja omes ir tālu prom laukos un netiek uz visiem influenceru tusiem, 100 operācijām, strādā vēl darbā, bet nē, viņas nezin , kas ir grūti.
Un par to plakstiņu operāciju, iespējams par to redzi tas ir tikai tāds varbūtības pieņēmums un viņa to skandina, lai sevi attaisnoto ar slimīgo gulšanos zem skaupeļa!
08.09.2021 09:25 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Plakstiņu operācijām tiešām neko sliktu nesaskatu, jo tam var būt iemesli. Pati veicu pirms 2 gadiem pēc ārsta ieteikuma.
08.09.2021 09:43 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Par plakstiņu operāciju arī nedomāju neko tādu. Vakar pēc šeit rakstītajam zinām izdomāju apskatīties viņas VISAS 😀 bildes. Un tie plakstiņi tiešām vinai izskatās tā itka viņa tusētu 24/7 .
08.09.2021 10:25 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Visi NL sūdi, kompleksainās Dzenītes un kas tik vēl ir pupu mizas salīdzinot ar Magoni un Kambalu ģimeni. Kur tik tupi cilvēki var būt?😳🙄 Magone TV runā par piršanu, bet Kambalas vispār kaut ko tik nejēdzjgu gvlež. Kas tās par Latvijas slavenībām? Pabiras drīzāk!
08.09.2021 10:27 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
piecukapeikumetēja @ 08.09.2021 10:27
Visi NL sūdi, kompleksainās Dzenītes un kas tik vēl ir pupu mizas salīdzinot ar Magoni un Kambalu ģimeni. Kur tik tupi cilvēki var būt??? Magone TV runā par piršanu, bet Kambalas vispār kaut ko tik nejēdzjgu gvlež. Kas tās par Latvijas slavenībām? Pabiras drīzāk!

Man atkal patīk Kambala Olga!
Ir kaut kas savādāks, var paklausīties viņā, interesanta attieksme pret dzīvi, ļoti vienkārši uztver visu, nav histēriķe, sākumā viņa man besija, tie smiekli un tā, beigās es sastaptu viņa tāda ir. Plus visi ņemas par tiem 10.000.
Domāju viņa izteicās tā dēļ valodas barjeras. Bērni, pulciņi, virs, dzīvoklis, ēdiens, skaistumkopšana, treniņi viņai ir dārgi, paskatījos viņas treneri. Trenere ir super, dīvaini kad tpt tādu nezināju.
Tas ka viņa izvēlas skaistumu un rūpes par sevi neko sliktu neliecina. Viņa izkatās sakarīga, vismaz nav netīra kā Didrihsone u un paršāvuši pāri strīpai ar izkatu.
A tas ko viņa pērk, kādas gultas mani neinteresē, vabrut to rozā gultu meita gribēja un izdīca.
A magone paliek magone. 😁
08.09.2021 10:54 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
antriits @ 08.09.2021 09:25
Man arī agrāk vairāk paķēra Dzenītes profils, bet kad viņa sāk skandināt, ka mātes ar vienu bērnu nezin cik grūti ir audzināt divus, man nelabi metas. Citas mammas ar vienu bērnu cīnās vienas pašas, ja omes ir tālu prom laukos un netiek uz visiem influenceru tusiem, 100 operācijām, strādā vēl darbā, bet nē, viņas nezin , kas ir grūti.
Un par to plakstiņu operāciju, iespējams par to redzi tas ir tikai tāds varbūtības pieņēmums un viņa to skandina, lai sevi attaisnoto ar slimīgo gulšanos zem skaupeļa!

Man arī šķiet, ka tas ir attaisnojums. Viņai pateica, ka vēlāk būšot sūdīgi ar redzi. Pieņemu, ka tas vēlāk ir pēc gadiem 10, un, ja tā, ja tas ir veselības apsvērumu dēļ, tad iespējams, ka operācija būtu par valsts budžetu. Bet nē, viņa taisīs par savu budžetu, jo viņai taču tik ļoti vajag tieši tagad, nevis pēc 10 gadiem. Un sakarā ar to redzi vienkārši spekulē, lai būtu attaisnojums "nu ārsts taču tā teica, ka vajag. Ja vajag, tad vajag."
08.09.2021 10:55 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Brendija @ 08.09.2021 10:55

Man arī šķiet, ka tas ir attaisnojums. Viņai pateica, ka vēlāk būšot sūdīgi ar redzi. Pieņemu, ka tas vēlāk ir pēc gadiem 10, un, ja tā, ja tas ir veselības apsvērumu dēļ, tad iespējams, ka operācija būtu par valsts budžetu. Bet nē, viņa taisīs par savu budžetu, jo viņai taču tik ļoti vajag tieši tagad, nevis pēc 10 gadiem. Un sakarā ar to redzi vienkārši spekulē, lai būtu attaisnojums "nu ārsts taču tā teica, ka vajag. Ja vajag, tad vajag."

Tak visu laiku meklē kaut kādas vainas. Man ir pazīstama meitene,kura visu laiku staigā pie ārstiem un meklē izdomātas vainas! Tik ļoti grib kaut ko atrast,ka tas liecina par uzmanības trūkumu!
08.09.2021 10:59 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Viena lieta, kuru es nekad nesapratīšu, nu labi, divas - ir tas, kā sieviete var būt tik nekārtīga, kā var visu samest un visu krāt un neko netīrīt. Tās pašas sekcijas, viss iekšā samests,saputējis, cik tā darba pa druskai katru dienu sakārtot. Nav jābūt greznām mēbelēm vai ļoti ērtiem sadzīves apstākļiem, lai tajos varētu ieviest kārtību. Es pilnībā saprotu Žani, kad viņš izsakās par to, ka viss netīrs,bērni netīri. Bērnam zobi netīrīti, mati neķemmēti, nagi melni. Bērnam pēc vannas apgriezt nagus prasa tieši 2 minūtes. Un vēl tas, ka vīrs atbrauc mājās, grib sievu samīļot, bet Tu negribi itin neko, kāda jēga tad no attiecībām. Viņai rūpīgāk vajadzētu saplānot savu ikdienu, protams, ar trīs bērniņiem ir grūtāk, bet katru dienu pa mazam brītiņam taču var atrast!
08.09.2021 11:16 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
10k mēnesī ir vāks. Bet vel liekāks vāks ir īrēt dzīvokli un dižoties, cik dārgs. Tā iet, ka neizglītojas par finansēm vai kā no naudas taisīt naudu. Tad nekas cits neatliek kā maukt rakstus, iz sērijas "re ko mēs varam atļauties", lai latvietim vidējam skaustu, lai gan patiesībā tie, kam ir kaut nedaudz finansiālās gudrības sapratīs, ka tā dara idioti.
08.09.2021 11:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Plus, tiem kam ir nauda, par to skaļi nerunā. Man pašai daudz tuvi pazīstami cilvēki varētu izblatot savus kontus, ģērbties brendos pat rušinot dārzu. Bet līdz ar naudu nāk arī apziņa, ko ar to darīt un kā. Diemžēl, ne visiem. Sev jādzīvo. Sev. Nevis citiem.
08.09.2021 11:50 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Sisenis @ 08.09.2021 11:47
10k mēnesī ir vāks. Bet vel liekāks vāks ir īrēt dzīvokli un dižoties, cik dārgs. Tā iet, ka neizglītojas par finansēm vai kā no naudas taisīt naudu. Tad nekas cits neatliek kā maukt rakstus, iz sērijas "re ko mēs varam atļauties", lai latvietim vidējam skaustu, lai gan patiesībā tie, kam ir kaut nedaudz finansiālās gudrības sapratīs, ka tā dara idioti.

Viņu gadījumā es neizprotu lielā dzīvokļa īri, ja divas no meitām tur lielākoties nav un paši pat neapdzīvo un maksāt +- 2 stabus par dzīvokli, kurš pašiem nepaliks, tad labāk to maksāt kredītam par to, kas paliek pašam!
08.09.2021 11:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
antriits @ 08.09.2021 11:51

Viņu gadījumā es neizprotu lielā dzīvokļa īri, ja divas no meitām tur lielākoties nav un paši pat neapdzīvo un maksāt +- 2 stabus par dzīvokli, kurš pašiem nepaliks, tad labāk to maksāt kredītam par to, kas paliek pašam!
Priekš kam viņiem - pašiem :D nebūs tak mūžu kopā :D ātri apniks tā ģerevņa
08.09.2021 12:03 |
 
Reitings 48
Reģ: 31.08.2021
Agritai tie storiji, kur rezultāts no biodrona pirms un pēc. Nu vai tiešām jau nezina vairs kā reklamēt? Ielikts bērns pirms un pēc divām stundām. Starp tiem bērniem ir vairāki mēneši, nevis divas stundas. Džīzas, mārketings nav viņas lauciņš.
08.09.2021 12:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 18.08.2021
antriits @ 08.09.2021 11:16
Viena lieta, kuru es nekad nesapratīšu, nu labi, divas - ir tas, kā sieviete var būt tik nekārtīga, kā var visu samest un visu krāt un neko netīrīt. Tās pašas sekcijas, viss iekšā samests,saputējis, cik tā darba pa druskai katru dienu sakārtot. Nav jābūt greznām mēbelēm vai ļoti ērtiem sadzīves apstākļiem, lai tajos varētu ieviest kārtību. Es pilnībā saprotu Žani, kad viņš izsakās par to, ka viss netīrs,bērni netīri. Bērnam zobi netīrīti, mati neķemmēti, nagi melni. Bērnam pēc vannas apgriezt nagus prasa tieši 2 minūtes. Un vēl tas, ka vīrs atbrauc mājās, grib sievu samīļot, bet Tu negribi itin neko, kāda jēga tad no attiecībām. Viņai rūpīgāk vajadzētu saplānot savu ikdienu, protams, ar trīs bērniņiem ir grūtāk, bet katru dienu pa mazam brītiņam taču var atrast!

Jā,pirms man bija berns, man arī likas,ka nagus apgriezt ir īzī pīzī! Realitātē , ne visi berni to ļauj darīt, vienalga ka pierunajami, ir reizes,kad jāgriež pa veinam nagam dienā😄
08.09.2021 12:25 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Melanholija8 @ 08.09.2021 12:25

Jā,pirms man bija berns, man arī likas,ka nagus apgriezt ir īzī pīzī! Realitātē , ne visi berni to ļauj darīt, vienalga ka pierunajami, ir reizes,kad jāgriež pa veinam nagam dienā?

Es, protams, arī zinu gadījumus, kur bērns kliedz tā itkā viņam rautu nost rokas un kājas, kad runa ir par nagu griešanu. Bet , manuprāt, ( tikai manas domas), ka tas veidojas no tā, ka mazulim ļoti daudzi vecāki nagus griež tikai miegā, kamēr ir maziņš, līdz ar to bērns nesaprot to rituālu, ka ir vanna un loģiski pēc tam būtu nogriezt nagus attaugušos. Bet ja konkrēti par Magoni, tad lielais puika jau ir pavisam liels, tur pat ja bļauj, ir jāgriež tie nagi.
08.09.2021 12:30 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
goldiee @ 08.09.2021 12:19
Agritai tie storiji, kur rezultāts no biodrona pirms un pēc. Nu vai tiešām jau nezina vairs kā reklamēt? Ielikts bērns pirms un pēc divām stundām. Starp tiem bērniem ir vairāki mēneši, nevis divas stundas. Džīzas, mārketings nav viņas lauciņš.

Man vēl patīk tas story kur biodrone izradas ari varikozas vēnas arstē😂nu bljin nopietni,kads tam arī notic!😂
08.09.2021 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits