IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Helenchiks @ 07.09.2021 16:45

Iespējams piespiedu dīkstāves dēļ, Jekaterinas “māmiņalga” nav baigi lielā, tāpēc turpina strādāt!
Un ja zīda savu meitu, tad jau Gints nemaz nevar palīdzēt! Neatstās ju mazo mājās, ja gribēs ēst, ko tad?
Bet neredzu tur neko sliktu, bērns pie viņas, iespējams, ergosomā, čuč, viņa blakus un vēl dara savu sirdsdarbu.
Tik mazi bērniņi tāpat lielāko dienas daļu čuč ☺️

Pienu var ,,atslaukt,, ar piena pumpīti.👌
07.09.2021 20:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 18.06.2015
Olga Kambala
https://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/olgas-kambalas-iztikas-minimums-vismaz-10-tukstosi-eiro-menesi.d?id=53558203
"Māte mīļā, nogrābsties"....nevar nopirkt normālu koka gultu un matraci (izmaksas ap 3000 Eur), guļ uz kaut kāda metāla sūda...un grāmatas salauztās gultas kājas vietā. Un viņai vajagot 10 tk mēnesī. Kad muld, vajadzētu zināt jēgu...:)))
07.09.2021 20:38 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man patīk kā Saulietes kolāžā pirms- pleci nolaisti zemu lai izskatās pec iespējas sliktāk un pēc protams citādāk :D
07.09.2021 20:43 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Esiet mēģinājuši atslaukt silikona krūtis?Jāpriecājas,ka vispār izdodas pabarot mazuli.Jau parastās piebriest kā akmens,izstaipās līdz maksimumam,iedomājieties kādas viņas ir kad ir mākslīgās.Pašai pieredzes nav,bet zinu,ka draudzenēm pirmie mēneši bija diezgan drausmīgi,bet cīnijās jo mazulis nevienu pudelīti neņēma tā iemesla dēļ,ka silikons spriež pieniņu uz āru un neviena pudelīte nedod tādu spiedienu kā tādas krūtis.Vienkārši sešiem stariem gāžas ārā🦖ja nevienam netraucē,tas pat forši ka maziņā var būt pie mātes.
07.09.2021 20:47 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
Nesaprotu šo- sievietes pērk NL tievē gudri komplektu pa 70-80€, un tad priecājas, ka nedēļas laikā zaudēja 1.2-3 kg? 😀😀
btw es zaudēju 20+kg gada laikā bez nekādām diētām. Dienā nostaigāju 10k soļus, ēdu mazākas porcijas, bet neatteicos ne no kā ko vēlējos 🤷🏽‍♀️ galvenais ir ēst ar mēru..
+ pamanīju, jo mazāk tu koncentrējies un ieciklējies uz svara zudumu, jo vieglāk viss kūst nost. Svaru zaudēju ļoti pakāpeniski, bet ja salīdzina bildes pirms gada un tagad, tad rezultāts ir wow un nesaprotu, kur tie 23 kg pirms tam tik daudz bija 😳
07.09.2021 20:50 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kā man patīk Linda Ķuze.Viņa ir radošākā mamma ko esmu redzējusi.Visus svētkus taisa pārdomātus un gaumīgus,ir veiksmīgs bizness,skaista!Patīk arī Laura Grēviņa,viena no dabīgi skaistajām,kura izstaro maigumu.Kristīne Andža viena no kvalitatīvākajām satura veidotājām,neraugoties uz to,ka dzīvo Rēzeknē.Visas idejas gaumīgas un darbs pamatīgs ieguldīts.Lelde Ceriņa spēj nolikt malā sociālos tīklus uz mazuļu periodu un bauda ģimenes dzīvi.Ieva Koha Zeltiņa apprecējusies ar Latvijas šovmenu,nekur publiski nebāžas acīs,bet savā nozarē ir talantīgākā censone.Signe Valtere ļoti smieklīga un patiesa,ar savu odziņu,īsta skaistule.Alise Kolosova,bez bērniem,bet viena no skaistākajām sievietēm ko zinu un arī savas nozares profesionāle.Santa Nīmane izstaro patiesu mīlestību pret bērniņiem un nekad nečīkst par grūtu dzīvi.Ja čīkst,tad neizstarojot naidu.Marita Dinsberga arī taisa foršu un estētisku saturu,dabīgi skaista.. Saila Plociņa rīko dažādus projektus māmiņām,arī bezmaksas vai labdarības.Vairs nav baigi aktīva,bet ik pa laikam kaut ko uztaisa.Ieva Kirpa viena no jutekliskākajām sievietēm,kas arī iedoršina sievietes kļūt brīvākas.Lai arī daudz plikumu,bet nav vīriešu auditorija tāpēc neliekas vulgāra.Inta Brūna,vairāk youtubē,bet daudz un plaši stāsta par meditācijām un sevis sakārtošanu.Iesaku paskatīties,ja kāda grib iemācīties.Dažas esmu atradusi tieši no šejienes, jo te bieži vieni un tie paši tiek aprunāti.Ne visas posto katru savu soli un ir ar visiem pieņemamām personībām,izciliem profiliem,bet katru šo sieviešu postus un storijus skatos ar lielu smaidu sejā.Padalieties arī jūs ar labo,kas jums patīk.❤️
07.09.2021 21:17 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Par tiem zaudētajiem gramiem arī iesmeju jo no rīta sveru prasti par kilogramu mazāk,nekā vakarā.Ja brokastīs izdzeru stipru kafiju,tad vēl par pus kg nost😂
07.09.2021 21:19 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
vivii @ 07.09.2021 20:08

Jā, jo nav sadzijusi nabiņa un kamēr viss sadzīs, tikmēr nedrīkst nabiņu aizsegt , ar pampera malu.
Un tas ir kā kuriem pamperiem, citus varēja ērti nolocīt, citi bija jāliek tā uz gurniem, jo nelocījās.

Paldies! Es tiesam to nezinaju.
07.09.2021 21:21 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Paulaaaa pēc bērna mīnus 23 vai vienkārši nomerti? Iespaidīgs skaitlis jebkurā gadījumā.Vari taisīt savu tievēšanas maratonu😂
07.09.2021 21:27 |
 
Reitings 634
Reģ: 29.05.2021
Cosmochic @ 07.09.2021 20:35

Pienu var ,,atslaukt,, ar piena pumpīti.?

Lai mazais iemācītos pareizi ēst, neiesaka dot pudelīti tik ātri.
Bet vispār storijā bērniņš nebija redzams, varbūt Tētis stumda ratiņos.
Bet visu cieņu Jekaterinai, pēc dzemdībām tik ātri atguvusies un gatava strādāt, un vēl rūpēties par mazo :)
07.09.2021 21:31 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Sultry @ 07.09.2021 18:41

Pirmkart, kas ta par meiteni?
Otrkart, cik tada operacija aptuveni maksa?
Es ari noteikti uztaisitu, ja varetu atlauties un nebutu bail

Tagad ir cita metode. Pati nesen taisīju ar lēzeru, atkopšanās nedēļa.
Efekts 5 gadi. Man pietika ar 2x citiem 1 līdz 4x.
Operāciju netaisīju, dēļ 1 mēneša garā atveseļošanās posma,sāpes.
07.09.2021 22:03 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kāda zina kāpēc NL meitenes Latvijā rāda tikai tos PV punktus,nevis pastāsta kāda ir īstē alga euro?Krievu līderi liek visus čekus ar rubļiem,bet kā jauniņās var pievilināt vienkārši ieliekor mistiskos apgrozījumus,kas vispār nepasaka cik tas ir algā? Tik pat labi tiešām visas var vienkārši pasūtīt presi priekš sava plaukta un ja tā dara visas līderes,tad vienkārši apmainīties ar naudu,lai izskatās ka baigi ienesīgi.Piemēram Vucēna,kas stāsta par visu,kāds varētu būt iemesls algas slēpšanai?
07.09.2021 22:07 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Paskatījos šodien slavenības bez filtra, tur Agrita ar ģimeni ciemojās pie Magones.
Vispār tā Agrita likās diezgan ok. Jo varēja redzēt,KAD Jānis galīgi nemāk uzvesties un viņa viņu bez maz vai bakstīja un ar sejas mīmiku centās nomierināt. Baigais izlēcējs.
Berni arī tādi pieklājīgi viņai. Nez kaut kā paskatījos savādāk uz viņu. :)
07.09.2021 22:07 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Man arī likās absurdi,ka visi Agritu par zāģētāju sauca,ja paskatās,ka tas Jānis dzer gandrīz katru dienu.Kā var nezāģēt,ja jauns cilvēks blakus nodzerās?Man viņas drusku žēl,jo ja tāds partneris blakus,sievietei sev jāpiekarina pauti lai 4 bērnu ģimene vispār funkcionētu.Traģisks sievietes liktenis tādā iemīlēties.Šovu neskatos,tik cik izmet presē kādu video un reti Jānis ir nedzēris.
07.09.2021 22:11 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jānis ir drausmīgs cilvēks... Agrita tīri sakarīga
07.09.2021 22:16 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Helenchiks @ 07.09.2021 21:31

Lai mazais iemācītos pareizi ēst, neiesaka dot pudelīti tik ātri.
Bet vispār storijā bērniņš nebija redzams, varbūt Tētis stumda ratiņos.
Bet visu cieņu Jekaterinai, pēc dzemdībām tik ātri atguvusies un gatava strādāt, un vēl rūpēties par mazo :)

Un kā tad ar tiem zīdaiņiem kuru mātēm pie nav un ēd maisījumu.💁‍♀️
To taču ēd ar pudelīti.
Un tās mammas, kas reizēm izvēlās atslaukt to pienu Netur jau to bērnu 24h pie pudelītes, lai neiemācītos to.😉
07.09.2021 22:33 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
core @ 07.09.2021 22:16
Jānis ir drausmīgs cilvēks... Agrita tīri sakarīga

Mhm, cilvēcīga un saprotoša Agrita. Jānis pelnījis pa dirsu. 😁
Bērni jau pareizi saka,kad bes tā Jāņa viņa izskatījās labāk kādreiz, neēda, rūpējas par sevi.
Viņa gan jau aiz kreņķa dēļ tā stulbā veča ēd daudz un visu pēc kārtas.
Vabrūt viņai tas NL nenāk par labu svara ziņā, taču satiek meičas, parunājas, izcacojas,ja pat mūsu prātos tas izkatās tizli.
Lai jau cilvēks dzīvo. Apbrīnoju bērnu mieru un pieklājību svešā mājā, arī lielākā meita tīri sakarīga jauniete.
07.09.2021 22:34 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Sultry @ 07.09.2021 18:41

Pirmkart, kas ta par meiteni?
Otrkart, cik tada operacija aptuveni maksa?
Es ari noteikti uztaisitu, ja varetu atlauties un nebutu bail

Dzena kaut kādā story minēja,ka 800 eur. Nekas dārgs.
Un man nepatīk Dzenas profils. Tajās bildēs, kur ar baltzilo kombinezonu, var redzēt cik lūpas neglītas. Pārkačātas, un kā tāds pajols izskatāš no sāniem, bik kā garīgi slima.
07.09.2021 22:51 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Jekaterina, protams, malacis, ka rūpējas par bērnu, bet slavēšana te lieka. Kādēļ tēvs neko nedara, bet domā tikai par sevi? Ja maternitātes pabalsts mazs, Gintam kā vīrietim būtu finansiāli jāpalīdz. Izskatās, ka te daļa salašījušās “es visu varu pati”, uzskata, ka vīrietim nekas nav jādara un jāpriecājas, ka bikšainis pie sāniem. Sievietei tik agri pēc dzemdībām jāpavada laiks ar mazuli (bonding time), ne jāskrien uz darbu, īpaši, ja ir vesels vīrietis blakus. Un tad brīnās, ka tad, kad bērnam ir 3 gadi, tēvs nemāk ar bērnu ilgāk par 30 min nodarboties.
07.09.2021 23:02 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
Derisa @ 07.09.2021 23:02
Jekaterina, protams, malacis, ka rūpējas par bērnu, bet slavēšana te lieka. Kādēļ tēvs neko nedara, bet domā tikai par sevi? Ja maternitātes pabalsts mazs, Gintam kā vīrietim būtu finansiāli jāpalīdz. Izskatās, ka te daļa salašījušās “es visu varu pati”, uzskata, ka vīrietim nekas nav jādara un jāpriecājas, ka bikšainis pie sāniem. Sievietei tik agri pēc dzemdībām jāpavada laiks ar mazuli (bonding time), ne jāskrien uz darbu, īpaši, ja ir vesels vīrietis blakus. Un tad brīnās, ka tad, kad bērnam ir 3 gadi, tēvs nemāk ar bērnu ilgāk par 30 min nodarboties.

Gintam nav laika,jo jāsmērē visi krēminji zem acīm un jākačā presi!
Bernu audzināšana Gintam skaitās ,būt par “pareizo piemeru “,kas parāda tikai to ,ka dzīvē svarīgakais ir neēst cukuru,mīlēt sevi līdz nelabumam un spoguloties no rīta līdz vakaram apjūsmojot savu kermeni!😅😂
07.09.2021 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits