IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
SarmaD @ 20.12.2023 07:02
Akd, kādus psiholoģiskos pātarus jūs tur rakstat. Tēls, cits personība, latviete bikla savā dzimtenē.... muļķes. ? Es vairākus gadus nodzīvoju ārzemēs, par kādiem sūdiem jūs te runājat? Jā, ikdienā tās valsts valoda, jā, ar laiku paliek grūtāk izteikties latviski, ja šo valodu tā neizmanto ikdienā, jā, sāc pierast pie tās vides cilvēku temperamenta, rakstura iezīmēm. Bet viss pārējais nu ir tāds bullshit, ka jāsmejas lasot. Neesot bijis ārzemēs ja neizbauda viņu kultūru. Vispār cilvēki biežāk aizbrauc uz ārzemēm strādāt, nevis ēst citu ēdienu ?Uztaisaties par kaut kādām ārzemniecēm, it kā tas ir kaut kas labāks un augstākstāvošāks. Zosis. ?
re kur eksperte visās jomās un jautājumos ieradās. Jau nodomāju, kur gan ir Sarma ar savu viszinošo viedokli, kas gudrāka par citiem. :D
Joprojām dzīvoju ārzemēs un esmu dzīvojusi ne vienā valstī vien un tas, par ko runāju, tik ļoti novērojams tieši austrumeiropiešu vidū. Aizbrauc - padzīvo (nav nozīme vai strādā), visus vietējos nodirš viss slikti tikai latviskais labi - aizbrauc atpakaļ uz LV un visiem stāsta cik ārzemēs viss slikti jo nav kā Latvijā. Vēl pie pilnas laimes vairāku gadu laikā vietējā valodā divus vārdus nepacenšas iemācīties. Tas ir mūsu austrumeiropiešu zelta kontingents, kam kā Elīnai blakus diskusijā - nekas cits neinteresē, neviens nepateica, viss slikti :D šāda attieksme veido priekšstatis vietējiem par A-Eiropu kā neizglītotu, īgnu Eiropas iedzīvotāju tipu. Tad brīnās, ka diskriminē.
20.12.2023 09:43 |
 
Reitings 101
Reģ: 20.01.2020
Jēziņ, Ritas Goroveces pēdējais posts 🤦🏻‍♀️
Pārdomas par to, ka “nevajagot tik daudz rukāt” bāc, viņas “rukāšana” ir posts insta, pastaiga, video filmēšana? Viņa nav sakarīgu ilgtermiņa darbu strādājusi daudzus gadus, pie tam viņa pati nestrādā un vīrs ir BKA un arī nestrādā, bet viņai vajagot vairāk miera un tas būšot viņas lielais darbs ar sevi 😄 nu tiešām, cilvēkam nav priekšstata ko tiešām nozīmē strādāt un paralēli rūpēties par māju un bērniem, kad arī vīrs strādā..
20.12.2023 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 5133
Reģ: 17.09.2009
aauuu @ 19.12.2023 19:05

Ir dzirdēts pastarpināti, ka dažās nopietnās aprindās, tiek saukta par Latvijas lielāko zīmuli instagramā. Kur daudz naudas, tur daudz liekulības acīs skatoties.
Oj, tādu zīmulieni vēl pameklēt. Es Oļega vietā aizliegtu viņai lietot to Instagramu, jo parāda cik stulba viņa ir.
20.12.2023 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 5133
Reģ: 17.09.2009
Ko Kambala bija ielicis storijos? Nokavēju
20.12.2023 08:44 |
 
Reitings 2688
Reģ: 05.09.2023
Akd, kādus psiholoģiskos pātarus jūs tur rakstat. Tēls, cits personība, latviete bikla savā dzimtenē.... muļķes. 😀 Es vairākus gadus nodzīvoju ārzemēs, par kādiem sūdiem jūs te runājat? Jā, ikdienā tās valsts valoda, jā, ar laiku paliek grūtāk izteikties latviski, ja šo valodu tā neizmanto ikdienā, jā, sāc pierast pie tās vides cilvēku temperamenta, rakstura iezīmēm. Bet viss pārējais nu ir tāds bullshit, ka jāsmejas lasot. Neesot bijis ārzemēs ja neizbauda viņu kultūru. Vispār cilvēki biežāk aizbrauc uz ārzemēm strādāt, nevis ēst citu ēdienu 😅Uztaisaties par kaut kādām ārzemniecēm, it kā tas ir kaut kas labāks un augstākstāvošāks. Zosis. 🤣
20.12.2023 07:02 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Varone1 @ 19.12.2023 13:57
Vai zinat kas ir IG lady_maria_j ? Vecums, Ar ko nodarbojas un kas ir viņas vīrs?
Viņai 37 gadi. Ja Tu domā par to veci ar kuru kopīgas bildes, ļoti stipri apšaubu, ka vīrs. Ukrainis ļoti liela kalibra ierēdnis, bija. Milzīgos apjomus Juščenko laikos izzaga Borispoles un Kijevas zemes, runā saistīts ar mafiju un varot būt pat slepkavībām, sazadzies miljoniem dolāru, Juščenko beigās viņu patrieca par krāpšanos un zagšanu. Janukoviča laikos arī bija lielā amatā pie siles, saistībā ar ceļu uzturēšanu, tur arī miljonus sazagās, kad nebija ko zagt pameta amatu. Papildus tam milzīgi smagsvara biznesi saistīti ar īpašumiem, finanšu kreditēšanas biznesi, spēļu biznesi. Domāju tur naudas tik daudz, ka nez kādam LV ir tik daudz, ja nu vienīgi kariņam, valsts kabatā:)) Kā noprotu šogad Zelenskis pret viņa spēļu biznesu ierosinājis sankcijas, ir pirms tam arī tiesvedības bijušas, bet tomēr uz brīvām kājām. Iespējams arestēta arī kāda manta, kura laicīgi nenoslēpta. It kā lielos draugos ar alko un narko.
20.12.2023 05:05 |
 
Patīk
Reitings 10217
Reģ: 18.09.2021
Mangosaldejums @ 19.12.2023 22:33
ui ui kā tevi šis trigeroja, paldies par palagu, bet bez aizstāvības runas varēji arī iztikt, LATVIETE :D es uz tavu komentāru pat neatbildēju. :D dari ko un kā gribi, es komentēju par savu pieredzi un par to Kalmani, ja tevi trigero, tad būs vien jāmeklē problēma pašai sevī.

Skaidrs, kārtējā triger-pamanītāja, kas liek skatīties sevī. Augstākā psiholoģija 👍👍👍
Par Kalmani - ko tur trigerēt, tukšs cilvēks ar sačakarētu izskatu un zema līmeņa dzīvesveidu.
Par latviskumu ieliku savas domas, jo likās diezgan nožēlojami, ka 5 minūtes pēc izbraukšanas no Dižstendes jau vairs nevar latviski teikumu izveidot :D
20.12.2023 02:41 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Kambaliene stāsta, ka Kambals rehabilitāciju izgājis un tagad esot norāvies. Nez kas tā par rehabilitāciju?
20.12.2023 01:28 |
 
Reitings 1568
Reģ: 27.11.2023
https://failiem.lv/u/2cavwtnj3g nu ir gan Leldei C. tas pats gredzens pirkstā (pēdējā posta bilde un ar Aivi Nissan postā), bet dimantiņa gan nav… nevar jau arī zināt, kad fotosesija tapusi
19.12.2023 23:53 |
 
Reitings 50
Reģ: 02.11.2023
Juta laikam speciāli ielika bildi tik pieguļošā tērpā 😁
19.12.2023 23:40 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Angelette @ 19.12.2023 22:32

Un kādēļ ver ciet?

Nu ja īsumā, tad viņai ir slikti ar mentālo veselību, ir depresija, trauksme utt. Iekšēji nekad neesot jutusies kā business women un tagad vēlas sākt vairāk pavadīt laiku ar ģimeni.
19.12.2023 23:38 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
5 lapas par kaut kādu eskortnieci un viņas krieveļsuteneri 🥱
19.12.2023 23:30 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
noidea @ 19.12.2023 23:13
Kas ir Kalmanes draugs? Nekur nevaru atrast
@iamlukomsky IG
19.12.2023 23:21 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Tikko intereses pēc apskatīju reportu Kalmanes sekotājiem un engagement. Njā, laikam ja ieliek zobus, pupus, atsūc taukus un tos ieliek BBL, nopērk pārsmits tūkstošus sekotāju - var klūt par īstu supermodeli🤣
19.12.2023 23:19 |
 
Reitings 647
Reģ: 02.04.2023
Kas ir Kalmanes draugs? Nekur nevaru atrast
19.12.2023 23:13 |
 
Reitings 362
Reģ: 10.10.2023
Jā, jā piekrītu mangarsosaldejums komentāram. Tieši tā bija mana doma, ka Latvija ir tik maza un es pat īsti tusēt negāju, jo nebiju tik drosmīga, lai kaut kā krāšņāk sevi pasniegtu, jo te viss sadalīts pa influenceru klubiņiem bez maz vai, nopirdies vienā Rīgas galā pazīstamāku cilvēki klātbūtnē, kad jau par tevi sāk runāt.Forumi un Gobzemi zina ar kādu turīgāku krānu guli vai kur iešņauc koku. Redzu savas vecās paziņas, kas negribēti zīmējās. 😂Ārzemēs visur ir tūristi. Tu viena vari iziet uz ielas peldžukā un vienmēr atradīsi ballīti, ja gribēsi. Strādā kur gribi, neviens nevērtē. Guli ar ko gribi, dzīvo kādos apstākļos gribi. Ir visu laiku vasara un socializēšanās nebeidzās, ja pats negribi. Latvijā visas 40 gadnieces, kas tusē, zina klubos un sūta bildes bijušajiem draugu vecākiem😂
19.12.2023 22:39 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
Apple of my eye @ 19.12.2023 22:07

:D
Ja šie teksti bija domāti man - “var dzīvot latviešu ieskautā sabiedrībā, ēst rosolu, rupjmaizi un skatīties vakaros panorāmu, un atbraucot uz LV nejust atšķirību un nekad neaugt un nemainīties kā personība”, “tālāk par austrumeiropiešu veikalu nezina” - tad netrāpīji.
Esmu ļoooti tālu no Latvijas, citiem latviešiem, televizora un rosola :D Ceļoju, iepazīstu tradīcijas, kultūras, runāju (reizēm arī domāju) angliski un spāniski, bet esmu L A T V I E T E
Jā, arī šeit tekstos reizēm iemetu pa anglicismam, bet vispār ļoti piedomāju, lai nepiesārņotu latviešu valodu ar citu valodu vārdiem. Ja runāju latviski, tad latviski. Ja angliski, tad angliski. Un zini, es nekad neesmu staigājusi ar karodziņu pie krūts, nav man “Latviete” uz krekliņa vai bampera, bet Latvia/Letonia vienmēr teikšu skaļi un skaidri. Un nevis atslēgšu smadzeni (jo vieglāk būtu nedomāt un teikt tā, kā ienāk prātā), bet tieši pieslēgšu smadzeni, lai runātu tīrā valodā
ui ui kā tevi šis trigeroja, paldies par palagu, bet bez aizstāvības runas varēji arī iztikt, LATVIETE :D es uz tavu komentāru pat neatbildēju. :D dari ko un kā gribi, es komentēju par savu pieredzi un par to Kalmani, ja tevi trigero, tad būs vien jāmeklē problēma pašai sevī.
19.12.2023 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 53
Reģ: 19.09.2012
TuunEs @ 19.12.2023 21:00
Ups, palaidu garām, viņa ielika video par to.

Un kādēļ ver ciet?
19.12.2023 22:32 |
 
Patīk
Reitings 10217
Reģ: 18.09.2021
Mangosaldejums @ 19.12.2023 21:47
piekrītu. Dzīvoju ārpus LV un reiz kaut kā ievēroju, ka mana personība ta kā mainās, kad runāju/esmu latviskā vidē un kad esmu tajā otrajā. Tam nav nekāda sakara ar patriotismu vai ietīšanos karogā kā te saka. Ir arī atšķirība, kā dzīvo, kad nonāc ārzemēs. Var dzīvot latviešu ieskautā sabiedrībā, ēst rosolu, rupjmaizi un skatīties vakaros panorāmu, un atbraucot uz LV nejust atšķirību un nekad neaugt un nemainīties kā personība. Un tad ir otrais variants kad aizbrauc dzīvot uz ārzemēm - atver sevi visām iespējām, iepazīsti citas kultūras, ēdienus un, protams, pamatā lieto vietējo valodu - un tad var redzēt kā cilvēks ir audzis gan mentāli, gan emocionāli, uzskatos un arī personība tā kā mainās.
Tie, kas bijuši pirmie, ko uzskaitīju, un stāsta, kā baigi dzīvojuši ārzemēs, bet tālāk par austrumeiropiešu veikalu nezina, vispār manā prātā neskaitās "dzīvoju ārzemēs". Jo tu neko tad neesi redzējis. Kalmanes gadījumu negribu spriest, jo pirmo reizi dzirdu šādu cilvēku.

:D
Ja šie teksti bija domāti man - “var dzīvot latviešu ieskautā sabiedrībā, ēst rosolu, rupjmaizi un skatīties vakaros panorāmu, un atbraucot uz LV nejust atšķirību un nekad neaugt un nemainīties kā personība”, “tālāk par austrumeiropiešu veikalu nezina” - tad netrāpīji.
Esmu ļoooti tālu no Latvijas, citiem latviešiem, televizora un rosola :D Ceļoju, iepazīstu tradīcijas, kultūras, runāju (reizēm arī domāju) angliski un spāniski, bet esmu L A T V I E T E
Jā, arī šeit tekstos reizēm iemetu pa anglicismam, bet vispār ļoti piedomāju, lai nepiesārņotu latviešu valodu ar citu valodu vārdiem. Ja runāju latviski, tad latviski. Ja angliski, tad angliski. Un zini, es nekad neesmu staigājusi ar karodziņu pie krūts, nav man “Latviete” uz krekliņa vai bampera, bet Latvia/Letonia vienmēr teikšu skaļi un skaidri. Un nevis atslēgšu smadzeni (jo vieglāk būtu nedomāt un teikt tā, kā ienāk prātā), bet tieši pieslēgšu smadzeni, lai runātu tīrā valodā
19.12.2023 22:07 |
 
Patīk
Reitings 477
Reģ: 02.05.2020
Atkal @ 19.12.2023 21:22
Par to izteikšanos angliski, tam nav īsti sakara ar valodas aizmiršanu. Terēze Latvijā bija parasata meitene un daudz nerunāja. Sāka sevi uzlabot un lielākoties atvērās, sevi kā personību atklāja ārzemēs, līdz ar to, izsakās valodā, kurā šajā posmā runājusi un domājusi. Viņa sevi asociē ar šo tēlu, un šis nav Latviskots tēls. Es arī kad pārvācos uz Spāniju, pieņēmu sev citu identitāti, raksturu un kad jāsāk runāt, nevis rakstīt Latviski, atkal sajūtos kā biklā un salauztā pelēkā pele. Arī viņa sevi normālāku redz ja pataisa par ārzemnieci. To var saprast tikai tie, kas aizbrauc no Latvijas un domas par teorētisko tēvzemi izraisa anxiety, jo esot prom pat gadiem, nekad nav sajūta, ka vide nosaka, kādam tev būt?
piekrītu. Dzīvoju ārpus LV un reiz kaut kā ievēroju, ka mana personība ta kā mainās, kad runāju/esmu latviskā vidē un kad esmu tajā otrajā. Tam nav nekāda sakara ar patriotismu vai ietīšanos karogā kā te saka. Ir arī atšķirība, kā dzīvo, kad nonāc ārzemēs. Var dzīvot latviešu ieskautā sabiedrībā, ēst rosolu, rupjmaizi un skatīties vakaros panorāmu, un atbraucot uz LV nejust atšķirību un nekad neaugt un nemainīties kā personība. Un tad ir otrais variants kad aizbrauc dzīvot uz ārzemēm - atver sevi visām iespējām, iepazīsti citas kultūras, ēdienus un, protams, pamatā lieto vietējo valodu - un tad var redzēt kā cilvēks ir audzis gan mentāli, gan emocionāli, uzskatos un arī personība tā kā mainās.
Tie, kas bijuši pirmie, ko uzskaitīju, un stāsta, kā baigi dzīvojuši ārzemēs, bet tālāk par austrumeiropiešu veikalu nezina, vispār manā prātā neskaitās "dzīvoju ārzemēs". Jo tu neko tad neesi redzējis. Kalmanes gadījumu negribu spriest, jo pirmo reizi dzirdu šādu cilvēku.
19.12.2023 21:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits