IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 19.11.2022
Anetiite @ 27.12.2023 14:11
Man tieši iekrita acìs, ka Lelde ar Aivi neslèpa, ka apmeklè pàru terapiju, jo pèc diviem bèrniņiem attiecìbas sašķobìjušàs. Noteikti ir grùti vienai màjàs, kamèr vìram turpinàs aktìva dzìve, darbs, ballìtes

Kura bridi vina ir bijusi viena majas ar berniem?
Pati Lelde pasakumus vadija lidz pedejam ar lieli vederu. Pec piedzemdesanas ari diezgan atri kau bija ierinda un vadija pasakumu, kamer mamma un aukle palidzeja pieskatit bernus. Tas protams nav nekas slimts, bet nevajag malet vinu par “ak vai nabadzite”, jo Leldes dzive nevienu bridi nav apstajusies.
28.12.2023 10:36 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
aauuu @ 28.12.2023 00:45

Ļoti elementāri, jo esam draudzenes un tas, kas tiek atrādīts un kā atspoguļots instagramā, ir tālu no tā, kā ir dzīvē. Attiecības pakaļā. Tas pats ar Uresinu. Ar vīru plēšas kā traki, bet instagramā parāda, cik saticīgas un mīlestības pilnas attiecības abiem pēc krīzes. Protams, ir arī tādi pāri, kuriem viss čill un viss kā instagramā. Taču pārsvarā tā ir feik dzīve, ko mēs redzam. Fonā notiek trakas lietas.
Londine ir pilnmēness iespaidā😁
28.12.2023 10:30 |
 
Reitings 3713
Reģ: 10.01.2023
Londine @ 28.12.2023 02:02

Gobzems gan ir guru! Tici vairāk visam, tikai neaizmirsti ieslēgt savu kritisko domāšanu!
Izdari kaut ko tikpat vērtīgu dzīvē un tad nāc pastāsti, pirms noliec citus!
un Tev šķiet, ka šis forums ir vērtīgs Tavai dzīvei?😁 vai arī tomēr gribās paklačoties un savu žulti izlaist…
28.12.2023 10:28 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Ireeen @ 28.12.2023 09:32
es Garklāvai vienreiz pajautāju IG par pārgājienu vienu specifisku jautājumu, viņa man vispār neatbildēja
Bet Sanda Krasta, lai arī frīkaina, bet saskarsmē bija jauka, atsaucīga

Protams, paskaties, cik Garklāvai sekotāju, cik Krastai. Krasta uz vēderu gatava līst, lai katru savu sū..a piedāvājumu nopārdotu, viņa uz aitām pelnās, kurām vajag samtainu balsi dzirdēt. Garklāva nepelna uz auditoriju un viņai maz tas interesē.
Apple of my eye @ 28.12.2023 03:14

Izklausās, ka Tev galvā ir veci aizspriedumi, ka daudz naudas nopelnīt var tikai krāpjoties. Tā nav

Man vienkārši pilnībā nekrata, kā kurš naudu pelna, un es nelienu citu maciņos, jo man pašai naudas pietiek. Kamēr daudzām patīk šeit analizēt Katrīnes, Dzenītes, Didrihsonu un visu pārējo pelņas avotus.
BTW es arī pelnu biznesā un pati nosaku cenu - citiem vienu, citiem citu. Godīgi? Kādam liksies, ka nē, bet es izvēlos, kuru klientu gribu, kuru nē.
28.12.2023 10:28 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Londine @ 28.12.2023 02:23

Man arī bijusi saskare ar Lieni, pilnīgi pretēja. Arī ar Garklāvu un daudziem citiem foršiem cilvēkiem. Gribi godīgi pelnīt naudu, sēdi Rimi kasē un nebūs jāsūdzās par citiem, savādāk pati dižā svētā izklausies.
es Garklāvai vienreiz pajautāju IG par pārgājienu vienu specifisku jautājumu, viņa man vispār neatbildēja
Bet Sanda Krasta, lai arī frīkaina, bet saskarsmē bija jauka, atsaucīga
28.12.2023 09:32 |
 
Reitings 289
Reģ: 19.03.2023
Zilais Valis @ 28.12.2023 09:19

Bija taču te jau rakstīts, ka eskorts. Ar savām ģenitālijām pelna.
skarbi, bet patiesi… diez joprojām īrē to koka graustu, vai jau nopelnījusi kādam jaunajam projektam
28.12.2023 09:29 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Amandaria @ 28.12.2023 09:17
Grigulei bija storijs, kuru izdzēsusi, ka šogad esot 0 sadarbību profilā. Ar ko tad viņa pelna? Visas tās dārgās somiņas un apģērbi

Bija taču te jau rakstīts, ka eskorts. Ar savām ģenitālijām pelna.
28.12.2023 09:19 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Grigulei bija storijs, kuru izdzēsusi, ka šogad esot 0 sadarbību profilā. Ar ko tad viņa pelna? Visas tās dārgās somiņas un apģērbi
28.12.2023 09:17 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
MinkaMurrrrr @ 27.12.2023 22:54
Dzenītes vīram lika aiziet no darba , kā uzzināja, ka grib doties BKA.
Viņš to ierakstījis savā thread
un viņš to ceļ gaismā pēc gandrīz gada? Ko tad parakstīja atlūgumu pats? Domā, ka ar Drošības dienestu kaut ko vienosies? Ha. Viņiem gan finansēs izmisums laikam.
28.12.2023 08:40 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.12.2023
Londine @ 27.12.2023 22:10

Jauki, bet tas ir par tevi nevis par visām. Grēviņi neko neatrādīja un čuš bē beigās. Un tādu pāru ir daudz. Šķiras un laimīgi dzīvo gan klusie, gan skaļie pāri. Bet izdomāt pasakas un fantazēt par to kā ir citiem, kopumā ir lielākais rādītājs uz tukšumu sevī. Piepildīt to vajag nevis fantazēt par citiem.
neatrādīja? Laura bija samākslotākā māmiņa 2014.gadā. Pat sauklis Instagrama mamma melo ir par viņu!!!!!
Nesākšu uzskaitīt visu, bet Mežaparka dzîvokļa izrādīšana, “Everts guļ savā istabā”, “Everts jau mācēs lasīt 3 gados” (protams tas viss bija pilnīgākais bullshits), eko shmeko ēdienreizes utt. Paldies dievam viņa tos visus sūdus ir izdzēsusi!
Viņa aizmirsa, ka ir sieva, nevis tikai instagrama mamma un Tomam ar viņu pandēmijā palika garlaicīgi ☺️
28.12.2023 08:33 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Londine @ 28.12.2023 02:23

Man arī bijusi saskare ar Lieni, pilnīgi pretēja. Arī ar Garklāvu un daudziem citiem foršiem cilvēkiem. Gribi godīgi pelnīt naudu, sēdi Rimi kasē un nebūs jāsūdzās par citiem, savādāk pati dižā svētā izklausies.

Izklausās, ka Tev galvā ir veci aizspriedumi, ka daudz naudas nopelnīt var tikai krāpjoties. Tā nav
28.12.2023 03:14 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Apple of my eye @ 28.12.2023 02:18

Nezinu, ko Gobzems ir teicis, bet ar Lieni D. sen ir bijusi saskare dzīvē - augstprātīga un neadekvāta. Ar savu pasaules glābējas misiju uz pieres bija iedomājusies, ka visi tagad viņai dancos riņķī.
Vīrs ir netīrs - tas 100% (kā iegūst naudu). Svētule, kas precējusies ar maksimāli negodīgu cilvēku, kaut kā man tā kombinācija liekas pretīga un liekulīga

Man arī bijusi saskare ar Lieni, pilnīgi pretēja. Arī ar Garklāvu un daudziem citiem foršiem cilvēkiem. Gribi godīgi pelnīt naudu, sēdi Rimi kasē un nebūs jāsūdzās par citiem, savādāk pati dižā svētā izklausies.
28.12.2023 02:23 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Krizdole @ 28.12.2023 01:50

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma

Nezinu, ko Gobzems ir teicis, bet ar Lieni D. sen ir bijusi saskare dzīvē - augstprātīga un neadekvāta. Ar savu pasaules glābējas misiju uz pieres bija iedomājusies, ka visi tagad viņai dancos riņķī.
Vīrs ir netīrs - tas 100% (kā iegūst naudu). Svētule, kas precējusies ar maksimāli negodīgu cilvēku, kaut kā man tā kombinācija liekas pretīga un liekulīga
28.12.2023 02:18 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Man par prātā nenāktu Gobzemam sekot, kur nu klausīties un lasīt viņa murgus
28.12.2023 02:05 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Krizdole @ 28.12.2023 01:50

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma

Gobzems gan ir guru! Tici vairāk visam, tikai neaizmirsti ieslēgt savu kritisko domāšanu!
Izdari kaut ko tikpat vērtīgu dzīvē un tad nāc pastāsti, pirms noliec citus!
28.12.2023 02:02 |
 
10 gadi
Reitings 9141
Reģ: 15.03.2012
Londine @ 28.12.2023 01:02

Ok, skaidrs, par draudzeni tuvàk redzams, tomēr tas neattiecas uz visiem. Par Uresinu arī piekrītu. Man gan savukārt diezgan daudz veiksmīgu un laimīgu draudzeņu , kas gan aktivizē, gan neaktivizē sevi IG un feisītī, tāpēc - nu ir dažādi.
Paņemsim Lieni Dambiņu - viņa arī priecājas par saviem bērniem un ģimeni un viņai tas ļoti piestāv turklāt neradot skaļuma iespaidu.

Tā Liene Dambiņa, kura Gobzema Purvā tiek saukta par Māti Terēzi un tur atklātie faktiņi par vīra izklaidēm? Feiks var būt gan tepat blakus, gan no attāluma
28.12.2023 01:50 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Tāpat Kristīni Garklāvu ar saviem ģimenes pārgājiem - pozitīvs un aktīvs cilvēks pa dzīvi ar ļoti augstu ticamību. Jūs taču nedomājat, ka viņa feiko.
28.12.2023 01:05 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
aauuu @ 28.12.2023 00:45

Ļoti elementāri, jo esam draudzenes un tas, kas tiek atrādīts un kā atspoguļots instagramā, ir tālu no tā, kā ir dzīvē. Attiecības pakaļā. Tas pats ar Uresinu. Ar vīru plēšas kā traki, bet instagramā parāda, cik saticīgas un mīlestības pilnas attiecības abiem pēc krīzes. Protams, ir arī tādi pāri, kuriem viss čill un viss kā instagramā. Taču pārsvarā tā ir feik dzīve, ko mēs redzam. Fonā notiek trakas lietas.

Ok, skaidrs, par draudzeni tuvàk redzams, tomēr tas neattiecas uz visiem. Par Uresinu arī piekrītu. Man gan savukārt diezgan daudz veiksmīgu un laimīgu draudzeņu , kas gan aktivizē, gan neaktivizē sevi IG un feisītī, tāpēc - nu ir dažādi.
Paņemsim Lieni Dambiņu - viņa arī priecājas par saviem bērniem un ģimeni un viņai tas ļoti piestāv turklāt neradot skaļuma iespaidu.
28.12.2023 01:02 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Londine @ 27.12.2023 21:58

Un interesanti, pēc kā tu nosaki, ka reālajā dzīvē viņa ir nelaimīga? Ir cilvēki, kas citu laimes un mīlestības nespēj izturēt, tāpēc piedēvē viņam sevis izdomātas nelaimīgas dzīves. Vienkāršu tukšas fantāzijas. Un ļoti bieži tajās fantāzijās atspoguļojas tevis pašas vēlmes - oi kā tomēr gribētos, lai viņiem neiet! Šitādi sieviešu kadri pa pilnam - tik pat cik to feiko mīlestību, tik to skauģu. Starp visiem stāstiem ir īsti. Bet tos ne visi spēj ieraudzīt, it īpaši tie, kas mētājas pa dzīvi, meklējot savu piepildījumu un nevarot to nekādi rast.

Ļoti elementāri, jo esam draudzenes un tas, kas tiek atrādīts un kā atspoguļots instagramā, ir tālu no tā, kā ir dzīvē. Attiecības pakaļā. Tas pats ar Uresinu. Ar vīru plēšas kā traki, bet instagramā parāda, cik saticīgas un mīlestības pilnas attiecības abiem pēc krīzes. Protams, ir arī tādi pāri, kuriem viss čill un viss kā instagramā. Taču pārsvarā tā ir feik dzīve, ko mēs redzam. Fonā notiek trakas lietas.
28.12.2023 00:45 |
 
Reitings 403
Reģ: 14.01.2020
Tad jau pēc loģikas ikviens, kurš dalās priecīgiem kadriem no savas dzīves, patiesībā spēlē izrādi par prieku. Katrs, kurš saliek smukas ceļojuma bildes, patiesībā ir nelaimīgs gan ceļojumā, gan darbā, gan attiecībās utt. Nu, meitenes, šajā tiešām viss ir pareizi? Un pēc šīs loģikas visiem nelaimīgajiem gan skaļi vajadzētu raudāt pa pusi pasaules un visiem saukt, cik sūri grūta dzīve? Jo tas gan būtu ticami. Tāds ritīgs oldskūls - kā īstens latvietis - par laimi skaļi nerunā, nedod dies kāds noskaudīs… tā vecās paaudzes arī par mīlestību neiemācīja runāt, sakot viens otram to, ka mīl. Jo nav jau svarīgi pateikt, ir svarīgi just. Un tad dzird, ka mūslaikos tik skrien pie terapeitiem un sūdzas , ka vīrs nesaka, ka mīl un utt. Pēc tāda paša scenārija mana vīrmāte par jebko labu joprojām izvairās priecātoes un sit pie koka, ka tik nesapriecājas par daudz. Aprobežotība joprojām rullē. Man ir pilnīgi cita pieeja - ar visu to, ka skauģu netrūkst. Un jo vairāk priecājos par dzīvi arī savos sociālajos tīklos, jo vairāk pozitīvus pārsteigumus man dzīve nes. Un man netraucē ne skauģi, kas saka - viņa tikai tēlo, ka laimīga. Mani tas bulšits pat reāli uzjautrina, jo es redzu otru medaļas pusi - cik ļoti kādam gribētos zināt, ka patiesībā neesmu laimīga. Tāpēc, dāmas, nemēriet visu pēc sevis un pēc viena principa, jo tas nozīmē smagi kļūdīties.
Es tikai aizdomājos, kas patiesi notiek tajos cilvēkos, kas sevī klusi apcer un pat cer, ka tas, kurš priecājas pa dzīvi patiesībā nemaz tik priecīgs nav? Pēc īstena latvieša izklausās….
28.12.2023 00:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits