IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Patīk
Reģ: 08.01.2021
Amber @ 01.02.2022 21:13

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.

Sauliete nevuenu nečakarē, meitenes pašas pie viņas līp, jo tā ir Katrīna Sauliete! Tā arī viņai tā lieta aizgāja, kā viņa pati saka, viņas vārds ir viņas brends! Kur viņa čakarē lētticīgas muļķes? Ja tās meitenes ir gana stulbas, lai domāju, ka no viņām pirks tāpat kā no Saulietes, tā ir pašu meiteņu vaina, bet būsim godīgas? Ne vienai vien sanāk, labi, varbūt ne visas sasniedz to dzīves līmeni jā Sauliete, bet tā pati Tatjana vai Egija , lai arī nepērk Jahtas un villas uzreiz, tāpat atļaujas labus ceļojumus, tās pašas krūtis, lūoas utt, ko veikalā strādājot un desu tirgojot īsti nenopirksi. Lai arī pati vienmēr esmu bijusi skeptiska, izskatās ka NL ir aizgājis, patīk tas vai nē! Skatos savā paziņu lokā, arī turīgu vīru sievas pērk( un neizplata) tos pašus drainus, pačus, kremus un pat smaržas, taka nav jau tas velns tik melns kā viņu mālē! Tas ka viņu vidū ir vairākas ar novirzēm un pamatīgiem ēšanas traucējumiem , liekā svara problēmām, jā tā ir tāda antireklāma, bet kopumā- Sauliete ir labs cilvēks, bidarbojas ar labdarību, un no viņas izstaro laba, patīkama enerģija( piemēram šodien labdarības projektā piedalījās Juta, un te varu teikt visu pretējo- auksta kā zivs, bez emocijām… )
01.02.2022 21:44 |

Reģ: 27.06.2017
Cik jūs tomēr esat apmāktas ar tām meitenēm, kuru dzīvēm visu laiku sekojat līdzi, paralēli rakstot, cik viņas ir neinteresantas, bezgaumīgas, lētas, sliktas un vientuļas mātes u.t.t. Pastāstiet, kā pašas savu dzīvi dzīvojiet un cik laimīgas patiesi esat, ja iekšā tik daudz negāciju pret cilvēkiem, kurus dzīvē pat neesat satikušas 👀
01.02.2022 21:43 |

Patīk
Reģ: 05.08.2020
Interesanti fakti,bet Amber vakar ļoti deklarēja, cik iespaidīga ceļojumu pieredze viņai ir,paralēli iepinot,ka ir augsta inteliģence. Šodien jau uzzinam, ka ir neskaitāmi īpašumi un atkal iepinam inteliģenci, noniecinot citus. Es zinu, ko Amber par naudu nenopirks - laimi.
Kā redzam, ka materiālisms un ārišķības laimi atnesis arī nav.
Liec mieru citu cilvēku dzīvēm un neizfantazē to, kas tur nav par Saulieti.
01.02.2022 21:42 |

Reģ: 31.01.2012
Nācās vēlreiz noskatīties Saulietes storijus, lai saprastu, par ko runa. Vienīgais, pēc kā sapratu, pēc te pieminētās frāzes, ka ir 6 vakarā. Nu, kur jūs vienmēr Saulieti atrodiet KONKRĒTĀ PĀLĪ? 😄 Es kaut kā nekad nevaru ieraudzīt.
01.02.2022 21:39 |

Reģ: 03.09.2020
Mellenite @ 01.02.2022 21:29
nu neizskatās ka viņa kādu čakarētu.kas paši grib iesaistās tur. Nevienu ar varu viņa nu gan nevelk.

Jūs pašas sevi tajā NL sektā šādi mieriniet?
Vai tad cilvēku čakarēšana un apkrāpšana notiek tikai un vienīgi pie deniņiem pieliekot šaujamieroci?
01.02.2022 21:39 |

Patīk

Ja viņa naudu pelnītu tirgojot pačus vai dēļus, kā Tu saki, nebūtu pilnīgi nekāda problēma! Problēma ir tajā, ka viņa čakarē lētticīgus cilvēkus un plātās ar dzīves stilu, kura viņai nemaz nav. Tu pati izklausies pēc prātā atpalikušās Lienes Kivičas, kurai tiklīdz kā vairs nav ko atbildēt, vai neglauda pa spalvai, tā uz reiz viss - Tev skauž! Nu neskauž man tādas amorālas tirgus vecenes kā Sauliete un Kiviča, galīgi ne pavisam neskauž, jo tur nav ko skaust.
Kādēļ tad Tu viņai seko?
01.02.2022 21:32 |

Reģ: 20.01.2022

nu neizskatās ka viņa kādu čakarētu.kas paši grib iesaistās tur. Nevienu ar varu viņa nu gan nevelk.
01.02.2022 21:29 |

Reģ: 13.09.2012
MjauMjau @ 01.02.2022 21:00
Par Miglānes problēmu, varbūt palaidi garām, par ko cepiens no uzņēmuma puses? Taisījās to Miglānei sūtīto kostīmu kādam pārdot tālāk?? Tiešām fui tam uzņēmumam.

Man jau vien likās aizdomīgi, ka tikai 600 sekotāju superīgajam uzņēmumam..
01.02.2022 21:24 |

Reģ: 13.09.2012
Arī neko traģisku nesaskatiju Saulietes storijā ar baltvīnu.. mazliet pārteicās un uzreiz "gada māte"
Varbūt jāziņo bāriņtiesai??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
01.02.2022 21:20 |

Nemierīgā @ 01.02.2022 20:48
Kur viņai ir īrēts dzīvoklis ? Viņa dzīvo Pētera dzīvoklī, pašai ir vairāki īpašumi par kuriem kredītu maksā… Ko tu murgo? Izklausies pēc totālākās skauģes? Un kāda starpība vai pačus vai dēļus tirgojot, bet nauda viņai ir , un noteikti ne maz!

01.02.2022 21:13 |

Reģ: 05.05.2021
Par Miglānes problēmu, varbūt palaidi garām, par ko cepiens no uzņēmuma puses? Taisījās to Miglānei sūtīto kostīmu kādam pārdot tālāk?😄 Tiešām fui tam uzņēmumam.
01.02.2022 21:00 |

Autorizēts lietotājsPatīkModerators
Reģ: 28.12.2018
Kreditu maksat ari ir labak neka iret. 🤷‍♀️Man ari ir maja kredita, bet nenozime, ka esmu bomzene. 😄
01.02.2022 20:58 |

Amber @ 01.02.2022 20:36

Jā, man ir vairāki savi īpašumi un viņi visi ir iegādāti par godīgi nopelnītu naudu, nevis kādu apčakarējot, vai izmantojot, kā to dara NL sektantes ar visu Saulieti priekšgalā. Atpūta arī mūsu ģimenē neasocējās ar piedzeršanos.
tev ganjau nav PILNĪGI NEKĀ. 😀😀😀😀
01.02.2022 20:50 |

Reģ: 01.08.2021
Es ar neēsmu Miglānes auditorija un vispār man viņa nevisai uzrunā, bet nu tas apģērbu kantoris tiešām neadekvāts. Viņi tiešām iedomājas, ka influencere ar gandrīz 75t sekotājiem taisīs viņiem reelu vai liks poustu tikai par to ka viņi uzdāvinās kautkādu komplektu, kuram pašizmaksa ir aptuveni 7€ -10€ max. Miglāne taču pelna naudu par reklāmām savā IG, tas vispār nav nekāds noslēpums un tie nav 10€ par postu 😁Komunikācija vispār pilnigi zem katras kritikas, valsts valodu arī nevisai labi zin tā uzņēmuma pārstāve. Tādu nevisai izglītota cilvēka iespaidu atstāja.
01.02.2022 20:49 |

Patīk
Reģ: 08.01.2021
Amber @ 01.02.2022 20:17

Kas ir tas “viss”, kas mums būtu tik ļoti jāapskauž? Viņas zemais intelekts un morāles vērtības? Īrētais dzīvoklis? Nespēja atpūsties neapreibinoties bērnu klātbūtnē? Draugs kurš ir tāds pats alkoholoķis kā viņa pati?
Kur viņai ir īrēts dzīvoklis ? Viņa dzīvo Pētera dzīvoklī, pašai ir vairāki īpašumi par kuriem kredītu maksā… Ko tu murgo? Izklausies pēc totālākās skauģes? Un kāda starpība vai pačus vai dēļus tirgojot, bet nauda viņai ir , un noteikti ne maz!
01.02.2022 20:48 |

Patīk
Amber @ 01.02.2022 20:36

Jā, man ir vairāki savi īpašumi un viņi visi ir iegādāti par godīgi nopelnītu naudu, nevis kādu apčakarējot, vai izmantojot, kā to dara NL sektantes ar visu Saulieti priekšgalā. Atpūta arī mūsu ģimenē neasocējās ar piedzeršanos.
Cik apsveicami un brīnišķīgi!
01.02.2022 20:40 |

Mellenite @ 01.02.2022 20:25
un tev ir pašai savs dzīvoklis? Un tu slēpis istaba vienitii dzer viņa glāzi noslēpusies jo bērniem. ???

01.02.2022 20:36 |

isanalapsa @ 01.02.2022 20:29
Amber kāds ir dzīvē ļoti apbižojis, jo jau kuro reizi ļoti burkšķ par citiem. :(
tā izskatās 😀 laikam miljonāre apti ir. Alko nelieto bērnu klātbūtnē , dzīvo villaa, strādā par ministri 😀
01.02.2022 20:35 |

Reģ: 16.09.2021
Aamelija @ 01.02.2022 20:02

Oho, atceros, ka te tika runāts, ka Vucēna ir bezmaz vai bomzene, bet not bad vientuļai 2 bērnu mātei tik īsā laikā uztaisīt 2 ne tās pašas lētākās plastiskās operācijas.

Viņai pašapziņai vajag veci. Nav jau nekas patīkams būt vientuļai mātei ar 2 bērniem, katru no sava. Bet nu duez vai palīdzēs jauns vecis, jo ne jau mīlestības dēļ viņai viņu vajag.
01.02.2022 20:34 |

Patīk
Reģ: 22.10.2020
Zuzee @ 01.02.2022 20:14
Izskatās, ka Saulietim ar Flox nekas nav aizgājis..pats pazudis, vairs neliek storijus, ka arī citi vairs nereklamē Flox. Arī viņu ig kontā nekas jauns nav likts.

Tas ir Flox ir baigais sūC. Man nesen vajadzēja sūtīt divus ziedu pušķus, parasti sūtu Magnolijas ziedā, gribēju paskatīties ko piedāvā Flox. TIK DĀRGI ziedi tur ir! Vāks. Magnolijas zieds cenas tagad man liekas lētas. 😁 Un tur nav tā, ka vari uzreiz nopirkt jau gatavu pušķi no jebkura ziedu veikala, ir daži, bet neglīti un dārgi. Tad tur ir tas 3D pušķis, kuru pats vari salikt no ziediem (ļoti maza ziedu izvēle), saliec pušķi un pieprasi un gaidi ko tev veikali piedāvās, es gaidīju 30 minūtes. Nu i nafig. Šaubos ka tāds bizness aizies. Es sūtu labāk pa tiešo no ziedu veikala, nevis caur Flox.
01.02.2022 20:33 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!