IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
InetaMart @ 15.01.2020 23:25

Kā tad! Dzene tak te ir biežs viesis. Viens no viņas nikiem bija Paegle4, ja atmiņa neviļ. ?
Tas izsmejošais teksts viņai pie profila ir vienkārši “lielisks”.

Atskatoties uz paegle4 komentāriem, bilde liekas kopā, izklausās pēc viņas.
Bet kā Tu toč zini, ka paegle4 ir Dzenīte?
15.01.2020 23:41 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā man arī patīk Indra Salcevica un viņas nu jau vīrs Kaspars..
15.01.2020 23:39 |
 
Reitings 485
Reģ: 11.11.2019
Bārbele* @ 15.01.2020 21:29

Cmoon, Butterfly taču bija rakstījuši adminiem vai dievietei vai kas tur ir pie šprices un vesels raksts bija par to publicēts ??? Dzene tad ilgāk tieši noturējās neiesaistoties, ja neskaita viņas biežos šim forumam veltītos komentārus savos postos ?

Kā tad! Dzene tak te ir biežs viesis. Viens no viņas nikiem bija Paegle4, ja atmiņa neviļ. ?
Tas izsmejošais teksts viņai pie profila ir vienkārši “lielisks”.
15.01.2020 23:25 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
No ikdienas ne miņas. No vienas puses malacis,ietur distanci un privātumu,bet no otras puses man to ideālo bildi nevajag. Gribu redzēt realitāti.

Ceriņa ir teikusi, ka viņai ar vīru vienošanās, ka savās mājās un privātajā dzīvē publiku iekšā nelaidīs. Viņi to negrib. Bet viņa arī intervijās ir teikusi, ka ja abi strīdas, tad tā, ka skaļi skan. IG viņa ir ieturēta, bet intervijās diezgan atklāta.
15.01.2020 23:24 |
 
Reitings 881
Reģ: 23.04.2014
Ceriņa un jauka..hmm.. kā jūs to zināt,piemēram? Viņa loti filtretu informaciju liek IG. Tikai pozitivo un reklāmas..reklāmas.. par to ari Dzenite runaa,ka visu saliek tik skaisti IG. Es,piemeram,neticu Ceriņai. No ikdienas ne miņas. No vienas puses malacis,ietur distanci un privātumu,bet no otras puses man to ideālo bildi nevajag. Gribu redzēt realitāti.
Par pozitivo. Indra Salcevica dikti patik. Reāla,skaista,godīga,interesantas tēmas postos un interesanti storiji.
15.01.2020 23:05 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Amelja @ 15.01.2020 22:45
Kas tad tajās matu bizītēs tāds ir,ka Dvinskai jāraud? Kateas mazas meitenītes sapnis ielikt bizi matos utml.nevis saģērbt bērnus kā lupatu pavēlniekus. Pretīgi. Iedomīga bez gala!!!! Lai saved reiz sevi kārtībā un tad sprēgā.

Lai tikai meitas paaugas, Dvinska ne to vien redzēs, nedzīvo jau viņas būrī, protams, ka vajadzēs Disney princešu tērpus, sprādzes, kroņus un tas ir tikai dabīgi - tā ir bērnība un meitenēm tādas štelles patīk!
15.01.2020 22:51 |
 
Reitings 97
Reģ: 22.04.2014
Kas tad tajās matu bizītēs tāds ir,ka Dvinskai jāraud? Kateas mazas meitenītes sapnis ielikt bizi matos utml.nevis saģērbt bērnus kā lupatu pavēlniekus. Pretīgi. Iedomīga bez gala!!!! Lai saved reiz sevi kārtībā un tad sprēgā.
15.01.2020 22:45 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
SamSamantha @ 15.01.2020 21:28
Man patīk Lelde Ceriņa - skaista, bet ne mākslīgi; pašpārliecināta, bet ne augstprātīga; labestīga - no sirds, un pats galvenais - inteliģenta un izglītota.
Man arī ļoti patīk Ceriņa. Skaista, nesamākslota, īsta, liekas tiešām jauka. :)
15.01.2020 21:38 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
CEO @ 15.01.2020 19:28
Lai arī intelekta neskartas ir abas - gan Dzene, gan Didrihsone, tomēr Elīna stāv pāri Kristīnei ar to, ka nenāk šeit un neraksta palagus, kā arī savos storijos uzvedās tā, it kā par šīs diskusijas eksistenci nezinātu, kas, manuprāt, ir pareizā stratēģija. Dzenei būtu no kā ņemt piemēru. Pati izliek visu savu dzīvi apskatei un tad brēc, ja neglauda pa spalvai. Protams, bērnus aizskart nav normāli, par to neviens nediskutē, bet, ja liec savu bērnu bildes publiskā profilā, tad rēķinies, ka ne visiem viņi šķitīs super mīļi cukurdupši.
Naurim skaista, vīrišķīga balss. Tas gan vienīgais, kas viņam vīrišķīgs. Šodien Elīnas storijā par kosmonauta jaku viņš tik mīlīgi apgriezās uz papēža, nu gluži kā es 16 gadu vecumā ?

Cmoon, Butterfly taču bija rakstījuši adminiem vai dievietei vai kas tur ir pie šprices un vesels raksts bija par to publicēts ??? Dzene tad ilgāk tieši noturējās neiesaistoties, ja neskaita viņas biežos šim forumam veltītos komentārus savos postos ?
15.01.2020 21:29 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Man patīk Lelde Ceriņa - skaista, bet ne mākslīgi; pašpārliecināta, bet ne augstprātīga; labestīga - no sirds, un pats galvenais - inteliģenta un izglītota.
15.01.2020 21:28 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Nebrīnaties, ka pēc pāris gadiem kāds cits par jūsu ğimeni ar izteiks neglītas piezīmes.. un tad atceraties kā tieši tāpat apspriedāt citu dzīvi!

Ko nez par viņām kāds runās? Kā izskatās pie veikala kases, jo, visu dienu sēžot cosmo, neko savā nelaimīgajā dzīvē nav panākušas? :)
15.01.2020 21:27 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
LLL @ 15.01.2020 21:17

Pilnīgi piekrītu. Influenceriem kurus aprunā derētu aizdomāties kāpēc? Kāpēc tieši viņus.?
Man liekas tas viss ir personībā.
Es sākumā sekoju Dzenītei, jo tiešām likās interesants profils, bet pirmo iespaidu jau sabojāja kad pieminēja Danenbergsoni. Tas bija reāli stulbi. Man tieši patīk Danenbergsones profils un ka tur viss forši un pozitīvi. Man pat vairāk kaitina tā REALITY uzsvēršana, nopietni. Kāpēc tik ļoti vajag uzsvērt, ka ar bērniem ir grūti utt. Es vispār bērnus uztveru kā dzīves daļu un nedalu kā atsevišķu posmu. Ja es iepriekš nepublicēju kādas dzīvē grūtības notiek kāpec tas uzreiz jāsāk darīt kad ir bērni?.
Diemžēl manā skatījumā Dzenīte pati sabojāja iespaidu par sevi. Tagad liekas augstprātīga un var jau teikt ka nav, bet redz tādu iespaidu rada, jo ne es vienīgā to saskatu. Un man ļoti acīs lec tā mūžīgā uzsvēršana - vēl joprojām gaidu, kad mani dvīņi kopā spēlēsies. Cip sarkastiski iesmej par to kuras saka, ka izaugs būs forši, ka kopā spēlēsies. Un tie itkā asprātīgie hashtagi. Sākumā tiešām radās iespaids, ka viss saistībā ar dvīņiem ir slikti, protams, noteikti tā nedomā, bet man kā sekotājam no malas tāda sajūta radās. Un tā visa itkā sarkastiskā pasmiešanās. Mēģina parādīt, ka viņai vienalga visi sliktie komentāri un tik sarkastiski iesmej a no otras puses dzēš, bloķē, sūdzās postos.
Protams, es pilnīgi neatbalstu kaut kā slikta teikšanu par bērniem tas gan.
Neko sliktu negribu teikt, bet varbūt ir vērts tomēr ieklausīties arī ne labajos komentāros.
Jo ir tiešām daudzi influenceri par kuriem pat neviena slikta doma nenāk pràtā un tādi ir vairākums. :)

Man arī ir radies iespaids - ja ir dvīņi, tad ir elle! Kaut vai vienmēr dvīņus esmu gribējusi, bet tagad kā trauma?Viss slēpjas attieksmē, cits ar vienu bērnu jūk prātā, citam dvīņi ir miera osta..
15.01.2020 21:26 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
ShabbyEve @ 15.01.2020 17:53
Laikam jau jāsaka, ka esmu par Dzenīti rakstījusi publiski ne to kas man patīk - augstprātība, iedomība un bērniem visatļautība un par daudz plikumu internetā ( bet es esmu cilvēks, kas svei pat neliks IG peldkostīmā, kur nu vēl mazus bērnus), tādēļ es nesaprotu to atkailināšanos.... BET, pati Kristīne Tu neesi labāka, Tu pati Danenbergsoni ne par tēmu iesaistīji savā postā un atzīmēji viņu savos koemntāros - par ko viņa vispār bija šokā. Tad, ja atmiņa neviļ, ja viļ - atvainojis, kaut kas ar Brāli nebija ok... and so on... Kristīnes problēma, ka viņa domā ( bet tas mans privātais novērojums, kad viņai sekoju radies) vai ir mans viedoklis vai nu nav nekāds. Es nekad nevieu bērnu nesaucu par neglītiem, tadel tie komentāri arī man bija liels pārsteigums, beeet.... slava maksā kaut ko. Un šajā gadījumā Tā maksā Kristīnes nervus. Slava prasa biezu ādu, ja nevar to uzturēt, tad ir jātaisa slēptais profils un jādzīvo kā ir... Anyway, Kristīnes profils palika par reklāmas stendu un vairs negribās sekot tā pat... BET šodien domāju - paskatīšos viņas profilu - slēgts - un tur rakstīts "tomēr interesē, ja"? Nu tāda ņirgāšanās, augtprātība no viņas. Un tas nav tikai par šo... daudzi posti bija tikai es, es, mēs... Es parādu kā ir, citi melo utt., neticiet, ka viss tik skaisti... nuuu, labi, tu radi ka tu gribi, bet nenozime ka Danenbergsonei nav pareizs viedoklis. Nezinu, no viņas tāda augstprātība nāk...
Bet manuprāt, DIevietei ir jādzēš ara Butterfly un si diskusija, jo jus tak pasi sludinajat, ka seit javeido ir jauka vide...

Pilnīgi piekrītu. Influenceriem kurus aprunā derētu aizdomāties kāpēc? Kāpēc tieši viņus.?
Man liekas tas viss ir personībā.
Es sākumā sekoju Dzenītei, jo tiešām likās interesants profils, bet pirmo iespaidu jau sabojāja kad pieminēja Danenbergsoni. Tas bija reāli stulbi. Man tieši patīk Danenbergsones profils un ka tur viss forši un pozitīvi. Man pat vairāk kaitina tā REALITY uzsvēršana, nopietni. Kāpēc tik ļoti vajag uzsvērt, ka ar bērniem ir grūti utt. Es vispār bērnus uztveru kā dzīves daļu un nedalu kā atsevišķu posmu. Ja es iepriekš nepublicēju kādas dzīvē grūtības notiek kāpec tas uzreiz jāsāk darīt kad ir bērni?.
Diemžēl manā skatījumā Dzenīte pati sabojāja iespaidu par sevi. Tagad liekas augstprātīga un var jau teikt ka nav, bet redz tādu iespaidu rada, jo ne es vienīgā to saskatu. Un man ļoti acīs lec tā mūžīgā uzsvēršana - vēl joprojām gaidu, kad mani dvīņi kopā spēlēsies. Cip sarkastiski iesmej par to kuras saka, ka izaugs būs forši, ka kopā spēlēsies. Un tie itkā asprātīgie hashtagi. Sākumā tiešām radās iespaids, ka viss saistībā ar dvīņiem ir slikti, protams, noteikti tā nedomā, bet man kā sekotājam no malas tāda sajūta radās. Un tā visa itkā sarkastiskā pasmiešanās. Mēģina parādīt, ka viņai vienalga visi sliktie komentāri un tik sarkastiski iesmej a no otras puses dzēš, bloķē, sūdzās postos.
Protams, es pilnīgi neatbalstu kaut kā slikta teikšanu par bērniem tas gan.
Neko sliktu negribu teikt, bet varbūt ir vērts tomēr ieklausīties arī ne labajos komentāros.
Jo ir tiešām daudzi influenceri par kuriem pat neviena slikta doma nenāk pràtā un tādi ir vairākums. :)
15.01.2020 21:17 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Redzējāt Dvinskas pēdejos story? Nu tie parādija cik augstprātīga viņa ir.
15.01.2020 21:10 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Leora @ 15.01.2020 20:33
Man jaunums, ka vbralei ar Dzeniti kaskis bija. Kas tur bija?

Es neesmu pārliecināta vai viņam bija, bet kaut ko tādu es gan atceros... vai nu diskusija par viņam šeit... tādēļ es saku - es nezinu
15.01.2020 20:38 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Man jaunums, ka vbralei ar Dzeniti kaskis bija. Kas tur bija?
15.01.2020 20:33 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Man patīk Beta Beidz.. Rēcīga.. Ja ir humora izjūta, tad ir vērts paskatīties.. Baigi inteliģentā nav, bet man patīk.. Visi nevar runāt kā Patrīcija Vavilovaa :D Un jā ar skaudību skatos uz Beāti.. Izskatīga
15.01.2020 20:09 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tieši par karaoki arī runāju.
Betabeidz tik dabīgi skaista sieviete, bez visiem filleriem šmilleriem, bet nu lamājas gan kā no stroikas iznākusi.
15.01.2020 19:35 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā.. Nauris karaokee arī labi dziedāja.. Nobrīnījos :D
15.01.2020 19:31 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Lai arī intelekta neskartas ir abas - gan Dzene, gan Didrihsone, tomēr Elīna stāv pāri Kristīnei ar to, ka nenāk šeit un neraksta palagus, kā arī savos storijos uzvedās tā, it kā par šīs diskusijas eksistenci nezinātu, kas, manuprāt, ir pareizā stratēģija. Dzenei būtu no kā ņemt piemēru. Pati izliek visu savu dzīvi apskatei un tad brēc, ja neglauda pa spalvai. Protams, bērnus aizskart nav normāli, par to neviens nediskutē, bet, ja liec savu bērnu bildes publiskā profilā, tad rēķinies, ka ne visiem viņi šķitīs super mīļi cukurdupši.
Naurim skaista, vīrišķīga balss. Tas gan vienīgais, kas viņam vīrišķīgs. Šodien Elīnas storijā par kosmonauta jaku viņš tik mīlīgi apgriezās uz papēža, nu gluži kā es 16 gadu vecumā ?
15.01.2020 19:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits