IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Un, kas pie velna ir 11.nummurs?
Kapēc šī grupa domā, ka tāda depresīva mūzika varētu vinnēt Eurovizijā?🤦‍♀️
Eurovīzija ir kā ballīte, Tev jāspēj publiku sacelt kājās, nevis radīt vēlmi griezt sev vēnas!🤣
Gan jau es vienīgā šeit būšu sakomentējusi par Eurovīziju🤣, bet, vismaz būšu nomainijusi tēmu.
Es šeit nekomentēju par kaut kādu vokālo, kaut gan esmu beigusi mūzikas skolu, bet principā kā klausītājs kuram būtu jābalso par dziesmām🤣
05.02.2022 22:19 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021

Katrā gadījumā viņa dabūja ko gribēja -uzmanību.
05.02.2022 22:18 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Iemetīšu te savas piecas kapeikas par līdz šim izskanējušām dziesmām Eirovīzijā.
Kapēc Gluzunova domā, ka ar dziesmu latviešu valodā tālu tiks? Un tā dziesma man atgādināja kaut kādu Ziemassvētku koncertu. 🤦‍♀️ Mans uzskats, vai nu taisi dziesmu starptautiskā valodā un nevis sērīgu dziesmu, bet tādu, kas varētu būt hīts!
Man patika RAUM dziesma. Tā varētu būt viena no favorītiem.
Par Miku Dukuru. Mani mazliet pārsteidza viņa atklātība par šķiršanos entās reizes ar sievu😳 Laura tik ļoti IG rāda kādi viņi mīlīgi. Te vien pierādās, ka IG nevar ticēt, a te daudzas cepjas par 15.sek atrādīšanu IG un uztver visu kā īstenību😀🤣
Ralfs Eilands, par cik man viņš nekad nav paticis, tad viņš varētu arī vinnēt lielajā Eurovīzijā un es tāpat teiktu, ka viņš nav to pelnijis😀 Nekad neaizmirsīšu viņa piedališanos lielajā Eurovīzijā , kur viņš leca pūlī😀🤣 Es saprotu, ka tie bija viņa cilvēki, bet izskatijās nožēlojami. Vēl ar savu kaulaino miesu🤦‍♀️🤣🤣🤣
Un Markus Riva. Nu tik vāji. Ļoti vāji šogad😀🤣
Pārējos nemaz neatceros, jo nu, laikam nebija atcerēšanās vērti😀😅
05.02.2022 22:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Divina di vino @ 05.02.2022 20:53
Vai tad es neuzrakstiju,ka man ir zel tadus cilvekus? Sarkanos karogus VAR REDZET ari attiecibu sakuma!

Atkārtošos, forši, ka tu tos redzi jau sākumā un māki adekvāti noreaģēt. Citas neredz, vai redz un nezin kā tikt prom/grib visu saglābt.
05.02.2022 22:13 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Pelnrukšķīte @ 05.02.2022 21:49

Nu nav tā! Manas pirmās attiecības. Viņš uzreiz pastāstīja, ka viņu iepriekšējā draudzene krāpa un viņam ir jāiemācās uzticēties. Izklausās loģiski, ne tā?
Bet tā slimīgā greizsirdība, kuru man bija jāpārdzīvo. Kad man bija jāklausās visi tie murgi. Ar ko tik es nebučojos un negulēju. Pēc viņa vārdiem riktīga staigule biju... Līdz viņš mani piekrāpa. Es gan biju muļķe un piedevu, bet tas bija sākums beigām un pēc pus gada viss bija cauri. Un labi, ka tā!
Tagad es redzu, ka tā bija vardarbība. Bet tagad man ir 30+, bet toreiz bija 18 un par emocionālo vardarbību vispār netika runāts.
Tu esi Upuris tikai tapec,ka velejies veidot attiecibas ar virieti,kuram jaiemacas vai it ka jaiemacas uzticeties sievietem. Un 18 vai 30 gadi neko nemaina. Neesmu ne mamma ne terapeits,lai kadam palidzetu aizmirst kaut kadus paridarijumus un sapes. Lai veidotu veseligas attiecibas,tad ari partnerim ir jabut veselam.
05.02.2022 22:10 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Hz cik jūs ilgi varat runāt par viņiem. 4?5? lapas😅 Nemaz neizteikšu savu viedokli,jo kā likums,to ko paši nosodām,saņemam pretī.Jebkurš no mums var nonākt attiecībās kurās otrs manipulē un padara Tevi par vainīgu vai Tu reāli esi iedzīts stūrī un neviens netic.Vienīgais ko varu pateikt,tad kad liekas,ka nav kontrole par savu dzīvi,nevis ar draugiem jārunā,bet terapeitu.Zinu,ka šitais daudziem liekas lieki,bet jāuzņemas katram pašam atbildība par savu dzīvi un no kkā netiek ārā tikai tie,kas nav 100% droši,ka ir pelnījuši kko labāku.
Labāk iesakiet kam piesekot,lai smeltos idejas košam stilam.Visas vienādi garlaicīgi ģērbjas.Ir mums kādas tiešām stilīgas būtnes?Krāšņas,gaumīgas,bet MK somām un Guess uz krūtīm.Ir mums kkādi oriģināli dizaineri?
05.02.2022 21:58 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
Blin te visas varētu kkadas psiholoģes būt, tadi palagi sarakstiti 🧐😁
05.02.2022 21:51 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Divina di vino @ 05.02.2022 21:32
Man bija ljoti sarezgitas attiecibas ar savu tevu. Nekad tas nav bijushas labas un siltas. Kritizeja par mazakajam neveiksmem un kljudam. Nekad neizradija milestibu pret mani. Vinsh to vispar nemaceja. Tatad ari es varetu but potenciala varmaka upuris,jo nebiju sanjemusi milestibu no sava teva. Un man tas nereali truka!!! Ka jau ieprieksh mineju, man nekad nav bijis augsts pashvertejums. Vienmer esmu shaubijusies sevi,savos lemumos utt. Es runaju par kaut citu. Par to,ka varmaku VAR saskatit ari attiecibu sakuma. Tapec neticu,ka sakuma viss ir 100% super. Ne! Noteikti ir brizi,kad varmaka parada savu isto dabu pret partneri vai citiem cilvekiem. Piemer, pardeveju veikala, setnieku, kaiminju… Bus kaut kads moments, kad vares redzet vinja isto raksturu. Varbut upuris vienkarshi to visu ignore,jo tas labas sajutas shad tad parsver tas negativas? Bet to,ka vinsh neredz ari tumsho pusi,neticu.

Nu nav tā! Manas pirmās attiecības. Viņš uzreiz pastāstīja, ka viņu iepriekšējā draudzene krāpa un viņam ir jāiemācās uzticēties. Izklausās loģiski, ne tā?
Bet tā slimīgā greizsirdība, kuru man bija jāpārdzīvo. Kad man bija jāklausās visi tie murgi. Ar ko tik es nebučojos un negulēju. Pēc viņa vārdiem riktīga staigule biju... Līdz viņš mani piekrāpa. Es gan biju muļķe un piedevu, bet tas bija sākums beigām un pēc pus gada viss bija cauri. Un labi, ka tā!
Tagad es redzu, ka tā bija vardarbība. Bet tagad man ir 30+, bet toreiz bija 18 un par emocionālo vardarbību vispār netika runāts.
05.02.2022 21:49 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
NaktsTaurenis @ 05.02.2022 21:03

Protams, ir situācijas, kad ātri pamani un saprot, ka jāņem kājas pār pleciem. Bet mēs nevaram zināt, kāda tam cilvēkam ir bijusi pagātne. Varbūt viens no vecākiem bija bija dzērājs. Bērns iemācās to un pamana tās dzērāja īpašības, lai neiepazītos ar dzērāju. Taču nav bijusi pieredze ar kādu no triādas trjistūra novirzēm (narcists, sociapāts un psihopāts), kuri sākumā ir tik valdzinoši... Ja vecāks-dzērājs nav rūpējies, bet tāds psihisks manipulētājs ar savu sākuma šarmu apbur - izrāda interesi, kaut kādu uzmanību, cilvēks sapriecājas, notic... Un iekšējais traumatizētais nepamana to, ka kaut kas nav ok. Ja cilvēks audzis trūkumā, tad tagad, kad ticis pie mazliet labākas dzīves, salīdzinājumā kāda bija iepriekš, var censties vardarbību minimizēt. Un ja apkārt vēl ausī iečukst: tak Tev ir laba dzīve - paēdis, apģērbts, jumts uz galvas utt. Te pat nāk prātā Kambala Olga - pirmajās laulībās nestrādāja līdz viss dēlī.
Mēs nekad nevaram zināt, kā notiks katram viņa dzīve. Kādam paveicas, kādam nē.
Vainot kādu, ka nav rīkojies citādāk, ir ļoti bezsirdīgi,jo mēs neesam bijuši tā cilvēka kurpēs, nezinām, kā strādā viņa prāts.
Un neviens neesam ideāls. Katram ir gan labās, gan sliktās īpašības. Varbūt kāds pārtrauks attiecības, jo nav nolaists poda vāks, kādam citam - jo pacēla roku. Katram ir savs līmenis.
Kā jau teicu, ja kāds sūdzas par vardarbību, nevajag tiesāt. Bieži vien šie cilvēki vēlas, lai viņus sadzird. Ja ir iespēja - palīdzēt. Fiziski, emocionāli vai kā citādāk. Kaut vai būt kā atbalsts, lai aizvestu uz krīzes centru. Bieži vien tie cilvēki ir tik traumatizēti, ka ir tādās bailēs, ka nespēj saņemties uz rīcību... Vai pat nezina, kurās instancēs vērsties.
Iet uz policiju? A ja tur patrāpās, kurš nezina, ko darīt un tikai pasaka to, lai sauc, kad reāli kaut kas notiek? Kas ir fakts iz dzīves. Kamēr nerauj nost kādu ķermeņa daļu, tikmēr neko nedara. Tādā situācijā upuris var nolaist rokas, jo neviens neuzklausa un nespēj sniegt pat vienu palīdzīgu pirkstu, lai zinātu, kur doties, lai tiktu prom no savas varmākas.
Katrs reaģējam citādāk uz vienādām situācijām. Kā piemēru var paņemt tuva cilvēka nomiršanu. Viens var sākt histēriski raudāt vairākas dienas, bet kāds cits nenobirdinās ne asaru, bet sāks rīkoties - organizēs bēres un visu pārējo. Tas pats ar vardarbību. Kāds uzreiz piecelsies un aizies prom, bet kāds cits - būs apstulbis, centīsies saprast, kas notiek utt., līdz nonāk pilnīgā bedrē.
Ja visi būtu vienādi, visi rīkotos vienādi, tad pasaulē nebūtu problēmas. Visi būtu jauki vai arī visi būtu psihi, bet to uzskatītu par ok.
Man bija ljoti sarezgitas attiecibas ar savu tevu. Nekad tas nav bijushas labas un siltas. Kritizeja par mazakajam neveiksmem un kljudam. Nekad neizradija milestibu pret mani. Vinsh to vispar nemaceja. Tatad ari es varetu but potenciala varmaka upuris,jo nebiju sanjemusi milestibu no sava teva. Un man tas nereali truka!!! Ka jau ieprieksh mineju, man nekad nav bijis augsts pashvertejums. Vienmer esmu shaubijusies sevi,savos lemumos utt. Es runaju par kaut citu. Par to,ka varmaku VAR saskatit ari attiecibu sakuma. Tapec neticu,ka sakuma viss ir 100% super. Ne! Noteikti ir brizi,kad varmaka parada savu isto dabu pret partneri vai citiem cilvekiem. Piemer, pardeveju veikala, setnieku, kaiminju… Bus kaut kads moments, kad vares redzet vinja isto raksturu. Varbut upuris vienkarshi to visu ignore,jo tas labas sajutas shad tad parsver tas negativas? Bet to,ka vinsh neredz ari tumsho pusi,neticu.
05.02.2022 21:32 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Divina di vino @ 05.02.2022 20:17
Man protams ir zel visus,kuri ir tadas attiecibas,bet es reali nesaprotu,ka var veidot attiecibas ar varmaku. Nu riktigam klapem uz acim jabut. Mana pagatne bija 2 virieshi,ar kuriem attiecibas neizveidojas, jo es vinjus diezgan atri pametu. Pametu,jo bija no ljoti forshi lidz shausmigi. Shausmigi-stridì par neko uzsakti no viriesha puses. Parmetumi un kritika par manu raksturu un uzvedibu. Parsvara jau viss bija labi,pat ljoti labi,bet pa retam mans partneris paradijas savu isto butibu. Neesmu ljoti pashparliecinata,bet zinu ko gribu attiecibas. Riebjas stridi,riebjas,kad kads kadu velas izmainit un parmet par kaut kadam rakstura ipashibam. Es cilveku pienjemu tadu,kads tas ir un nemegjinu parveidot. Ja nesanak pienjemt vai otrs mani nepienjem kada esmu,es eju savu celju. Attiecibas gribu baudit nevis tajas mocities. Sarkanos karogus var ljoti labi redzet, ja ir veselais saprats. Jaskatas ari cik miljsh un superigs ir tas varmaka,kad izliekas, ari pret citiem cilvekiem. Nevar telot nonstopa.

Protams, ir situācijas, kad ātri pamani un saprot, ka jāņem kājas pār pleciem. Bet mēs nevaram zināt, kāda tam cilvēkam ir bijusi pagātne. Varbūt viens no vecākiem bija bija dzērājs. Bērns iemācās to un pamana tās dzērāja īpašības, lai neiepazītos ar dzērāju. Taču nav bijusi pieredze ar kādu no triādas trjistūra novirzēm (narcists, sociapāts un psihopāts), kuri sākumā ir tik valdzinoši... Ja vecāks-dzērājs nav rūpējies, bet tāds psihisks manipulētājs ar savu sākuma šarmu apbur - izrāda interesi, kaut kādu uzmanību, cilvēks sapriecājas, notic... Un iekšējais traumatizētais nepamana to, ka kaut kas nav ok. Ja cilvēks audzis trūkumā, tad tagad, kad ticis pie mazliet labākas dzīves, salīdzinājumā kāda bija iepriekš, var censties vardarbību minimizēt. Un ja apkārt vēl ausī iečukst: tak Tev ir laba dzīve - paēdis, apģērbts, jumts uz galvas utt. Te pat nāk prātā Kambala Olga - pirmajās laulībās nestrādāja līdz viss dēlī.
Mēs nekad nevaram zināt, kā notiks katram viņa dzīve. Kādam paveicas, kādam nē.
Vainot kādu, ka nav rīkojies citādāk, ir ļoti bezsirdīgi,jo mēs neesam bijuši tā cilvēka kurpēs, nezinām, kā strādā viņa prāts.
Un neviens neesam ideāls. Katram ir gan labās, gan sliktās īpašības. Varbūt kāds pārtrauks attiecības, jo nav nolaists poda vāks, kādam citam - jo pacēla roku. Katram ir savs līmenis.
Kā jau teicu, ja kāds sūdzas par vardarbību, nevajag tiesāt. Bieži vien šie cilvēki vēlas, lai viņus sadzird. Ja ir iespēja - palīdzēt. Fiziski, emocionāli vai kā citādāk. Kaut vai būt kā atbalsts, lai aizvestu uz krīzes centru. Bieži vien tie cilvēki ir tik traumatizēti, ka ir tādās bailēs, ka nespēj saņemties uz rīcību... Vai pat nezina, kurās instancēs vērsties.
Iet uz policiju? A ja tur patrāpās, kurš nezina, ko darīt un tikai pasaka to, lai sauc, kad reāli kaut kas notiek? Kas ir fakts iz dzīves. Kamēr nerauj nost kādu ķermeņa daļu, tikmēr neko nedara. Tādā situācijā upuris var nolaist rokas, jo neviens neuzklausa un nespēj sniegt pat vienu palīdzīgu pirkstu, lai zinātu, kur doties, lai tiktu prom no savas varmākas.
Katrs reaģējam citādāk uz vienādām situācijām. Kā piemēru var paņemt tuva cilvēka nomiršanu. Viens var sākt histēriski raudāt vairākas dienas, bet kāds cits nenobirdinās ne asaru, bet sāks rīkoties - organizēs bēres un visu pārējo. Tas pats ar vardarbību. Kāds uzreiz piecelsies un aizies prom, bet kāds cits - būs apstulbis, centīsies saprast, kas notiek utt., līdz nonāk pilnīgā bedrē.
Ja visi būtu vienādi, visi rīkotos vienādi, tad pasaulē nebūtu problēmas. Visi būtu jauki vai arī visi būtu psihi, bet to uzskatītu par ok.
05.02.2022 21:03 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
Lula @ 05.02.2022 20:44

Vienkārši priecājies, ka esi pietiekami stipra lai aizietu, un jūti līdzi tām, kas nav.
Vai tad es neuzrakstiju,ka man ir zel tadus cilvekus? Sarkanos karogus VAR REDZET ari attiecibu sakuma!
05.02.2022 20:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
VIP @ 05.02.2022 19:03

Ak jel ??
Es šodien plānoju skatīties eirovīziju, jau tagad iedomājos cik laipni runās kamerā, tikmēr zinot kāda trakā viņa ir ?
Man vnk nav televīzija, neesmu skatijusies to šovu, kur piedalijas.

Es vispār nesaprotu ko viņa eirovīzijā taisās darīt 😅
05.02.2022 20:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Divina di vino @ 05.02.2022 20:17
Man protams ir zel visus,kuri ir tadas attiecibas,bet es reali nesaprotu,ka var veidot attiecibas ar varmaku. Nu riktigam klapem uz acim jabut. Mana pagatne bija 2 virieshi,ar kuriem attiecibas neizveidojas, jo es vinjus diezgan atri pametu. Pametu,jo bija no ljoti forshi lidz shausmigi. Shausmigi-stridì par neko uzsakti no viriesha puses. Parmetumi un kritika par manu raksturu un uzvedibu. Parsvara jau viss bija labi,pat ljoti labi,bet pa retam mans partneris paradijas savu isto butibu. Neesmu ljoti pashparliecinata,bet zinu ko gribu attiecibas. Riebjas stridi,riebjas,kad kads kadu velas izmainit un parmet par kaut kadam rakstura ipashibam. Es cilveku pienjemu tadu,kads tas ir un nemegjinu parveidot. Ja nesanak pienjemt vai otrs mani nepienjem kada esmu,es eju savu celju. Attiecibas gribu baudit nevis tajas mocities. Sarkanos karogus var ljoti labi redzet, ja ir veselais saprats. Jaskatas ari cik miljsh un superigs ir tas varmaka,kad izliekas, ari pret citiem cilvekiem. Nevar telot nonstopa.

Vienkārši priecājies, ka esi pietiekami stipra lai aizietu, un jūti līdzi tām, kas nav.
05.02.2022 20:44 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Offtopic.
Valdmaņu Gege storiji ļoti noskatīti no Ievas Florences sadarbības ar Happy. 😄 #neveiksmīgasadarbība
https://instagram.com/stories/jekaterina/2766970559971817000?utm_medium=share_sheet
un
https://www.instagram.com/reel/CZhjfjcIr0d/?utm_medium=copy_link
05.02.2022 20:21 |
 
Reitings 107
Reģ: 24.07.2020
NaktsTaurenis @ 05.02.2022 18:20

Tik viegli pajautāt. Kā arī tās, kuras saka, ka var tā vienkārši aiziet.
Vai kāda no jums ir bijušas vardarbīgās attiecībās - fiziskās, emocionālās, financiālās vai seksuālās?
Kamēr nav tas izdzīvots, ir viegli teikt.
Un tie cilvēki, ka saka, ka tā nepieļautu, bet kaut kāda iemesla dēļ nonāk... Visi kā viens pateiks, ka sākumā domāja, ka nepieļaus.
Varmākas ir viltīgi. Viss jau sākās skaisti, pat bieži vien pārāk skaisti. Bez mazvai kā Disneja filmās. Tad parādās vardarbīga izpausme. Otrs šokā. Varbūt draud vai pat tiešām aiziet prom. Varmāka lūdz piedošanu, kādu brīdi parāda, ka ir mainījies. Upuris notic un iekrīt varmākas slazdos. Un tā iet uz riņķi. Varbūt varmāka neizdara tieši tā pat kā iepriekš. Mazliet savādāk. Un upuris notic - šoreiz ir citādāk, nav tā pati vardarbība. Īslaicīgs ultimāts, varmāka atkal nofeiko, ka ir mainījies un sākas no jauna.
Tā ir smaga prāta pišana, it īpaši, ja ir iesaistīta emocionālā/psiholoģiskā vardarbība.
Tad, kad tiek prom un var salikt pa plauktiem notikušo, daudz kas parādās jaunā gaismā. Pamana, ka jau no paša sākuma tas bija stratēģisks gājiens.
Un ja vēl saliek paplaukiet un saprot, ka visa pamats ir ģimene - ka ģimenē ir bijis kaut kas tāds vai līdzīgs, tāpēc piesaista tāda otrā puse un tādā garā.
Visnotaļ smagi.
Un tas, kā iet ārā - to arī nekad nevar zināt no malas, kurš ir varmāka. Vienā situācijā varmāka var sākt nomelnošanas kampaņu, bet pavisam citā situācijā varmāka neko nedara, lai jau upuris nes uz āru, tādējādi varēs apgalvot, ka upuris patiesībā ir varmāka.
Par bērniem... Kā kāds no jums var zināt, ka bērnu radīšana nebija viena no vardarbības paņēmieniem? Vai nu, lai noturētu upuri... Vai arī upurim iegalvot, ka neviens viņu neņems ar bērniem, kam tādu vajadzēs utt.
Ir visnotaļ muļķīgi nostāties kāda pusē, ja nav ar viņiem būts 24/7. Balstoties uz kaut kādiem sabiedrībā redzētiem notikumiem? Publiskajā telpā jau var būt skaisti un jauki, apgalvot, ka mīl un tādā garā. Bet mājās pagriež otru vaigu un kļūst par briesmoņiem.
Ne mums tiesāt un nostāties kāda pusē.
Labāk padomāt, vai mūsu pazīstamo lokā nav kāds upuris, kam varētu palīdzēt. Mēs kā sabiedrība esam diezgan normalizējuši vardarbību. Tas nekas, ka dzer un reizi pa reizei nosauc nesmukos vārdos, bet vismaz nesit. Tava otrā puse nes lielo piķi mājās, vai tad nevarēj izdarīt to, ko otrs vēlējās... Vai arī jābūt pateicīgai/pateicīgam, ka tev tas ir nodrošināts. Un tā tālāk...
Man protams ir zel visus,kuri ir tadas attiecibas,bet es reali nesaprotu,ka var veidot attiecibas ar varmaku. Nu riktigam klapem uz acim jabut. Mana pagatne bija 2 virieshi,ar kuriem attiecibas neizveidojas, jo es vinjus diezgan atri pametu. Pametu,jo bija no ljoti forshi lidz shausmigi. Shausmigi-stridì par neko uzsakti no viriesha puses. Parmetumi un kritika par manu raksturu un uzvedibu. Parsvara jau viss bija labi,pat ljoti labi,bet pa retam mans partneris paradijas savu isto butibu. Neesmu ljoti pashparliecinata,bet zinu ko gribu attiecibas. Riebjas stridi,riebjas,kad kads kadu velas izmainit un parmet par kaut kadam rakstura ipashibam. Es cilveku pienjemu tadu,kads tas ir un nemegjinu parveidot. Ja nesanak pienjemt vai otrs mani nepienjem kada esmu,es eju savu celju. Attiecibas gribu baudit nevis tajas mocities. Sarkanos karogus var ljoti labi redzet, ja ir veselais saprats. Jaskatas ari cik miljsh un superigs ir tas varmaka,kad izliekas, ari pret citiem cilvekiem. Nevar telot nonstopa.
05.02.2022 20:17 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
NavNebusNekad @ 05.02.2022 18:44

Man šķiet, ka Krisiņam labāk puikas patīk. Vismaz pirms gadiem, apmēram 8, kad mana draudzene ar Kristapiņu daudz komunicēja, Kristaps esot licis manīt, ka ir homo. Kristaps ir no Cēsīm, Gluzunova - Vaidavas/Valmieras. Tas ju blakus, domāju, ka tiekās kā veci paziņas

Elīnas dzimtā puse ir Cēsis
05.02.2022 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 7544
Reģ: 29.09.2009
Vispār tā Mairitas, SS un Kristapa situācija ir ļoti sarežģīta! Es saprastu, ja pēc tiesas lēmuma utt. Meitene būtu teikusi, redz, viņš mani sita, slikti izturējās, bet šeit jau tāda kārtējā publiskā ķengāšanās. Priekš kam? Jā, ir jārunā par vardarbību, bet pats pasniegšanas veids tāds... Nez...
05.02.2022 19:48 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Es ari varu kliegt lai man nesit. Kaut vai mani nemaz nesit . 😀
Bet labi, lai visu lemj tiesa ne mēs.
Es tāpat palikšu pie tā, ka vainīgi ir abi 😀
05.02.2022 19:38 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
depaysement @ 05.02.2022 18:49

Jā, paralēli privāti uzstājas pasākumos, pārsvarā ar Rajeckas repertuāru.

Ak jel 😀😀
Es šodien plānoju skatīties eirovīziju, jau tagad iedomājos cik laipni runās kamerā, tikmēr zinot kāda trakā viņa ir 😀
Man vnk nav televīzija, neesmu skatijusies to šovu, kur piedalijas.
05.02.2022 19:03 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Lula @ 05.02.2022 18:55

Paldies, ka uzrakstīji papildus info par šo visu. Rada lielāku izpratni par situāciju

Man gan nerada skaidrību. Neesmu redzējusi nevienu izrakstu, neesmu dzirdējusi nevienu balss ziņu, kur lūdzās lai nesit. Neko no minētā neesmu redzējusi nevienā portālā! Manā prātā, joprojām- vecene manipulatore un punkts.
05.02.2022 18:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits