IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Reģ: 13.02.2018
missfortune @ 28.12.2021 10:51
Vucēna izskatās pēc vampīra šajā live Instagramā. ??

Kāpēc viņa taisa to drausmīgo frizūru? Katru reizi kad kkāds extra pucēšanās, tā tās šausmas, nu ļoti nepiestāv
28.12.2021 12:45 |

10 gadiPatīk
Reģ: 29.01.2009
Cik atceros, viņa ir arī sena Cosmo lietotāja, atceros to kašķi te par cloudberry un līdzību ar citiem plānotājiem.

Ooo, tā bija viņa kas te kašķējās? :D
Bet par Lindu, tas video man likas samakslots, neists.

Tieši to pašu secināju.
Kā jums liekas, visām influencerēm, ko mēs te aprunājam (Ķuzēm, Dzenēm, Vizlām utt) nav vienalga?

Cik nu vienalga, bet palasīt jau palasa.
28.12.2021 12:43 |

Reģ: 29.08.2020
Un ja viens teiks,ka Linda dzīvē ir iedomīga un vēsa,bet otrs ka tik pat atvērta kā IG,varbūt vajag sev paprasīt,kāda Tu pati esi.Jebkurš no mums kādam liksies foršs,citam besīs,bet ļoti lielu lomu spēlē cilvēks,ar kuru veidojusies komunikācija.
28.12.2021 11:48 |

Reģ: 29.08.2020
Ja jums viņu kāzu video likās neīsta,tad ko jūs domājat par basic kāzu bildēm.Visi rindiņā,balta zefīrīga kleita,smaida,bučojas pat tie kuri ikdienā to nedara.Nu come on.Lieciet mierā cilvēkus.dēļ jums toč neviens netērētu vairākus k lai aizlidotu uz Vegasu un apprecētos.Diez kādas jūs esiet dzīvē ja tik augstu vērtējiet savu ietekmi,ja par Lindas kāzām te runāja 5 ne 5k meitenes😂
28.12.2021 11:35 |

Patīk
Reģ: 05.08.2020
es arī ļoti daudz gadus neprecējos, jo man tam nebija ne laiks, ne vēlēšanās. Visi radinieki un draugi spieda lielas kāzas,jo savādāk tač nemaz nedrīkstot! Beigās apprecējāmies tikai ar lieciniekiem un viss :D bija arī cilvēki, kuri no malas sprieda, ka noteikti ir krīze un nesaskaņas, ja tik ilgi neprecas. Ja nemaldos,tie varēja būt 6 vai 7 gadi, bet to, ka cilvēkiem vienkārši tā nav prioritāte, jo gribas ceļot,turpināt veidot savu biznesu,būvēt māju, nē, tie noteikti nevarētu būt īstie iemesli :D apprecējāmies, mainījās tikai uzvārds
tad,kad citi no malas prasīja, arī teicu,ka gatavojamies lielām kāzām, kaut realitātē tas tā vienkārši bija jāsaka, lai cilvēki atšujas
daudzi gribēja dot pat naudu,lai it kā palīdzētu :D
mēs nekad nezinam to patieso ainu,jo dzīvojam pēc kaut kādiem saviem pieņēmumiem, ka ir tā un savādāk tak nevar būt
mēs viens otru bezgalīgi mīlam, bet mums nekad nav bijusi pievienotā vērtība milzīgām kāzām, jo neredzam tam jēgu :D naudu var iztērēt citur
28.12.2021 11:01 |

Patīk
Reģ: 09.08.2016
Bet vispār man arī liekas jocīgi, ka kāzās nebija līdzi bērni. Viņi jau vienmēr ceļo ar bērniem. It kā jau kāzas ir starp 2 pieaugušajiem, bet nu tomēr viņi sen jau nav vairs vieni.
28.12.2021 11:00 |

Reģ: 26.12.2021
Valdet @ 28.12.2021 10:48
Bet palasot tos sajusmas pilnos komentarus, varbut man tikai ta likas, ka video ir samakslots. Jo tur pilni sajusminati komentari?

Man noskatoties video arī liels prieks, gribējās pat ko iekomentēt Lindu nepazīstot.
Laiks iet uz priekšu un daudz kas mainās, man arī kādreiz gribējās lielas kāzas, vecmeitu ballīti kaut kur Tenerifē utt utt. To zin visas manas draudzenes :D bet tagad? Vairs nē. Es varbūt negribētu precēties divatā, bet man pilnīgi pietiktu ar tuvāko absolūto minimumu, kā arī vecmeitu ballīti šaurā draudzeņu lokā!
Nu gribēja Linda lielo balli..kad gribēja, tad bija savi iemesli, a tagad viņa 100% ir laimīga par šo savu izvēli apprecēties Lasvegasā. Viedokli, uzskatus un vērtības dzīvē nemaina tikai idioti…
Un tas ka te kāda minēja, ka ieliek uzreiz video ig kā apprecas, par godu te forumniecēm vispār ir kukū..drīzāk te dažām ir zvaigžņu slimība, ne tām influencerēm :D
28.12.2021 11:00 |

Reģ: 10.09.2021
Toreiz par Cloudberry bija baigie nesmukumi. Un Linda nepamatoti atbildeja. Vienai lietotajai bija planotajs brakis atsutits un Linda nevareja atzities vainaa vai atvainoties. Kkas tads.
28.12.2021 10:54 |

Patīk
Reģ: 10.05.2016
Vucēna izskatās pēc vampīra šajā live Instagramā. 😫😂
28.12.2021 10:51 |

Patīk
Un Linda pati ir bijusi šajā forumā un ar putām uz lūpām aizstāvējusi savu Cloudberry tā kā…

Nu ja kaut kur (twitterī, FB, instagramā, forumos) diskutētu un aprunātu Tavu zīmolu, Tu neizietu uz komunikāciju?
28.12.2021 10:51 |

Bet palasot tos sajusmas pilnos komentarus, varbut man tikai ta likas, ka video ir samakslots. Jo tur pilni sajusminati komentari😁
28.12.2021 10:48 |

Nu, nekad nevar zinat ka iegrauzh pateiktie vardi vai izlasitie. Citreiz pat stulbakais komentars var smadzenes stavet vairakas dienas, nebusim tik drosas par to, ka vispar nekad neietekme te rakstitais.
Bet par Lindu, tas video man likas samakslots, neists. Bet priecajos, ka apprecejusies, tas ir liels un apsveicams solis. Es domaju vnk saprata, ka ta vel gadu gadus gaidis lidz idealajam kazam, jo covid utt, tapec uz asho izdomaja shadu variantu. Te nu taa ir.. teiksim, ja aprecetos uzreiz Las Vegasa, noteikti emocijas butu 100000x lielakas un iespaidigakas. Bet ja tu gadu gadiem gaidi.. un beigas nesanak isti ka gribeji, tad ir tads mazliet meh. Bet nu tas nav galvenais dzive, papiri beidzot nokartoti - tas labi!
28.12.2021 10:44 |

Reģ: 14.02.2021
Un Linda pati ir bijusi šajā forumā un ar putām uz lūpām aizstāvējusi savu Cloudberry tā kā…
28.12.2021 10:43 |

Mc.Queen @ 28.12.2021 10:34
Kā jums liekas, visām influencerēm, ko mēs te aprunājam (Ķuzēm, Dzenēm, Vizlām utt) nav vienalga?
Man liekas,ka ir pilnīgi vienalga ko šeit par viņām runā. Viņas attīsta savus biznesus, veido ģimeni, veido sadarbības un dara katra ko nu dara. Iet uz priekšu un visticamāk,ka ir vienalga, ko te klukst forumā.
Nu, ar dažiem izņēmumiem, varbūt NL bitēm nav vienalga, tādām kā Sandra vai tā lauku meitene ar laineri, bet nu viņas par ietekmīgām (influencerēm) arī grūti nosaukt.
Dzene pat piedraudēja ar IP adrešu atmaskošanu un interneta bullyingu tā kā… NĒ VIŅĀM NAV VIENALGA 😅😅😅😅
28.12.2021 10:38 |

Patīk
Man liekas,ka ir pilnīgi vienalga ko šeit par viņām runā. Viņas attīsta savus biznesus, veido ģimeni, veido sadarbības un dara katra ko nu dara. Iet uz priekšu un visticamāk,ka ir vienalga, ko te klukst forumā.
Nu, ar dažiem izņēmumiem, varbūt NL bitēm nav vienalga, tādām kā Sandra vai tā lauku meitene ar laineri, bet nu viņas par ietekmīgām (influencerēm) arī grūti nosaukt.
28.12.2021 10:34 |

Sisenis @ 28.12.2021 09:23
Meitenes, tas ir vāks. Kapēc kaut ko jārunā par kāzām, par plānošanu un "steigu". Lielas kāzas nav labi, izrādīšanās. Mazas un klusas arī nē, tad sanāk, ka viss ir baigajā steigā, laikam ir ko slēpt.
Manas sapņu kāzas ir bez viesiem, ar diviem lieciniekiem un fotogrāfu. Tad arī gan jau izdomās, ka baigi aizdomīgi no malas izskatās. ?
Man liekas ka tā ir tāda personiska darīšana. Nav pareizu vai nepareizu kāzu.
te ir runa pa to ka Linda bija saderinātās statusā 8 (!!!!) gadus. Vienmēr attaisnojās, ka nav laika kāzām, jo grūtniecība nr.1, Cloudberry, grūtniecība nr.2, covids utt. Jo gribot lielas kāzas kā filmās un ar vecmeitu ballīti. Kad sākām šeit runāt aptuveni pirms 2 nedēļām, ka Dainis neprec Lindu tā šeku reku ātras kāzas LasVegasā. Vai tie nav dubultie standarti? Zinot, ka Linda pati ir aktīvās diskusijās šeit bijusi, tad ticiet vai nē, ir personas, kuras lēmumus spējam ietekmēt!
28.12.2021 10:30 |

Bet prieks kam ta darit, ka ig jauka un ukji pukji bet realitate nekas no ta? Kada jega telot to kas neesi? Es shito nesaprotu.
28.12.2021 10:24 |

Reģ: 19.12.2021
Vakarkleita @ 28.12.2021 08:56
Magnolija teksts @ 28.12.2021 08:33[/quote
Aha, ja jūs kaut cik Lindu zinātu dzivē, apgāztos, ? garlaicības iemiesojums- tāda uķi puķi tikai IG, ikdiena ļoti haotiska, iedomīga, nesveicinās un ja pasveicina tad kaut ko zem deguna nomurmina. Aicina uz pasākumiem tikai kaut cik zināmas personas, lai paceltu sevi, neviena parasta mirstīgā nekur netiek aicināta, pat ja ir tā saucamā draudzene. Nav viņa nekāda dzīves priecīgā, patiesība bēdīgi, ka viens cilvēks var šādu dubultspēli spēlēt, realitāte un IG. (Nesekoju viņas profilam jau 2 gadus, nekas nav mainījies, šad un tad paskatos, jā “pasaka”!)
Kāzas tika sasteigtas- jo attiecības ar nu jau esošo vīru bija problēmas. (Lindai bija jāpiekāpjas par savām iedomu kāzām). ???
Bet tas tiešām ļoti smieklīgi, kaut kad sākam par viņu runāt, un tā apprecējās. ???

Par to iedomīgumu es piekrītu! Dzīvē viņa ir super iedomīga! Vienu reizi ir bijusi saskarsme ar viņu - biju nedaudz pārsteigta, ka viņā nav nekas no tā, ko viņa parāda IG.
IG liekas ļoti jauka un forša, bet reālajā dzīvē deguns gaisā un iedomājusies, ka ir sazin kas.
28.12.2021 10:17 |

Reģ: 10.05.2021
Satori @ 28.12.2021 09:22

Piekrītu, riktīgs Džeksons. Un bieži vien camel toe izspiežas bildēs. Kad to nokomentēju, Siluets mani nobloķēja.

Kā viņu atrast? 😀
28.12.2021 09:26 |

Patīk
Reģ: 10.05.2021
Meitenes, tas ir vāks. Kapēc kaut ko jārunā par kāzām, par plānošanu un "steigu". Lielas kāzas nav labi, izrādīšanās. Mazas un klusas arī nē, tad sanāk, ka viss ir baigajā steigā, laikam ir ko slēpt.
Manas sapņu kāzas ir bez viesiem, ar diviem lieciniekiem un fotogrāfu. Tad arī gan jau izdomās, ka baigi aizdomīgi no malas izskatās. 😀
Man liekas ka tā ir tāda personiska darīšana. Nav pareizu vai nepareizu kāzu.
28.12.2021 09:23 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!