IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 21866
Reģ: 18.08.2022
Valdet @ 27.12.2022 02:03
Juta Kupre forsa sieviete, bet kas vinai par aizvainojumu uz savu ex, tas gan nav saprotams ? taa piezime, ka vinu precot tapat bez bushanas stavokli - nu tiesi merkjii Gintam ? man skiet tur attiecibas kaut kas pamatigs notika vai nu loti toksiskas vai kadas, jo vinai ik pa laikam indigas lietas nak ara.

Kaut kas tur līdz galam nav vēl izsàpėjis pēc tās škiršanās ar Gintu!
Lai gan pati bija iniciatore starp citu un ne reizi to uzsvērusi presē/sarunu šovā!
Ja tas par to precēšanos tiek vērsts Ginta virzienā,tad tas ir bērniškīgi,tik pat labi ,tad var teikt ,ka Juris apprecēja Jutu ,lai vina varētu palikt USA!
Pluss visu laiku var just ,ka vina nav apmierināta ar tām pirmajām kāzām Centrālparkā,sākumā teica,ka tas esot bijis Jura sapnis un vinam tas daudz nozīmē,bet uzreiz sekoja paskaidrojums ,ka vel jau īstās kāzas tikai būs ar viesiem ,baltu kleitu utt ,vakar jautājumos tas Centrālparka kāzas nosauca par “izmēginājumu” cerams Juris nelasa ,galu galā vinam tas bija sapnis,bet vinai sanāk ,ka tikai izmēginājums.
Un, kad Juta sāk runāt par to ,ka āriškības un brendi nav svarigi ,tad atminā nāk skandāls ar Stockman ja nemaldos ,kur vinai tika itkā pārdota sliktas kvalitātes somina par cik tur tiem simtiem,loti neapmierināta bija ,bet tagad redz tas viss esot mazsvarīgs,loti īsā periodā mentāli ir augusi tādā gadījumā!
Var arī just ,ka grib pastāstīt par māju ,kur dzivos ,ik pa laikam kaut ko ieminas ,nu gribas vecajai Jutai biški palielīties sakiet ko gribat 😀
27.12.2022 13:38 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Es nekad neticēšu, ka viss ir bijis tik ļoti slikti un traki, bet prom 15 gadu laikā gājusi nav, ļooti jocīgi
27.12.2022 12:09 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
5G @ 27.12.2022 11:51

Vai Juta bija emocionāli vai fiziski vardarbīgās attiecībās?
Un, ja Tu 15 gadu laikā neesi tikusi tām pāri, tad varbūt vajag meklēt palīdzību? Jo tas nav veselīgi ne Tev, ne Tavam tagadējam vīram. (Tas nav uzbrauciens, tikai ieteikums, jo 15 gadus sevī nēsāt kaut ko traumatisku, traumē cilvēku tikai vairāk)

Jā, Juta ir minējusi, ka Gints bija emocionāli vardarbīgs.
Paldies, dakterīt! Gan jau es zināšu labāk ko man runāt ar savu terapeiti ;) Te arī nebija stāsts par mani, bet to, ka tie, kuri ir bijuši vardarbīgās attiecībās, nekad līdz galam no tā netiek vaļā. Un Juta no tām attiecībām ir prom tikai nedaudz vairāk kā 2 gadus.
27.12.2022 12:06 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Pelnrukšķīte @ 27.12.2022 11:37

Nē, nestāstu. Un kādēļ tu domā, ka Juta to dara? :D
un būt sāpinātam pret būt sāpinātam vardarbīgās attiecībās nav viens un tas pats.
Es biju emocionāli vardarbīgās attiecības ar to, ka bija parādījusies arī fiziska vardarbība.
No tādām attiecībām nav tik viegli aiziet un nav arī tik viegli palaist. Tas ir milzīgs darbs.
Juta no Ginta ir prom tikai dažus gadus, ļauj cilvēkam sadzīt un kaut vai izteikt sāpi skaļi.

Vai Juta bija emocionāli vai fiziski vardarbīgās attiecībās?
Un, ja Tu 15 gadu laikā neesi tikusi tām pāri, tad varbūt vajag meklēt palīdzību? Jo tas nav veselīgi ne Tev, ne Tavam tagadējam vīram. (Tas nav uzbrauciens, tikai ieteikums, jo 15 gadus sevī nēsāt kaut ko traumatisku, traumē cilvēku tikai vairāk)
27.12.2022 11:51 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
miumiu @ 27.12.2022 03:02
vīrs nokrāpa
jā, un to visi zina, bet nesaprotu Andžu. Viņa prezentē sevi par TIK spēcīgu sievieti, nevar vienkārši pateikt? Jā, mani nokrāpa un nevaru piedot! Bet palaist ar nevar. Guļ uz dīvāna. Nu nesaprotu….
27.12.2022 11:37 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
5G @ 27.12.2022 10:29

Tu arī katrā sarunā ar draudzenēm piemini savu ex? Izsaki dzēlīgus komentārus?
Arī es esmu bijusi sāpināta, bet izvēlos to palaist vaļā, nevis sev sirdī to visu nēsāt. Arī negribētu, lai mans vīrs vēl 15 gadus pēc šķiršanās domātu vai pieminētu savu ex. Un palaist visu sāpi vaļā novēlu gan Jutai, gan Tev! ☺️

Nē, nestāstu. Un kādēļ tu domā, ka Juta to dara? :D
un būt sāpinātam pret būt sāpinātam vardarbīgās attiecībās nav viens un tas pats.
Es biju emocionāli vardarbīgās attiecības ar to, ka bija parādījusies arī fiziska vardarbība.
No tādām attiecībām nav tik viegli aiziet un nav arī tik viegli palaist. Tas ir milzīgs darbs.
Juta no Ginta ir prom tikai dažus gadus, ļauj cilvēkam sadzīt un kaut vai izteikt sāpi skaļi.
27.12.2022 11:37 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ko tad nabaga Juta vairāk pa 10 gadiem darija kopā ar briesmīgo varmāku Gintu?
27.12.2022 10:45 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
.Eksperte. @ 27.12.2022 10:14

Man tas arī būtu baigais nazis sirdī, ja izšķirtos un pēkšņi bijušajam kāzas un bērns. Tu tomēr esi veltijis savu laiku, nervus, sevi pašu, un tad pēkšņi cilvēks dara tā, it kā tevis nebūtu bijis un tu esi bijusi problēma, lai nebūtu tas, kas ir tagad. Varbūt Juta gribēja bērnu, viņš atsacijās. Mēs to nezinam. Un tādas lietas baigi sasāp.

Jutai pirmai Juris uzradās un tikai tad Gintam bija Jekaterina. Un, cik sapratu no Ginta intervijas, bērns nebija plānots. Arī apprecējās tik ātri tikai tāpēc, ka Jekaterina palika stāvoklī. Un tāpēc arī Jutas komentārs, ka nevienam viņu nevajadzēja precēt, jo bija stāvoklī.
Lūdzu nepārprotiet, es neesmu Ginta pusē, man viņš ļoti nepatīk un liekas tik sekls, un tiešām priecājos par Jutu, ka ir atradusi savu laimi.
27.12.2022 10:33 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Pelnrukšķīte @ 27.12.2022 09:53

Es jau kādus 15 gadus neesmu kopā ar ex, bet viņš mani tik ļoti sāpināja (līdz sirds dziļumiem), ka es joprojām varu pateikt ko dzēlīgu.
Un tas nenozīmē, ka es ar vīru neesmu laimīga. Esmu.
Tikai tu nekad nevarēsi izdzēst tās pēdas, kuras atstāj tādi mērgļi - fiziski un morāli vardarbīgi. Ja nezini kā tas ir, tad priecājies, nevis kritizē tos, kuri tam ir izgājuši cauri :)

Tu arī katrā sarunā ar draudzenēm piemini savu ex? Izsaki dzēlīgus komentārus?
Arī es esmu bijusi sāpināta, bet izvēlos to palaist vaļā, nevis sev sirdī to visu nēsāt. Arī negribētu, lai mans vīrs vēl 15 gadus pēc šķiršanās domātu vai pieminētu savu ex. Un palaist visu sāpi vaļā novēlu gan Jutai, gan Tev! ☺️
27.12.2022 10:29 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Pelnrukšķīte @ 27.12.2022 09:53

Es jau kādus 15 gadus neesmu kopā ar ex, bet viņš mani tik ļoti sāpināja (līdz sirds dziļumiem), ka es joprojām varu pateikt ko dzēlīgu.
Un tas nenozīmē, ka es ar vīru neesmu laimīga. Esmu.
Tikai tu nekad nevarēsi izdzēst tās pēdas, kuras atstāj tādi mērgļi - fiziski un morāli vardarbīgi. Ja nezini kā tas ir, tad priecājies, nevis kritizē tos, kuri tam ir izgājuši cauri :)

Piekrītu!
27.12.2022 10:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Apple of my eye @ 27.12.2022 05:14
Par Aneti AF - man viņa ātrumā izskatās pēc tādas bābas... Skatos, ka tas reels ar 49. dzimšanas dienu ir baigi populārs. Tur gan piekrītu, ka iedegt 49 ar pārliecību ir kruta, bet tupa spiegt kā Kubasovai otrā video ir maksimāli stulbi :D
Bet vispār nez vai tas ir tīšām, ka AF (Atkal Formā) pasaulē ir vairāk pazīstams kā As Fuck :))))))))))

Es ikreiz izlasu sev galvā Anete As Fuck 😀
27.12.2022 10:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Valdet @ 27.12.2022 02:03
Juta Kupre forsa sieviete, bet kas vinai par aizvainojumu uz savu ex, tas gan nav saprotams ? taa piezime, ka vinu precot tapat bez bushanas stavokli - nu tiesi merkjii Gintam ? man skiet tur attiecibas kaut kas pamatigs notika vai nu loti toksiskas vai kadas, jo vinai ik pa laikam indigas lietas nak ara.

Man tas arī būtu baigais nazis sirdī, ja izšķirtos un pēkšņi bijušajam kāzas un bērns. Tu tomēr esi veltijis savu laiku, nervus, sevi pašu, un tad pēkšņi cilvēks dara tā, it kā tevis nebūtu bijis un tu esi bijusi problēma, lai nebūtu tas, kas ir tagad. Varbūt Juta gribēja bērnu, viņš atsacijās. Mēs to nezinam. Un tādas lietas baigi sasāp.
27.12.2022 10:14 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
5G @ 27.12.2022 08:31

Man izskatās, ka viņai traucē, ka Gints tik ātri jau atrada citu sievu, uztaisīja bērnu. Varbūt viņš Jutai teica, ka bērnus negrib, un te pēkšņi gan jauna sieva, gan bērns.
Lai nu kā, uzskatu, ka viņa vēl nav 100% laimîga, jo diezgan bieži kaut ko uzraksta ar zemtekstu mērķētu uz Gintu. Ja būtu tiešām laimīga, nebūtu laika domāt par bijušo katrā uzdotajā jautājumā.

Es jau kādus 15 gadus neesmu kopā ar ex, bet viņš mani tik ļoti sāpināja (līdz sirds dziļumiem), ka es joprojām varu pateikt ko dzēlīgu.
Un tas nenozīmē, ka es ar vīru neesmu laimīga. Esmu.
Tikai tu nekad nevarēsi izdzēst tās pēdas, kuras atstāj tādi mērgļi - fiziski un morāli vardarbīgi. Ja nezini kā tas ir, tad priecājies, nevis kritizē tos, kuri tam ir izgājuši cauri :)
27.12.2022 09:53 |
 
Reitings 343
Reģ: 30.03.2022
Apple of my eye @ 27.12.2022 05:25

Trends pēc būtības ir kaut kas stulbs - sekot, jo citi tā dara :D Un piekrītu, ka šis ir īpaši stulbs trends.
Ņirdzīgi, ka sadarbību uzņēmumu/brendu nosaukumus viņa raksta ar lielajiem sākumburtiem, jo tie droši vien neļauj muļķoties ar mazajiem burtiem. Tātad - uzņēmumu nosaukumus ar lielajiem (jo maksā), bērnu vārdus ar mazajiem (jo???) ?

Man peec buutiibas ir pilnigi vienalga kaa citi raksta, ar maziem burtiem, lieliem, ar daudzpunktem, anglicismiem vai bez mikstinajuma zimem, kamer es saprotu teksta domu. Es zinu cilvekus, kuri gadiem bernus sauc tikai iesaukaas un man butu loti ilgi japiedoma, lai atceretos, ka vinus vispar patiesiba sauc, vai raksta cilvekus tikai ar inicialiem vai varda pirmo burtu, bet lai es par to ceptos kaa gramatikas policija vai Ziemassvetkos chekotu kkadas influenceres profilu, kur vina raksta uznemumus ar lielo burtu un kur bernus ar mazo :D :D :D A ko darit, ja gribas draudzeni ietagot storija ar lielo burtu, bet ig visi @ vardi uzvardi ir ar mazo? Laikam japarvacas uz feisbuku 😖
27.12.2022 09:36 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Dzēlīga Juta Kupre, nejūtu no viņas sirsnību, ar kautko līdz galam tomēr nav apmierināta
27.12.2022 09:31 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Valdet @ 27.12.2022 02:03
Juta Kupre forsa sieviete, bet kas vinai par aizvainojumu uz savu ex, tas gan nav saprotams ? taa piezime, ka vinu precot tapat bez bushanas stavokli - nu tiesi merkjii Gintam ? man skiet tur attiecibas kaut kas pamatigs notika vai nu loti toksiskas vai kadas, jo vinai ik pa laikam indigas lietas nak ara.

Man izskatās, ka viņai traucē, ka Gints tik ātri jau atrada citu sievu, uztaisīja bērnu. Varbūt viņš Jutai teica, ka bērnus negrib, un te pēkšņi gan jauna sieva, gan bērns.
Lai nu kā, uzskatu, ka viņa vēl nav 100% laimîga, jo diezgan bieži kaut ko uzraksta ar zemtekstu mērķētu uz Gintu. Ja būtu tiešām laimīga, nebūtu laika domāt par bijušo katrā uzdotajā jautājumā.
27.12.2022 08:31 |
 
Patīk
Reitings 10224
Reģ: 18.09.2021
Brauceja @ 25.12.2022 12:18

Es arī šo pamanīju. It kā nekas tāds, bet man liekas kaut kā nepareizi kā pirmoreiz paziņot sava bērniņa vārdu. Stulbs trends :D
Brauceja @ 25.12.2022 12:18

Es arī šo pamanīju. It kā nekas tāds, bet man liekas kaut kā nepareizi kā pirmoreiz paziņot sava bērniņa vārdu. Stulbs trends :D

Trends pēc būtības ir kaut kas stulbs - sekot, jo citi tā dara :D Un piekrītu, ka šis ir īpaši stulbs trends.
Ņirdzīgi, ka sadarbību uzņēmumu/brendu nosaukumus viņa raksta ar lielajiem sākumburtiem, jo tie droši vien neļauj muļķoties ar mazajiem burtiem. Tātad - uzņēmumu nosaukumus ar lielajiem (jo maksā), bērnu vārdus ar mazajiem (jo???) 😁
27.12.2022 05:25 |
 
Patīk
Reitings 10224
Reģ: 18.09.2021
Par Aneti AF - man viņa ātrumā izskatās pēc tādas bābas... Skatos, ka tas reels ar 49. dzimšanas dienu ir baigi populārs. Tur gan piekrītu, ka iedegt 49 ar pārliecību ir kruta, bet tupa spiegt kā Kubasovai otrā video ir maksimāli stulbi :D
Bet vispār nez vai tas ir tīšām, ka AF (Atkal Formā) pasaulē ir vairāk pazīstams kā As Fuck :))))))))))
27.12.2022 05:14 |
 
Reitings 113
Reģ: 24.08.2021
Līna ❀ @ 26.12.2022 19:06
Vai kāda zina, kas bija tas, kas Andžai lika pieņemt lēmumu par šķiršanos? Jo intervijā minēja, ka runas klīst pa pilsētu...
Bet vispār jocīgi vienmēr šķita, it kā šķīrušies, bet ceļojumos kopā, uz mežu kopā, visur kopā. ?
vīrs nokrāpa
27.12.2022 03:02 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
be.beta @ 26.12.2022 22:56
ko Saulietis tāds pieklusis? bija kāds info par to starpgadījumu, vai tikai kārtējais haips?

Kas tur bija viņam? Esmu palaidusi garām
27.12.2022 02:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!