IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 344
Reģ: 30.03.2022
dzenla @ 14.02.2023 09:18
Karadžanas vīrs noteikti nav pelnošākais. To taču var redzēt paskatoties uz viņu. Drēbes ļoti vienkāršas, cigaretes lētas smēķē, meitai drēbītes un dāvanas, ko Jeļena radījusi no turku lētā gala. Normāli pelnošs vīrietis vestu pie sevis uz mājām, tāpēc sliecos piekrist iepriekšējam komentāram, ka, iespējams, dala ar kādu dzīvokli/izīrē istabu. Arī cik man zināms, dzivoklis, ko Karadžana sauc par savu tiek īrēts. Man vienkārši liekas, ka Jeļena grib parādīt viņu labāku /pelnošāku nekā viņš ir. Izskatās vienkārša darba darītājs, nāk no vienkāršas lauku ģimenes(jo modernā turku ģimenē 7 bērni nebūs nekad). Ari anglu valodas trūkums liek saprast, ka nu nekāds menedžeris vina tur nav lielā kompānijā.

Bet kapec tads spiediens, ka, ja arzemnieks, tad 100% jabut bagatniekam? Vai tad nevar iemileties vienkarsa turku virieti? Ja veido attiecibas, gimeni ar arzemnieku, tad tikai ar tadu, kurs bagats un ietekmigs? :D
14.02.2023 09:22 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.03.2020
Karadžanas vīrs noteikti nav pelnošākais. To taču var redzēt paskatoties uz viņu. Drēbes ļoti vienkāršas, cigaretes lētas smēķē, meitai drēbītes un dāvanas, ko Jeļena radījusi no turku lētā gala. Normāli pelnošs vīrietis vestu pie sevis uz mājām, tāpēc sliecos piekrist iepriekšējam komentāram, ka, iespējams, dala ar kādu dzīvokli/izīrē istabu. Arī cik man zināms, dzivoklis, ko Karadžana sauc par savu tiek īrēts. Man vienkārši liekas, ka Jeļena grib parādīt viņu labāku /pelnošāku nekā viņš ir. Izskatās vienkārša darba darītājs, nāk no vienkāršas lauku ģimenes(jo modernā turku ģimenē 7 bērni nebūs nekad). Ari anglu valodas trūkums liek saprast, ka nu nekāds menedžeris vina tur nav lielā kompānijā.
14.02.2023 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 5279
Reģ: 17.09.2009
SantaBarbara @ 14.02.2023 09:03

Jelena savā Q&A teikusi,ka vinam ir labi attalgots darbs ,vienkarshi negrib par to daudz runāt ,man liekas te meičas bija atradušas ,ka vinš ir manager Nestle vai tamlidzigi.(bet tas bija Turcijā)
Jā jau manager ,pienemu ka anglu valodu pārvalda labā límenī.
Viņš nerunā angliski. Jeļena mācījās turku valodu lai varētu sarunāties ar viņu.
Es gan nedomāju ka viņš strādā baigi labajā darbā 😁 Bet Jeļena jau to protams neteiks.
14.02.2023 09:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
Meitenearputniem @ 14.02.2023 06:15
bet pag vai tad ekskortniece un sbaby nav divas dažādas lietas Tomer. Pirmās vīrieši pērk apzināti uz nakti vai uz laiku, otrās apstrādā večus tā,ka viņi visu viņam pasniedz kā dāvanu ,pat neapzinoties ka no viņiem izvelk to? Es teiktu ,ka te tas variants,kad mēģina izveidot attiecības lai viņu uzturētu ,tas ka vecu var notur ar izskatu un kajstarpi ir jau veča problēma nevis prostitūcija ,kur tevi apzināti pērk un padalas pa riņķi.

Jebkurā gadījumā diezgan nožēlojams dzīvesveids. Naudu mīl visas, bet naudad dēļ pazemoties? Fui!
14.02.2023 09:17 |
 
Reitings 22143
Reģ: 18.08.2022
Ariete @ 14.02.2023 07:48
Nav teikts kāds viņam darbs ir, varbūt tiešām cep kebabus ?
Viņš taču pat angliski nerunā.

Jelena savā Q&A teikusi,ka vinam ir labi attalgots darbs ,vienkarshi negrib par to daudz runāt ,man liekas te meičas bija atradušas ,ka vinš ir manager Nestle vai tamlidzigi.(bet tas bija Turcijā)
Jā jau manager ,pienemu ka anglu valodu pārvalda labā límenī.
14.02.2023 09:03 |
 
Reitings 1759
Reģ: 04.01.2022
.Eksperte. @ 14.02.2023 06:21

Tapēc, ka Sandija ir visurlēcēja. Man viņa radijusi forša cilvēka iespaidu, tomēr mazliet naiva un nenobriedusi. Dara visu, vajag vai nevajag. Apkrāmē sevi ar lietām, tad saka, ka nav laika visam. Viņa patiesībā varētu dzīvot ļoti mierīgu un līdzsvarotu dzīvi ar savu IG un DII, ja neapkrāmētu sevi ar vel visādiem koučinga mītingiem, sporta pasniegšanām un tagad jau to teju pārdoto otro biznesu.

Viņa sportu pasniedz? Nopietni? Viņa taču ir diezgan apaļa, kā viņa var strādāt par treneri?
14.02.2023 08:57 |
 
Reitings 1759
Reģ: 04.01.2022
Kārena @ 14.02.2023 08:53
Kādā valodā tad viņi abi sarunājas? Nesekoju viņai, tāpēc neko nezinu.

Turku valodā.
Bet ko viņas vīrs dara Francijā bez valodas zināšanām, gan nesaprotu. Ja nu vienīgi strādā kādā turku biznesā.
14.02.2023 08:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Raella @ 14.02.2023 08:33

Man gan šķiet,ka viņi uzlēca augstāk kā varēja un kā jau minēju, drīz jau meitenēm būs jāiet dārziņā ja vien viņa nenodrošina pilnvērtīgu apmācību abām lielākajām,ko es šaubos,ja mājās ir vēl mazulis. Bet nu redzēs. Par to,ka viņi nekur nebrauc,tas jā, tikai pa mājām vai ārā vasarnīca,nu varbūt viņiem tā patīk. Protams,es domāju arī,ka cik tadi ilgi influencēsies, prioritāte tomēr ir izglītība un normāls darbs, tas būs aktuāls vienmēr.
nu viņiem ir standarta latvieša dzīvesveids - brīvdienas kopā ar ģimeni ik pa laikam kaut kāds zoo vai kino , divas ,trīs reizes gadā ceļojums ,kur arī ne pārāk šiko , bērnu drēbes arī pārdod tā kā var saprast ka skaita līdzi tai naudiņai ,gan jau vēl kaudze kredītu .
Vīram darbs labs visticamāk, mašīna vismaz viņai arī ir veca ,tā kā nav tā ka baigi lēktu augstāk. Ja māja un mājas remonts ,bet cik var noprast māja maziņa - 3/4 istabas Max .pa lielam pirka jau dēļ tā ka vieglāk vecākos ar vienkārši ārā izlaist un vieglāk ( šo es arī no pieredzes saku) .
Bet es piekrītu,ka drīz instagrama bums kritīs un būs amzak sadarbību vai par tām maksās mazāk. Bet pa lielam Santa ir vienīgā influencere kam sekoju kuras reklamas man netraucē uz ikdienas fona,bet var redzēt ka vecākas aug mierīga harmoniska vide neiesprimgtot uz apkārtni .ja nav viņa tā apgarota mamma ,kas ņemas baigi ar bērnu attīstību arī TV ir ok viņiem ,bet man patīk ka bērni prieka ,to ace redzēt pēc bērniem. Protams,vēlāk būs vairāk jaiespringst,jo nākamajā gadā jau sākas obligātais BD Matildei ,ne?
14.02.2023 08:54 |
 
Reitings 15095
Reģ: 30.05.2022
Ariete @ 14.02.2023 07:48
Nav teikts kāds viņam darbs ir, varbūt tiešām cep kebabus ?
Viņš taču pat angliski nerunā.
Kādā valodā tad viņi abi sarunājas? Nesekoju viņai, tāpēc neko nezinu.
14.02.2023 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Meitenearputniem @ 13.02.2023 20:32
viņa minēja ka par sadarbību nopelna vidēji no 300 līdz pat 700€ un būsim godīgi viņai to ir daudz . Rēķini mēnesī sanāk normāla alga + vēl bērnu kopšanas pabalsti arī.
Ņemot vērā ka arī vasarnīcu nopirka tā uz sitiena tad jau iekrajumi gan jau + kaut kāds viņiem dzīvoklis taču bija . Varbūt viņu,tad jau viss var būt ka izīrē vai pārdeva . Vismaz manos īres laikos ,lētāk bija ņemt kredīta īpašumu nevis maksāt īri, problēma bija tikai to kredītu dabūt .

Man gan šķiet,ka viņi uzlēca augstāk kā varēja un kā jau minēju, drīz jau meitenēm būs jāiet dārziņā ja vien viņa nenodrošina pilnvērtīgu apmācību abām lielākajām,ko es šaubos,ja mājās ir vēl mazulis. Bet nu redzēs. Par to,ka viņi nekur nebrauc,tas jā, tikai pa mājām vai ārā vasarnīca,nu varbūt viņiem tā patīk. Protams,es domāju arī,ka cik tadi ilgi influencēsies, prioritāte tomēr ir izglītība un normāls darbs, tas būs aktuāls vienmēr.
14.02.2023 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 5279
Reģ: 17.09.2009
SantaBarbara @ 14.02.2023 07:47

It īpaši pie vīrieša,kuram ir loti labs darbs ,saprastu būtu kebabu cepējs un īrētu māju ar vēl 5 tādiem pašiem ,bet ja ir labs amats,pienemu ka kompanija iespejams pat sedz uzturēšanos apartamentos.
Tiešām interesanti.
Nav teikts kāds viņam darbs ir, varbūt tiešām cep kebabus 😁
Viņš taču pat angliski nerunā.
14.02.2023 07:48 |
 
Reitings 22143
Reģ: 18.08.2022
Ariete @ 14.02.2023 07:20
Dīvaini ka Karadžana brauc pie vīra kurš strādā Francijā, bet nakšņo viesnīcā nevis vīra dzīvesvietā.

It īpaši pie vīrieša,kuram ir loti labs darbs ,saprastu būtu kebabu cepējs un īrētu māju ar vēl 5 tādiem pašiem ,bet ja ir labs amats,pienemu ka kompanija iespejams pat sedz uzturēšanos apartamentos.
Tiešām interesanti.
14.02.2023 07:47 |
 
10 gadi
Reitings 5279
Reģ: 17.09.2009
Dīvaini ka Karadžana brauc pie vīra kurš strādā Francijā, bet nakšņo viesnīcā nevis vīra dzīvesvietā.
14.02.2023 07:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Valdet @ 12.02.2023 22:21
Diez kapec Sandija pardod savu apgerbu biznesu? Pat isti neieskrejas, loti atri atmeta ar roku. Pielauju, ka bizness prasa daudz vairak laika kaa bija iedomajusies? Un noteikti neierekinaja daudzos brakjus utt, pircejs suta atpakal apgerbu utt. Jusu versijas?

Tapēc, ka Sandija ir visurlēcēja. Man viņa radijusi forša cilvēka iespaidu, tomēr mazliet naiva un nenobriedusi. Dara visu, vajag vai nevajag. Apkrāmē sevi ar lietām, tad saka, ka nav laika visam. Viņa patiesībā varētu dzīvot ļoti mierīgu un līdzsvarotu dzīvi ar savu IG un DII, ja neapkrāmētu sevi ar vel visādiem koučinga mītingiem, sporta pasniegšanām un tagad jau to teju pārdoto otro biznesu.
14.02.2023 06:21 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
AvecMonAmour @ 14.02.2023 00:22
nu tak vina ir klasiska sugar beibe. Galvenais darbs ir smuki izskatities, treninus vadit tikai kaa retu hobiju vai ari pastavigu darbu, kad izskiras ar kadu bagatu veci. Traki izskatas, ka, esot kopa ar virieti, visu laiku Dubai, Maldivas, Eiropas, luxury brendi, a kad izskiras, tad vairs gan nekadu jaunu sominu un celojumu. Nespeju iedomaties, kads abloms sito piedzivot. Pie labas dzives atri pierod, traki gruti atgriezties realitate par average fitnesa treneri. Nu paris k jau menesi nopelna, ja daudz klientu un taa ir turigo cilveku baze, bet nu taa ir viena nakts Dubai vai pat sominai nesanak. ? un uz dubai vina ari 100% parvacas, lai jaunu virieti nocopetu. Tur ir loti daudz turigu cikveku, LV vispar nav. Neizskatas, ka vina aktivi strada.
bet pag vai tad ekskortniece un sbaby nav divas dažādas lietas Tomer. Pirmās vīrieši pērk apzināti uz nakti vai uz laiku, otrās apstrādā večus tā,ka viņi visu viņam pasniedz kā dāvanu ,pat neapzinoties ka no viņiem izvelk to? Es teiktu ,ka te tas variants,kad mēģina izveidot attiecības lai viņu uzturētu ,tas ka vecu var notur ar izskatu un kajstarpi ir jau veča problēma nevis prostitūcija ,kur tevi apzināti pērk un padalas pa riņķi.
14.02.2023 06:15 |
 
Reitings 3767
Reģ: 01.03.2022
Nav_vispar @ 14.02.2023 01:40
Vai tad Karadžanas vīrs Francijā nedzīvo? Kapēc tad viņi tiekas viesnīcā nevis viņa dzīvesvietā?

Divi varianti. Es pieņemu, ka dala istabu/dzīvokli ar vairākiem citiem cilvēkiem, lai lētāk. Otrs, dzīvo ļoti sliktā vietā.
14.02.2023 02:01 |
 
Reitings 4002
Reģ: 19.09.2016
Vai tad Karadžanas vīrs Francijā nedzīvo? Kapēc tad viņi tiekas viesnīcā nevis viņa dzīvesvietā?
14.02.2023 01:40 |
 
Reitings 10150
Reģ: 16.09.2022
Nav_vispar @ 13.02.2023 21:11
Par to Annu Homutovu,jūs minējàt,ka viņa ir eskrotniece.No kurienes tāda info? Jeb tikai pieņēmums?
nu tak vina ir klasiska sugar beibe. Galvenais darbs ir smuki izskatities, treninus vadit tikai kaa retu hobiju vai ari pastavigu darbu, kad izskiras ar kadu bagatu veci. Traki izskatas, ka, esot kopa ar virieti, visu laiku Dubai, Maldivas, Eiropas, luxury brendi, a kad izskiras, tad vairs gan nekadu jaunu sominu un celojumu. Nespeju iedomaties, kads abloms sito piedzivot. Pie labas dzives atri pierod, traki gruti atgriezties realitate par average fitnesa treneri. Nu paris k jau menesi nopelna, ja daudz klientu un taa ir turigo cilveku baze, bet nu taa ir viena nakts Dubai vai pat sominai nesanak. 😀 un uz dubai vina ari 100% parvacas, lai jaunu virieti nocopetu. Tur ir loti daudz turigu cikveku, LV vispar nav. Neizskatas, ka vina aktivi strada.
14.02.2023 00:22 |
 
Reitings 4776
Reģ: 06.11.2019
zsvegle @ 13.02.2023 21:03

Diezvai tikai bildē.Domājams, dienā viena pati 2 pudeles noteikti izdzer. Kā no rīta sāk pa bišķiņam, tā līdz atrāditajām katra vakara vakariņām?Bože, slikti paliek no skatīšanās vien uz tām pudelēm. Tas, ka dzer dārgu alko, nenozīmē, ka nav alkoholiķe. Jeļa reāli nodzeras visas Latvijas priekšā.

Varbūt bez dzeršanas nevar skaidrā O paciest.😬
13.02.2023 23:42 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Spinosaurus @ 13.02.2023 16:24

Sandija pati nezina, ko viņa grib. Ar sevi nevar tikt galā, mētājās no viena projekta uz citu. Vienīgi ar gultām stabili, bet tas jau gadiem viņiem.
Īsts koučs😂
13.02.2023 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits